Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bunia Monika | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 21 Demptusiowo | |
2 | Bunia Robert | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 21 Demptusiowo | |
3 | Kuberski ALEKSANDER | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
4 | Pelnens Filip | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
5 | Pelnens Julia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkola Podstawowa nr 26 Gdynia | |
6 | Łęgosz Brian | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Sp 47 Gdynia | |
7 | Studziński Paweł | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Sp 37 Gdynia | |
8 | Studziński Tobiasz | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 37 Gdynia | |
9 | Ickowska Agata | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | LKS Zorza Gdynia | |
10 | Toczek Jakub | GDYNIA | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole nr 56 | |
11 | Toczek Tymon | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 56 | |
12 | Styczyńska Maja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 9 | |
13 | Szwedek Karol | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
14 | Leszkowicz Alan | Pogórze | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | 50% Mama 50% Tata | |
15 | Szatkowska Agata | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP 51 Gdynia | |
16 | Jaskulska Oliwia | Sopot | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
17 | Plecke Nikodem | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 50 | |
18 | Bielicka Oliwia Bielicka | Piaseczno | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
19 | Michalczak Franciszek | Sopot | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
20 | Michalczak Wiktor | Sopot | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
21 | Kołodziej Gabriela | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
22 | Jaworska Zofia | Reda | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
23 | Fijołek Michał | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
24 | Łobos Celina | Szczecin | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
25 | Olek Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 39 Gdynia | |
26 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 8 Gdańsk | |
27 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Sp 8 Gdańsk | |
28 | Rybak Maja | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
29 | Mrowicki Cezary | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
30 | Mrowicki Antoni | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
31 | Josse Oskar | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
32 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 47 | |
33 | wiczling jan | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
34 | Regliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
35 | Reglińska Marysia | Gdynia, Poland | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
36 | Litwiński Jan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 50 Gdynia | |
37 | Listewnik Jan | Gdnia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
38 | Majewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
39 | Majewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
40 | Majewski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
41 | Majewska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
42 | Sadecki Tymon | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | |||
43 | Paczkowska Nina | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
44 | Paczkowski Adam | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
45 | Wąs Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
46 | Gołaszewski Maciej | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
47 | Siwicka Iga | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
48 | Siwicki Hubert | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole | |
49 | Włodarska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
50 | Wychnowski Kacper | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole | |
51 | Lewicki Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
52 | Berezecka Julia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
53 | Grabowski Ryszard | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 34 Gdynia | |
54 | Grabowski Leon | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 22 Gdynia | |
55 | Janiak Natasza | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Lęśna Pętelka | |
56 | Zaremba Anna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 43 Gdynia | |
57 | LANG Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
58 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
59 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
60 | Dampc Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
61 | Bodak Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
62 | Rohde Antoni | Rumia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
63 | Rohde Andrzej | Rumia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
64 | GLIŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
65 | GLIŃSKI JAN | GDAŃSK | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
66 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP nr 43 | |
67 | Serniak Michalina | Elbląg | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
68 | Serniak Kacper | Elbląg | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
69 | Rynkiewicz Lena | Bojano | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SKLA Sopot | |
70 | Rynkiewicz Róża | Bojano | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SKLA Sopot | |
71 | Reszke Helena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole | |
72 | Reszke Amelia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 34 Gdynia | |
73 | Komorowska Marysia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
74 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
75 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
76 | Wantke Dominika | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła podstawowa nr 45 | |
77 | Jaczun Marta | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
78 | Jaczun Agata | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
79 | Golis Filip | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Akademia Piłkarska Gdynia | |
80 | Kwiatkowska Martyna | Zbychowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
81 | Kwiatkowska Agata | Zbychowo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
82 | Słowik Martyna | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
83 | Slowik Oskar | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
84 | Rozycka Maja | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni | |
85 | Grądalska Lena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 56 Gdynia Cisowa | |
86 | Kraszewska Wanda | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 7 | |
87 | Kraszewski Ryszard | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 7 | |
88 | Kraszewski Jerzy | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 7 | |
89 | Sioma Nicole | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia | |
90 | Sikora Jan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Sp 31 Gdynia | |
91 | Sikora Dawid | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 31 Gdynia | |
92 | Grynishak Ostap | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 12 | |
93 | piechowski jakub | sopot | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | sp9 sopot | |
94 | Pietras Matylda | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
95 | Pietras Lucjan | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
96 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
97 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
98 | Oleksiak Maja | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
99 | Oleksiak Nela | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
100 | Winiarski Igor | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | przedszkole Jas i Małgosia |
Wyświetleń: 28432