Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pałka Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | Sp 33 Gdynia | |
2 | Weronko Michał | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
3 | Weronko Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
4 | Bobrowska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
5 | Rynkiewicz Lena | Bojano | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | SKLA Sopot | |
6 | Josse Oskar | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
7 | Ferra Antonina | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
8 | Kantecki Mikołaj | Wrocław | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
9 | Łada Milan | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
10 | Brzeski Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
11 | Czarnecka Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | Sp 14 Gdynia | |
12 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
13 | Stacharska Weronika | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | Akademia Judo DRAGON | |
14 | Świder Kacper | Biskupiec | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Biskupcu | |
15 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
16 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
17 | Bobrowska Kinga | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła podstawowa nr35 | |
18 | Sikora Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
19 | Lubaczewska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | SP 42 Gdynia | |
20 | Hinc Hubert | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | SP 42 | |
21 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
22 | Stalke Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | Szkola Podstawowa nr 43 Gdynia | |
23 | Gigowska Ewelina | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
24 | Duda Martyna | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | KL Gdynia | |
25 | Miotk Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | Szkola Podstawowa nr 43 Gdynia | |
26 | Zaremba Milosz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
27 | Wasilewska Martyna | Kosakowo | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
28 | Rzepka Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
29 | Herman Oliwia | MOSTY | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
30 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | SGA Gdynia | |
31 | ŻARYN AMELIA | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
32 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | SP Borkowo |
Wyświetleń: 23846