Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Dawidowska Aleksandra Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
302 Płotka Aleks Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) SP 43 Gdynia
303 Grubba Kacper Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia
304 Grudka Adam Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
305 Cetra Tomasz Rumia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia
306 Cetra Szymon Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia
307 Łukaszewski Filip Rumia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
308 Treder Nina Sopot Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
309 Kowalewska Kalina Reda Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Edureda
310 Kowalewska Zosia Reda Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Edureda
311 Car Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) LKS Zorza Gdynia
312 Car Paweł Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) LKS Zorza Gdynia
313 Borkowska Agnieszka Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia
314 Bemowski Bartosz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Bemol Junior Runing Speed Team ;)
315 Węgrzyńska Daria Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SASP
316 Węgrzyńska Natalia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) ZORZA
317 Kuchta Antoni Sopot Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
318 Pranszke Karolina Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
319 Kowalska Dagmara Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 47
320 Kowalska Klaudia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Szkoła Podstawowa nr 47
321 Gręda Jakub Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 21 Demptusiowo
322 Jary Beniamin Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) SP 34
323 Jary Aleksander Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 34
324 Pionkowski Iwo Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 37 Gdynia
325 Pionkowski Tymon Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
326 Tatarowska Zofia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
327 Tatarowski Tadeusz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
328 Łucka Kinga Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia
329 Wróblewski Artur Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 10
330 Piernicki Kamil Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) SP 12 Gdynia
331 Janiszewska Michalina Banino Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
332 Janiszewska Kinga Banino Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
333 Kierszka Ignacy Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
334 Nurzyńska Zofia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem mama w trojmiescie
335 Żak Aleksander Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
336 Żak Adam Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
337 Hinz Maria Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
338 Hinz Jakub Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
339 JANKOWSKA Malwina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
340 Brzeski Przemek Reda Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
341 Brzeski Kazik Reda Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
342 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 44Gdynia
343 Dutczyn Wiktor Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
344 Szlas Emil Pogórze Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
345 Pelczar Franciszek Gdansk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Deaf junior
346 Pelczar Weronika Gdansk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Deaf junior
347 Maramorosz Zuzia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Żłobek Koniczynka Witomino
348 Maramorosz Dominika Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 55 w Gdyni
349 Kędzia Kasia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) SP28
350 Kędzia Dagmara Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP28
351 Góralski Jakub Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 16 Gdynia
352 Góralski Paweł Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 21 w Gdyni
353 Śmiełowski Leszek Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
354 Śmiełowski Konrad Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
355 Littwin Robert Kłosowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) OSP Kłosowo
356 Littwin Albert Kłosowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) OSP Kłosowo
357 Ciskowska Marta Bolszewo Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika
358 Ciskowska Oliwia Bolszewo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika
359 Kandzora PATRYCJA Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
360 Kandzora TOMASZ Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
361 Kandzora SEBASTIAN Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
362 Złonkiewicz Oskar Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
363 Dryja Dominika Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
364 Rutkowski Szymon Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 12 Gdynia
365 Krajewski Arkadiusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) KRAJA TEAM
366 Pietrzak Mikołaj Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP nr 17 Gdynia
367 Wiśniewska Julia Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni
368 Elmanowska Natalia Reda Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
369 Elmanowska Joanna Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
370 Trusiewicz Lilia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia
371 Stępińska Kornelia Reda Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Uks 1 REDA
372 Rybacki Kuba Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
373 Rybacki Kacper Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
374 Grązka Alicja Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
375 Bień Maciej Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 21
376 Bień Michał Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 21
377 Sobocińska Zuzanna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 21
378 Sprengel Hubert Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
379 Socha Leon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
380 Socha Michał Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
381 Krzemiński Mikołaj Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
382 Bizewski Kacper Żukowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
383 Bizewski Jakub Żukowo Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
384 Wysocka Adrianna Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia
385 Wysocka Natalia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 43 Gdynia
386 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Znikajace punkty
387 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Znikajace punkty
388 Pisarek Łucja Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Complexsports
389 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole Promyczek
390 KACPRZAK Kajetan GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
391 KACPRZAK Michalina GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA
392 KACPRZAK Martyna GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 54 Gdynia
393 ENGLERT SZYMON GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole NR 29 Gdynia
394 Pachnik Tymon sopot Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 5 w Sopocie
395 Pachnik Szymon sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła podstawowa nt 7 w sopocie
396 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
397 Krompiewska Nina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP 16 Gdynia
398 Krompiewska Krystyna Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 16 Gdynia
399 Wolańska Lena Rumia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy
400 Wolańska Julia Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy


Wyświetleń: 21887

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ