Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marciniuk Oliwia | Banino | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | KFMM Triathlon Team | |
2 | Janiszewska Kinga | Banino | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
3 | Janiszewska Michalina | Banino | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
4 | Kacik Olaf | Banino | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
5 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
6 | Kierski Marcel | Bolszewo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
7 | Ciskowska Marta | Bolszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
8 | Ciskowska Oliwia | Bolszewo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
9 | Brożek Mikołaj | Bolszewo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
10 | Brożek Kacper | Bolszewo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
11 | Brożek Marta | Bolszewo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
12 | Kierska Melania | Bolszewo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
13 | Pranszke Dajana | Bolszewo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
14 | Pranszke Dominika | Bolszewo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
15 | Matyka Jan | Borkowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | GTS Borkowo | |
16 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP Borkowo | |
17 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP Borkowo | |
18 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | GTS Borkowo | |
19 | Matyka Witold | Borkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | GTS Borkowo | |
20 | Sprengel Hubert | Borkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
21 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
22 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
23 | Liszewski Szymon | Chwaszczyno | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | LKS Zorza Gdynia | |
24 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
25 | Pelczar Weronika | Gdansk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Deaf junior | |
26 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Deaf junior | |
27 | Fede Oliwia | Gdansk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | mama w trojmiescie | |
28 | Jezierski Aleksander | Gdansk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
29 | Jezierski Bartłomiej | Gdansk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
30 | Czechowska Paulina | Gdansk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | sp 80 Gdańsk | |
31 | Czechowski Dominik | Gdansk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | sp 80 Gdańsk | |
32 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Sp 75 Gdańsk | |
33 | Grabowski Oskar | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | familytime.pl | |
34 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP nr 80 w Gdańsku | |
35 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
36 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
37 | Peretko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
38 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
39 | Czop Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
40 | Czop Julia | Gdańsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
41 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | KL Lechia | |
42 | Łaguna Maja | Gdańsk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
43 | Adamkowska Nadia | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Sp nr 88 | |
44 | Bieńkowska Maria | Gdańsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
45 | GLIŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
46 | Bąbel Janek | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
47 | Matczak Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku | |
48 | Matczak Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 85 w Gdańsku | |
49 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Neptun | |
50 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Marchewka | |
51 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
52 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 8 Gdańsk | |
53 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Sp 8 Gdańsk | |
54 | Gardzielewski Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Belta Team Gdańsk | |
55 | Gardzielewski Igor | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Belta Team Gdańsk | |
56 | Gigowska Ewelina | Gdyn | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
57 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Akademia Blanika AZS AWFiS | |
58 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Akademia Blanika AZS AWFiS | |
59 | Maj Anna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
60 | Galuszynska Nina | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Active Flow Team | |
61 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 7 | |
62 | Hinc Hubert | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
63 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | GENETIX Team/SP 39 Gdynia | |
64 | Majkowski Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
65 | Popek Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
66 | Popek Artur | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
67 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
68 | Hinca Aureliusz | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
69 | Furmańska EWA | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 16 Gdynia | |
70 | Furmańska ALICJA | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 16 Gdynia | |
71 | Broniewski Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 31 Gdynia | |
72 | Gębala Tola | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
73 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 16 Gdynia | |
74 | Wiesner Maciej | GDYNIA | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
75 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
76 | Walczak Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Puchar Gdyni Team | |
77 | Kozłowski Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 GDYNIA | |
78 | Panek Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
79 | Kozłowski Tymoteusz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
80 | Głownia Kalina | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sopocka szkoła Montessori | |
81 | Ćwiklińska Julia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
82 | Ćwikliński Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
83 | Zelmanski Igor | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 31 Gdynia | |
84 | Paszka Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
85 | Paszka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 17 gdynia | |
86 | Manasterski Jan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 52 | |
87 | Manasterska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 52 | |
88 | Sobiczewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
89 | Sobiczewski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
90 | ŻARYN JULIA | GDYNIA | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 43 Gdynia | |
91 | ŻARYN AMELIA | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
92 | TOŁWIŃSKA NATALIA | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 43 Gdynia | |
93 | Dąbrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | RUNEDA | |
94 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SGA Gdynia | |
95 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SGA Gdynia | |
96 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Akademia Młodych Sportowców | |
97 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 50 | |
98 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
99 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
100 | Bernasiak Kamil | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) |
Wyświetleń: 23879