Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ploc Nikola Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
2 Nastały Oskar Wejherowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
3 Różalska Agnieszka Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole 54
4 Grabowski Jan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
5 Kujawa Krystian Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
6 Choszcz Stanisław Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole 50
7 Skrzynecka Marianna Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Pędzące lemury
8 Wolińska Liliana Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
9 Wołoszyk Antoś Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 50 Gdynia
10 Mosek Kacper Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
11 Przybyłek Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
12 Urbaniak Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
13 Grande Maria Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) BigYellowFoot Adventure Team
14 Piotrowski Ksawery Kosakowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole Kazimierz
15 Miotke Kornelia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
16 Popowicz Antek Rumia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Prency na trasie
17 Skulski Antoni Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 5 w Gdyni
18 Januszko Ignacy Gdansk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 75
19 Raczyńska Maja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
20 Głodowski Grzegorz Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
21 Pawłowski Ignacy Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
22 Jankowski Szymon Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 21 w Gdyni
23 Bajerski Marcel Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
24 Olszewska Nina Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
25 Kraszewska Wanda Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole 7
26 Winiarski Igor Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
27 Żero Oliwia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
28 Grądalska Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole 56 Gdynia Cisowa
29 Majewski Krzysztof Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
30 Janiak Natasza Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Leśna Pętelka
31 Świeżyńska Urszula gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
32 Puchalski Adam Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
33 Bemowski Bartosz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Bemol Junior Runing Speed Team ;)
34 Pranszke Karolina Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
35 Kowalska Klaudia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Szkoła Podstawowa nr 47
36 Tatarowski Tadeusz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
37 Maramorosz Dominika Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 55 w Gdyni
38 Kędzia Kasia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) SP28
39 Littwin Albert Kłosowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) OSP Kłosowo
40 Elmanowska Joanna Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
41 Rybacki Kacper Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
42 Krzemiński Mikołaj Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
43 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Znikajace punkty
44 KACPRZAK Martyna GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 54 Gdynia
45 Pachnik Tymon sopot Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 5 w Sopocie
46 Kierska Anastazja Bolszewo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
47 Źebrowski Michał Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
48 Walęcki Julia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
49 Jaskulski Maksymilian Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 44 Gdynia
50 Popowicz Antek Rumia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 2 reda
51 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) OSP KŁOSOWO
52 Kempczyński Filip Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) RUNEDA
53 Wasilke Paulina Wejherowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
54 Manasterski Jan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 52
55 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
56 Gębala Tola Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
57 Błaszczuk Julian Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 7


Wyświetleń: 24093

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ