Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ciskowska Oliwia | Bolszewo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
2 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Deaf junior | |
3 | Januszko Emilia | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 1 Gdańsk | |
4 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Neptun | |
5 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
6 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 8 Gdańsk | |
7 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 48 Gdynia | |
8 | Jary Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 34 | |
9 | Czaszyńska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
10 | Rybicka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni | |
11 | Lotkowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Tetmajera 65) | |
12 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 1 Rumia | |
13 | Kruk Maja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia | |
14 | Żero Klaudia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
15 | Majkowski Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
16 | Korzeniewska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP8 Gdynia | |
17 | Rybicka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni | |
18 | Ciomek Franciszek | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
19 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | LKS Zorza Gdynia | |
20 | Kamińska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni | |
21 | Rydzewski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
22 | Larysz Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 40 | |
23 | Drozd Klara | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
24 | Klass Antoni | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
25 | Kurkowska Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
26 | Mika Piotr | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
27 | Grobelna Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP40 | |
28 | KACPRZAK Michalina | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
29 | Furmańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 16 Gdynia | |
30 | Zelmanski Igor | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 31 Gdynia | |
31 | Sobiczewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
32 | Wanta Piotr | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Wanta Team | |
33 | Walęcki Kamil | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Bałtyk Gdynia | |
34 | Gigowska Eliza | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 43 Gdynia | |
35 | GÓRSKA PAULINA | gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
36 | Hetmańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
37 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | LKS Zorza Gdynia | |
38 | Sobocińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
39 | Pietrzak Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP nr 17 Gdynia | |
40 | Dryja Dominika | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
41 | Kandzora PATRYCJA | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
42 | Śmiełowski Konrad | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
43 | Hinz Jakub | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
44 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
45 | Pionkowski Iwo | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 37 Gdynia | |
46 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
47 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | OSP KŁOSOWO | |
48 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
49 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
50 | Wichnowski Ignacy | REDA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
51 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
52 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 7 Sopot | |
53 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Znikajace punkty |
Wyświetleń: 32987