91km - CYKLO Lębork - wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup 1 - oficjalne

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x PUNKT 1 PUNKT 2 PUNKT 3
1 1109 POLUS PIOTR M 1 M 0-29 BYDGOSZCZ WYSEPKA TEAM 91km 2:11:38 41.48 [km/h] 0:01:27 [min/km] 0:20:34 0:53:00 1:26:14
2 1056 OSIŃSKI PIOTR M 2 M 30-39 STAROGARD GDAŃSKI GK STG STAROGARD GDAŃSKI 91km 2:11:39 41.47 [km/h] 0:01:27 [min/km] 0:20:36 0:52:58 1:26:05
3 1054 OLEJNIK MICHAŁ M 3 M 30-39 AUGUSTÓW ROWERTOUR.COM 91km 2:11:42 41.46 [km/h] 0:01:27 [min/km] 0:20:36 0:52:58 1:26:05
4 1055 ORNOWSKI REMIGIUSZ M 4 M 40-49 1 GDAŃSK BIKE U UP EUROPELL 91km 2:11:47 41.43 [km/h] 0:01:27 [min/km] 0:20:38 0:53:06 1:26:05
5 1005 BŁAŻEJEWSKI MICHAŁ M 5 M 0-29 1 GDYNIA 91km 2:12:40 41.16 [km/h] 0:01:27 [min/km] 0:20:37 0:53:07 1:26:18
6 1114 RECZEK KONRAD M 6 M 30-39 1 SZEMUD - 91km 2:12:43 41.14 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:36 0:53:08 1:26:18
7 1096 RYSLAN VOROBEV M 7 M 40-49 2 - - 91km 2:12:44 41.14 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:38 0:53:07 1:26:19
8 1113 OLEJNIK TOMASZ M 8 M 30-39 2 BYDGOSZCZ ROWERTOUR.COM 91km 2:12:44 41.14 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:37 0:53:06 1:26:17
9 1077 SARGALSKI JACEK M 9 M 0-29 2 BRODNICA LTM MASTERS TEAM 91km 2:12:45 41.13 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:32 0:53:04 1:26:18
10 1069 PRZYBYŁEK GRZEGORZ M 10 M 30-39 3 GRYFICE STC STARGARD 91km 2:12:45 41.13 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:37 0:53:07 1:26:18
11 1022 GRYGORCZYK KRYSTIAN M 11 M 0-29 3 GDAŃSK BIKE U UP - EUROPELL 91km 2:12:46 41.12 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:35 0:53:07 1:26:19
12 1115 ORTMANN SZYMON M 12 M 0-29 4 SIERAKOWICE GKS CARTUSIA 91km 2:12:46 41.12 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:36 0:53:07 1:26:18
13 1098 SZCZYGIEL MAREK M 13 M 30-39 4 GOLENIÓW JFDUETSPECTRUMBICK 91km 2:12:47 41.12 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:37 0:53:07 1:26:19
14 1097 PATERKA KRZYSZTOF M 14 M 40-49 3 GDYNIA DIVERSEY TEAM 91km 2:12:47 41.12 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:35 0:53:06 1:26:19
15 1092 ZEMBROŃ ROBERT M 15 M 40-49 4 GDAŃSK J.S.DOLOISE 91km 2:12:47 41.12 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:36 0:53:07 1:26:18
16 1044 MAJKOWSKI DANIEL M 16 M 30-39 5 GDYNIA MAJBIKE TEAM 91km 2:12:47 41.12 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:36 0:53:06 1:26:17
17 1038 KUSIOWSKI LESZEK M 17 M 30-39 6 MAŁY RUDNIK BIKE U UP 91km 2:12:48 41.11 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:35 0:53:07 1:26:19
18 1073 RUCIŃSKI JAKUB M 18 M 40-49 5 SOPOT BIKE U UP EUROPELL 91km 2:12:49 41.11 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:35 0:53:05 1:26:19
19 1033 KOWALCZYK JAROSŁAW M 19 M 30-39 7 TCZEW GK GRYF TCZEW 91km 2:13:03 41.04 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:37 0:52:58 1:26:17
20 1042 MACIEJEWSKI MAREK M 20 M 40-49 6 TORUŃ TTC TORUŃ 91km 2:13:18 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:20:36 0:52:58 1:26:18
21 1112 LEWANDOWSKI ROBERT M 21 M 40-49 7 TORUŃ GRUPA DADELO.PL 91km 2:14:25 40.62 [km/h] 0:01:29 [min/km]
22 1003 BERTRAND KRZYSZTOF M 22 M 40-49 8 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 91km 2:15:12 40.38 [km/h] 0:01:29 [min/km] 0:20:36 0:53:07 1:26:18
23 1051 NOWACKI PIOTR M 23 M 40-49 9 PIŁA KOLARZ.PL 91km 2:19:12 39.22 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:20:37 0:54:45 1:29:50
24 1017 FELISIAK ANDRZEJ M 24 M 30-39 8 GOLENIÓW UKS RATUSZ MASZEWO 91km 2:19:12 39.22 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:20:37 0:54:45 1:29:51
25 1014 DOBKE JAN M 25 M 30-39 9 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL 91km 2:19:12 39.22 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:20:36 0:54:46 1:29:49
26 1024 JULKE SŁAWOMIR M 26 M 40-49 10 WARSZAWA BIKE U UP 91km 2:19:14 39.21 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:20:35 0:54:46 1:29:50
27 1036 KUBICKI ZBIGNIEW M 27 M 40-49 11 SIANÓW STREFASPORTU.PL MV INVEST 91km 2:19:14 39.21 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:20:37 0:54:44 1:29:50
28 1035 KRASZKIEWICZ OLGIERD M 28 M 40-49 12 GDAŃSK OLFO FOTOGRAFIA 91km 2:19:15 39.21 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:20:37 0:54:45 1:29:50
29 1045 MARZEC GRZEGORZ M 29 M 30-39 10 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 91km 2:19:18 39.20 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:20:37 0:54:45 1:29:50
30 1093 ZIELIŃSKI ARTUR M 30 M 0-29 5 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 91km 2:20:15 38.93 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:20:38 0:54:45 1:29:50
31 1025 KANIECKI DAWID M 31 M 30-39 11 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 91km 2:24:34 37.77 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:20:36 0:55:50 1:33:25
32 1102 HARBACEWICZ FRANCISZEK M 32 M 55-59 1 GOLENIÓW JFDUETSPECTRUMBICK 91km 2:24:34 37.77 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:20:37 0:55:49 1:33:24
33 1062 PIĄTEK PIOTR M 33 M 30-39 12 RUMIA VELOGD 91km 2:24:36 37.76 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:20:38 0:55:50 1:33:24
34 1064 PIEPRZ MATEUSZ M 34 M 0-29 6 GOLENIÓW UKS RATUSZ MASZEWO 91km 2:26:26 37.29 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:20:38 0:54:45 1:29:50
35 1110 KULAS MAREK M 35 M 55-59 2 - NEXUS TEAM GDYNIA 91km 2:26:59 37.15 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:22:38 0:59:19 1:36:14
36 1043 MACIEJEWSKI SŁAWOMIR M 36 M 50-54 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 91km 2:27:00 37.14 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:22:37 0:59:18 1:36:11
37 1001 ANDRZEJEWSKI PIOTR M 37 M 40-49 13 GDAŃSK 4SKATING 91km 2:27:01 37.14 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:22:38 0:59:20 1:36:14
38 1050 MUCHA PIOTR M 38 M 40-49 14 NIECHORZE JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE JAN ZUGAJ 91km 2:27:01 37.14 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:20:38 0:59:20 1:36:12
39 1072 ROMANOWSKI SEBASTIAN M 39 M 40-49 15 TORUŃ 91km 2:27:02 37.13 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:22:39 0:59:19 1:36:13
40 1023 JAWORSKI MARCIN M 40 M 40-49 16 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 91km 2:27:03 37.13 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:22:38 0:59:19 1:36:13
41 1087 WALENCKI PAWEŁ M 41 M 30-39 13 GDAŃSK 91km 2:27:04 37.13 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:22:38 0:59:19 1:36:12
42 1058 PAJER TOMASZ M 42 M 40-49 17 GDYNIA LTM MASTERS TEAM 91km 2:27:05 37.12 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:22:37 0:59:18 1:36:14
43 1030 KOŁAKOWSKI MARCIN M 43 M 30-39 14 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 91km 2:27:09 37.10 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:21:48 0:59:18 1:36:11
44 1041 MACHNIO ADAM M 44 M 30-39 15 TCZEW GK GRYF TCZEW 91km 2:27:12 37.09 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:22:38 0:59:18 1:36:12
45 1085 SZYMANOWICZ PRZEMEK M 45 M 30-39 16 ŁASIN TEAM KAROMET 91km 2:27:13 37.09 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:22:38 0:59:18 1:36:13
46 1063 PIĄTKOWSKI MAKSYMILIAN M 46 M 0-29 7 TORUŃ 91km 2:33:08 35.66 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:21:48 0:59:18 1:36:12
47 1046 MIGOWSKI IRENEUSZ M 47 M 40-49 18 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 91km 2:33:33 35.56 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:23:34 1:00:56 1:39:38
48 1086 TACIAK MAREK M 48 M 55-59 3 PIŁA KAMELEONTEAM 91km 2:33:37 35.54 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:23:35 1:00:56 1:39:39
49 1111 NOWACZYŃSKI JAN M 49 M 40-49 19 PELPLIN GK STG 91km 2:33:37 35.54 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:23:47 1:00:57 1:39:37
50 311 MUZYCZUK ADAM M 50 M 50-54 2 GDYNIA - 91km 2:33:38 35.54 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:23:34 1:00:55 1:39:37
51 1060 PELC TOMASZ M 51 M 55-59 4 GDYNIA NEXUS TEAM 91km 2:33:41 35.53 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:23:34 1:00:56 1:39:38
52 236 SZEWCZUK PATRYK M 52 M 0-29 8 ŚWIECIE 91km 2:33:42 35.52 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:23:47 1:00:56 1:39:38
53 1104 PRZYCHÓDZKO ROMAN M 53 M 50-54 3 KOŁOBRZEG KTC KOŁOBRZEG 91km 2:33:45 35.51 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:23:48 1:00:57 1:39:38
54 1078 SERGIEL DAMIAN M 54 M 40-49 20 BYDGOSZCZ SISU-OWB TEAM 91km 2:33:49 35.50 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:23:47 1:00:55 1:39:37
55 292 KWAŚNIEWICZ GRZEGORZ M 55 M 40-49 21 GOLENIÓW JF DUET SPEKTRUM BIKE GOLENIÓW 91km 2:33:49 35.50 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:23:34 1:00:55 1:39:38
56 1034 KOZŁOWSKI MAREK M 56 M 40-49 22 ŻNIN KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN 91km 2:33:50 35.49 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:23:45 1:00:55 1:39:37
57 1106 SAMOL GERARD M 57 M 40-49 23 KOŁOBRZEG KTC 91km 2:33:52 35.49 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:23:34 1:00:57 1:39:39
58 1095 ZIEMLEWSKI ZBIGNIEW M 58 M 65-69 1 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA LTM MASTERS TEAM 91km 2:34:07 35.43 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:23:47 1:00:57 1:39:39
59 1004 BIESZKE RAFAŁ M 59 M 30-39 17 GDYNIA 91km 2:40:31 34.02 [km/h] 0:01:46 [min/km] 0:23:47 1:02:15 1:42:40
60 1099 PRZYBYSZ MATEUSZ M 60 M 30-39 18 GOLENIÓW JFDUETSPECTRUMBICK 91km 2:40:32 34.01 [km/h] 0:01:46 [min/km] 0:23:46 1:02:15 1:42:40
61 1105 SZYSZKA MARCIN M 61 M 40-49 24 KOŁOBRZEG KTC KOŁOBRZEG 91km 2:43:35 33.38 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:25:00 1:03:52 1:45:21
62 1007 BRZESKI ADAM M 62 M 40-49 25 WEJHEROWO SCHNEIDER ELECTRIC 91km 2:43:36 33.37 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:25:20 1:04:05 1:45:20
63 1010 CHOJKE WOJCIECH M 63 M 30-39 19 GDYNIA 91km 2:43:38 33.37 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:25:00 1:04:07 1:45:22
64 1012 DERDA PIOTR M 64 M 0-29 9 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ 91km 2:43:38 33.37 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:25:01 1:04:07 1:45:21
65 1090 WYCINKA JACEK M 65 M 55-59 5 CZERSK 91km 2:43:40 33.36 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:25:00 1:04:06 1:45:22
66 1116 ŻUCHLIŃSKI ADAM M 66 M 50-54 4 SUCHY DWÓR MAJBIKE ZUCHLIŃSKI TEAM 91km 2:43:41 33.36 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:23:46 1:04:14 1:45:21
67 1052 OKUNIEWICZ MARIUSZ M 67 M 40-49 26 BORZYSZEWO STRAVA GRYFICE 91km 2:43:41 33.36 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:23:47 1:03:53 1:45:22
68 1081 SOSIŃSKI GRZEGORZ M 68 M 30-39 20 ELBLĄG 91km 2:43:42 33.35 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:25:00 1:04:07 1:45:20
69 1018 FELKNER RYSZARD M 69 M 55-59 6 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 91km 2:43:42 33.35 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:25:20 1:04:06 1:45:21
70 1068 PRZYBYLSKI KAZIMIERZ M 70 M 55-59 7 WIĘCBORK WIĘCBORK 91km 2:43:45 33.34 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:25:01 1:04:06 1:45:20
71 1047 MODLIŃSKA BEATA K 1 K 40-49 RUMIA MAJBIKE TEAM 91km 2:43:47 33.34 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:25:21 1:04:06 1:45:22
72 1100 HOWIS MAŁGORZATA K 2 K 40-49 STARGARD JFDUETSPECTRUMBICK 91km 2:50:24 32.04 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:25:20 1:06:05 1:48:59
73 1108 WOLANT AGNIESZKA K 3 K 40-49 KOŁOBRZEG KTC 91km 2:52:12 31.71 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:25:57 1:06:57 1:48:59
74 1107 WOLANT ADAM M 71 M 40-49 27 KOŁOBRZEG KTC 91km 2:52:16 31.70 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:25:57 1:06:57 1:48:58
75 1065 PIOTROWIAK ANDRZEJ M 72 M 60-64 1 FROMBORK HOTEL KOPERNIK 91km 2:52:17 31.69 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:25:59 1:06:58 1:49:00
76 1008 BRZEZIŃSKI ARTUR M 73 M 30-39 21 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 91km 2:53:30 31.47 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:25:58 1:06:58 1:48:59
77 1084 SZCZUKOWSKI MICHAŁ M 74 M 30-39 22 TUCHOLA CYKLO TUCHOLA 91km 2:53:50 31.41 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:25:01 1:04:14 1:54:30
78 1032 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 4 K 30-39 1 GDAŃSK 91km 2:56:12 30.99 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:25:20 1:06:59 1:51:37
79 1029 KLUKOWSKI MARCIN M 75 M 30-39 23 LĘBORK UNIA RACING TEAM LĘBORK 91km 2:58:00 30.67 [km/h] 0:01:57 [min/km] 0:25:21 1:07:00 1:51:39
80 1040 LIPIŃSKI WOJCIECH M 76 M 60-64 2 MAŁKOWO LIPIŃSCY VELO KOLEKTYW 91km 3:01:15 30.12 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:25:58 1:07:26 1:54:07
81 1071 RADZKI PIOTR M 77 M 50-54 5 SŁAWNO 91km 3:01:16 30.12 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:25:59 1:07:22 1:54:08
82 1002 BARCIK MARTA K 5 K 30-39 2 GDAŃSK 91km 3:03:42 29.72 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:28:17 1:13:03 1:59:59
83 1039 LEWANDOWSKA NATALIA K 6 K 40-49 1 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY MTB START KASZUBY 91km 3:03:42 29.72 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:28:16 1:13:03 1:59:59
84 1021 GÓRALSKI WALDEMAR M 78 M 65-69 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 91km 3:03:45 29.71 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:25:58 1:10:11 1:56:51
85 1011 CZAUS ADAM M 79 M 30-39 24 SOPOT 91km 3:03:47 29.71 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:28:17 1:13:04 1:59:59
86 1006 BORZĘCKI RYSZARD M 80 M 65-69 3 ZIELONA WIES NIEZRZESZONY 91km 3:05:07 29.49 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:25:59 1:10:11 1:58:24
87 1013 DERDA RAFAŁ M 81 M 55-59 8 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ 91km 3:05:11 29.48 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:25:59 1:10:23 1:56:51
88 1079 SIEROŃSKI MARCIN M 82 M 30-39 25 GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 91km 3:05:38 29.41 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:21:48 0:59:19
89 1057 PAJER ARTUR M 83 M 40-49 28 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 91km 3:05:38 29.41 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:20:37 0:53:07 1:09:45
- 1070 PTAK PRZEMYSŁAW M - M 0-29 - SZCZECIN 91km DNF - [km/h] - [min/km]
- 1015 DROZDOWSKI PIOTR M - M 30-39 - KAMIEŃ POMORSKI 91km DNF - [km/h] - [min/km] 0:26:40
- 1037 KUCZORSKA KATARZYNA K - K 30-39 - RUMIA TA KO TEAM 91km DNF - [km/h] - [min/km] 0:25:20
- 1016 DUKACZEWSKI MICHAŁ M - M 30-39 - GDYNIA 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1019 FIGAT PATRYCJA K - K 0-29 - POZNAŃ 91km DNF - [km/h] 05:00 [min/km] 0:39:18 1:49:34
- 1020 FRYMARK MARCIN M - M 30-39 - REDA NORDA ACTIVE TEAM 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1026 KASZTELAN RADOSŁAW M - M 40-49 - KWIDZYN KWIDZYN BIKE RACING TEAM 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1027 KAZIMIERSKI PIOTR M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1028 KIKEL DANIEL M - M 0-29 - GDAŃSK WOLNY PTAK 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1031 KOŁODZIEJSKI ADAM M - M 40-49 - STAROGARD GDAŃSKI GK STG 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1048 MOLFA MAREK M - M 65-69 - TCZEW GK GRYF TCZEW 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1049 MUCHA BARTOSZ M - M 0-29 - TORUŃ 91km DNF - [km/h] 05:00 [min/km] 0:31:51
- 1053 OKUPNIAK JAKUB M - M 0-29 - GDAŃSK 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1061 PETKA AREK M - M 0-29 - LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1066 POŁOM ANNA K - K 40-49 - SZLACHTA 91km DNF - [km/h] 05:00 [min/km] 0:29:41 1:16:05 2:07:37
- 1067 POŁOMKA PIOTR M - M 30-39 - GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 91km DNF - [km/h] 05:00 [min/km] 0:23:35
- 1074 RYNKOWSKI RAFAŁ M - M 0-29 - TORUŃ GK GRYF TCZEW 91km DNF - [km/h] 05:00 [min/km] 0:20:36 0:52:58 1:26:18
- 1075 RZEŹNIK ANDRZEJ M - M 60-64 - GDAŃSK 91km DNF - [km/h] 05:00 [min/km] 0:25:59 1:12:27 2:04:49
- 1076 SABINASZ GRZEGORZ M - M 0-29 - STAROGARD GDAŃSKI GK STG STAROGARD GDAŃSKI 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1082 SUCHECKI MACIEJ M - M 40-49 - GDYNIA SEMEKO AQUASFERA 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1083 SZCZEPAŃSKI MARCIN M - M 30-39 - GDYNIA 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1088 WENTA KRZYSZTOF M - M 40-49 - BOŻEPOLE WIELKIE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1089 WŁODARCZYK ROBERT M - M 30-39 - ROGÓŹNO 76 LTM MASTERS TEAM 91km DNF - [km/h] 05:00 [min/km] 0:20:37 0:53:07
- 1091 WYSIECKI MIROSŁAW M - M 40-49 - GDAŃSK 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1094 ZIELIŃSKI MACIEJ M - M 40-49 - ŻELISTRZEW 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1101 HARBALEWICZ ŁUKASZ M - M 30-39 - GOLENIÓW JFDUETSPECTRUMBICK 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]
- 1500 KWAŚNIEWICZ GRZEGORZ M - M 40-49 - GOLENIÓW JF DUET SPEKTRUM BIKE GOLENIÓW 91km DNS - [km/h] 05:00 [min/km]

44km - CYKLO Lębork - wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup 1 - oficjalne

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub KARA 20min DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x SEKTOR PUNKT 1
1 30 CHMIELEWSKI MACIEJ M 1 M 40-49 STARGARD STC STARGARD 44km 1:08:05 38.78 [km/h] 0:01:33 [min/km] SEKTOR 3 0:21:30
2 187 POPŁAWSKI JAKUB M 2 M 30-39 GDAŃSK BIKE U UP/WETERYNEK.PL 44km 1:08:07 38.76 [km/h] 0:01:33 [min/km] SEKTOR 3 0:21:33
3 64 GĄSIOROWSKI MICHAŁ M 3 M 30-39 BYDGOSZCZ KLUB KOLARSKI POLONIA BYDGOSZCZ 44km 1:08:08 38.75 [km/h] 0:01:33 [min/km] SEKTOR 3 0:21:29
4 5 BACHTIAK MARCIN M 4 M 40-49 1 BIALOGARD JACACOACH 44km 1:08:11 38.72 [km/h] 0:01:33 [min/km] SEKTOR 3 0:21:34
5 112 KOSZAREK JÓZEF M 5 M 55-59 1 STARGARD STC STARGARD 44km 1:08:12 38.71 [km/h] 0:01:33 [min/km] SEKTOR 3 0:21:33
6 1009 CHMIELEWSKI PIOTR M 6 M 40-49 2 STARGARD STC STARGARD 44km 1:08:14 38.69 [km/h] 0:01:33 [min/km] SEKTOR 3 0:21:33
7 224 STANKIEWICZ TOMASZ M 7 M 30-39 1 STARGARD STC STARGARD 44km 1:08:18 38.65 [km/h] 0:01:33 [min/km] SEKTOR 3 0:21:29
8 301 ROCHNA SLAWOMIR M 8 M 50-54 1 STARGARD STC STARGARD 44km 1:08:20 38.63 [km/h] 0:01:33 [min/km] SEKTOR 3 0:21:30
9 208 SĘK SYLWESTER M 9 M 50-54 2 STARGARD STC STARGARD 44km 1:08:51 38.34 [km/h] 0:01:34 [min/km] SEKTOR 3 0:21:33
10 86 JANIC ŁUKASZ M 10 M 30-39 2 NOWOGARD STC STARGARD 44km 1:09:17 38.10 [km/h] 0:01:34 [min/km] SEKTOR 1 0:22:17
11 293 BARTKOWIAK PRZEMYSŁAW M 11 M 30-39 3 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 44km 1:09:17 38.10 [km/h] 0:01:34 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
12 295 KORZENIAK PATRYK M 12 M 30-39 4 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 44km 1:09:52 37.79 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:01
13 91 JERZYNA JACEK M 13 M 40-49 3 RÓŻYNY DOLINA NOTECI RACING TEAM 44km 1:09:52 37.79 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
14 297 BARTKIEWICZ DORIAN M 14 M 0-29 1 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 44km 1:09:52 37.79 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
15 164 OLSZEWSKI KAROL M 15 M 40-49 4 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 44km 1:09:53 37.78 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
16 144 MARZEJON MIKOŁAJ M 16 M 0-29 2 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 44km 1:09:54 37.77 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
17 306 CHABOWSKI MARCIN M 17 M 30-39 5 SKARSZEWY SCT SKARSZEWY 44km 1:09:54 37.77 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
18 203 RUTKOWSKI TOMASZ M 18 M 0-29 3 CIEPLEWO VO2MAX MTB TEAM 44km 1:09:55 37.76 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:17
19 126 LABUDA HUBERT M 19 M 0-29 4 ŁĘCZYCE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 44km 1:09:55 37.76 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:17
20 1117 SPECZAŁ ANDRZEJ M 20 M 50-54 3 BYDGOSZCZ - 44km 1:09:56 37.75 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:17
21 252 TYMIŃSKI JACEK M 21 M 40-49 5 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 44km 1:09:56 37.75 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:19
22 138 ŁOMNICKI MICHAŁ M 22 M 40-49 6 KWIDZYN 44km 1:09:57 37.74 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:19
23 22 BORKOWSKI ŁUKASZ M 23 M 30-39 6 LIDZBARK WARMIŃSKI 44km 1:09:57 37.74 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
24 217 SKRZYCKI ŁUKASZ M 24 M 30-39 7 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL 44km 1:09:57 37.74 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
25 260 WEGNER KAMIL M 25 M 30-39 8 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 44km 1:09:59 37.72 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:19
26 32 CHOJNACKI BARTOSZ M 26 M 40-49 7 KOSZALIN JACACOACH 44km 1:10:00 37.71 [km/h] 0:01:35 [min/km] SEKTOR 1 0:22:19
27 160 NOWAK SEBASTIAN M 27 M 30-39 9 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 44km 1:10:02 37.70 [km/h] 0:01:36 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
28 288 BEDNARCZYK TOMASZ M 28 M 30-39 10 GDYNIA - 44km 1:10:02 37.70 [km/h] 0:01:36 [min/km] SEKTOR 1 0:22:10
29 239 SZWABA JAN M 29 M 0-29 5 MEZOWO 44km 1:10:04 37.68 [km/h] 0:01:36 [min/km] SEKTOR 1 0:22:20
30 46 DEYK ADAM M 30 M 0-29 6 KARTUZY 44km 1:10:05 37.67 [km/h] 0:01:36 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
31 219 SŁOWIK MICHAŁ M 31 M 40-49 8 GDYNIA WASABI LLAGOSTERA YCE 44km 1:10:05 37.67 [km/h] 0:01:36 [min/km] SEKTOR 1 0:22:19
32 213 SKIBA PAWEŁ M 32 M 30-39 11 JUSZKOWO VO2MAX MTB TEAM 44km 1:10:05 37.67 [km/h] 0:01:36 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
33 170 PAPELBON ROMAN M 33 M 30-39 12 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 44km 1:10:06 37.66 [km/h] 0:01:36 [min/km] SEKTOR 1 0:22:17
34 1059 PAWLYTA MICHAŁ M 34 M 30-39 13 ELBLĄG KM PSP ELBLĄG JRG 2 44km 1:10:09 37.63 [km/h] 0:01:36 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
35 302 SAWICZ MICHAŁ M 35 M 30-39 14 PĘPOWO - 44km 1:10:11 37.62 [km/h] 0:01:36 [min/km] SEKTOR 1 0:22:20
36 280 ŻMUDZKI PAWEŁ M 36 M 0-29 7 LEBORK LZKA WATAHA LĘBORK 44km 1:10:15 37.58 [km/h] 0:01:36 [min/km] SEKTOR 2 0:23:12
37 309 KORZENIOWSKI DAWID M 37 M 30-39 15 ELBLĄG - 44km 1:10:23 37.51 [km/h] 0:01:36 [min/km] SEKTOR 1 0:22:17
38 8 BARTKOWSKI MAREK M 38 M 50-54 4 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 44km 1:10:23 37.51 [km/h] 0:01:36 [min/km] SEKTOR 1 0:22:19
39 92 JĘDRZEJEWSKI PIOTR M 39 M 0-29 8 GDAŃSK 44km 1:10:25 37.49 [km/h] 0:01:36 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
40 177 PLECZYŃSKI MARCIN M 40 M 40-49 9 GDYNIA CZARNY SPECJAL TEAM 44km 1:11:23 36.98 [km/h] 0:01:37 [min/km] SEKTOR 2 0:23:11
41 278 ZYŚKO PAWEŁ M 41 M 30-39 16 KOSZALIN 44km 1:11:56 36.70 [km/h] 0:01:38 [min/km] SEKTOR 3 0:21:30
42 228 STRZELECKI PAWEŁ M 42 M 0-29 9 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 44km 1:12:02 36.65 [km/h] 0:01:38 [min/km] SEKTOR 1 23:53:31
43 129 LATAŃSKI RADOSLAW M 43 M 30-39 17 KUSICE TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK 0 44km 1:12:03 36.64 [km/h] 0:01:38 [min/km] SEKTOR 1 0:22:16
44 284 ŻYWUSZKO PATRYK M 44 M 30-39 18 RUMIA PASSEROTTI-4YOURBIKE 44km 1:12:04 36.63 [km/h] 0:01:38 [min/km] SEKTOR 1 0:22:20
45 214 SKONECZNY KAMIL M 45 M 30-39 19 GDYNIA BIKE U UP/EUROPELL 44km 1:12:05 36.62 [km/h] 0:01:38 [min/km] SEKTOR 1 0:22:20
46 161 NOWAKOWSKI TOMASZ M 46 M 30-39 20 GNIEZNO FAST BIKE GNIEZNO 44km 1:12:24 36.46 [km/h] 0:01:39 [min/km] SEKTOR 1 0:22:19
47 15 BIBLIW MAREK M 47 M 30-39 21 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 44km 1:12:46 36.28 [km/h] 0:01:39 [min/km] SEKTOR 1 0:22:19
48 245 TLUSZCZAK RAFAŁ M 48 M 40-49 10 GDYNIA HOTEL CZTERY BRZOZY 44km 1:12:51 36.24 [km/h] 0:01:39 [min/km] SEKTOR 1 0:24:07
49 93 JUNAK ZBIGNIEW M 49 M 65-69 1 CHOSZCZNO STC STARGARD 44km 1:12:52 36.23 [km/h] 0:01:39 [min/km] SEKTOR 1 0:22:19
50 90 JEKA KAMIL M 50 M 30-39 22 STARZYNO KLIF TEAM CHŁAPOWO 44km 1:12:52 36.23 [km/h] 0:01:39 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
51 16 BIELSKI ZBIGNIEW M 51 M 70+ 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 44km 1:12:54 36.21 [km/h] 0:01:39 [min/km] SEKTOR 1 0:22:19
52 73 GONERA ARTUR M 52 M 40-49 11 SZCZECIN STC STARGARD 44km 1:13:50 35.76 [km/h] 0:01:41 [min/km] SEKTOR 3 0:23:37
53 269 WRÓBLEWSKI WIKTOR M 53 M 30-39 23 GDYNIA MEWA GDYNIA 44km 1:13:55 35.72 [km/h] 0:01:41 [min/km] SEKTOR 3 0:22:24
54 247 TOMASZEWSKI DARIUSZ M 54 M 40-49 12 GOWINO FTI RACING TEAM 44km 1:13:57 35.70 [km/h] 0:01:41 [min/km] SEKTOR 2 0:23:09
55 154 NEUBAUER ŁUKASZ M 55 M 30-39 24 KALISKA 44km 1:13:58 35.69 [km/h] 0:01:41 [min/km] SEKTOR 1 0:23:11
56 140 MALLEK DAWID M 56 M 0-29 10 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 44km 1:13:59 35.68 [km/h] 0:01:41 [min/km] SEKTOR 1 0:22:20
57 44 DEMBEK TOMASZ M 57 M 40-49 13 GDAŃSK BIKE U UP 44km 1:14:03 35.65 [km/h] 0:01:41 [min/km] SEKTOR 2 0:23:10
58 95 KAMIŃSKI BARTOSZ M 58 M 30-39 25 TCZEW GK GRYF TCZEW 0 44km 1:14:04 35.64 [km/h] 0:01:41 [min/km] SEKTOR 2 0:23:09
59 76 GRABOWSKI EDMUND M 59 M 70+ 2 TCZEW GK GRYF TCZEW 44km 1:14:05 35.64 [km/h] 0:01:41 [min/km] SEKTOR 2 0:23:10
60 279 ŻMUDZKI BARTOSZ M 60 M 0-29 11 LĘBORK LZKA WATAHA LĘBORK 44km 1:14:10 35.60 [km/h] 0:01:41 [min/km] SEKTOR 2 0:23:11
61 218 SKRZYPKOWSKI JAKUB M 61 M 0-29 12 ŻUKOWO GKS CARTUSIA KARTUZY BIKE ATELIER 44km 1:15:16 35.08 [km/h] 0:01:43 [min/km] SEKTOR 3 0:23:14
62 272 ZALESKI ADAM M 62 M 40-49 14 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 44km 1:15:17 35.07 [km/h] 0:01:43 [min/km] SEKTOR 3 0:22:36
63 147 MICHALAK MICHAŁ M 63 M 30-39 26 KOSZALIN DZIKI KOSZALIN 44km 1:15:19 35.05 [km/h] 0:01:43 [min/km] SEKTOR 3 0:23:38
64 191 PSTRĄGOWSKI MARCIN M 64 M 30-39 27 KOSZALIN DZIKI KOSZALIN 44km 1:15:21 35.04 [km/h] 0:01:43 [min/km] SEKTOR 3 0:23:37
65 121 KUKULSKI KAROL M 65 M 0-29 13 GDYNIA AMW GDYNIA 44km 1:15:32 34.95 [km/h] 0:01:43 [min/km] SEKTOR 3 0:24:08
66 37 CZERNIŁO BARTŁOMIEJ M 66 M 30-39 28 SŁUPSK 44km 1:15:44 34.86 [km/h] 0:01:43 [min/km] SEKTOR 3 0:24:08
67 230 STYPUŁKOWSKI KRZYSZTOF M 67 M 0-29 14 GDAŃSK 44km 1:16:01 34.73 [km/h] 0:01:44 [min/km] SEKTOR 3 0:23:16
68 321 ŻURAWICZ ANDRZEJ M 68 M 30-39 29 RUMIA 44km 1:16:02 34.72 [km/h] 0:01:44 [min/km] SEKTOR 3 0:24:08
69 80 HABAJ PIOTR M 69 M 30-39 30 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 44km 1:16:13 34.64 [km/h] 0:01:44 [min/km] SEKTOR 2 0:23:12
70 141 MALLEK PAWEŁ M 70 M 0-29 15 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 44km 1:16:14 34.63 [km/h] 0:01:44 [min/km] SEKTOR 1 0:22:20
71 204 RZEŹNIK PIOTR M 71 M 40-49 15 GDAŃSK GPNSTART 44km 1:16:47 34.38 [km/h] 0:01:45 [min/km] SEKTOR 1 0:24:56
72 169 OSTROCHALSKI BARTŁOMIEJ M 72 M 40-49 16 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 44km 1:17:29 34.07 [km/h] 0:01:46 [min/km] SEKTOR 3 0:23:15
73 223 STANKA PAWEŁ M 73 M 40-49 17 PRUSZCZ GDAŃSKI 44km 1:17:54 33.89 [km/h] 0:01:46 [min/km] SEKTOR 3 0:23:15
74 1080 SKAWIŃSKI TOMASZ M 74 M 40-49 18 GDYNIA NEXUS TEAM 44km 1:17:57 33.87 [km/h] 0:01:46 [min/km] SEKTOR 2 0:24:44
75 1103 LISIECKI TOMASZ M 75 M 50-54 5 GDYNIA NEXUS TEAM 44km 1:17:57 33.87 [km/h] 0:01:46 [min/km] SEKTOR 2 0:24:43
76 258 WAWRZYŃSKI TOMASZ M 76 M 40-49 19 GDYNIA PORT GDYNIA SPORT TEAM 44km 1:17:57 33.87 [km/h] 0:01:46 [min/km] SEKTOR 2 0:24:43
77 145 MATUSZEWSKI KRZYSZTOF M 77 M 60-64 1 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 44km 1:18:16 33.73 [km/h] 0:01:47 [min/km] SEKTOR 1 0:24:23
78 303 POBLOCKI TOMASZ M 78 M 55-59 2 BANINO STC 44km 1:18:17 33.72 [km/h] 0:01:47 [min/km] SEKTOR 2 0:25:25
79 172 PIASECKI FILIP M 79 M 30-39 31 SOPOT 44km 1:18:18 33.72 [km/h] 0:01:47 [min/km] SEKTOR 2 0:24:31
80 63 GĄGOL ROBERT M 80 M 30-39 32 CZŁUCHÓW 44km 1:18:32 33.62 [km/h] 0:01:47 [min/km] SEKTOR 1 0:25:38
81 285 WALDMAN MICHAŁ M 81 M 0-29 16 GDAŃSK - 44km 1:18:39 33.57 [km/h] 0:01:47 [min/km] SEKTOR 3 0:24:08
82 105 KOBESZKO BARTŁOMIEJ M 82 M 30-39 33 GDYNIA 44km 1:18:40 33.56 [km/h] 0:01:47 [min/km] SEKTOR 3 0:23:38
83 240 SZWARC KRZYSZTOF JAKUB M 83 M 30-39 34 GDAŃSK SPB 44km 1:19:07 33.37 [km/h] 0:01:48 [min/km] SEKTOR 3 0:24:19
84 67 GOCAŁ PIOTR M 84 M 30-39 35 GDAŃSK SPB 44km 1:19:10 33.35 [km/h] 0:01:48 [min/km] SEKTOR 3 0:24:19
85 196 RENUSZ PIOTR M 85 M 0-29 17 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 44km 1:19:16 33.31 [km/h] 0:01:48 [min/km] SEKTOR 3 0:24:29
86 215 SKOWROŃSKI DOMINIK M 86 M 30-39 36 GDAŃSK 44km 1:19:17 33.30 [km/h] 0:01:48 [min/km] SEKTOR 3 0:24:23
87 308 GORDON ALEKSANDRA K 1 K 0-29 GDAŃSK FALA 44km 1:19:33 33.19 [km/h] 0:01:48 [min/km] SEKTOR 4 0:25:28
88 102 KLEWECKA DOROTA K 2 K 40-49 STARGARD STC STARGARD 44km 1:19:33 33.19 [km/h] 0:01:48 [min/km] SEKTOR 4 0:25:30
89 291 KOWALCZYK MAGDALENA K 3 K 30-39 GDAŃSK SPORTEVO TRIATHLON TEAM 44km 1:19:35 33.17 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 4 0:25:29
90 107 KOPEĆ KONRAD M 87 M 40-49 20 GDYNIA 44km 1:19:37 33.16 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 2 0:25:25
91 225 STASZEWSKI PIOTR M 88 M 30-39 37 RESZEL 44km 1:19:40 33.14 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 3 0:25:25
92 175 PIOTROWSKI GRZEGORZ M 89 M 0-29 18 GDAŃSK 44km 1:19:41 33.13 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 3 0:23:17
93 148 MIELEWCZYK RAFAŁ M 90 M 0-29 19 GOŚCICINO 44km 1:19:41 33.13 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 3 0:25:27
94 181 PŁAZA JACEK M 91 M 30-39 38 POGÓRZE DECATHLON TRITEAM 44km 1:19:43 33.12 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 3 0:24:50
95 168 OSSOWSKI ARKADIUSZ M 92 M 50-54 6 LUZINO 44km 1:19:43 33.12 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 3 0:25:25
96 300 POPŁAWSKI TADEUSZ M 93 M 50-54 7 GDAŃSK WETERYNEK.PL/BIKE U UP/ 44km 1:19:44 33.11 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 3 0:24:30
97 262 WIERZBOWSKI SYLWESTER M 94 M 40-49 21 MORĄG 44km 1:19:45 33.10 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 3 0:24:29
98 200 RÓŻALSKI RAFAŁ M 95 M 40-49 22 GDAŃSK BST 44km 1:19:46 33.10 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 1 0:25:38
99 304 SŁABOLEPSZY KRYSTIAN M 96 M 0-29 20 BOŻEPOLE WIELKIE - 44km 1:19:55 33.03 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 1 0:25:38
100 261 WICEK JAKUB M 97 M 30-39 39 STAROGARD GDAŃSKI 0 44km 1:19:56 33.03 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 1 0:25:39
101 106 KOŁODZIEJ GRZEGORZ M 98 M 40-49 23 NOWE 44km 1:19:59 33.01 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 1 0:25:37
102 205 SEKIDA MATEUSZ M 99 M 40-49 24 GOŚCICINO 44km 1:20:00 33.00 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 1 0:25:37
103 192 RADNY ROBERT M 100 M 40-49 25 KAZIMIERZ 44km 1:20:02 32.99 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 1 0:25:38
104 263 WITKOWSKI ANDRZEJ M 101 M 60-64 2 BIAŁOGARD JACACOACH 44km 1:20:10 32.93 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 3 0:24:50
105 9 BARTKOWSKI SŁAWOMIR M 102 M 55-59 3 POZNAŃ BARTKI KOLARZE 44km 1:20:11 32.92 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 3 0:24:50
106 31 CHMIELIŃSKI PIOTR M 103 M 0-29 21 ROTMANKA DYNATRACE 44km 1:20:12 32.92 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 3 0:25:27
107 253 UFNALEWSKI FILIP M 104 M 40-49 26 ELBLĄG TKF.PL 44km 1:20:13 32.91 [km/h] 0:01:49 [min/km] SEKTOR 3 0:25:29
108 70 GOLL KAMIL M 105 M 0-29 22 GDYNIA 44km 1:20:44 32.70 [km/h] 0:01:50 [min/km] SEKTOR 3 0:25:28
109 151 MUNDZIA URSZULA K 4 K 0-29 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 44km 1:20:52 32.65 [km/h] 0:01:50 [min/km] SEKTOR 4 0:25:29
110 264 WŁODARCZYK WERONIKA K 5 K 0-29 2 ROZEWIE KLIF TEAM CHŁAPOWO 44km 1:20:52 32.65 [km/h] 0:01:50 [min/km] SEKTOR 4 0:25:30
111 50 DRABICKA KATARZYNA K 6 K 0-29 3 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 44km 1:20:54 32.63 [km/h] 0:01:50 [min/km] SEKTOR 4 0:25:29
112 174 PIKUŁA DOROTA K 7 K 40-49 1 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 44km 1:20:55 32.63 [km/h] 0:01:50 [min/km] SEKTOR 4 0:25:30
113 27 BRZESKI ŁUKASZ M 106 M 30-39 40 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 44km 1:20:55 32.63 [km/h] 0:01:50 [min/km] SEKTOR 1 0:25:38
114 18 BLADOWSKA MAGDALENA K 8 K 0-29 4 KARTUZY RUN-PASSION.PL 44km 1:20:56 32.62 [km/h] 0:01:50 [min/km] SEKTOR 4 0:25:31
115 97 KAMIONKA KLAUDIA K 9 K 0-29 5 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 44km 1:20:56 32.62 [km/h] 0:01:50 [min/km] SEKTOR 4 0:25:30
116 173 PIEPER AGNIESZKA K 10 K 0-29 6 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 44km 1:20:57 32.61 [km/h] 0:01:50 [min/km] SEKTOR 4 0:25:29
117 162 OGRODOWSKA MAŁGORZATA K 11 K 30-39 1 GDYNIA 3LIFE TEAM 44km 1:20:58 32.61 [km/h] 0:01:50 [min/km] SEKTOR 4 0:25:30
118 180 PLOTECKA WIOLETA K 12 K 30-39 2 GDYNIA 44km 1:20:58 32.61 [km/h] 0:01:50 [min/km] SEKTOR 4 0:25:31
119 310 JODELIS EWELINA K 13 K 30-39 3 REDA MAJBIKE TEAM 44km 1:21:02 32.58 [km/h] 0:01:51 [min/km] SEKTOR 4 0:25:30
120 254 VAN ES EMIEL M 107 M 30-39 41 CHOCIELEWKO 44km 1:21:19 32.47 [km/h] 0:01:51 [min/km] SEKTOR 3 0:25:28
121 42 DEJNEKA PRZEMYSŁAW M 108 M 40-49 27 GDAŃSK 44km 1:21:27 32.41 [km/h] 0:01:51 [min/km] SEKTOR 2 0:25:23
122 123 KURZYŃSKI RAFAŁ M 109 M 30-39 42 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 44km 1:21:27 32.41 [km/h] 0:01:51 [min/km] SEKTOR 3 0:25:27
123 283 ŻYGENDA ANDRZEJ M 110 M 0-29 23 GDYNIA LPPTEAM 44km 1:21:43 32.31 [km/h] 0:01:51 [min/km] SEKTOR 3 0:25:27
124 61 GALKA TOMASZ M 111 M 30-39 43 OLKUSZ 44km 1:21:47 32.28 [km/h] 0:01:52 [min/km] SEKTOR 3 0:25:29
125 96 KAMIŃSKI RAFAŁ M 112 M 30-39 44 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 44km 1:21:47 32.28 [km/h] 0:01:52 [min/km] SEKTOR 3 0:25:28
126 137 LORREK PRZEMYSŁAW M 113 M 0-29 24 KOWALE 44km 1:21:48 32.27 [km/h] 0:01:52 [min/km] SEKTOR 3 0:25:11
127 265 WOJDYŁO DANIEL M 114 M 40-49 28 LUBISZEWO SOSNOWA 44km 1:21:49 32.27 [km/h] 0:01:52 [min/km] SEKTOR 3 0:25:29
128 79 GRZEMSKI JAKUB M 115 M 30-39 45 GDYNIA 44km 1:22:06 32.16 [km/h] 0:01:52 [min/km] SEKTOR 1 0:25:39
129 2 ABRAHAM MIROSŁAW M 116 M 30-39 46 LĘBORK SOLEX LEBORK 44km 1:22:21 32.06 [km/h] 0:01:52 [min/km] SEKTOR 2 0:26:38
130 17 BIERNACIK MARIUSZ M 117 M 55-59 4 GDAŃSK SP KOLBUDY 44km 1:22:21 32.06 [km/h] 0:01:52 [min/km] SEKTOR 2 0:26:22
131 59 FIZHUK ROSTYSLAV M 118 M 0-29 25 GDANSK 44km 1:22:23 32.05 [km/h] 0:01:52 [min/km] SEKTOR 2 0:26:23
132 20 BLOCK MICHAŁ M 119 M 40-49 29 RUMIA 44km 1:22:28 32.01 [km/h] 0:01:52 [min/km] SEKTOR 2 0:26:22
133 157 NOREK RYSZARD M 120 M 65-69 2 SŁAWNO 44km 1:22:31 31.99 [km/h] 0:01:53 [min/km] SEKTOR 2 0:26:37
134 320 RASZKOWSKI PIOTR M 121 M 30-39 47 GDAŃSK RUN-PASSION.PL 44km 1:23:05 31.78 [km/h] 0:01:53 [min/km] SEKTOR 3 0:27:43
135 83 JAGODZIŃSKI TOMASZ M 122 M 30-39 48 CZAPLE CZAPLE 44km 1:23:11 31.74 [km/h] 0:01:53 [min/km] SEKTOR 3 0:26:59
136 94 KACZMAREK SŁAWOMIR M 123 M 30-39 49 GDAŃSK 44km 1:23:12 31.73 [km/h] 0:01:53 [min/km] SEKTOR 3 0:26:13
137 108 KOPOWSKI STEFAN M 124 M 55-59 5 GDAŃSK 44km 1:23:15 31.71 [km/h] 0:01:54 [min/km] SEKTOR 3 0:25:29
138 21 BORCOWSKI JANUSZ M 125 M 50-54 8 GDYNIA WETERYNEK.PL/BIKE U UP 44km 1:23:15 31.71 [km/h] 0:01:54 [min/km] SEKTOR 3 0:26:00
139 13 BEREZA KAMIL M 126 M 30-39 50 SŁUPSK 44km 1:23:16 31.71 [km/h] 0:01:54 [min/km] SEKTOR 3 0:25:57
140 58 FILIPOWSKI ARKADIUSZ M 127 M 40-49 30 SLAWNO 44km 1:23:28 31.63 [km/h] 0:01:54 [min/km] SEKTOR 1 0:26:18
141 149 MIKOŁAJCZAK MICHAŁ M 128 M 40-49 31 GDAŃSK LPPTEAM 44km 1:23:51 31.48 [km/h] 0:01:54 [min/km] SEKTOR 1 0:26:18
142 227 STOLTMAN SŁAWOMIR M 129 M 40-49 32 BYTÓW 44km 1:23:58 31.44 [km/h] 0:01:55 [min/km] SEKTOR 1 0:26:18
143 103 KLIMASZEWSKI KRZYSZTOF M 130 M 40-49 33 GDYNIA KLIMEK TEAM 44km 1:23:59 31.43 [km/h] 0:01:55 [min/km] SEKTOR 2 0:26:59
144 89 JASZEWSKI BORYS M 131 M 30-39 51 GDAŃSK 44km 1:24:51 31.11 [km/h] 0:01:56 [min/km] SEKTOR 1 0:26:49
145 68 GOIKE PIOTR M 132 M 40-49 34 SKOWARCZ BIEGAM BO LUBIĘ 0 44km 1:24:52 31.11 [km/h] 0:01:56 [min/km] SEKTOR 1 0:26:49
146 127 LANGE ŁUKASZ M 133 M 30-39 52 GRUPA CYPISKI TEAM 44km 1:25:14 30.97 [km/h] 0:01:56 [min/km] SEKTOR 2 0:27:04
147 206 SERAFIN TOMASZ M 134 M 40-49 35 POZNAŃ PKO BANK POLSKI 44km 1:25:25 30.91 [km/h] 0:01:56 [min/km] SEKTOR 2 0:26:58
148 232 SYPNIEWSKI MARIUSZ M 135 M 55-59 6 KOTEŻE GK STG 44km 1:26:01 30.69 [km/h] 0:01:57 [min/km] SEKTOR 3 0:26:36
149 150 MOCARSKI WOJCIECH M 136 M 30-39 53 GDYNIA 44km 1:26:06 30.66 [km/h] 0:01:57 [min/km] SEKTOR 3 0:26:50
150 128 LASKOWSKI WALDEMAR M 137 M 40-49 36 LUBISZEWO TCZEWSKIE 44km 1:26:09 30.64 [km/h] 0:01:57 [min/km] SEKTOR 3 0:26:34
151 182 PŁOTKA ADAM M 138 M 30-39 54 BANINO BORGA 44km 1:26:24 30.56 [km/h] 0:01:58 [min/km] SEKTOR 3 0:27:26
152 319 NOWAK ALEKSANDR M 139 M 0-29 26 LĘBORK 44km 1:26:28 30.53 [km/h] 0:01:58 [min/km] SEKTOR 3 0:27:48
153 82 HILDEBRANDT MARIAN M 140 M 65-69 3 LUZINO 44km 1:26:32 30.51 [km/h] 0:01:58 [min/km] SEKTOR 3 0:27:56
154 299 LEWANDOWSKI HENRYK M 141 M 40-49 37 GDAŃSK - 44km 1:26:39 30.47 [km/h] 0:01:58 [min/km] SEKTOR 3 0:27:21
155 294 SZYMAŃSKA ANNA K 14 K 0-29 7 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 44km 1:27:01 30.34 [km/h] 0:01:59 [min/km] SEKTOR 4 0:26:44
156 275 ZELEWSKA MARTA K 15 K 40-49 2 GDYNIA MEWA GDYNIA 44km 1:27:04 30.32 [km/h] 0:01:59 [min/km] SEKTOR 4 0:27:13
157 316 MYSZK DARIUSZ M 142 M 40-49 38 JANOWICE 44km 1:27:30 30.17 [km/h] 0:01:59 [min/km] SEKTOR 3 0:27:25
158 43 DEMBEK KRZYSZTOF M 143 M 30-39 55 SOPOT 44km 1:27:57 30.02 [km/h] 0:02:00 [min/km] SEKTOR 1 0:27:53
159 155 NICKEL WIESŁAW M 144 M 50-54 9 KOŚCIERZYNA KUKS REMUS 44km 1:28:11 29.94 [km/h] 0:02:00 [min/km] SEKTOR 2 0:27:08
160 235 SZERSZENOWICZ DANIEL M 145 M 0-29 27 PRUSZCZ GDAŃSKI 44km 1:28:18 29.90 [km/h] 0:02:00 [min/km] SEKTOR 2 0:26:59
161 136 LITYŃSKI WINCENTY M 146 M 65-69 4 PUCK 44km 1:28:20 29.89 [km/h] 0:02:00 [min/km] SEKTOR 2 0:28:09
162 53 DRZEWIECKI MATEUSZ M 147 M 30-39 56 WŁADYSŁAWOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 44km 1:28:25 29.86 [km/h] 0:02:01 [min/km] SEKTOR 2 0:28:23
163 3 ANDRZEJEWSKA ANIA K 16 K 30-39 4 GDAŃSK 44km 1:28:36 29.80 [km/h] 0:02:01 [min/km] SEKTOR 4 0:27:46
164 185 POHL- DUCZMAL ELŻBIETA K 17 K 40-49 3 MECHELINKI COMPLEXSPORT / TRI LADIES 44km 1:28:53 29.70 [km/h] 0:02:01 [min/km] SEKTOR 4 0:27:46
165 317 VAN ES PIETER PAUL M 148 M 0-29 28 CHOCIELEWKO 44km 1:29:04 29.64 [km/h] 0:02:01 [min/km] SEKTOR 3 0:27:25
166 313 KACPROWICZ PIOTR M 149 M 30-39 57 GDAŃSK - 44km 1:29:05 29.64 [km/h] 0:02:01 [min/km] SEKTOR 3 0:27:03
167 178 PLINSKI KAJETAN M 150 M 0-29 29 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 44km 1:29:12 29.60 [km/h] 0:02:02 [min/km] SEKTOR 3 0:29:32
168 6 BANIEL PAWEŁ M 151 M 40-49 39 RUMIA SPORTPOMAGA.PL 44km 1:29:16 29.57 [km/h] 0:02:02 [min/km] SEKTOR 3 0:29:38
169 193 ROBIŃSKI JANUSZ M 152 M 60-64 3 SŁUPSK 44km 1:29:17 29.57 [km/h] 0:02:02 [min/km] SEKTOR 1 0:28:50
170 286 PIWAR GRZEGORZ M 153 M 50-54 10 LĘBORK - 44km 1:29:18 29.56 [km/h] 0:02:02 [min/km] SEKTOR 3 0:27:54
171 62 GĄGOL MARIAN M 154 M 60-64 4 CZŁUCHÓW 44km 1:29:19 29.56 [km/h] 0:02:02 [min/km] SEKTOR 3 0:27:46
172 195 REMER ŁUKASZ M 155 M 0-29 30 MIEROSZYNO KLIF TEAM CHŁAPOWO 44km 1:29:19 29.56 [km/h] 0:02:02 [min/km] SEKTOR 3 0:29:32
173 54 DUCZMAL KRZYSZTOF M 156 M 55-59 7 GDYNIA 44km 1:29:21 29.55 [km/h] 0:02:02 [min/km] SEKTOR 3 0:27:54
174 318 VAN ES DIRK M 157 M 65-69 5 CHOCIELEWKO 44km 1:29:23 29.54 [km/h] 0:02:02 [min/km] SEKTOR 3 0:28:06
175 98 KAPTURSKI HUBERT M 158 M 30-39 58 GDYNIA K.S. MISZCZE PŁYTA 44km 1:29:40 29.44 [km/h] 0:02:02 [min/km] SEKTOR 1 0:28:43
176 110 KOSTRA MAGDALENA K 18 K 40-49 4 GDYNIA POLSKA PÓŁNOCNA 44km 1:29:44 29.42 [km/h] 0:02:02 [min/km] SEKTOR 4 0:28:01
177 270 WYKA ANDRZEJ M 159 M 65-69 6 GDYNIA START KARTUZY MTB TEAM 44km 1:29:47 29.40 [km/h] 0:02:02 [min/km] SEKTOR 1 0:28:26
178 11 BĄCZKOWSKI MACIEJ M 160 M 40-49 40 BIAŁE BŁOTA POLONIA BYDGOSZCZ TAK 44km 1:29:55 29.36 [km/h] 0:02:03 [min/km] SEKTOR 1 0:22:18
179 29 CHMIEL KRZYSZTOF M 161 M 30-39 59 BOLSZEWO TRAMPUS.PL TAK 44km 1:30:04 29.31 [km/h] 0:02:03 [min/km] SEKTOR 1 0:22:19
180 216 SKÓRCZEWSKI TADEUSZ M 162 M 60-64 5 KALISKA 44km 1:30:28 29.18 [km/h] 0:02:03 [min/km] SEKTOR 3 0:27:59
181 14 BEYER-WRÓBLEWSKA MONIKA K 19 K 40-49 5 GDYNIA MEWA GDYNIA 44km 1:31:04 28.99 [km/h] 0:02:04 [min/km] SEKTOR 4 0:28:02
182 250 TRZCIŃSKI KAMIL M 163 M 30-39 60 GDAŃSK 44km 1:31:09 28.96 [km/h] 0:02:04 [min/km] SEKTOR 2 0:23:52
183 48 DOBROLINSKI DANIEL M 164 M 40-49 41 GDYNIA 44km 1:31:49 28.75 [km/h] 0:02:05 [min/km] SEKTOR 3 0:30:16
184 266 WORACH ADRIAN M 165 M 0-29 31 GDAŃSK 44km 1:31:53 28.73 [km/h] 0:02:05 [min/km] SEKTOR 3 0:27:42
185 194 REJMER SŁAWOMIR M 166 M 70+ 3 GDYNIA 44km 1:31:54 28.73 [km/h] 0:02:05 [min/km] SEKTOR 3 0:28:49
186 78 GRZEGORCZYK LUDWIK M 167 M 65-69 7 GDYNIA 44km 1:31:57 28.71 [km/h] 0:02:05 [min/km] SEKTOR 3 0:28:08
187 199 ROZENKRANZ LEONARD M 168 M 55-59 8 GDAŃSK 44km 1:32:04 28.67 [km/h] 0:02:06 [min/km] SEKTOR 1 0:28:27
188 120 KUKAWKA AGNIESZKA K 20 K 40-49 6 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 44km 1:32:21 28.59 [km/h] 0:02:06 [min/km] SEKTOR 4 0:28:02
189 188 POTOCKI KAROL M 169 M 30-39 61 GDYNIA 44km 1:32:25 28.57 [km/h] 0:02:06 [min/km] SEKTOR 3 0:28:08
190 298 WĘGRZYŃSKI JERZY M 170 M 30-39 62 GDYNIA - 44km 1:32:28 28.55 [km/h] 0:02:06 [min/km] SEKTOR 3 0:28:01
191 226 STEFANIAK LESZEK M 171 M 40-49 42 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 44km 1:32:39 28.49 [km/h] 0:02:06 [min/km] SEKTOR 2 0:28:55
192 60 GAJOWNIK KAROLINA K 21 K 30-39 5 GDYNIA 44km 1:32:50 28.44 [km/h] 0:02:07 [min/km] SEKTOR 4 0:28:36
193 52 DROZD MAGDALENA K 22 K 30-39 6 SŁUPSK DECATHLON TRITEAM 44km 1:32:51 28.43 [km/h] 0:02:07 [min/km] SEKTOR 4 0:28:41
194 201 RUBACHA KRYSTIAN M 172 M 0-29 32 DĘBNICA KASZUBSKA LAMINOPOL 44km 1:33:09 28.34 [km/h] 0:02:07 [min/km] SEKTOR 3 0:29:00
195 307 RZEPA MACIEJ M 173 M 40-49 43 GDYNIA 44km 1:33:38 28.20 [km/h] 0:02:08 [min/km] SEKTOR 3 0:29:00
196 268 WÓJCIK ROMAN M 174 M 60-64 6 GDYNIA 44km 1:33:40 28.19 [km/h] 0:02:08 [min/km] SEKTOR 1 0:28:44
197 111 KOSZAŁKA ANDRZEJ M 175 M 30-39 63 NOWA WIEŚ LĘBORSKA NOVILE TEAM TAK 44km 1:34:06 28.06 [km/h] 0:02:08 [min/km] SEKTOR 2 0:23:10
198 244 TICEHURST ALEXANDER M 176 M 40-49 44 GDYNIA 44km 1:34:27 27.95 [km/h] 0:02:09 [min/km] SEKTOR 3 0:27:00
199 305 NOWACZYŃSKI KACPER M 177 M 0-29 33 PELPLIN GK STG TAK 44km 1:34:33 27.92 [km/h] 0:02:09 [min/km] SEKTOR 2 0:23:09
200 259 WĄSIK MAREK M 178 M 30-39 64 ELBLĄG TAK 44km 1:34:39 27.89 [km/h] 0:02:09 [min/km] SEKTOR 1 0:22:19
201 251 TUROWSKI MICHAŁ M 179 M 0-29 34 MACHOWINO DECATHLON SŁUPSK 44km 1:35:01 27.78 [km/h] 0:02:10 [min/km] SEKTOR 3 0:30:56
202 315 RUKSZTEŁŁO MICHAŁ M 180 M 30-39 65 REDA 44km 1:35:02 27.78 [km/h] 0:02:10 [min/km] SEKTOR 3 0:29:43
203 167 OSIPOWICZ PAWEŁ M 181 M 40-49 45 LĘBORK 44km 1:35:04 27.77 [km/h] 0:02:10 [min/km] SEKTOR 3 0:27:37
204 273 ZAMOŃSKI MARIUSZ M 182 M 30-39 66 BORZECHOWO 44km 1:35:04 27.77 [km/h] 0:02:10 [min/km] SEKTOR 1 0:29:46
205 241 ŚCIESIŃSKA-ANDRZEJAK DOBROMIŁA K 23 K 50+ 1 SIEMYŚL X-TIGERS TEAM 44km 1:35:42 27.59 [km/h] 0:02:11 [min/km] SEKTOR 4 0:29:49
206 233 SZAJNOWSKI DOMINIK M 183 M 0-29 35 WEJHEROWO 44km 1:35:51 27.54 [km/h] 0:02:11 [min/km] SEKTOR 3 0:28:06
207 135 LIŚKIEWICZ ŁUKASZ M 184 M 40-49 46 ZŁAWIEŚ WIELKA JACACOACH TAK 44km 1:35:52 27.54 [km/h] 0:02:11 [min/km] SEKTOR 3 0:24:07
208 23 BORLIK RAFAŁ M 185 M 30-39 67 NOWA WIES LEBORSKA NOVILE TEAM TAK 44km 1:36:03 27.49 [km/h] 0:02:11 [min/km] SEKTOR 2 0:23:11
209 45 DETTLAFF KAROL M 186 M 30-39 68 GDANSK TAK 44km 1:36:03 27.49 [km/h] 0:02:11 [min/km] SEKTOR 3 0:24:09
210 211 SIEZIENIEWSKA AGNIESZKA K 24 K 30-39 7 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 44km 1:36:14 27.43 [km/h] 0:02:11 [min/km] SEKTOR 4 0:28:41
211 130 LAWRENC MAKSYMILIAN M 187 M 0-29 36 NOWA WIEŚ LĘBORSKA TAK 44km 1:37:23 27.11 [km/h] 0:02:13 [min/km] SEKTOR 2 0:24:33
212 114 KRAIŃSKI ADRIAN M 188 M 0-29 37 GRUDZIĄDZ AGK COFFEE RIDERS TAK 44km 1:37:25 27.10 [km/h] 0:02:13 [min/km] SEKTOR 2 0:23:11
213 249 TROCH MACIEJ M 189 M 40-49 47 MALBORK TAK 44km 1:37:28 27.09 [km/h] 0:02:13 [min/km] SEKTOR 2 0:24:32
214 146 MELLER EWA K 25 K 40-49 7 NOWA WIEŚ LĘBORSKA ES POŚCIG 44km 1:37:56 26.96 [km/h] 0:02:14 [min/km] SEKTOR 4 0:30:52
215 56 FANDREJEWSKI ADAM M 190 M 40-49 48 GDAŃSK DYNATRACE 0 44km 1:37:59 26.94 [km/h] 0:02:14 [min/km] SEKTOR 3 0:30:48
216 186 POMIERSKI MICHAL M 191 M 30-39 69 GDANSK TAK 44km 1:38:13 26.88 [km/h] 0:02:14 [min/km] SEKTOR 2 0:24:30
217 100 KARPIŃSKI MATEUSZ M 192 M 30-39 70 GDAŃSK 44km 1:38:24 26.83 [km/h] 0:02:14 [min/km] SEKTOR 1 0:30:03
218 99 KARPIŃSKI KRZYSZTOF M 193 M 30-39 71 GDAŃSK 44km 1:38:24 26.83 [km/h] 0:02:14 [min/km] SEKTOR 1 0:30:04
219 36 CZARNOTA MAKSYMILIAN M 194 M 0-29 38 GDYNIA TAK 44km 1:38:25 26.82 [km/h] 0:02:14 [min/km] SEKTOR 1 0:24:57
220 35 CZAPLEWSKI ŁUKASZ M 195 M 30-39 72 GDYNIA 4YOURBIKE TAK 44km 1:38:26 26.82 [km/h] 0:02:14 [min/km] SEKTOR 1 0:24:56
221 139 ŁUCZYŃSKI JANUSZ M 196 M 50-54 11 GDAŃSK TAK 44km 1:38:29 26.81 [km/h] 0:02:14 [min/km] SEKTOR 2 0:24:43
222 77 GRĄDZIEL MARCIN M 197 M 30-39 73 ELBLĄG 44km 1:39:32 26.52 [km/h] 0:02:16 [min/km] SEKTOR 1 0:31:08
223 55 EJSMONT PIOTR M 198 M 65-69 8 KATOWICE PRO-CYCLING.ORG 44km 1:39:33 26.52 [km/h] 0:02:16 [min/km] SEKTOR 1 0:31:50
224 152 NACZK BARTOSZ M 199 M 30-39 74 PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM TAK 44km 1:39:49 26.45 [km/h] 0:02:16 [min/km] SEKTOR 2 0:24:43
225 71 GOŁĄB MARTA K 26 K 40-49 8 GDYNIA 44km 1:40:46 26.20 [km/h] 0:02:17 [min/km] SEKTOR 4 0:31:21
226 84 JANAS ILONA K 27 K 30-39 8 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 44km 1:41:10 26.10 [km/h] 0:02:18 [min/km] SEKTOR 4 0:32:24
227 153 NADOLNY RAFAŁ M 200 M 30-39 75 GRUDZIĄDZ AGK COFFEE RIDERS TAK 44km 1:41:26 26.03 [km/h] 0:02:18 [min/km] SEKTOR 2 0:24:44
228 197 REWER ROBERT M 201 M 40-49 49 TORUŃ TTC TORUŃ TAK 44km 1:42:00 25.88 [km/h] 0:02:19 [min/km] SEKTOR 2 0:25:25
229 257 WARCHOL FLORIAN M 202 M 55-59 9 ACHIM 44km 1:42:03 25.87 [km/h] 0:02:19 [min/km] SEKTOR 3 0:30:47
230 176 PISARSKI MIROSLAW M 203 M 60-64 7 LEBORK 44km 1:42:15 25.82 [km/h] 0:02:19 [min/km] SEKTOR 3 0:32:14
231 166 ORŁOWSKI MICHAŁ M 204 M 40-49 50 RUMIA 44km 1:42:18 25.81 [km/h] 0:02:20 [min/km] SEKTOR 3 0:32:15
232 312 MACKIEWICZ MACIEJ M 205 M 40-49 51 GDAŃSK - 44km 1:42:20 25.80 [km/h] 0:02:20 [min/km] SEKTOR 3 0:30:39
233 72 GOŁĄB PATRYK M 206 M 30-39 76 GDYNIA 44km 1:42:28 25.76 [km/h] 0:02:20 [min/km] SEKTOR 3 0:33:34
234 238 SZTOKINGER JAROSŁAW M 207 M 40-49 52 GDYNIA TAK 44km 1:42:34 25.74 [km/h] 0:02:20 [min/km] SEKTOR 2 0:26:38
235 287 ZAWISZA STEFAN M 208 M 70+ 4 POTĘGOWO - 44km 1:43:29 25.51 [km/h] 0:02:21 [min/km] SEKTOR 3 0:32:42
236 220 SNARSKI SYLWESTER M 209 M 0-29 39 GDYNIA 44km 1:43:32 25.50 [km/h] 0:02:21 [min/km] SEKTOR 3 0:32:43
237 101 KARWASZ BARTOSZ M 210 M 0-29 40 GRUDZIĄDZ AGK COFFEE RIDERS TAK 44km 1:43:53 25.41 [km/h] 0:02:22 [min/km] SEKTOR 2 0:25:24
238 248 TOMCZAK TOMASZ M 211 M 30-39 77 GDAŃSK 44km 1:44:17 25.32 [km/h] 0:02:22 [min/km] SEKTOR 3 0:29:14
239 314 DARGACZ MACIEJ M 212 M 0-29 41 BOLSZEWO 44km 1:44:22 25.30 [km/h] 0:02:22 [min/km] SEKTOR 3 0:32:48
240 25 BRONISZEWSKI MACIEJ M 213 M 30-39 78 GDYNIA TAK 44km 1:44:24 25.29 [km/h] 0:02:22 [min/km] SEKTOR 2 0:24:44
241 125 KWIDZIŃSKI GRZEGORZ M 214 M 40-49 53 PROKOWO 44km 1:44:46 25.20 [km/h] 0:02:23 [min/km] SEKTOR 3 0:32:14
242 179 PLIŃSKI ALEKSANDER M 215 M 40-49 54 GDAŃSK DYNATRACE TAK 44km 1:45:21 25.06 [km/h] 0:02:24 [min/km] SEKTOR 2 0:27:37
243 124 KWIATKOWSKI ZBIGNIEW M 216 M 40-49 55 ŻNIN TAK 44km 1:45:23 25.05 [km/h] 0:02:24 [min/km] SEKTOR 2 0:27:08
244 34 CIRZON MICHAŁ M 217 M 40-49 56 GDAŃSK TAK 44km 1:45:25 25.04 [km/h] 0:02:24 [min/km] SEKTOR 2 0:27:37
245 142 MANTUREWICZ MACIEJ M 218 M 40-49 57 GDYNIA FERRO VITELLO TAK 44km 1:45:27 25.04 [km/h] 0:02:24 [min/km] SEKTOR 2 0:27:37
246 116 KRAWCZAK ANETTA K 28 K 40-49 9 REDKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 44km 1:45:35 25.00 [km/h] 0:02:24 [min/km] SEKTOR 4 0:31:32
247 207 SETNIK DANIEL M 219 M 40-49 58 SŁUPSK DECATHLON TRITEAM 44km 1:46:05 24.89 [km/h] 0:02:25 [min/km] SEKTOR 3 0:33:08
248 133 LEWANDROWSKA MAGDALENA K 29 K 40-49 10 RUMIA MEWA GDYNIA 44km 1:46:21 24.82 [km/h] 0:02:25 [min/km] SEKTOR 4 0:33:20
249 4 ANKUTOWICZ CZESŁAW M 220 M 70+ 5 DOŁUJE STC STARGARD TAK 44km 1:47:46 24.50 [km/h] 0:02:27 [min/km] SEKTOR 1 0:26:19
250 69 GOIKE SYLWESTER M 221 M 50-54 12 CHARBROWO ES POŚCIG TAK 44km 1:49:18 24.15 [km/h] 0:02:29 [min/km] SEKTOR 1 0:28:44
251 33 CHRZANOWSKI JEDRZEJ M 222 M 30-39 79 GDYNIA TAK 44km 1:49:42 24.07 [km/h] 0:02:30 [min/km] SEKTOR 1 0:27:52
252 57 FIJOŁEK JAREK M 223 M 40-49 59 GDAŃSK WWW.OPONY3MIASTO.PL TAK 44km 1:50:40 23.86 [km/h] 0:02:31 [min/km] SEKTOR 1 0:28:27
253 38 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 224 M 30-39 80 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY TAK 44km 1:50:46 23.83 [km/h] 0:02:31 [min/km] SEKTOR 1 0:29:08
254 122 KURSZEWSKA ŻANETA K 30 K 30-39 9 STAROGARD GDAŃSKI 44km 1:51:12 23.74 [km/h] 0:02:32 [min/km] SEKTOR 4 0:34:50
255 190 PRZYBYCIEL PRZEMYSŁAW M 225 M 30-39 81 KOSAKOWO TAK 44km 1:51:21 23.71 [km/h] 0:02:32 [min/km] SEKTOR 2 0:29:11
256 296 WARSZAWSKI ROBERT M 226 M 40-49 60 LĘBORK KLUB 42,2 44km 1:51:27 23.69 [km/h] 0:02:32 [min/km] SEKTOR 3 0:35:00
257 156 NIEDZIELIN RYSZARD M 227 M 55-59 10 LĘBORK TAK 44km 1:52:11 23.53 [km/h] 0:02:33 [min/km] SEKTOR 2 0:28:28
258 41 DĄBROWSKI KRZYSZTOF M 228 M 0-29 42 GDAŃSK 44km 1:54:53 22.98 [km/h] 0:02:37 [min/km] SEKTOR 3 0:35:03
259 85 JANIAK ŁUKASZ M 229 M 0-29 43 GDAŃSK TAK 44km 1:55:51 22.79 [km/h] 0:02:38 [min/km] SEKTOR 1 0:29:11
260 212 SITKIEWICZ RYSZARD M 230 M 70+ 6 GDAŃSK NIE ZRZESZONY 44km 1:58:40 22.25 [km/h] 0:02:42 [min/km] SEKTOR 3 0:35:22
261 49 DOBROWOLSKI DARIUSZ M 231 M 40-49 61 GDANSK ADVA OPTICAL TAK 44km 2:00:30 21.91 [km/h] 0:02:44 [min/km] SEKTOR 1 0:30:12
262 183 PNIEWSKI JAROSLAW M 232 M 65-69 9 RUMIA TAK 44km 2:00:38 21.88 [km/h] 0:02:45 [min/km] SEKTOR 2 0:31:09
263 12 BEGER DAGMARA K 31 K 40-49 11 GDAŃSK DYNATRACE 44km 2:01:01 21.82 [km/h] 0:02:45 [min/km] SEKTOR 4 0:36:21
264 163 OLEWIŃSKI RAFAŁ M 233 M 40-49 62 PAPOWO TORUŃSKIE RAFALTRITEAM TAK 44km 2:01:20 21.76 [km/h] 0:02:45 [min/km] SEKTOR 2 0:30:33
265 282 ŻOGA JOLANTA K 32 K 50+ 2 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 44km 2:02:51 21.49 [km/h] 0:02:48 [min/km] #N/A #N/A
266 24 BRANDT MACIEJ M 234 M 50-54 13 ELBLĄG ROWEL 44km 2:08:45 20.50 [km/h] 0:02:56 [min/km] SEKTOR 1 0:25:39
267 171 PATOK GERARD M 235 M 70+ 7 WEJHEROWO CCC POLKOWICE 44km 2:12:17 19.96 [km/h] 0:03:00 [min/km] SEKTOR 3 0:40:13
268 74 GOYKE KRZYSZTOF M 236 M 0-29 44 LUBKOWO 44km 2:12:22 19.94 [km/h] 0:03:01 [min/km] SEKTOR 1 0:25:38
269 290 ŚCIBOR JAKUB M 237 M 0-29 45 GRUTA LTM TEAM 44km 2:12:41 19.90 [km/h] 0:03:01 [min/km] 0:00:00 0:20:33
270 66 GLUGLA DARIUSZ M 238 M 40-49 63 BANINO DYNATRACE 44km 2:16:13 19.38 [km/h] 0:03:06 [min/km] SEKTOR 3 0:38:53
271 289 ŚREDZIŃSKI JAKUB M 239 M 30-39 82 WĄBRZEŹNO VERONI PAK WĄBRZEŹNO 44km 2:16:17 19.37 [km/h] 0:03:06 [min/km] 0:00:00 0:20:35
272 118 KRZYŻANOWSKI LESZEK M 240 M 65-69 10 LĘBORK TAK 44km 2:16:55 19.28 [km/h] 0:03:07 [min/km] SEKTOR 2 0:36:21
273 51 DRABIK MARCIN M 241 M 40-49 64 GDYNIA MILKY CHAN TEAM TAK 44km 2:29:11 17.70 [km/h] 0:03:23 [min/km] SEKTOR 1 0:25:38
274 267 WÓDKIEWICZ IWONA K 33 K 50+ 3 WARSZAWA 44km 2:32:38 17.30 [km/h] 0:03:28 [min/km] SEKTOR 4 0:30:52
275 40 DĄBROWSKA LIDIA K 34 K 40-49 12 GDAŃSK 44km 2:36:42 16.85 [km/h] 0:03:34 [min/km] SEKTOR 4 0:46:13
276 39 DĄBROWSKA JUSTYNA K 35 K 0-29 8 GDAŃSK 44km 2:47:11 15.79 [km/h] 0:03:48 [min/km] SEKTOR 4 0:47:30
277 246 TOMASIŃSKA AGNIESZKA K 36 K 30-39 10 GDYNIA MILKY CHAN TEAM 44km 2:52:19 15.32 [km/h] 0:03:55 [min/km] SEKTOR 4 0:28:01
278 134 LEWANDROWSKI ADAM M 242 M 40-49 65 RUMIA MEWA GDYNIA 44km 2:54:34 15.12 [km/h] 0:03:58 [min/km] SEKTOR 3 0:29:56
- 1 ABRACHAM PIOTR M - M 30-39 - GDYNIA ZWT HURAGAN 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 7 BARAN SEWERYN M - M 0-29 - GOŁCZEWO BASZTA BYTÓW 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 10 BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW M - M 30-39 - TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 19 BLADOWSKI ROMAN M - M 55-59 - GDAŃSK 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 26 BRUSS HANNA K - K 40-49 - GDYNIA 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 28 BRZESKI MIROSŁAW M - M 55-59 - SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 47 DEYK ZDZISLAW M - M 60-64 - ZAWORY 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 65 GĄSIOROWSKI RAFAŁ M - M 30-39 - BANINO BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 75 GÓRSKI MACIEJ M - M 30-39 - LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 81 HENICZ GRZEGORZ M - M 50-54 - GDYNIA 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 87 JANKOWSKI JAKUB M - M 30-39 - GDYNIA 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 88 JAŃCZEWSKI GRZEGORZ M - M 50-54 - GDYNIA 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 104 KLINKOSZ PAWEL M - M 30-39 - GDANSK DAMEN ENGINEERING GDANSK 44km DNF - [km/h] 0:00:00 [min/km] SEKTOR 2 0:24:31
- 109 KOSS PRZEMYSŁAW M - M 50-54 - LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 113 KOWALCZYK JERZY M - M 65-69 - ŻNIN KS SZOSA ŻNIN 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 115 KRAŚNICKI ADAM M - M 0-29 - GDYNIA CYCLING PLANET 44km DNF - [km/h] 0:00:00 [min/km] SEKTOR 2 23:51:04
- 117 KROPIDŁOWSKI KRZYSZTOF M - M 30-39 - GŁÓWCZYCE OLITE RACING TEAM 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 119 KUBUSZEWSKI MICHAŁ M - M 30-39 - WEJHEROWO KOMANDO FLAKI 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 131 LEMMLE KRZYSZTOF M - M 40-49 - GDAŃSK 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 132 LEWANDOWSKI ROBERT M - M 40-49 - KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 143 MARCHLEWSKI WIESŁAW M - M 40-49 - GDAŃSK LOTOS TEAM 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 158 NOWACZYK TOMASZ M - M 30-39 - GDYNIA 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 159 NOWAK ŁUKASZ M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 165 ORLOWSKI JAROSLAW M - M 40-49 - GDANSK DYNATRACE 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 184 POBŁOCKA RENIA K - K 30-39 - REDA NORDA ACTIVE TEAM 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 189 PRACOŃ MACIEJ M - M 40-49 - GDYNIA PM-SYSTEM 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 999 BRAK DANYCH BRAK DANYCH M - M 30-39 - ZGŁOŚ SIĘ DO POMIARU CZASU - 44km DNF - [km/h] 0:00:00 [min/km] #N/A #N/A
- 202 RUTKOWSKI PATRYK M - M 0-29 - GRUDZIĄDZ AGK COFFEE RIDERS 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 209 SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ M - M 40-49 - SKARSZEWY PZU SPORT TEAM 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 210 SIENKIEWCZ MICHAŁ M - M 30-39 - GDAŃSK RMDC 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 221 SOKÓŁ MACIEJ M - M 0-29 - POBŁOCIE 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 222 SOKÓŁ MARCIN M - M 40-49 - POBŁOCIE 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 229 STRZYŻEWSKI TOMASZ M - M 0-29 - WEJHEROWO NORDA ACTIVE TEAM 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 231 SUSKA ARKADIUSZ M - M 40-49 - GDYNIA ASTRAINER - MASAŻ MOBILNY 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 234 SZEMBERSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - RUMIA DRAGON TONER BP FINANSE CYCLING 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 237 SZOTOWICZ MONIKA K - K 30-39 - STARGARD STC STARGARD 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 242 ŚMIEŁOWSKI DAWID M - M 40-49 - GDYNIA 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 243 TELSZEWSKI MACIEJ M - M 40-49 - MAŁA PIAŚNICA WAGABUNDA MAŁA PIAŚNICA 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 255 WALCZAK MARIUSZ M - M 40-49 - BOLSZEWO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 256 WALKUSZ PIOTR M - M 30-39 - SIERAKOWICE 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 271 ZACHACZ ANDRZEJ M - M 40-49 - SIELSKO STC STARGARD 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 274 ZARICZNY DAWID M - M 0-29 - GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 276 ZELEWSKI LESZEK M - M 40-49 - GDYNIA MEWA GDYNIA 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 277 ZYGMUNT MARCIN M - M 30-39 - GDANSK 44km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ