Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
102 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
103 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole NR 29 Gdynia | |
104 | Fede Oliwia | Gdansk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | mama w trojmiescie | |
105 | Fela Jan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole Oksfordzik | |
106 | Fenrych Liliana | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole Morska Przygoda | |
107 | Ferra Antonina | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
108 | Ferra Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
109 | Ferra Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
110 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ŁKS ZORZA GDYNIA | |
111 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ŁKS ZORZA GDYNIA | |
112 | Flis-Rokosz Marcin Stanisław | Sopot | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
113 | Fortuniak -Kabat Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
114 | Furmańska ALICJA | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 16 Gdynia | |
115 | Furmańska EWA | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 16 Gdynia | |
116 | Galuszynska Nina | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Active Flow Team | |
117 | Gardzielewska Helena | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
118 | Gardzielewski Antoni | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
119 | Gardzielewski Igor | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Belta Team Gdańsk | |
120 | Gardzielewski Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Belta Team Gdańsk | |
121 | Gąsiorowska Emilia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 34 | |
122 | Gąsiorowski Konrad | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 34 | |
123 | Gąsiorowski Stanisław | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
124 | Gasparowicz Daniel | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
125 | GAŁUSZYŃSKA Maja | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Active Flow Team | |
126 | Gębala Tola | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
127 | Gigowska Eliza | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 43 Gdynia | |
128 | Gigowska Ewelina | Gdyn | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
129 | Gleń Gabrysia | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | szkoła | |
130 | Gleń Wojtek | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
131 | GLIŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
132 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Godlewski Runners | |
133 | Góralski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 16 Gdynia | |
134 | Góralski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 21 w Gdyni | |
135 | Górecka Lila | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 33 | |
136 | Górecki Sebastian | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
137 | GÓRSKA PAULINA | gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
138 | Gostomska Natalia | Tokary | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
139 | Gostomski Michał | Tokary | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
140 | Gostomski Szymon | Tokary | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
141 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 50 | |
142 | Gołębska Maja | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | szkoła podstawowa nr 47 Gdynia | |
143 | Grabowska Barbara | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 7 Gdynia | |
144 | Grabowski Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
145 | Grabowski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 7 Gdynia | |
146 | Grabowski Jan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
147 | Grabowski Oskar | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | familytime.pl | |
148 | Gradalska Lena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
149 | Grązka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
150 | Grubba Kacper | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia | |
151 | Grzeszczuk Julia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 26 Gdynia | |
152 | Guzińska Weronika | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP 34 | |
153 | Guziński Dawid | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | przedszkole 24 | |
154 | Głownia Kalina | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sopocka szkoła Montessori | |
155 | Hajdasz Jana | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
156 | Hanf Roksana | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
157 | Herman Oliwia | MOSTY | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
158 | Hetmańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
159 | Hinc Hubert | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
160 | Hinca Aureliusz | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
161 | Hinz Jakub | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
162 | Hinz Maria | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
163 | Hoeft Olivier | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
164 | Jakubowska Izabela | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
165 | Janczy Lena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
166 | Janczy Nadia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
167 | Janiszewska Kinga | Banino | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
168 | Janiszewska Michalina | Banino | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
169 | Jankowska Lena | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
170 | JANKOWSKA Malwina | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
171 | Jankowski Szymon | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
172 | Jary Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 34 | |
173 | Jary Beniami | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 52 | |
174 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 16 Gdynia | |
175 | Jaskulski Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
176 | Jędrzejczak-Renk Ludwika | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
177 | Jędrzejczak-Renk Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole Alfabet Gdynia | |
178 | Jezierski Aleksander | Gdansk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
179 | Jezierski Bartłomiej | Gdansk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
180 | JOŃCZYK PATRYK | GDYNIA | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
181 | Josse Oskar | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
182 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
183 | Kacik Olaf | Banino | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
184 | Kacprzak Kajetan | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
185 | Kacprzak Martyna | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
186 | Kacprzak Michalina | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
187 | Kaczor Oskar | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | LKS Zorza Gdynia | |
188 | Kaczorowska Amelia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
189 | Kaczorowska Emilia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
190 | Kaczorowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
191 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Marchewka | |
192 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Neptun | |
193 | kandzora PATRYCJA | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | |||
194 | kandzora SEBASTIAN | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | |||
195 | kandzora TOMASZ | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | |||
196 | Kania Jakub | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 18 | |
197 | Karbowiak Paulina | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
198 | Kazyaka Szymon | Reda | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Sp 2 Reda | |
199 | Kempczyński Filip | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | RUNEDA | |
200 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) |
Wyświetleń: 23727