Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czerwonka Radek | Karczemki | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
2 | Pionkowski Iwo | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 37 Gdynia | |
3 | Jary Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 34 | |
4 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 48 Gdynia | |
5 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | LKS Zorza Gdynia | |
6 | Klass Antoni | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
7 | Kurkowska Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
8 | Czaszyńska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
9 | Rybicka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni | |
10 | Kruk Maja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia | |
11 | Jędrzejczak-Renk Ludwika | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 8 | |
12 | Lotkowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Tetmajera 65) | |
13 | Korzeniewska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
14 | Duda Jasiek | gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
15 | Larysz Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 40 Gdynia | |
16 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
17 | Datii Kira | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SGA Gdynia | |
18 | Kamińska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
19 | Smirnow Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
20 | Keller Gracjan | Karczemki | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Znikajace punkty | ||
21 | Grynishak Ostap | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 12 | |
22 | Serniak Kacper | Elbląg | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
23 | GLIŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
24 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
25 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
26 | LANG Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
27 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 47 | |
28 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 8 Gdańsk | |
29 | Studziński Tobiasz | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 37 Gdynia | |
30 | Pelnens Filip | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
31 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
32 | Majkowski Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
33 | Furmańska ALICJA | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 16 Gdynia | |
34 | Zelmański Igor | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 31 Gdynia | |
35 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
36 | Sobiczewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
37 | Wichnowski Ignacy | REDA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
38 | Balcer Szymon | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 13 Gdynia | |
39 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | OSP KŁOSOWO | |
40 | Wanta Piotr | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Wanta Team | |
41 | Walęcki Kamil | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Bałtyk Gdynia | |
42 | Gigowska Eliza | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 43 Gdynia | |
43 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
44 | GÓRSKA PAULINA | gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
45 | Hetmańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
46 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 7 Sopot | |
47 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Znikajace punkty | |
48 | Sobocińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
49 | Pietrzak Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP nr 17 Gdynia | |
50 | Dryja Dominika | Gdynia | Panama | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
51 | Ciskowska Oliwia | Bolszewo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
52 | kandzora PATRYCJA | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | |||
53 | Matczak Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku | |
54 | Śmiełowski Konrad | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
55 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Deaf junior | |
56 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Neptun | |
57 | Żornaczuk Mikołaj | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
58 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
59 | Hinz Jakub | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia |
Wyświetleń: 28317