Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Ludwiczak Tymon | Rumia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
102 | Ludwiczak Filip | Rumia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
103 | Ludwiczak Kornel | Rumia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
104 | Cetra Szymon | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
105 | Cetra Tomasz | Rumia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
106 | du Chatinier Dorota | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP13 | |
107 | Grabowski Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
108 | Grabowski Jan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
109 | Kraszewska Wanda | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 7 | |
110 | Kraszewski Ryszard | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 7 | |
111 | Kraszewski Jerzy | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 7 | |
112 | Jary Beniami | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 52 | |
113 | Jary Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 34 | |
114 | Łaguna Maja | Gdańsk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
115 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | KL Lechia | |
116 | Pietras Lucjan | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
117 | Pietras Matylda | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
118 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Sp 9 Sopot | |
119 | Hajdasz Jana | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
120 | Josse Oskar | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
121 | Masin Nika | Poland | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole | |
122 | Radtke Liliana | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
123 | Wolińska Liliana | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | przedszkole Biały Kotek | |
124 | Gołębska Maja | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | szkoła podstawowa nr 47 Gdynia | |
125 | PIOTROWSKI TOMASZ | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
126 | PIOTROWSKI PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SZTORM KOSAKOWO | |
127 | Fortuniak -Kabat Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
128 | Żero Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
129 | Powałka Amelia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 21 w Gdyni | |
130 | Żero Klaudia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
131 | Kruk Maja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
132 | Żurek Marta | Rumia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
133 | Mej Olaf | Reda | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Sp 2 Reda | |
134 | Mej Wojciech | Reda | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Sp 2 Reda | |
135 | Mej Tomasz | Reda | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
136 | Brożek Marta | Bolszewo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
137 | Zatarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
138 | Brożek Kacper | Bolszewo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
139 | Brożek Mikołaj | Bolszewo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
140 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Sp 4 w Pruszczu Gdańskim | |
141 | Ferra Antonina | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
142 | Ferra Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
143 | Kruk Milena | Reda | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
144 | Ferra Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
145 | Ellwart Bartłomiej | Sopot | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
146 | Ossowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 32 | |
147 | Ossowski Kacper | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
148 | Krasnodębska Malika | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
149 | Burliński Piotr | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
150 | Sobolewska wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 16 GDYNIA | |
151 | Sobolewska weronika | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 16 GDYNIA | |
152 | Wojtaszak Alicja | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
153 | Wojtaszak Marcelina | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
154 | Walens Dominik | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
155 | Pionkowski Iwo | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 37 Gdynia | |
156 | Pionkowski Tymon | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
157 | Patoka Wiktoria | Karczemki | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
158 | Grzeszczuk Julia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 26 Gdynia | |
159 | Smolarz Cezary | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
160 | Tworkowski Cezary | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
161 | Cieszkowski Maksymilian | Warszawa | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
162 | GAŁUSZYŃSKA Maja | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Active Flow Team | |
163 | Zdunowska Marika | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Sp 37 Gdynia | |
164 | Muszer Maciej | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
165 | Hanf Roksana | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
166 | Gradalska Lena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
167 | Rozycka Maja | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
168 | Janczy Lena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
169 | Janczy Nadia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
170 | Maj Pola | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
171 | Podias Anna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
172 | Gasparowicz Daniel | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
173 | Hoeft Olivier | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
174 | Łucka Kinga | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | LKS Zorza Gdynia | |
175 | Naczk Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
176 | Belka Gabriel | Gdynina | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
177 | Belka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
178 | SZEFLER WIKTOR | Rumia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP 6 RUMIA | |
179 | Rohde Antoni | Rumia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 9 Rumia | |
180 | Rohde Andrzej | Rumia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 9 Rumia | |
181 | Rohde Katarzyna | Rumia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
182 | NIŻYŃSKA KARINA | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 9 SOPOT | |
183 | Kozłowska Milena | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
184 | Olszewska Nina | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | |||
185 | Olszewska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
186 | Lazarowicz Maria | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole 7 | |
187 | Lazarowicz Wojtek | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 7 | |
188 | Serafin Nikodem | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
189 | Białowąs Jagoda | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 9 | |
190 | Skotniewska Ola | gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
191 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
192 | Lica Adam | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
193 | Lica Filip | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
194 | Bargański Olgierd | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
195 | Bargańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
196 | Piernicki Kamil | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 12 Gdynia | |
197 | Misztal Oskar | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | LKS ZORZA GDYNIA | |
198 | Sokołowski Tymon | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
199 | Sokołowska Zoja | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
200 | Oleksiak Maja | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) |
Wyświetleń: 23694