Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lubecki Szymon Będomin Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
2 Majewska Alicja Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
3 Lubecka Paulina Będomin Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
4 Mosek Kacper Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
5 Majewska Małgorzata Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
6 Majewski Krzysztof Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
7 Lubecka Martyna Będomin Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
8 Mosek Zuzanna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
9 Majewski Tomasz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
10 KACPRZAK Kajetan GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
11 Burdeńska Alicja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
12 Kandzora SEBASTIAN Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
13 Burdeńska Hanna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
14 Kandzora TOMASZ Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
15 Kłos Sebastian Reda Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
16 Przybyłek Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
17 BASTIAN WERONIKA GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
18 Kłos Nela Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
19 Kandzora PATRYCJA Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
20 Łukaszewski Filip Rumia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
21 Socha Michał Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
22 Socha Leon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
23 Bajerski Marcel Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
24 Baczkowski Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
25 Charun Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
26 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
27 Bajerski Mikołaj Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
28 Bomba Bartosz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
29 Ćwiklińska Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
30 Lokś Piotr Janowo Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
31 Ćwikliński Miłosz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
32 Kalkowska Zofia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
33 SIEJKA Przemek Pogórze Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
34 Berlik Hanna Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
35 Antonowicz Radosław Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
36 Winiarski Igor Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
37 Berlik Zofia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
38 KWIATKOWSKI FILIP GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
39 Pawłowski Ignacy Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
40 Kosak Główczewska Dorota Lamk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
41 Kierszka Ignacy Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
42 Kosak Główczewska Magdalena Lamk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
43 Kowalik Marcel Pruszcz Gdański Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
44 Dutczyn Wiktor Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
45 Wit Filip Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
46 Grobelny Piotr GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
47 Grązka Alicja Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
48 Sprengel Hubert Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
49 Gleń Wojtek Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
50 Radtke Liliana Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
51 Wojtczuk Milan Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
52 Ledwochowski Jakub Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
53 Witkowiak Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
54 Gleń Gabrysia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
55 Nawój Leon Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
56 Nawój Jan Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
57 Szwedek Karol Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
58 Samaras Chelsea Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
59 Kujawa Amelia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
60 Skoczeń Weronika Reda Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
61 JANKOWSKA Malwina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
62 Grabowski Jan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
63 Grabowski Ignacy Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
64 Bernasiak Kamil Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
65 Tocha Lena Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
66 Tocha Laura Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
67 Gbur Antoni Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
68 Tatarowski Tadeusz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
69 Tatarowska Zofia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
70 Rydzewski Dominik Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
71 Ciężkowski Piotr Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
72 Rydzewski Oscar Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
73 Tokarska Laura Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
74 Rumkowska Nikola gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
75 Grześkowiak Aleksander Pruszcz Gdański Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
76 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
77 Drozd Olaf Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
78 Drozd Klara Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
79 Drozd Nadia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
80 Gołębska Maja Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
81 Dragan Blanka Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
82 Szwedowska Julia Kulice Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
83 Wolińska Liliana Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
84 Rohde Katarzyna Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
85 Janiszewska Kinga Banino Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
86 Pionkowski Tymon Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
87 Janiszewska Michalina Banino Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
88 Smarszcz-Cyman Izabela Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
89 Kierska Anastazja Bolszewo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
90 Kierski Marcel Bolszewo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
91 Reglińska Marysia Gdynia, Poland Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
92 Walęcka Aleksandra GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
93 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
94 Walęcki Julia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
95 Borek Barbara Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
96 Regliński Krzysztof Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
97 Bizewski Jakub Żukowo Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
98 Szymańska Julia Leśniewo Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
99 Bizewski Kacper Żukowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
100 Mielczarek NATAN Człuchów Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)


Wyświetleń: 21935

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ