Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lach Olek | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
2 | kandzora TOMASZ | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | |||
3 | Pelczar Weronika | Gdansk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Deaf junior | |
4 | Szlas Emil | Pogórze | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
5 | Grafińska Laura | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
6 | Mikucki Piotr | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 31 Gdynia | |
7 | Radtke Liliana | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
8 | Witkowiak Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
9 | Gołębska Maja | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
10 | Loroff Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP nr 9 w Sopocie | |
11 | Ciskowska Marta | Bolszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
12 | Złoch Konrad | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | KL Gdynia / SP 16 Gdynia | |
13 | Pieniążek Maja | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 47 | |
14 | Winiarska Amelia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
15 | Sikora Dawid | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 31 Gdynia | |
16 | Sioma Nicole | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia | |
17 | Kwiatkowska Agata | Zbychowo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
18 | Rohde Andrzej | Rumia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
19 | Rohde Antoni | Rumia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
20 | Sobiczewski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
21 | Popek Artur | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
22 | Hinca Aureliusz | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
23 | Broniewski Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 31 Gdynia | |
24 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 16 Gdynia | |
25 | Wiesner Maciej | GDYNIA | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
26 | Kozłowski Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
27 | Paszka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 17 gdynia | |
28 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 3 Reda | |
29 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Akademia Blanika AZS AWFiS | |
30 | Gostomska Natalia | Tokary | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
31 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ŁKS ZORZA GDYNIA | |
32 | Świat Anna | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
33 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
34 | Stark Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
35 | Kolińska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | LKS Zorza Gdynia | |
36 | Krompiewska Krystyna | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 16 Gdynia | |
37 | Rutkowski Szymon | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 12 Gdynia |
Wyświetleń: 28346