Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richert Filip | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
2 | Kleimeer Fay | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Montessori Gdynia | |
3 | Różalska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Zsp2 | |
4 | Chyła Kinga | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
5 | Kiełtyka Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
6 | Gołębska Maja | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
7 | Kamba Kibatshi Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp nr 11 Gdynia | |
8 | Lubecki Szymon | Będomin | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
9 | Rohde Antoni | Rumia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
10 | Rohde Andrzej | Rumia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
11 | Umżyński Antoni | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
12 | Grafińska Laura | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny | |
13 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ZKiW Kulice | |
14 | Maj Magdalena | Rumia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | RKS Rumia | |
15 | Witkowiak Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
16 | Radtke Liliana | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
17 | Mikucki Piotr | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 31 Gdynia | |
18 | Sioma Nicole | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia | |
19 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ZSSiO Gdańsk | |
20 | Szlas Emil | Pogórze | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
21 | Pelczar Weronika | Gdansk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Deaf junior | |
22 | Ciskowska Marta | Bolszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
23 | Kandzora TOMASZ | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
24 | Rutkowski Szymon | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 12 Gdynia | |
25 | Krompiewska Krystyna | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 16 Gdynia | |
26 | Kolińska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | LKS Zorza Gdynia | |
27 | Stark Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
28 | Świat Anna | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
29 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ŁKS ZORZA GDYNIA | |
30 | Gostomska Natalia | Tokary | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
31 | Sobiczewski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
32 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 3 Reda | |
33 | Paszka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 17 gdynia | |
34 | Kozłowski Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
35 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 16 Gdynia | |
36 | Broniewski Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 31 Gdynia | |
37 | Hinca Aureliusz | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
38 | Popek Artur | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
39 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ZORZA Gdynia |
Wyświetleń: 33252