Puchar Gdyni 2019 - Kamienna Góra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kempczyński Filip Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) RUNEDA darmowy udział
2 Balcer Alicja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 14 Gdynia darmowy udział
3 Balcer Szymon Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 13 Gdynia darmowy udział
4 Zaremba Milosz Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 43 Gdynia darmowy udział
5 Wasilewska Martyna Kosakowo Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) darmowy udział
6 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) darmowy udział
7 Świat Anna Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) darmowy udział
8 Fetta Maciej Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) ŁKS ZORZA GDYNIA darmowy udział
9 Fetta Dominika Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) ŁKS ZORZA GDYNIA darmowy udział
10 Warchol Frania Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
11 Kulczyk Igor Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 30 darmowy udział
12 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
13 Rzepka Maksymilian Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
14 Herman Oliwia MOSTY Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 43 Gdynia darmowy udział
15 Bernasiak Kamil Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
16 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
17 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) darmowy udział
18 Tokarska Laura Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) darmowy udział
19 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP nr 80 w Gdańsku darmowy udział
20 Wasilke Paulina Wejherowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
21 Wasilke Julia Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
22 Gołaszewska Magda Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 50 darmowy udział
23 Gostomski Szymon Tokary Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
24 Gostomski Michał Tokary Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) darmowy udział
25 Gostomska Natalia Tokary Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) darmowy udział
26 Janiszewska Michalina Banino Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
27 Janiszewska Kinga Banino Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
28 Wichnowski Ignacy REDA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia darmowy udział
29 Wichnowski Antoni REDA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 2 reda darmowy udział
30 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Akademia Młodych Sportowców darmowy udział
31 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SGA Gdynia darmowy udział
32 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SGA Gdynia darmowy udział
33 Dąbrowski Dominik Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) RUNEDA darmowy udział
34 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 43 Gdynia darmowy udział
35 ŻARYN AMELIA GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 43 Gdynia darmowy udział
36 ŻARYN JULIA GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) SP 43 Gdynia darmowy udział
37 Sobiczewski Paweł Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) darmowy udział
38 Sobiczewska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) darmowy udział
39 Manasterska Zofia Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 52 darmowy udział
40 Manasterski Jan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 52 darmowy udział
41 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) darmowy udział
42 Kędzierski Krzysztof Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
43 Matyka Witold Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) GTS Borkowo darmowy udział
44 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) GTS Borkowo darmowy udział
45 Paszka Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 17 gdynia darmowy udział
46 Paszka Bartosz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek darmowy udział
47 Zelmanski Igor Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 31 Gdynia darmowy udział
48 Ćwikliński Miłosz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) darmowy udział
49 Ćwiklińska Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
50 Głownia Kalina Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sopocka szkoła Montessori darmowy udział
51 Kozłowski Tymoteusz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
52 Panek Grzegorz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
53 Kozłowski Maksymilian Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) darmowy udział
54 Grabowski Oskar Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) familytime.pl darmowy udział
55 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Puchar Gdyni Team darmowy udział
56 Skoczeń Weronika Reda Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
57 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek darmowy udział
58 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP Borkowo darmowy udział
59 Skowronek Amelia Borkowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP Borkowo darmowy udział
60 Wiesner Maciej GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) darmowy udział
61 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 16 Gdynia darmowy udział
62 Gębala Tola Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
63 Jezierski Bartłomiej Gdansk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
64 Jezierski Aleksander Gdansk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
65 Kazyaka Szymon Reda Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Sp 2 Reda darmowy udział
66 Broniewski Wiktor Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 31 Gdynia darmowy udział
67 Furmańska ALICJA Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 16 Gdynia darmowy udział
68 Furmańska EWA Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 16 Gdynia darmowy udział
69 Hinca Aureliusz Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia darmowy udział
70 Walas Daniel Gdańsk Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Sp 75 Gdańsk darmowy udział
71 Marciniuk Oliwia Banino Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) KFMM Triathlon Team darmowy udział
72 Bomba Bartosz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
73 Popek Artur Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia darmowy udział
74 Popek Natalia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia darmowy udział
75 Majkowski Aleksander Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia darmowy udział
76 Rogocka Nicole Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) GENETIX Team/SP 39 Gdynia darmowy udział
77 Hinc Hubert GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) darmowy udział
78 Błaszczuk Julian Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 7 darmowy udział
79 Lewandowska Lena Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 5 darmowy udział
80 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 7 Sopot darmowy udział
81 Galuszynska Nina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Active Flow Team darmowy udział
82 Maj Anna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
83 Teska Patrycja Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Akademia Blanika AZS AWFiS darmowy udział
84 Teska Martyna Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Akademia Blanika AZS AWFiS darmowy udział
85 Godlewska Małgorzata Malbork Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Godlewski Runners darmowy udział


Wyświetleń: 239

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ