Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grobelna Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP40 | |
2 | Mika Piotr | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
3 | Kurkowska Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
4 | Klass Antoni | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
5 | Drozd Klara | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
6 | Larysz Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 40 | |
7 | Rydzewski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
8 | Kamińska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni | |
9 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | LKS Zorza Gdynia | |
10 | Ciomek Franciszek | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
11 | Rybicka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni | |
12 | Januszko Emilia | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 1 Gdańsk | |
13 | Korzeniewska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP8 Gdynia | |
14 | Majkowski Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
15 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 8 Gdańsk | |
16 | Żero Klaudia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
17 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Neptun | |
18 | Kruk Maja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia | |
19 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
20 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
21 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 1 Rumia | |
22 | Lotkowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Tetmajera 65) | |
23 | Rybicka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni | |
24 | Czaszyńska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
25 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 48 Gdynia | |
26 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | LKS Zorza Gdynia | |
27 | Jary Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 34 | |
28 | Pionkowski Iwo | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 37 Gdynia | |
29 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
30 | Hinz Jakub | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
31 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Deaf junior | |
32 | Śmiełowski Konrad | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
33 | Ciskowska Oliwia | Bolszewo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
34 | Kandzora PATRYCJA | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
35 | Dryja Dominika | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
36 | Pietrzak Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP nr 17 Gdynia | |
37 | Sobocińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
38 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Znikajace punkty | |
39 | KACPRZAK Michalina | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
40 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
41 | Hetmańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
42 | GÓRSKA PAULINA | gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
43 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
44 | Gigowska Eliza | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 43 Gdynia | |
45 | Walęcki Kamil | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Bałtyk Gdynia | |
46 | Wanta Piotr | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Wanta Team | |
47 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | OSP KŁOSOWO | |
48 | Wichnowski Ignacy | REDA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
49 | Sobiczewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
50 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
51 | Zelmanski Igor | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 31 Gdynia | |
52 | Furmańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 16 Gdynia | |
53 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 7 Sopot |
Wyświetleń: 33528