Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Krużycka Nikola | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
302 | Bajerski Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
303 | Jagielska Lena | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
304 | Lazarowicz Maria | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole 7 | |
305 | Rybak Maja | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
306 | Grześkowiak Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
307 | Bieszke Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | S | |
308 | Ferra Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
309 | Lejk Jakub | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole 43 Jantarek | |
310 | Ciomek Stanisław | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
311 | Skulska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 5 w Gdyni | |
312 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
313 | Drzewiecki Kacper | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
314 | Bogdan Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
315 | Romanowska Magdalena | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 1 w Redzie | |
316 | Romanowski Paweł | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 1 w Redzie | |
317 | Orkwiszewska Łucja | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 50 Gdynia | |
318 | Shkuratau Andrei | Mińsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 55 w Gdyni | |
319 | Kamiński Fabian | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 57 w Gdyni | |
320 | Frąckowiak Lili | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
321 | Dudek Lena | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 50 w Gdyni | |
322 | Szczotka-Niedziałkowski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 50 Gdynia | |
323 | Szwedek Karol | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
324 | Drozd Olaf | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
325 | Bokkus Lilianna | GDYNIA | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
326 | Grinholc Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole Maluszkowo | |
327 | Wojtczuk Milan | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
328 | Malita Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 59 | |
329 | ziemann Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
330 | Urbaniak Anna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
331 | Zwolak Marta | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
332 | Samaras Chelsea | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
333 | Schweizer Konrad | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole 50 | |
334 | Zeszutek Ziemowit | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
335 | Faljewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
336 | Kmieć Antoni | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
337 | Antonowicz Radosław | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
338 | Kłos Sebastian | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
339 | Kliber Tymon | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
340 | Gondek Antoni | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 8 Gdynia | |
341 | Sielski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
342 | Maj Anna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
343 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 5 | |
344 | Walęcka Aleksandra | GDYNIA | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | |||
345 | Peretko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
346 | Socha Michał | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
347 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
348 | Śmiełowski Leszek | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
349 | Dutczyn Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
350 | Brzeski Przemek | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
351 | JANKOWSKA Malwina | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
352 | Żak Adam | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
353 | Janiszewska Michalina | Banino | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
354 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Godlewski Runners | |
355 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ZORZA Gdynia | |
356 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
357 | Marciniuk Oliwia | Banino | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | KFMM Triathlon Team | |
358 | Grabowski Oskar | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | familytime.pl | |
359 | Paszka Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
360 | Manasterska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
361 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Akademia Młodych Sportowców | |
362 | Wichnowski Antoni | REDA | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 2 reda | |
363 | Gostomski Szymon | Tokary | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
364 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 50 | |
365 | Bernasiak Kamil | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
366 | Jakubowska Izabela | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
367 | Warchol Frania | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
368 | Gardzielewski Antoni | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
369 | ROŻAŃSKA ZOFIA | GDAŃSK | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
370 | Gleń Wojtek | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
371 | Skiba Zosia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
372 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
373 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
374 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
375 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni | |
376 | Krajewski Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | KRAJA TEAM | |
377 | Góralski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 21 w Gdyni | |
378 | Brzeski Kazik | Reda | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
379 | Hinz Maria | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
380 | Janiszewska Kinga | Banino | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
381 | Jary Beniamin | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | SP 34 | |
382 | Gręda Jakub | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 21 Demptusiowo | |
383 | Płotka Aleks | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | SP 43 Gdynia | |
384 | Piotrowski Tomasz | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
385 | Kaczmarek Artur | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia | |
386 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ACTIVE FLOW TEAM | |
387 | Dłużniewska Kinga | Malbork | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Godlewski Runners | |
388 | Kulczyk Igor | Rumia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła 8 rodziła | |
389 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 54 | |
390 | Konstantynowicz Pola | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
391 | Skotniewska Ola | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Active Flow Junior | |
392 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
393 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ZKiW Kulice | |
394 | Kraszewski Jerzy | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 7 | |
395 | Kraszewski Ryszard | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 7 | |
396 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Sp 8 Gdańsk | |
397 | Jankowska Lena | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 21 Demptusiowo | |
398 | Lazarowicz Wojtek | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 7 | |
399 | Kosak Główczewska Dorota | Lamk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
400 | Grześkowiak Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) |
Wyświetleń: 33527