Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rogocka Nicole Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) SP 39 Gdynia/GENETIX Team
2 ŻARYN JULIA GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) SP 43 Gdynia
3 Gostomski Michał Tokary Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
4 Tokarska Laura Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
5 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
6 Rzepka Kacper Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
7 Rokita Maja Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia
8 Kandzora SEBASTIAN Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
9 Piernicki Kamil Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) SP 12 Gdynia
10 Łucka Kinga Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia
11 Borkowska Agnieszka Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia
12 Niedzielska Zuzanna Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LO II
13 Lubecka Paulina Będomin Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
14 Lubecka Martyna Będomin Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
15 Pilachowski Nikodem Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
16 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia
17 Szymańska Julia Leśniewo Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
18 Naczk Wiktoria Lębork Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKB .im Braci Petk
19 Tomtała Mikołaj Gdańsk Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) Sopocka Akademia Tenisowa
20 Lokś Paulina Janowo Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) 1 LO w Starogardzie Gdańskim
21 Suwała Wiktor Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia
22 Piernicki Klaudiusz Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) Ckziu nr1
23 Gałuszyńska Nina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP 17 Gdynia / Active Flow Team
24 Skowronek Amelia Borkowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP Borkowo
25 Dąbrowski Dominik Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) RUNEDA
26 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SGA Gdynia
27 Wasilke Julia Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
28 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP nr 80 w Gdańsku
29 Ciechorska Zoja GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
30 Krause Szymon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
31 Wit Filip Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
32 Kierski Marcel Bolszewo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
33 Krompiewska Nina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP 16 Gdynia
34 ENGLERT SZYMON GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole NR 29 Gdynia
35 Bizewski Kacper Żukowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
36 Socha Leon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
37 Bień Michał Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 21
38 Wróblewski Artur Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 10
39 Tatarowska Zofia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
40 Kowalska Dagmara Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 47
41 Kowalewska Zosia Reda Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Edureda
42 Łukaszewski Filip Rumia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
43 Grubba Kacper Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia
44 Masin Nika Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
45 SZCZYPKA Adrianna Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP
46 Skotniewska Karolina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Active Flow Junior
47 Kruk Milena Reda Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
48 Krużycki Sebastian Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
49 GABRYŚ ZUZANNA GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP nr 45
50 Barszczewska Dajana Rumia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła podstawowa nr 9 w Rumia
51 Konkel Wiktor Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła podstawowa nr 28 Gdynia
52 Korus Liliana Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 84 w Gdańsku
53 Skulski Jakub Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni
54 Rydzewski Oscar Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
55 Grinholc Wojciech Rumia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP 4 Rumia
56 Wołoszyk Zofia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia
57 Chudoba Magda Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia
58 Faljewski Łukasz Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
59 Burdeńska Alicja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
60 Gondek Aleksander Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Sp 17 gdynia
61 Misztal Oskar Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) LKS ZORZA GDYNIA
62 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 7 Sopot
63 Furmańska Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 16 Gdynia
64 Zelmanski Igor Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 31 Gdynia
65 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
66 Sobiczewska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
67 Wichnowski Ignacy REDA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia
68 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) OSP KŁOSOWO
69 Wanta Piotr Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Wanta Team
70 Walęcki Kamil GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Bałtyk Gdynia
71 Gigowska Eliza Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 43 Gdynia
72 Peretko Andrzej Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
73 GÓRSKA PAULINA gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA
74 Hetmańska Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA
75 Wolańska Julia Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy
76 KACPRZAK Michalina GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA
77 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Znikajace punkty
78 Sobocińska Zuzanna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 21
79 Pietrzak Mikołaj Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP nr 17 Gdynia
80 Dryja Dominika Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
81 Kandzora PATRYCJA Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
82 Ciskowska Oliwia Bolszewo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika
83 Śmiełowski Konrad Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
84 Pelczar Franciszek Gdansk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Deaf junior
85 Hinz Jakub Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
86 Kierszka Ignacy Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
87 Pionkowski Iwo Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 37 Gdynia
88 Jary Aleksander Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 34
89 Car Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) LKS Zorza Gdynia
90 Bielecka Barbara Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 48 Gdynia
91 Czaszyńska Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa w Pogórzu
92 Rybicka Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
93 Lotkowska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Tetmajera 65)
94 Duda Jasiek Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 1 Rumia
95 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
96 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
97 Kruk Maja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia
98 Kaleta Miłosz Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Neptun
99 Żero Klaudia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
100 Leik Marta Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 8 Gdańsk


Wyświetleń: 8805

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ