Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymańska Julia | Leśniewo | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
2 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | LKB .im Braci Petk | |
3 | Tomtała Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | Sopocka Akademia Tenisowa | |
4 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | 1 LO w Starogardzie Gdańskim | |
5 | Suwała Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | LKS Zorza Gdynia | |
6 | Piernicki Klaudiusz | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | Ckziu nr1 | |
7 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 39 Gdynia/GENETIX Team | |
8 | ŻARYN JULIA | GDYNIA | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 43 Gdynia | |
9 | Gostomski Michał | Tokary | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
10 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
11 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
12 | Rzepka Kacper | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
13 | Rokita Maja | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | LKS Zorza Gdynia | |
14 | Kandzora SEBASTIAN | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
15 | Piernicki Kamil | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 12 Gdynia | |
16 | Łucka Kinga | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | LKS Zorza Gdynia | |
17 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | LKS Zorza Gdynia | |
18 | Niedzielska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | LO II | |
19 | Lubecka Paulina | Będomin | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
20 | Lubecka Martyna | Będomin | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
21 | Pilachowski Nikodem | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
22 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | LKS Zorza Gdynia | |
23 | Kowalska Dagmara | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 47 | |
24 | Kowalewska Zosia | Reda | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Edureda | |
25 | Łukaszewski Filip | Rumia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
26 | Grubba Kacper | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia | |
27 | Masin Nika | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
28 | SZCZYPKA Adrianna | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP | |
29 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Active Flow Junior | |
30 | Kruk Milena | Reda | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
31 | Krużycki Sebastian | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
32 | GABRYŚ ZUZANNA | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP nr 45 | |
33 | Barszczewska Dajana | Rumia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła podstawowa nr 9 w Rumia | |
34 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła podstawowa nr 28 Gdynia | |
35 | Korus Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 84 w Gdańsku | |
36 | Skulski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni | |
37 | Rydzewski Oscar | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
38 | Grinholc Wojciech | Rumia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP 4 Rumia | |
39 | Wołoszyk Zofia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia | |
40 | Chudoba Magda | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia | |
41 | Faljewski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
42 | Burdeńska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
43 | Gondek Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Sp 17 gdynia | |
44 | Misztal Oskar | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | LKS ZORZA GDYNIA | |
45 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP 17 Gdynia / Active Flow Team | |
46 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP Borkowo | |
47 | Dąbrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | RUNEDA | |
48 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SGA Gdynia | |
49 | Wasilke Julia | Wejherowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
50 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP nr 80 w Gdańsku | |
51 | Ciechorska Zoja | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
52 | Krause Szymon | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
53 | Wit Filip | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
54 | Kierski Marcel | Bolszewo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
55 | Krompiewska Nina | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP 16 Gdynia | |
56 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole NR 29 Gdynia | |
57 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
58 | Socha Leon | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
59 | Bień Michał | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
60 | Wróblewski Artur | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
61 | Tatarowska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
62 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 7 Sopot | |
63 | Furmańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 16 Gdynia | |
64 | Zelmanski Igor | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 31 Gdynia | |
65 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
66 | Sobiczewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
67 | Wichnowski Ignacy | REDA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
68 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | OSP KŁOSOWO | |
69 | Wanta Piotr | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Wanta Team | |
70 | Walęcki Kamil | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Bałtyk Gdynia | |
71 | Gigowska Eliza | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 43 Gdynia | |
72 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
73 | GÓRSKA PAULINA | gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
74 | Hetmańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
75 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
76 | KACPRZAK Michalina | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
77 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Znikajace punkty | |
78 | Sobocińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
79 | Pietrzak Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP nr 17 Gdynia | |
80 | Dryja Dominika | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
81 | Kandzora PATRYCJA | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
82 | Ciskowska Oliwia | Bolszewo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
83 | Śmiełowski Konrad | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
84 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Deaf junior | |
85 | Hinz Jakub | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
86 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
87 | Pionkowski Iwo | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 37 Gdynia | |
88 | Jary Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 34 | |
89 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | LKS Zorza Gdynia | |
90 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 48 Gdynia | |
91 | Czaszyńska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
92 | Rybicka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni | |
93 | Lotkowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Tetmajera 65) | |
94 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 1 Rumia | |
95 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
96 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
97 | Kruk Maja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia | |
98 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Neptun | |
99 | Żero Klaudia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
100 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 8 Gdańsk |
Wyświetleń: 33020