Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skucha Nikodem Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia
2 Piernicki Jeremi Karczemki Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) LKS Zorza Gdynia
3 Pietras Lucjan Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
4 Berlik Hanna Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
5 Bocian Nikodem Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 31 Bajeczka
6 Ledwochowski Jakub Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
7 Ślepokura Jakub Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Sp 31 Gdynia
8 Ptaszek Adam Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Sailors
9 Wyrwa Tomasz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 31 Bajeczka
10 Orkwiszewski Antoni Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia
11 Orkwiszewski Antoni Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) GKS SZTORM KOSAKOWO
12 Kubicz Marcel Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
13 Boyke Martyna Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 21 Demptusiowo
14 Czajka Lena Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole Morska Przygoda
15 Michalska Pola Kosakowo Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
16 Baczkowski Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
17 Mielczarek NATAN Człuchów Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
18 Grześkowiak Aleksander Pruszcz Gdański Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
19 Kosak Główczewska Dorota Lamk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
20 Lazarowicz Wojtek Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 7
21 Jankowska Lena Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 21 Demptusiowo
22 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Sp 8 Gdańsk
23 Kraszewski Ryszard Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 7
24 Kraszewski Jerzy Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 7
25 Szwedowska Martyna Kulice Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) ZKiW Kulice
26 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
27 Skotniewska Ola Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Active Flow Junior
28 Konstantynowicz Pola Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
29 Dokrzewska Marta Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 54
30 Kulczyk Igor Rumia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Szkoła 8 rodziła
31 Dłużniewska Kinga Malbork Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Godlewski Runners
32 Majewska Konstancja Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) ACTIVE FLOW TEAM
33 Kaczmarek Artur Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia
34 Piotrowski Tomasz GDYNIA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
35 Płotka Aleks Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) SP 43 Gdynia
36 Gręda Jakub Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 21 Demptusiowo
37 Jary Beniamin Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) SP 34
38 Janiszewska Kinga Banino Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
39 Hinz Maria Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
40 Brzeski Kazik Reda Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
41 Góralski Paweł Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 21 w Gdyni
42 Krajewski Arkadiusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) KRAJA TEAM
43 Wiśniewska Julia Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni
44 Bizewski Jakub Żukowo Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
45 Wolańska Lena Rumia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy
46 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
47 Skiba Zosia Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
48 Gleń Wojtek Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
49 ROŻAŃSKA ZOFIA GDAŃSK Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
50 Gardzielewski Antoni Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
51 Warchol Frania Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
52 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
53 Bernasiak Kamil Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
54 Gołaszewska Magda Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 50
55 Gostomski Szymon Tokary Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
56 Wichnowski Antoni REDA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 2 reda
57 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Akademia Młodych Sportowców
58 Manasterska Zofia Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia
59 Paszka Bartosz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
60 Grabowski Oskar Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) familytime.pl
61 Marciniuk Oliwia Banino Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) KFMM Triathlon Team
62 Bomba Bartosz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
63 Teska Martyna Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) ZORZA Gdynia
64 Godlewska Małgorzata Malbork Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Godlewski Runners


Wyświetleń: 24088

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ