Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Dawidowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
302 | Płotka Aleks | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | SP 43 Gdynia | |
303 | Grubba Kacper | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia | |
304 | Grudka Adam | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
305 | Cetra Tomasz | Rumia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
306 | Cetra Szymon | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
307 | Łukaszewski Filip | Rumia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
308 | Treder Nina | Sopot | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
309 | Kowalewska Kalina | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Edureda | |
310 | Kowalewska Zosia | Reda | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Edureda | |
311 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | LKS Zorza Gdynia | |
312 | Car Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | LKS Zorza Gdynia | |
313 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | LKS Zorza Gdynia | |
314 | Bemowski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Bemol Junior Runing Speed Team ;) | |
315 | Węgrzyńska Daria | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SASP | |
316 | Węgrzyńska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ZORZA | |
317 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
318 | Pranszke Karolina | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
319 | Kowalska Dagmara | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 47 | |
320 | Kowalska Klaudia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Szkoła Podstawowa nr 47 | |
321 | Gręda Jakub | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 21 Demptusiowo | |
322 | Jary Beniamin | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | SP 34 | |
323 | Jary Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 34 | |
324 | Pionkowski Iwo | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 37 Gdynia | |
325 | Pionkowski Tymon | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
326 | Tatarowska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
327 | Tatarowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
328 | Łucka Kinga | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | LKS Zorza Gdynia | |
329 | Wróblewski Artur | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
330 | Piernicki Kamil | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 12 Gdynia | |
331 | Janiszewska Michalina | Banino | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
332 | Janiszewska Kinga | Banino | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
333 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
334 | Nurzyńska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | mama w trojmiescie | |
335 | Żak Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
336 | Żak Adam | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
337 | Hinz Maria | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
338 | Hinz Jakub | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
339 | JANKOWSKA Malwina | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
340 | Brzeski Przemek | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
341 | Brzeski Kazik | Reda | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
342 | Miliszkiewicz Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 44Gdynia | |
343 | Dutczyn Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
344 | Szlas Emil | Pogórze | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
345 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Deaf junior | |
346 | Pelczar Weronika | Gdansk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Deaf junior | |
347 | Maramorosz Zuzia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Żłobek Koniczynka Witomino | |
348 | Maramorosz Dominika | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 55 w Gdyni | |
349 | Kędzia Kasia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | SP28 | |
350 | Kędzia Dagmara | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP28 | |
351 | Góralski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 16 Gdynia | |
352 | Góralski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 21 w Gdyni | |
353 | Śmiełowski Leszek | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
354 | Śmiełowski Konrad | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
355 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | OSP Kłosowo | |
356 | Littwin Albert | Kłosowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | OSP Kłosowo | |
357 | Ciskowska Marta | Bolszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
358 | Ciskowska Oliwia | Bolszewo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
359 | Kandzora PATRYCJA | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
360 | Kandzora TOMASZ | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
361 | Kandzora SEBASTIAN | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
362 | Złonkiewicz Oskar | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
363 | Dryja Dominika | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
364 | Rutkowski Szymon | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 12 Gdynia | |
365 | Krajewski Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | KRAJA TEAM | |
366 | Pietrzak Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP nr 17 Gdynia | |
367 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni | |
368 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
369 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
370 | Trusiewicz Lilia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia | |
371 | Stępińska Kornelia | Reda | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Uks 1 REDA | |
372 | Rybacki Kuba | Reda | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
373 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
374 | Grązka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
375 | Bień Maciej | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
376 | Bień Michał | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
377 | Sobocińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
378 | Sprengel Hubert | Borkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
379 | Socha Leon | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
380 | Socha Michał | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
381 | Krzemiński Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
382 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
383 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
384 | Wysocka Adrianna | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
385 | Wysocka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 43 Gdynia | |
386 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Znikajace punkty | |
387 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Znikajace punkty | |
388 | Pisarek Łucja | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Complexsports | |
389 | Ptach Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole Promyczek | |
390 | KACPRZAK Kajetan | GDYNIA | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
391 | KACPRZAK Michalina | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
392 | KACPRZAK Martyna | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 54 Gdynia | |
393 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole NR 29 Gdynia | |
394 | Pachnik Tymon | sopot | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |
395 | Pachnik Szymon | sopot | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła podstawowa nt 7 w sopocie | |
396 | Szarkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
397 | Krompiewska Nina | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP 16 Gdynia | |
398 | Krompiewska Krystyna | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 16 Gdynia | |
399 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
400 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy |
Wyświetleń: 33257