Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Richert Filip Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
2 Kleimeer Fay Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Montessori Gdynia
3 Różalska Agnieszka Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Zsp2
4 Chyła Kinga Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
5 Kiełtyka Mateusz Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
6 Gołębska Maja Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
7 Kamba Kibatshi Patrycja Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp nr 11 Gdynia
8 Lubecki Szymon Będomin Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
9 Rohde Antoni Rumia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
10 Rohde Andrzej Rumia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
11 Umżyński Antoni Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
12 Grafińska Laura Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny
13 Szwedowski Kacper Kulice Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) ZKiW Kulice
14 Maj Magdalena Rumia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) RKS Rumia
15 Witkowiak Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
16 Radtke Liliana Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
17 Mikucki Piotr Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 31 Gdynia
18 Sioma Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia
19 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) ZSSiO Gdańsk
20 Szlas Emil Pogórze Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
21 Pelczar Weronika Gdansk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Deaf junior
22 Ciskowska Marta Bolszewo Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika
23 Kandzora TOMASZ Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
24 Rutkowski Szymon Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 12 Gdynia
25 Krompiewska Krystyna Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 16 Gdynia
26 Kolińska Aleksandra Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) LKS Zorza Gdynia
27 Stark Jakub Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia
28 Świat Anna Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
29 Fetta Dominika Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) ŁKS ZORZA GDYNIA
30 Gostomska Natalia Tokary Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
31 Sobiczewski Paweł Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
32 Pouch Martyna Reda Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 3 Reda
33 Paszka Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 17 gdynia
34 Kozłowski Maksymilian Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia
35 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 16 Gdynia
36 Broniewski Wiktor Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 31 Gdynia
37 Hinca Aureliusz Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia
38 Popek Artur Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia
39 Teska Patrycja Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) ZORZA Gdynia


Wyświetleń: 24090

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ