Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Góralski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 21 w Gdyni | |
302 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
303 | Strachowicz Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 28 | |
304 | Wit Jakub | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
305 | Littwin Albert | Kłosowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | OSP Kłosowo | |
306 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | OSP Kłosowo | |
307 | Winiarski Igor | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
308 | Brandt Adam | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
309 | Paczkowski Tomasz | WEJHEROWO | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
310 | Paczkowski WOJCIECH | WEJHEROWO | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
311 | Rybicka Daria | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa Nr 40 | |
312 | Rybicka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa Nr 40 | |
313 | Kurkowska Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
314 | Klass Antoni | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
315 | Ciach Angelika | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
316 | Jędrzejczak-Renk Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole Alfabet Gdynia | |
317 | Jędrzejczak-Renk Ludwika | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
318 | Trymbulak Cyprian | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
319 | Trymbulak Liliana | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
320 | Ploc Nikola | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
321 | Wiśniewska Nicola | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
322 | Łukowski Mirosław | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole NR 29 Gdynia | |
323 | Dylewicz Igor | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 7 Gdynia | |
324 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Marchewka | |
325 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Neptun | |
326 | Kiełtyka Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
327 | Wojtczuk Milan | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | przedszkole 24 | |
328 | Lotkowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | KSP im. Świętej Rodziny | |
329 | Lotkowski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
330 | Matczak Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 85 w Gdańsku | |
331 | Matczak Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku | |
332 | Sobocińska Beata | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
333 | Sobocińska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
334 | Górecki Sebastian | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
335 | Górecka Lila | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 33 | |
336 | Łukaszewski Filip | Rumia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
337 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
338 | Puchalski Adam | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
339 | Walczewski Michał | Reda | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa Nr 2 Reda | |
340 | Grubba Kacper | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia | |
341 | Sioma Nicole | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia | |
342 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
343 | Szydłowski Olaf | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
344 | Pranszke Karolina | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
345 | Olbrych Elena | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Żłobek Koniczynka Witomino | |
346 | Budziło Lena | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
347 | kandzora PATRYCJA | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | |||
348 | kandzora TOMASZ | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | |||
349 | kandzora SEBASTIAN | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | |||
350 | Ciskowska Oliwia | Bolszewo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
351 | Ciskowska Marta | Bolszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
352 | Złonkiewicz Oskar | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
353 | Dryja Dominika | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
354 | WLAZŁOWSKA Nadia | GDYNIA | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP17 | |
355 | Nowak Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
356 | NOWAK Julia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole Morska Przygoda | |
357 | Krajewski Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | KRAJA TEAM | |
358 | Rutkowski Szymon | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 12 Gdynia | |
359 | Czop Julia | Gdańsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
360 | Czop Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
361 | Larysz Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 40 | |
362 | Larysz Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 40 | |
363 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
364 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
365 | Pietrzak Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP nr 17 Gdynia | |
366 | Kacik Olaf | Banino | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
367 | Śmiełowski Leszek | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
368 | Śmiełowski Konrad | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
369 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni | |
370 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
371 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
372 | Piotrowski Krystian | Kosakowo | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ULKS SKOCZEK POGORZE | |
373 | Trusiewicz Lilia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia | |
374 | Morawska Weronika | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | KL Gdynia | |
375 | Gąsiorowski Konrad | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 34 | |
376 | Gąsiorowski Stanisław | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
377 | Gąsiorowska Emilia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 34 | |
378 | Lewicki Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole Morska Przygoda | |
379 | Rybacki Kuba | Reda | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
380 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
381 | Grązka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
382 | Bień Maciej | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
383 | Bień Michał | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole nr 7 | |
384 | Renk Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
385 | Renk Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
386 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | PSSP Gdynia | |
387 | Sobocińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
388 | Sprengel Hubert | Borkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
389 | Kozub Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 39 Gdynia | |
390 | Witkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
391 | Lubaczewska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 42 Gdynia | |
392 | Tatarowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
393 | Tatarowska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
394 | Kujawa Amelia | Gdynia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
395 | Socha Leon | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
396 | Socha Michał | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
397 | Krzemiński Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
398 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
399 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
400 | Wysocka Adrianna | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia |
Wyświetleń: 23725