Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Rydzewski Dominik Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
102 Gbur Antoni Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
103 Piotrowski Ksawery Kosakowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole Kazimierz
104 Kamiński Fabian Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 57 w Gdyni
105 Kamińska Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
106 KRÓLAK Marta GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SKLA Sopot
107 Regliński Krzysztof Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
108 Reglińska Marysia Gdynia, Poland Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
109 Liszewski Szymon CHWASZCZYNO Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) LKS Zorza Gdynia
110 Zakrzewski Filip Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
111 Shkuratau Viktar Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Brak
112 Shkuratau Andrei Mińsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 55 w Gdyni
113 Orkwiszewska Łucja Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 50 Gdynia
114 Orkwiszewski Antoni Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia
115 Romanowski Paweł Reda Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 1 w Redzie
116 Romanowska Magdalena Reda Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 1 w Redzie
117 Wit Kuba Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
118 Bogdan Aleksandra Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
119 Bogdan Dominik Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
120 Smarszcz-Cyman Izabela Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
121 Orkwiszewska Łucja Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GKS SZTORM KOSAKOWO
122 Orkwiszewski Antoni Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) GKS SZTORM KOSAKOWO
123 Kamińska Sonia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) szkoła podstawowa nr 37 w Gdyni
124 Miotke Kornelia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
125 Popowicz Antek Rumia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Prency na trasie
126 Drzewiecki Kacper Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
127 Prątnicka Zuzanna Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) LKS Zorza Gdynia
128 Prątnicki Miłosz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) LKS Zorza Gdynia
129 Stachowiak Marianna Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
130 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
131 Skulski Jakub Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni
132 Skulski Antoni Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 5 w Gdyni
133 Kubicz Marcel Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
134 Skulska Zofia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 5 w Gdyni
135 Dobrzyński Dariusz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Sp 31 Gdynia
136 Ciomek Franciszek Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
137 Ciomek Stanisław Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
138 Tocha Laura Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
139 Tocha Lena Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
140 Korus Liliana Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 84 w Gdańsku
141 Boyke Martyna Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 21 Demptusiowo
142 Czajka Lena Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole Morska Przygoda
143 Lejk Jakub Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole 43 Jantarek
144 SIEJKA Przemek Pogórze Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
145 Rybicka Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
146 Rybicka Daria Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
147 Tocha Paulina Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
148 ferra antonina gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
149 ferra krzysztof gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
150 Ferra Zuzanna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
151 Michalska Pola Kosakowo Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
152 Bieszke Wiktor Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) S
153 Januszko Ignacy Gdansk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 75
154 Januszko Emilia Gdansk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 1 Gdańsk
155 Baczkowski Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
156 Mielczarek NATAN Człuchów Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
157 Konkel Wiktor Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła podstawowa nr 28 Gdynia
158 Kalkowska Zofia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
159 PODGÓRSKi Dawid Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
160 PODGÓRSKA KAMILA Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
161 Hinc Wiktor Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
162 Raczyńska Maja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
163 Raczyński Mikołaj Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
164 Korzeniewska Zofia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP8 Gdynia
165 Głodowski Grzegorz Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
166 Głodowski Maciej Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
167 Grześkowiak Marcel Pruszcz Gdański Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
168 Grześkowiak Aleksander Pruszcz Gdański Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
169 Czarnecka Emilia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
170 Pawłowski Ignacy Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
171 marzejan KINGA GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Sp 31 Gdynia
172 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia
173 Majkowski Aleksander Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia
174 Kosak Główczewska Magdalena Lamk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
175 Kosak Główczewska Dorota Lamk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
176 Kowalik Marcel Pruszcz Gdański Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
177 Barszczewska Dajana Rumia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła podstawowa nr 9 w Rumia
178 Rybak Maja Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
179 Podskok Laura Pruszcz Gdanski Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
180 Kupski Wiktor Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
181 Lazarowicz Wojtek Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 7
182 Lazarowicz Maria Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole 7
183 KWIATKOWSKI FILIP GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
184 Kupski Szymon Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
185 Jankowski Szymon Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 21 w Gdyni
186 Jankowska Lena Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 21 Demptusiowo
187 Siwicka Iga Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
188 Siwicki Hubert Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
189 Podskok Amelka Pruszcz Gdanski Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP nr 4 Pruszcz Gdanski
190 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Sp 8 Gdańsk
191 Leik Marta Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 8 Gdańsk
192 GABRYŚ ZUZANNA GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP nr 45
193 Pilachowski Nikodem Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
194 Jagielska Lena Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
195 Bajerski Mikołaj Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
196 Bajerski Marcel Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
197 Lubecka Martyna Będomin Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
198 Lubecka Paulina Będomin Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
199 Lubecki Szymon Będomin Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
200 Rumkowska Nikola gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem


Wyświetleń: 21945

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ