Puchar Gdyni 2019 - Kamienna Góra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rohde Antoni Rumia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 9 Rumia darmowy udział
2 Rohde Andrzej Rumia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 9 Rumia darmowy udział
3 Rohde Katarzyna Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
4 NIŻYŃSKA KARINA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 9 SOPOT darmowy udział
5 Kozłowska Milena Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
6 Olszewska Nina Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
7 Olszewska Martyna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
8 Lazarowicz Maria Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole 7 darmowy udział
9 Lazarowicz Wojtek Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 7 darmowy udział
10 Serafin Nikodem Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
11 Białowąs Jagoda Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole 9 darmowy udział
12 Skotniewska Ola gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
13 Skotniewska Karolina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
14 Lica Adam Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
15 Lica Filip Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) darmowy udział
16 Bargański Olgierd Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
17 Bargańska Alicja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
18 Piernicki Kamil Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) SP 12 Gdynia darmowy udział
19 Misztal Oskar Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) LKS ZORZA GDYNIA darmowy udział
20 Sokołowski Tymon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
21 Sokołowska Zoja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
22 Oleksiak Maja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
23 Oleksiak Nela Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
24 Bojęć Maja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
25 Dombrowski Igor Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia darmowy udział
26 Şahin Jacek Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
27 Fenrych Liliana Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole Morska Przygoda darmowy udział
28 MARZEJAN KINGA GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Sp 31 Gdynia darmowy udział
29 Zarębski Jakub Mosty Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
30 Wątły Kacper Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 40 Gdynia darmowy udział
31 Królak Marta Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SKLA Sopot darmowy udział
32 Nurzyńska Zofia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem mama w trojmiescie darmowy udział
33 Fede Oliwia Gdansk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem mama w trojmiescie darmowy udział
34 Żak Aleksander Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
35 Żak Adam Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
36 Raczyńska Maja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
37 Raczyński Mikołaj Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
38 JOŃCZYK PATRYK GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) darmowy udział
39 Korzeniewska Zofia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) darmowy udział
40 Hinz Maria Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia darmowy udział
41 Hinz Jakub Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia darmowy udział
42 JANKOWSKA Malwina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
43 Witczak Lilianna Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 19 darmowy udział
44 Popielska Maksymilian Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia darmowy udział
45 Popielska Natalia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia darmowy udział
46 Liszewski Szymon Chwaszczyno Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) LKS Zorza Gdynia darmowy udział
47 Kosznik Adrian Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
48 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Godlewski Runners darmowy udział
49 Dłużniewska Kinga Malbork Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Godlewski Runners darmowy udział
50 Dłużniewski Antoni Malbork Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Godlewski Runners darmowy udział
51 Koleśnik Aleksandra Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
52 Krużycka Sebastian Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
53 Krużycka Nikola Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
54 Gardzielewski Igor Gdańsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Belta Team Gdańsk darmowy udział
55 Gardzielewski Kacper Gdańsk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Belta Team Gdańsk darmowy udział
56 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Sp 8 Gdańsk darmowy udział
57 Mrozińska Zuzanna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
58 Maras Wiktoria Siemirowice Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) darmowy udział
59 Śleboda Jaśmina Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
60 Grabowska Barbara Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 7 Gdynia darmowy udział
61 Grabowski Jakub Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 7 Gdynia darmowy udział
62 Dawidczyk Wiktor GDYNIA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 31 Bajeczka darmowy udział
63 Stępińska Kornelia Reda Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Uks 1 REDA darmowy udział
64 Zaborowska Ramona Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła podstawowa darmowy udział
65 Chrostowska Kalina Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 54 gdynia darmowy udział
66 Kaczorowska Julia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) darmowy udział
67 Kaczorowska Emilia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
68 Kaczorowska Amelia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
69 Chryplewicz Michał Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
70 Borek Barbara Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
71 Brzeski Przemek Reda Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
72 Brzeski Kazik Reda Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
73 Karbowiak Paulina Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
74 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 44Gdynia darmowy udział
75 Maj Magdalena Rumia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) RKS Rumia darmowy udział
76 Niedzielska Zofia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 18 Gdynia darmowy udział
77 Niedzielska Zuzanna Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) Gimnazjum 23 Gdynia darmowy udział
78 Burawska Nela Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 25 w Gdyni darmowy udział
79 Baran Joanna Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) UKS Cisowa Gdynia/SP 31 darmowy udział
80 Płotka Aleks Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) SP 43 Gdynia darmowy udział
81 Mrozińska Zofia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole 35 darmowy udział
82 Kaczor Oskar Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) LKS Zorza Gdynia darmowy udział
83 Car Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) LKS Zorza Gdynia darmowy udział
84 Car Paweł Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) LKS Zorza Gdynia darmowy udział
85 Borkowska Agnieszka Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia darmowy udział
86 Bemowski Bartosz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Bemol Junior Runing Speed Team ;) darmowy udział
87 Rutkowski Filip Chwaszczyno Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
88 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
89 Dutczyn Wiktor Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
90 Kopka Alicja Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
91 Kowalska Grazyna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
92 Kowalska Wanda Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
93 Kowalska Julia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
94 Szlas Emil Pogórze Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
95 Kacprzak Kajetan Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
96 Kacprzak Martyna Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
97 Kacprzak Michalina Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) darmowy udział
98 Leik Marta Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 8 Gdańsk darmowy udział
99 Kania Jakub Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 18 darmowy udział
100 Pelczar Franciszek Gdansk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Deaf junior darmowy udział


Wyświetleń: 2009

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ