Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dunajewski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
2 | Bąbel Janek | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
3 | Czarnecka Emilia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
4 | Wiśniewska Lena | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 29 | |
5 | Szewczyk Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Sp21 Gdynia | |
6 | Powojska Amelia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
7 | Łuchniak Sonia | Mosty | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
8 | Łuchniak Nina | Mosty | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
9 | Szewczyk Łucja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
10 | Żuchowska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
11 | NIŻYŃSKA DARIA | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
12 | Nieżurawska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
13 | GLIŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
14 | De Marco Ivo | Sopot | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Żłobek Niezapominajka | |
15 | De Marco Nino | Sopot | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 16 | |
16 | Trąbka Szymon | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 35 | |
17 | Trąbka Dominik | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
18 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
19 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
20 | Dampc Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
21 | Datii Kira | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SGA Gdynia | |
22 | Magiełka Kuba | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 25 w Gdyni | |
23 | Szliter Weronika | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
24 | Szliter Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
25 | Kowalik Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
26 | Wojciechowska Monika | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
27 | Toczek Jakub | GDYNIA | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
28 | Toczek Tymon | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
29 | Chyła Kinga | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
30 | Starzyński-Hinc Szymon | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
31 | Wyrwa Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 31 Bajeczka | |
32 | Bieńkowska Maria | Gdańsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
33 | SZANIAWSKA JULIA | RUMIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
34 | ĆWIKŁA TYMOTEUSZ | SŁUPSK | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
35 | MAŁEK MICHAŁ | SŁUPSK | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
36 | Zeszutek Ziemowit | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
37 | Leliwa Julia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
38 | Adamkowska Nadia | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Sp nr 88 | |
39 | LANG Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
40 | MANIA Marta | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Sp 17 gdynia | |
41 | Szypowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole nr 25 | |
42 | Szypowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 25 | |
43 | Mika Piotr | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
44 | Mika Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
45 | Staśkowski Marcel | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkola Podstawowa nr 51 Gdynia | |
46 | Walczak Nadia | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | KS Pogoń "Gościniec nad Wisłą" Tczew | |
47 | Kobiela Marta | gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 7 Gdynia | |
48 | Kościelniak Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
49 | Bodzak Liliana | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
50 | Bogus Jakub | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole Oksfordzik | |
51 | MUZALEWSKA WIKTORIA | gDYNIA | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
52 | Romanowski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa Nr 40 w Gdyni | |
53 | Kucaba Olgierd | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
54 | Ostrowicka Matylda | GDYNIA | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
55 | Dzierzgwa Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
56 | Matyka Jan | Borkowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | GTS Borkowo | |
57 | Kuryło Leon | gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
58 | Canchaya Sean | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
59 | malinska malwina | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 16 GDYNIA | |
60 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Sp 4 Pruszcz Gdanski | |
61 | Piernicki Klaudiusz | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 12 Gdynia | |
62 | Ciołek Szymon | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole 28 | |
63 | Naczk Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
64 | Szulist Kornel | Kieleńska Huta | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
65 | Brandt Adam | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
66 | Czechowska Filip | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
67 | Złoch Konrad | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
68 | Złoch Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
69 | Zawadziński Oliwier | Radunica | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Radunica Run | |
70 | Zawadzińska Maja | Radunica | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Radunica Run | |
71 | zajączkowski Krzysztof | gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | przedszkle nr 7 | |
72 | Szurmiej Leon | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
73 | Przygoda Tymoteusz | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
74 | Sarwa Olga | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
75 | Sarwa Julia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
76 | Michalczak Franciszek | Sopot | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
77 | Michalczak Wiktor | Sopot | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
78 | Otręba Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
79 | Kowalik Marta | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
80 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
81 | Flis-Rokosz Marcin Stanisław | Sopot | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
82 | Fela Jan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole Oksfordzik | |
83 | Lewandowska Urszula | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła podstawowa nr 26 Gdynia | |
84 | Cwilik Szymon | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
85 | Sadowska Iga | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
86 | Sadowska Kaja | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Leśne Przedszkole Dolina Kucyków | |
87 | Pranszke Dominika | Bolszewo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
88 | Pranszke Dajana | Bolszewo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
89 | Kierska Melania | Bolszewo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
90 | BUNIA ROBERT | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | PRZEDSZKOLE 21 | |
91 | Pinkowska Agata | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | zlobek | |
92 | BUNIA MONIKA | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | PRZEDSZKOLE 21 | |
93 | Szwedek Karol | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
94 | Chmiel Szymon | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
95 | Broniszewska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
96 | Broniszewski Jan | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
97 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole nr 30 | |
98 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 40 Gdynia | |
99 | Pinkowski Jan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | indywidualnie | |
100 | Slowik Oskar | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) |
Wyświetleń: 23815