Puchar Gdyni 2019 - Kamienna Góra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
401 Wysocka Natalia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 43 Gdynia
402 Wylegała Adam Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 7
403 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Znikajace punkty
404 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Znikajace punkty
405 Bielawski Dariusz Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
406 Dawidowska Aleksandra Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
407 Pisarek Łucja Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Complexsports
408 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia
409 TALBIERZ ZOFIA REDA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
410 Guziński Dawid Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) przedszkole 24
411 Guzińska Weronika Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP 34
412 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
413 Wróblewski Artur Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
414 ENGLERT SZYMON GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole NR 29 Gdynia
415 Pachnik Tymon sopot Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 5 w Sopocie
416 Pachnik Szymon sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) szkoła podstawowa nr7 w sopocie
417 Krompiewska Nina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP 16 Gdynia
418 Krompiewska Krystyna Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 16 Gdynia
419 Wolańska Lena Rumia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy
420 Wolańska Julia Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy
421 Hetmańska Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA
422 Jankowski Szymon Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
423 Jankowska Lena Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
424 Plewa Julia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
425 Plewa Zuzanna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
426 Czechowski Dominik Gdansk Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) sp 80 Gdańsk
427 Czechowska Paulina Gdansk Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) sp 80 Gdańsk
428 Anuszek Helena Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
429 Kierski Marcel Bolszewo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
430 Kierska Anastazja Bolszewo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
431 Dragan Blanka Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
432 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
433 GÓRSKA PAULINA gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA
434 Wit Filip Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
435 Lotterhoff-Kaczyński Aleksander Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
436 Źebrowski Michał Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
437 Sikorski Iwo Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Sp 37 Gdynia
438 Skiba Zosia Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
439 Peretko Natalia Gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
440 Peretko Andrzej Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
441 Truszkowska Amelia Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP6 Rumia
442 Twarowska Milena Suchy Dwór Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP Pogórze
443 Blumkowska Nikola Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
444 Stalke Grzegorz Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Szkola Podstawowa nr 43 Gdynia
445 Kolińska Aleksandra Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
446 Gigowska Eliza Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 43 Gdynia
447 Gigowska Ewelina Gdyn Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 43 Gdynia
448 Komkowski Wiktor Pogórze Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP Pogórze
449 Walęcka Julia GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
450 Walęcka Aleksandra GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
451 Walęcki Kamil GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Bałtyk Gdynia
452 Gleń Gabrysia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) szkoła
453 Gleń Wojtek Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
454 Duda Martyna Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) KL Gdynia
455 Duda Amelia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) KL Gdynia
456 ROŻAŃSKA ZOFIA GDYNIA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
457 Rzepka Kacper Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
458 Miotk Wiktoria Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Szkola Podstawowa nr 43 Gdynia
459 Wanta Piotr Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Wanta Team
460 SZCZYPKA Adrianna Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
461 Krause Szymon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
462 Jaskulski Maksymilian Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
463 Stark Jakub Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia
464 Gardzielewska Helena Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
465 Gardzielewski Antoni Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
466 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
467 Popowicz Antek Rumia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Prency na Trasie
468 Ciechorska Zoja GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia
469 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) OSP KŁOSOWO
470 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) OSP KŁOSOWO
471 Kempczyński Filip Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) RUNEDA
472 Balcer Alicja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 14 Gdynia
473 Balcer Szymon Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 13 Gdynia
474 Zaremba Milosz Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 43 Gdynia
475 Wasilewska Martyna Kosakowo Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
476 Świat Anna Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
477 Fetta Maciej Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) ŁKS ZORZA GDYNIA
478 Fetta Dominika Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) ŁKS ZORZA GDYNIA
479 Warchol Frania Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
480 Kulczyk Igor Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 30
481 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
482 Rzepka Maksymilian Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
483 Herman Oliwia MOSTY Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 43 Gdynia
484 Bernasiak Kamil Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
485 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
486 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
487 Tokarska Laura Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
488 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP nr 80 w Gdańsku
489 Wasilke Paulina Wejherowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
490 Wasilke Julia Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
491 Gołaszewska Magda Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 50
492 Gostomski Szymon Tokary Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
493 Gostomski Michał Tokary Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
494 Gostomska Natalia Tokary Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
495 Janiszewska Michalina Banino Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
496 Janiszewska Kinga Banino Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
497 Wichnowski Ignacy REDA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia
498 Wichnowski Antoni REDA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 2 reda
499 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Akademia Młodych Sportowców
500 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SGA Gdynia


Wyświetleń: 10985

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ