Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ahmed Hana | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 9 Gdynia | |
2 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
3 | Badaj Oliwier | Pogórze | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) | ||
4 | BADOWSKA KLAUDIA | GDYNIA | Polska | Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) | ||
5 | Balcer Alicja | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 14 Gdynia | |
6 | Balcer Szymon | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) | SP 13 Gdynia | |
7 | Baran Joanna | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) | UKS Cisowa Gdynia | |
8 | Baranowski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) | ||
9 | Baranowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | Jaguar Gdańsk | |
10 | Bemowski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) | Bemol Junior Runing Speed Team ;) | |
11 | Bernasiak Kamil | Gdynia | Polska | Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) | ||
12 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) | Sp 48 Gdynia | |
13 | Bień Maciej | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
14 | Bień Michał | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole nr 7 | |
15 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) | ||
16 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | ||
17 | Blumkowska Nikola | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) | SP6 Rumia | |
18 | Bobrowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
19 | Bobrowska Kinga | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła podstawowa nr35 | |
20 | Bobrowska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
21 | Bobrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła podstawowa nr35 | |
22 | Bodzak Leon | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | ||
23 | Bodzak Liliana | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) | ||
24 | Bojęć Maja | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | ||
25 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) | ||
26 | Borek Barbara | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) | ||
27 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | LKS Zorza Gdynia | |
28 | Brejt Hanna | Szczecin | Polska | Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole Publiczne 38 w Szczecinie | |
29 | Brejt Zofia | Szczecin | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 20 Szczecin | |
30 | Broniewski Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) | Sp 31 Gdynia | |
31 | Brożek Kacper | Bolszewo | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | ||
32 | Brożek Marta | Bolszewo | Polska | Bieg MAJTKA - Maluch z Rodzicem | ||
33 | Brożek Mikołaj | Bolszewo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) | ||
34 | Bruszewski Maurycy | Ząbki | Polska | Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) | ||
35 | Brzeski Kazik | Reda | Polska | Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) | ||
36 | Brzeski Maciej | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole nr 7 | |
37 | Brzeski Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 7 | |
38 | Brzeski Przemek | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) | ||
39 | Brzeski Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
40 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 7 | |
41 | Błędzka Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) | ||
42 | Canchaya Sean | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) | ||
43 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) | LKS Zorza Gdynia | |
44 | Car Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) | LKS Zorza Gdynia | |
45 | Cellmer Magdalena | Pruszcz Gdanski | Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | ||
46 | Cetra Szymon | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
47 | Cetra Tomasz | Rumia | Polska | Bieg MAJTKA - Maluch z Rodzicem | ||
48 | Charuk Nikodem | Rokitnica | Polska | Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) | Stamar | |
49 | Chyła Kinga | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
50 | Ciechorska Zoja | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia | |
51 | Ciskowska Marta | Bolszewo | Polska | Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) | ||
52 | Ciskowska Oliwia | Bolszewo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) | ||
53 | Ćwiklińska Julia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) | ||
54 | Ćwikliński Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) | ||
55 | Czajko Jan | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) | ||
56 | Czajko Julian | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA - Maluch z Rodzicem | ||
57 | Czarnecka Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | Sp 14 Gdynia | |
58 | Czarnecki Norbert | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) | Sp 33 Gdynia | |
59 | Czaszyńska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
60 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) | ||
61 | Dąbrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | RUNEDA | |
62 | Dawidczyk Wiktor | GDYNIA | Polska | Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 31 Bajeczka | |
63 | Dawidowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) | ||
64 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) | Przedszkole nr 54 | |
65 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 54 | |
66 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 42 | |
67 | dryja Dominika | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) | ||
68 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
69 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
70 | Drzyzga Maksymilian | Modlnica | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | ||
71 | Drzyzga Miłosz | Modlnica | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) | ||
72 | Duda Amelia | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) | KL Gdynia | |
73 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) | ||
74 | Duda Martyna | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | KL Gdynia | |
75 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) | ||
76 | Dzierzgwa Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) | ||
77 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) | ||
78 | Dzik Szymon | Elblag | Polska | Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) | ||
79 | Dłużniewska Kinga | Malbork | Polska | Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) | Godlewski Runners | |
80 | Dłużniewska Wiktoria | Malbork | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) | Godlewski Runners | |
81 | Dłużniewski Antoni | Malbork | Polska | Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) | Godlewski Runners | |
82 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) | ||
83 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) | ||
84 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole NR 29 Gdynia | |
85 | Faljewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) | ||
86 | Faljewski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | SP25 | |
87 | Fede Oliwia | Gdansk | Polska | Bieg MAJTKA - Maluch z Rodzicem | mama w trojmiescie | |
88 | Ferra Antonina | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA - 10 lat (rocznik 2009) | ||
89 | Ferra Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) | ||
90 | Ferra Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) | ||
91 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA - 11 lat (rocznik 2008) | ŁKS ZORZA GDYNIA | |
92 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA - 9 lat (rocznik 2010) | ŁKS ZORZA GDYNIA | |
93 | Fleming Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg MATA - 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 23 Gdynia | |
94 | Flis Amelia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA - 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 12 | |
95 | Flis-Rokosz Marcin Stanisław | Sopot | Polska | Bieg MAJTKA - Maluch z Rodzicem | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
96 | Frąckowiak Lili | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA - do lat 4 (rocznik 2015) | ||
97 | Furmańska ALICJA | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat (rocznik 2011) | SP 16 Gdynia | |
98 | Furmańska EWA | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13lat (rocznik 2007-2006) | SP 16 Gdynia | |
99 | Gadzała Jolanta | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 13 Gdynia | |
100 | Gadzała Urszula | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA - Maluch z Rodzicem | Przedszkole Przystań Szkraba Gdynia |
Wyświetleń: 23847