Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 van Es Dirk Chocielewko Mała Pętla opłacono on-line
2 Andrzejewska Ania Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
3 Siniczyn Tomasz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
4 Orłowski Michał Rumia Mała Pętla opłacono on-line
5 Borysiewicz Ryszard Koszalin Mała Pętla opłacono on-line
6 Sekida Mateusz Gościcino Mała Pętla opłacono on-line
7 Kulesza Jacek Gdynia Mała Pętla 5.00 PLN
8 dembek krzysztof sopot Mała Pętla opłacono on-line
9 van Es Emiel Lebork Mała Pętla opłacono on-line
10 Cicherski Tomasz Malbork Mała Pętla opłacono on-line
11 Trzciński Kamil Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
12 Sztokinger Jarosław Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
13 Kaczmarek Sławomir Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
14 Moszczyński Bartłomiej Jagatowo Mała Pętla opłacono on-line
15 Pniewski Jaroslaw Rumia Mała Pętla opłacono
16 Hildebrandt Marian Luzino Mała Pętla opłacono on-line
17 Nowak Aleksandr Lębork Mała Pętla opłacono on-line
18 Grzemski Jakub Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
19 Balakirev Igor Kaliningrad Duża Pętla 5.00 PLN
20 Goyke Krzysztof Lubkowo Duża Pętla opłacono on-line
21 Dettlaff Karol Gdansk Mała Pętla opłacono on-line
22 Walkusz Piotr Sierakowice Mała Pętla
23 KOŁODZIEJ GRZEGORZ NOWE Mała Pętla opłacono on-line
24 Tomczak Tomasz Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
25 Szar Tadeusz Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
26 Jędrzejewski Piotr Gdańsk Mała Pętla opłacono
27 Marzec Tomasz Słupsk Mała Pętla opłacono on-line
28 Komorowska Katarzyna Rumia Mała Pętla 5.00 PLN
29 Staszewski Piotr Reszel Mała Pętla opłacono on-line
30 Norek Ryszard sławno Mała Pętla opłacono on-line
31 Różański Marcin Jagatowo Mała Pętla opłacono on-line
32 Warchol Florian Gdynia Mała Pętla opłacono
33 Wódkiewicz Iwona Warszawa Mała Pętla opłacono on-line
34 Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk Duża Pętla
35 Borcowski Janusz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
36 Wierzbowski Sylwester Morąg Mała Pętla opłacono on-line
37 Muzyczuk Adam Muzyczuk Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
38 Dobke Jan Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
39 Kobeszko Bartłomiej Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
40 Wolant Agnieszka Kołobrzeg Duża Pętla opłacono on-line
41 Radzki Piotr Sławno Duża Pętla opłacono on-line
42 Gocał Piotr Gdańsk Mała Pętla
43 Zamoński Mariusz Borzechowo Mała Pętla opłacono on-line
44 Kasprzak Radosław Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
45 Wolant Adam Kołobrzeg Duża Pętla opłacono on-line
46 Filipowski Arkadiusz Slawno Mała Pętla opłacono on-line
47 Urbański Robert Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
48 Sulewski Łukasz Łęgowo Mała Pętla opłacono on-line
49 Robiński Janusz Słupsk Mała Pętla opłacono on-line
50 Wieliczko Radosław Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
51 Uściński Jarosław Rumia Mała Pętla opłacono on-line
52 Ptak Przemysław Szczecin Duża Pętla opłacono on-line
53 Przybyciel Przemysław Kosakowo Mała Pętla opłacono on-line
54 Łukaszewska Zdzisław Brodnica Mała Pętla opłacono on-line
55 Wieliczko Kornela Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
56 FALKOWSKI MICHAŁ MALBORK Duża Pętla opłacono on-line
57 Lewandowski HenryK Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
58 Gierszewski Sławomir Kąpino Mała Pętla opłacono on-line
59 Rogocki Piotr Połczyno Mała Pętla opłacono on-line
60 Jaszewski Borys Gdańsk Mała Pętla opłacono
61 Bruss Hanna Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
62 Kasperek Radosław Świecie Mała Pętla 5.00 PLN
63 Mackiewicz Maciej Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
64 Mrozowski Sławomir Sopot Duża Pętla opłacono on-line
65 Mazerant Piotr Malbork Mała Pętla opłacono on-line
66 Czerniło Bartłomiej Słupsk Mała Pętla opłacono on-line
67 Guż Andrzej Gdańsk Duża Pętla 5.00 PLN
68 GESEK ROBERT RUMIA Mała Pętla opłacono on-line
69 Osojca Artur Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
70 Bieszke Rafał Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
71 Stoltman Sławomir Bytów Mała Pętla opłacono on-line
72 Wyka Andrzej Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
73 Szwarc Krzysztof Jakub Gdańsk Mała Pętla opłacono
74 Duczmal Krzysztof Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
75 Dejneka Przemysław Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
76 Grądziel Marcin Elbląg Mała Pętla opłacono on-line
77 Bereza Kamil Słupsk Mała Pętla
78 Ossowski Arkadiusz Luzino Duża Pętla opłacono on-line
79 Mielewczyk Rafał Gościcino Mała Pętla opłacono on-line
80 Henicz Grzegorz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
81 Boćkowski Maciej Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
82 Grochowski Mateusz Wejherowo Mała Pętla opłacono on-line
83 Jańczewski Grzegorz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
84 Szymkun Dariusz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
85 Worach Adrian Worach Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
86 Maderski Rafał Sopot Mała Pętla opłacono on-line
87 Szwaba Jan Mezowo Mała Pętla opłacono on-line
88 Deyk Zdzisław Zawory Mała Pętla opłacono on-line
89 Kołecki Robert Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
90 Jakubek Aleksandra Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
91 Siecinski Leszek Susz Mała Pętla
92 Kościowska Agnieszka Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
93 Waldman Michał Gdańsk Mała Pętla opłacono
94 RADNY ROBERT Kazimierz Mała Pętla opłacono on-line
95 Block Michał Rumia Mała Pętla opłacono on-line
96 Lemmle Krzysztof Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
97 góralski waldemar pruszcz gdański Duża Pętla opłacono on-line
98 Rozenkranz Leonard Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
99 Bladowski Roman Gdańsk Mała Pętla opłacono
100 Szewczuk Patryk Świecie Duża Pętla opłacono on-line


Wyświetleń: 8509

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ