Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
2 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
3 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
4 | CHĘTNIK JOANNA | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
5 | Tomaszuk Mariusz | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | ||
6 | Bałdan Irena | KOSMATY BOREK | Polska | Bieg do Grodu | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | |
7 | Pawełko Elzbieta | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
8 | Pawełko Barbara | SUWAŁKI | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
9 | Potapo Dawid | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
10 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
11 | Kisiel Przemek Kisiel | Bialystok | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
12 | Kowalewski Szymon | Czarna Białostocka | Polska | Bieg do Grodu | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
13 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | Masters Białystok | opłacono on-line |
14 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
15 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | Polska | Bieg do Grodu | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
16 | Szymański Michał | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | Robotniczy Kombinat Akwarystyczno-Sportowy Białystok | |
17 | Pudełko Marzena | Ostrów Mazowiecka | Polska | Bieg do Grodu | Ostrów Biega | opłacono on-line |
18 | Buczyłowska Monika | Augustów | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
19 | Sierpińska Anna Sierpińska | Serock | Polska | Bieg do Grodu | TRI LEVEL | opłacono on-line |
20 | Taudul Dariusz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg do Grodu | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
21 | Tellos Justyna | Hajnówka | Polska | Bieg do Grodu | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
22 | Rutkowska Katarzyna | Augustów | Polska | Bieg do Grodu | ATP Augustów | opłacono on-line |
23 | Pieńkowska Elwira | Zastawie | Polska | Bieg do Grodu | Ostrów Biega | opłacono on-line |
24 | Szerszunowicz Katarzyna | hajnowka | Polska | Bieg do Grodu | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
25 | Rzeżacz Adam | Długomiłowice | Polska | Bieg do Grodu | Byle do mety | opłacono on-line |
26 | Szymańska Magdalena | Wadowice | Polska | Bieg do Grodu | Byle do mety | opłacono on-line |
27 | Supiński Adam | Protasy | Polska | Bieg do Grodu | Pędziwiatr białystok | |
28 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Litwa | Bieg do Grodu | BEGIMO KLUBAS | |
29 | Stanisławska Ewelina | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
30 | Zawistowski Łukasz | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
31 | Rydzewski Michał | Suwałki | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
32 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Polska | Bieg do Grodu | #RozbieganeSuwałki | opłacono on-line |
33 | Bakunowicz Szymon | Sokółka | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
34 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Bieg do Grodu | Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy | opłacono on-line |
35 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | Polska | Bieg do Grodu | Palę Wrotki | opłacono on-line |
36 | Zawadzki Przemek | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
37 | Przybyłek Natalia | Pogorzałki | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
38 | Ardziewicz Andrzej | Sokółka | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
39 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Bieg do Grodu | Maratonka | opłacono on-line |
40 | Stolarska Marta | Giżycko | Polska | Bieg do Grodu | ||
41 | Skrzypko Barbara Skrzypko | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | KS Podlasie | |
42 | Podgórski Paweł | Warszawa | Polska | Bieg do Grodu | opłacono on-line | |
43 | Białokozowicz Ewa | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg do Grodu | Białostockie Morsy | opłacono on-line |
44 | Gaiński Tomasz | Białystok | Polska | Bieg do Grodu | 3T Białystok | opłacono on-line |
45 | Kloc Dawid | Bialystok | Polska | Półmaraton | 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy | |
46 | Aleksiejczuk Paweł | Supraśl | Polska | Półmaraton | Run run dziki | opłacono on-line |
47 | Wołosik Dominik | Białystok | Polska | Półmaraton | MSWiA | |
48 | Pudełko Tomasz | Ostrów Mazowiecka | Polska | Półmaraton | Ostrów Biega | opłacono on-line |
49 | zieniewicz sławomir | białystok | Polska | Półmaraton | Start Białystok | |
50 | Pawłowska Julia | Białystok | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
51 | Pietrowska Patrycja | Czarna Białostocka | Polska | Półmaraton | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
52 | Grabala Dariusz | Wyłudy | Polska | Półmaraton | 3T BIAŁYSTOK | |
53 | Szydłowski Adrian | Białystok | Polska | Półmaraton | CHŁOPCY CHORTENOWCY | |
54 | Kozioł Piotr | Porosły | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
55 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
56 | Kosiński Zbigniew | Poznań | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
57 | Jakimiuk Wojciech | białystok | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
58 | Brański Mateusz | BIAŁYSTOK | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
59 | Zajkowski Paweł | Białystok | Polska | Półmaraton | dzikakrew.pl | |
60 | Czajkowski Krzysztof | Białystok | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
61 | Elster Adam | Łomża | Polska | Półmaraton | Biegamy dla Zdrowia | opłacono on-line |
62 | Bułach Marek | Ciasne | Polska | Półmaraton | Białostocka sekta biegaczy | |
63 | Bzura Jarosław | Białystok | Polska | Półmaraton | 3T Białystok | opłacono on-line |
64 | Albińska Anna | Biała Piska | Polska | Półmaraton | ||
65 | Masalska Anna | Suwałki | Polska | Półmaraton | ||
66 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | Półmaraton | Kurczak Team Crow | |
67 | Zieliński Paweł | Białystok | Polska | Półmaraton | IKS SMOK ORNETA | |
68 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | Półmaraton | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | |
69 | Bogdan Piotr | Szczuczyn | Polska | Półmaraton | ||
70 | Cegiełka Dawid | Warszawa | Polska | Półmaraton | KS Bachmaty | opłacono on-line |
71 | Banasiak Piotr | warszawa | Polska | Półmaraton | ||
72 | BAŁDAN TOMASZ | KOSMATY BOREK | Polska | Półmaraton | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | opłacono on-line |
73 | Bałdan Anna | KOSMATY BOREK | Polska | Półmaraton | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | opłacono on-line |
74 | Ostrowska Marlena | Czarna Bialostocka | Polska | Półmaraton | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
75 | Wysocka Ewa | Czarna Białostocka | Polska | Półmaraton | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
76 | Rybnik Rafał | Nowe Aleksandrowo | Polska | Półmaraton | ||
77 | Kołodziejczyk Grzegorz | Sępochów | Polska | Półmaraton | GTM VeloAktiv | opłacono on-line |
78 | Jamiołkowski Grzegorz | Łapy | Polska | Półmaraton | Drużyna Polskiego Radia Białystok | opłacono on-line |
79 | TARNOWSKI WITOLD | CIECHANÓW | Polska | Półmaraton | KB TKKF Promyk Ciechanów | opłacono on-line |
80 | Troc Marek | Bielsk Podlaski | Polska | Półmaraton | Bielska Inicjatywa Rowerowa | opłacono on-line |
81 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | Półmaraton | farmer | opłacono on-line |
82 | Milewski Hubert | Zaścianki | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
83 | Boszko Ewa | Czarna Wieś Kościelna | Polska | Półmaraton | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
84 | Juchniewicz Stanisław | Przystawka gm. Janów | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
85 | Białobrzeski Witold | Ostrołęka Madalińskiego 7/7 | Polska | Półmaraton | BBL Ostrołęka | opłacono on-line |
86 | Fiedosik Damian | Białystok | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
87 | Janczulewicz Maciej | Suwałki | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
88 | Łapińska Paulina | Łapy | Polska | Półmaraton | 3T BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
89 | Łapiński Krzysztof | Łapy | Polska | Półmaraton | BBL Łapy | opłacono on-line |
90 | Kochanowski Jerzy | Ostrów Mazowiecka | Polska | Półmaraton | Ostrów Biega | opłacono on-line |
91 | Jarczyńska Adriana | Białystok | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
92 | Konowalski Bartosz | Ostrołęka | Polska | Półmaraton | ||
93 | Torebko Jerzy | Białystok | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
94 | Smereczański Nazar | Białystok | Polska | Półmaraton | Uniwersytet Medyczny w Białymstoku | opłacono on-line |
95 | Lis SŁawomir | Ostrołęka | Polska | Półmaraton | opłacono on-line | |
96 | Kupa Bartosz | Hajnówka | Polska | Półmaraton | Klub Biegaczy JYSK | |
97 | Rakomsin Yury | Minsk | Białoruś | Półmaraton | KubyTeam | opłacono on-line |
98 | Dranchuk Tsimafei | Minsk | Białoruś | Półmaraton | Kamarouskaja Paraalimpija | opłacono on-line |
99 | Gandzyuck Vsevolod | MINSK | Białoruś | Półmaraton | opłacono on-line | |
100 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | Półmaraton | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10289