Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wierzbińska Lena | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkola podstawowa nr 11 | |
2 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | KL Lechia | |
3 | PIOTROWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
4 | Josse Oskar | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
5 | ferra antonina | gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
6 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
7 | Piechowski Jakub | Sopot | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 9 SOPOT | |
8 | Naczk Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
9 | Łada Milan | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
10 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
11 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Sp 9 Sopot | |
12 | Bobrowska Kinga | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła podstawowa nr35 | |
13 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
14 | Lubaczewska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 42 Gdynia | |
15 | Stalke Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkola Podstawowa nr 43 Gdynia | |
16 | Gigowska Eliza | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
17 | Gigowska Ewelina | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
18 | Duda Martyna | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | KL Gdynia | |
19 | Miotk Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkola Podstawowa nr 43 Gdynia | |
20 | Zaremba Milosz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
21 | Wasilewska Martyna | Kosakowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
22 | Rzepka Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
23 | Herman Oliwia | MOSTY | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
24 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
25 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SGA Gdynia | |
26 | ŻARYN AMELIA | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
27 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP Borkowo | |
28 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Sp 75 Gdańsk | |
29 | Hinc Hubert | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) |
Wyświetleń: 26055