Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pelnens Filip Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
2 Studziński Tobiasz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 37 Gdynia
3 Leik Marta Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 8 Gdańsk
4 Prątnicki Miłosz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 47
5 LANG Oliwia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) LANG TEAM ŻABIANKA
6 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
7 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
8 GLIŃSKI SZYMON GDAŃSK Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
9 Serniak Kacper Elbląg Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
10 Grynishak Ostap Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 12
11 Keller Gracjan Karczemki Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Znikajace punkty
12 Smirnow Aleksander Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
13 Kamińska Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
14 Datii Kira Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SGA Gdynia
15 Czerwonka Radek Karczemki Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
16 Larysz Małgorzata Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 40 Gdynia
17 Duda Jasiek gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
18 Korzeniewska Zofia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
19 Lotkowska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Tetmajera 65)
20 Jędrzejczak-Renk Ludwika Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 8
21 Kruk Maja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia
22 Rybicka Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
23 Czaszyńska Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa w Pogórzu
24 Kurkowska Kornelia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa w Pogórzu
25 Klass Antoni Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
26 Car Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) LKS Zorza Gdynia
27 Bielecka Barbara Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 48 Gdynia
28 Jary Aleksander Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 34
29 Pionkowski Iwo Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 37 Gdynia
30 Kierszka Ignacy Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
31 Hinz Jakub Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
32 Maras Wiktoria Siemirowice Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
33 Żornaczuk Mikołaj Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
34 Kaleta Miłosz Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Neptun
35 Pelczar Franciszek Gdansk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Deaf junior
36 Śmiełowski Konrad Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
37 Matczak Dawid Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku
38 kandzora PATRYCJA Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
39 Ciskowska Oliwia Bolszewo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika
40 Dryja Dominika Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
41 Pietrzak Mikołaj Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP nr 17 Gdynia
42 Sobocińska Zuzanna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 21
43 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Znikajace punkty
44 Wolańska Julia Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy
45 Hetmańska Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA
46 GÓRSKA PAULINA gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA
47 Peretko Andrzej Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
48 Gigowska Eliza Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 43 Gdynia
49 Walęcki Kamil GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Bałtyk Gdynia
50 Wanta Piotr Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Wanta Team
51 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) OSP KŁOSOWO
52 Balcer Szymon Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 13 Gdynia
53 Wichnowski Ignacy REDA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia
54 Sobiczewska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
55 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
56 Zelmański Igor Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 31 Gdynia
57 Furmańska ALICJA Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 16 Gdynia
58 Majkowski Aleksander Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia
59 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 7 Sopot


Wyświetleń: 9295

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ