Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Misztal Oskar Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) LKS ZORZA GDYNIA
2 Gondek Aleksander Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Sp 17 gdynia
3 Burdeńska Alicja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
4 Faljewski Łukasz Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
5 Chudoba Magda Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia
6 Wołoszyk Zofia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia
7 Grinholc Wojciech Rumia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP 4 Rumia
8 Rydzewski Oscar Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
9 Skulski Jakub Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni
10 Korus Liliana Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 84 w Gdańsku
11 Konkel Wiktor Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła podstawowa nr 28 Gdynia
12 Barszczewska Dajana Rumia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła podstawowa nr 9 w Rumia
13 GABRYŚ ZUZANNA GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP nr 45
14 Krużycki Sebastian Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
15 Kruk Milena Reda Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
16 Skotniewska Karolina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Active Flow Junior
17 SZCZYPKA Adrianna Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP
18 Masin Nika Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
19 Grubba Kacper Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia
20 Łukaszewski Filip Rumia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
21 Kowalewska Zosia Reda Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Edureda
22 Kowalska Dagmara Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 47
23 Tatarowska Zofia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
24 Wróblewski Artur Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 10
25 Bień Michał Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 21
26 Socha Leon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
27 Bizewski Kacper Żukowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
28 ENGLERT SZYMON GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole NR 29 Gdynia
29 Krompiewska Nina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP 16 Gdynia
30 Kierski Marcel Bolszewo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
31 Wit Filip Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
32 Krause Szymon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
33 Ciechorska Zoja GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
34 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP nr 80 w Gdańsku
35 Wasilke Julia Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
36 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SGA Gdynia
37 Dąbrowski Dominik Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) RUNEDA
38 Skowronek Amelia Borkowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP Borkowo
39 Gałuszyńska Nina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP 17 Gdynia / Active Flow Team


Wyświetleń: 24096

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ