Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dunajewski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
2 | Bąbel Janek | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
3 | SZANIAWSKA JULIA | RUMIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
4 | Cetra Szymon | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
5 | Mej Olaf | Reda | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Sp 2 Reda | |
6 | Ferra Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
7 | Rozycka Maja | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
8 | Gasparowicz Daniel | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
9 | NIŻYŃSKA KARINA | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 9 SOPOT | |
10 | Olszewska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
11 | Bargański Olgierd | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
12 | Wątły Kacper | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 40 Gdynia | |
13 | Raczyński Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
14 | Kosznik Adrian | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
15 | Gardzielewski Igor | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Belta Team Gdańsk | |
16 | Kaczorowska Emilia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
17 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
18 | Góralski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 16 Gdynia | |
19 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | OSP Kłosowo | |
20 | Walczewski Michał | Reda | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa Nr 2 Reda | |
21 | Czop Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
22 | Trusiewicz Lilia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia | |
23 | Gąsiorowski Konrad | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 34 | |
24 | Sprengel Hubert | Borkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
25 | Kozub Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 39 Gdynia | |
26 | Wysocka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 43 Gdynia | |
27 | Dawidowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
28 | Pisarek Łucja | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Complexsports | |
29 | Pachnik Szymon | sopot | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | szkoła podstawowa nr7 w sopocie | |
30 | Plewa Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
31 | Anuszek Helena | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
32 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
33 | Truszkowska Amelia | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP6 Rumia | |
34 | Blumkowska Nikola | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
35 | Komkowski Wiktor | Pogórze | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP Pogórze | |
36 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ŁKS ZORZA GDYNIA | |
37 | TOŁWIŃSKA NATALIA | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 43 Gdynia | |
38 | Matyka Witold | Borkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | GTS Borkowo | |
39 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | GTS Borkowo | |
40 | Ćwiklińska Julia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
41 | Skoczeń Weronika | Reda | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) |
Wyświetleń: 23878