Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gleń Wojtek | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
2 | Pietras Lucjan | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
3 | Piotrowski Tomasz | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
4 | Konstantynowicz Pola | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
5 | Janiszewska Kinga | Banino | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
6 | Brzeski Kazik | Reda | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
7 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
8 | Berlik Hanna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
9 | Kosak Główczewska Dorota | Lamk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
10 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
11 | Grześkowiak Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
12 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
13 | Skiba Zosia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
14 | ROŻAŃSKA ZOFIA | GDAŃSK | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
15 | Michalska Pola | Kosakowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
16 | Ledwochowski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
17 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
18 | Kubicz Marcel | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
19 | Gardzielewski Antoni | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
20 | Baczkowski Filip | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
21 | Gostomski Szymon | Tokary | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
22 | Mielczarek NATAN | Człuchów | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
23 | Bernasiak Kamil | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
24 | Jakubowska Izabela | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
25 | Warchol Frania | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
26 | Skotniewska Ola | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Active Flow Junior | |
27 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ACTIVE FLOW TEAM | |
28 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Akademia Młodych Sportowców | |
29 | Grabowski Oskar | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | familytime.pl | |
30 | Orkwiszewski Antoni | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | GKS SZTORM KOSAKOWO | |
31 | Dłużniewska Kinga | Malbork | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Godlewski Runners | |
32 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Godlewski Runners | |
33 | Marciniuk Oliwia | Banino | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | KFMM Triathlon Team | |
34 | Krajewski Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | KRAJA TEAM | |
35 | Piernicki Jeremi | Karczemki | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | LKS Zorza Gdynia | |
36 | Gręda Jakub | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 21 Demptusiowo | |
37 | Boyke Martyna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 21 Demptusiowo | |
38 | Jankowska Lena | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 21 Demptusiowo | |
39 | Wyrwa Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 31 Bajeczka | |
40 | Bocian Nikodem | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 31 Bajeczka | |
41 | Kraszewski Jerzy | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 7 | |
42 | Kraszewski Ryszard | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 7 | |
43 | Lazarowicz Wojtek | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 7 | |
44 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni | |
45 | Czajka Lena | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole Morska Przygoda | |
46 | Wichnowski Antoni | REDA | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 2 reda | |
47 | Góralski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 21 w Gdyni | |
48 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 50 | |
49 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 54 | |
50 | Paszka Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
51 | Ptaszek Adam | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Sailors | |
52 | Ślepokura Jakub | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Sp 31 Gdynia | |
53 | Jary Beniamin | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | SP 34 | |
54 | Płotka Aleks | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | SP 43 Gdynia | |
55 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Sp 8 Gdańsk | |
56 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
57 | Kulczyk Igor | Rumia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła 8 rodziła | |
58 | Hinz Maria | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
59 | Skucha Nikodem | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia | |
60 | Orkwiszewski Antoni | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia | |
61 | Kaczmarek Artur | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia | |
62 | Manasterska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
63 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ZKiW Kulice | |
64 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ZORZA Gdynia |
Wyświetleń: 33273