DUŻA PĘTLA - nieoficjalne - CYKLO Krokowa - wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup 2

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h Tempo min/km PKT 1 PKT2 PKT3
1 1144 RZESZUTEK PIOTR M 1 M 0-29 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 82km 2:02:22 40.21 0:01:30 0:31:26 1:03:46 1:33:39
2 1073 RUCIŃSKI JAKUB M 2 M 40-49 SOPOT BIKE U UP EUROPELL 82km 2:02:22 40.21 0:01:30 0:31:26 1:03:48 1:33:38
3 289 ŚREDZIŃSKI JAKUB M 3 M 30-39 JASIEWO LTM MASTERS TEAM 82km 2:03:19 39.90 0:01:30 0:29:53 1:00:34 1:32:11
4 1061 PETKA AREK M 4 M 0-29 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 82km 2:03:43 39.77 0:01:31 0:31:24 1:03:46 1:33:39
5 1096 VOROBEV RUSLAN M 5 M 40-49 1 KALININGRAD - 82km 2:03:43 39.77 0:01:31 0:31:26 1:03:46 1:33:40
6 1109 POLUS PIOTR M 6 M 0-29 2 BYDGOSZCZ WYSEPKA TEAM 82km 2:03:43 39.77 0:01:31 0:31:27 1:03:48 1:33:39
7 1003 BERTRAND KRZYSZTOF M 7 M 40-49 2 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 82km 2:03:43 39.77 0:01:31 0:31:25 1:03:47 1:33:40
8 1022 GRYGORCZYK KRYSTIAN M 8 M 0-29 3 GDAŃSK BIKE U UP 82km 2:03:43 39.77 0:01:31 0:31:25 1:03:47 1:33:40
9 1033 KOWALCZYK JAROSŁAW M 9 M 30-39 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 82km 2:03:43 39.77 0:01:31 0:31:25 1:03:47 1:33:39
10 1142 REPIŃSKI TOMASZ M 10 M 30-39 2 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 82km 2:03:43 39.77 0:01:31 0:31:25 1:03:48 1:33:40
11 1157 BOGDZIEWICZ MICHAŁ M 11 M 40-49 3 GDAŃSK APTEKI GEMINI 82km 2:03:43 39.77 0:01:31 0:31:25 1:03:46 1:33:40
12 1044 MAJKOWSKI DANIEL M 12 M 30-39 3 GDYNIA MAJBIKE TEAM 82km 2:03:43 39.77 0:01:31 0:31:25 1:03:45 1:33:39
13 1005 BŁAŻEJEWSKI MICHAŁ M 13 M 0-29 4 GDYNIA 82km 2:03:59 39.68 0:01:31 0:31:26 1:03:47 1:33:53
14 1121 EBERTOWSKI PRZEMYSŁAW M 14 M 30-39 4 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 82km 2:04:00 39.68 0:01:31 0:31:25 1:03:47 1:33:40
15 1145 RZESZUTEK TOMASZ M 15 M 0-29 5 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 82km 2:04:13 39.61 0:01:31 0:31:26 1:03:45 1:33:56
16 1162 SARGALSKI JACEK M 16 M 0-29 6 BRODNICA KAROMET TEAM 82km 2:04:13 39.61 0:01:31 0:31:24 1:03:48 1:33:55
17 1156 WOJTAL MARCIN M 17 M 30-39 5 OLSZTYN MICHELIN-OLSZTYNSKI KLUB SPORT. 82km 2:04:14 39.60 0:01:31 0:31:24 1:03:47 1:33:55
18 1140 PRZYBYTEK MICHAŁ M 18 M 30-39 6 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 82km 2:04:16 39.59 0:01:31 0:31:24 1:03:49 1:33:54
19 1055 ORNOWSKI REMIGIUSZ M 19 M 40-49 4 GDAŃSK BIKE U UP EUROPELL 82km 2:04:16 39.59 0:01:31 0:31:29 1:03:52 1:33:57
20 1097 PATERKA KRZYSZTOF M 20 M 40-49 5 GDYNIA DIVERSEY TEAM 82km 2:04:34 39.50 0:01:31 0:31:24 1:03:47 1:33:53
21 1051 NOWACKI PIOTR M 21 M 40-49 6 PIŁA KOLARZ. PL 82km 2:04:34 39.50 0:01:31 0:31:25 1:03:46 1:33:56
22 1014 DOBKE JAN M 22 M 30-39 7 GDYNIA 82km 2:04:34 39.50 0:01:31 0:31:27 1:03:50 1:33:55
23 1038 KUSIOWSKI LESZEK M 23 M 30-39 8 MAŁY RUDNIK BIKE U UP 82km 2:04:35 39.49 0:01:31 0:31:25 1:03:49 1:33:53
24 1082 SUCHECKI MACIEJ M 24 M 40-49 7 GDYNIA SEMEKO AQUACENTRUM 82km 2:04:51 39.41 0:01:31 0:31:26 1:03:51 1:33:55
25 1163 RADNY DARIUSZ M 25 M 40-49 8 GOWINO 4MMOL CLINIC 82km 2:04:52 39.40 0:01:31 0:31:26 1:03:48 1:33:56
26 1176 MAJKA MICHAŁ M 26 M 40-49 9 ELBLĄG LABOSPORT-EUS 82km 2:04:53 39.40 0:01:31 0:31:28 1:03:51 1:33:55
27 1124 GOŁĘBICKI PAWEŁ M 27 M 30-39 9 GDAŃSK DAMEN-TORUS TEAM 82km 2:04:59 39.37 0:01:31 0:29:53 1:00:35 1:32:11
28 400 JÓŹWIK ANDRZEJ M 28 M 0-29 7 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 82km 2:06:11 38.99 0:01:32 0:31:27 1:03:47 1:33:54
29 1181 DERHELD ŁUKASZ M 29 M 30-39 10 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 82km 2:06:12 38.99 0:01:32 0:31:30 1:03:47 1:33:54
30 1152 WIENSKOWSKI TOMASZ M 30 M 30-39 11 GDYNIA FALA INSIDECYCLING.CC 82km 2:07:23 38.62 0:01:33 0:31:28 1:03:48 1:33:55
31 397 KOŁODZIEJSKI ADAM M 31 M 40-49 10 STAROGARD GDAŃSKI GKSTG 82km 2:07:24 38.62 0:01:33 0:31:27 1:03:50 1:34:31
32 1024 JULKE SŁAWOMIR M 32 M 40-49 11 WARSZAWA BIKE U UP 82km 2:07:24 38.62 0:01:33 0:31:25 1:03:50 1:34:31
33 1126 KACZOROWSKI TOMASZ M 33 M 40-49 12 GDAŃSK BOGDZIEWICZ.COM 82km 2:07:28 38.60 0:01:33 0:31:28 1:03:52 1:34:33
34 1131 KOPAŃCZUK PIOTR M 34 M 40-49 13 WARSZAWA OŚKA WARSZAWA 82km 2:07:29 38.59 0:01:33 0:31:27 1:03:49 1:34:02
35 1134 KURSZEWSKI DAWID M 35 M 0-29 8 SEMLIN GK STG 82km 2:07:29 38.59 0:01:33 0:31:27 1:03:50 1:34:30
36 1130 KOŁODZIK GRZEGORZ M 36 M 0-29 9 ŻARNOWIEC 82km 2:07:29 38.59 0:01:33 0:31:28 1:03:51 1:34:32
37 1093 ZIELIŃSKI ARTUR M 37 M 0-29 10 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 82km 2:08:28 38.30 0:01:34 0:31:24 1:03:50 1:34:31
38 1001 ANDRZEJEWSKI PIOTR M 38 M 40-49 14 GDAŃSK 4SKATING 82km 2:09:20 38.04 0:01:35 0:31:25 1:04:21 1:36:31
39 1136 MODRZYŃSKI JACEK M 39 M 0-29 11 PIŁA KAMELEONTEAM 82km 2:09:21 38.04 0:01:35 0:31:25 1:04:21 1:36:30
40 1160 PAJER ARTUR M 40 M 40-49 15 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 82km 2:09:21 38.04 0:01:35 0:31:26 1:04:23 1:36:30
41 1178 KRZYŻAK JAKUB M 41 M 30-39 12 GDYNIA XTRAINER.PL TREK 82km 2:09:21 38.04 0:01:35 0:31:28 1:04:21 1:36:29
42 1138 OSOJCA ARTUR M 42 M 40-49 16 GDAŃSK 82km 2:09:22 38.03 0:01:35 0:31:27 1:04:21 1:36:30
43 1045 MARZEC GRZEGORZ M 43 M 30-39 13 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 82km 2:09:22 38.03 0:01:35 0:31:28 1:04:21 1:36:32
44 414 STANDARSKI KAROL M 44 M 40-49 17 GDAŃSK - 82km 2:09:22 38.03 0:01:35 0:31:29 1:04:22 1:36:31
45 19 BLADOWSKI ROMAN M 45 M 55-59 1 GDAŃSK 82km 2:09:37 37.96 0:01:35 0:31:30 1:04:24 1:36:31
46 1030 KOŁAKOWSKI MARCIN M 46 M 30-39 14 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 82km 2:09:37 37.96 0:01:35 0:31:29 1:04:24 1:36:31
47 1129 KOŁECKI ROBERT M 47 M 40-49 18 GDYNIA 82km 2:09:38 37.95 0:01:35 0:31:29 1:04:20 1:36:32
48 1027 KAZIMIERSKI PIOTR M 48 M 30-39 15 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 82km 2:09:39 37.95 0:01:35 0:31:31 1:04:24 1:36:33
49 1141 RAASZ PAWEŁ M 49 M 30-39 16 GDAŃSK 82km 2:09:42 37.93 0:01:35 0:31:27 1:04:21 1:36:30
50 1087 WALENCKI PAWEŁ M 50 M 30-39 17 GDAŃSK 82km 2:09:43 37.93 0:01:35 0:31:29 1:04:24 1:36:30
51 1120 BIELSKI ADAM M 51 M 50-54 1 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 82km 2:09:43 37.93 0:01:35 0:31:35 1:04:23 1:36:32
52 1017 FELISIAK ANDRZEJ M 52 M 30-39 18 GOLENIÓW UKS RATUSZ MASZEWO 82km 2:11:36 37.39 0:01:36 0:31:26 1:04:24 1:37:08
53 1128 KNOTHE ADAM M 53 M 40-49 19 NIEMCZ BUDSTOL INVEST 82km 2:11:36 37.39 0:01:36 0:31:35 1:04:48 1:37:50
54 1046 MIGOWSKI IRENEUSZ M 54 M 40-49 20 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 82km 2:11:36 37.39 0:01:36 0:31:30 1:04:48 1:37:50
55 1164 BALAKIREV IGOR M 55 M 55-59 2 KALININGRAD 82km 2:11:37 37.38 0:01:36 0:31:54 1:04:55 1:37:51
56 1161 SOLOVEV DMITRII M 56 M 40-49 21 KALININGRAD - 82km 2:11:37 37.38 0:01:36 0:31:36 1:04:48 1:37:51
57 1177 WALIŃSKI MIKOŁAJ M 57 M 40-49 22 ELBLĄG LABOSPORT-EUS 82km 2:11:37 37.38 0:01:36 0:31:29 1:04:48 1:37:51
58 1151 WIELICZKO RADOSŁAW M 58 M 50-54 2 GDAŃSK 82km 2:11:37 37.38 0:01:36 0:31:36 1:04:48 1:37:51
59 1078 SERGIEL DAMIAN M 59 M 40-49 23 BYDGOSZCZ SISO-OWB TEAM 82km 2:11:37 37.38 0:01:36 0:32:03 1:04:49 1:37:51
60 1135 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 60 M 30-39 19 GDYNIA NEVER GIVE UP MTB TEAM 82km 2:11:39 37.37 0:01:36 0:32:01 1:04:56 1:37:50
61 1110 KULAS MAREK M 61 M 55-59 3 GDYNIA NEXUS TEAM GDYNIA 82km 2:13:05 36.97 0:01:37 0:31:55 1:04:55 1:37:51
62 1137 MROZOWSKI SŁAWOMIR M 62 M 30-39 20 SOPOT 82km 2:13:09 36.95 0:01:37 0:31:55 1:04:48 1:37:52
63 1036 KUBICKI ZBIGNIEW M 63 M 40-49 24 SIANÓW STREFASPORTU.PL MWINVEST 82km 2:15:34 36.29 0:01:39 0:31:35 1:05:19 1:39:57
64 1148 STRZECKI PIOTR M 64 M 40-49 25 DĘBOGÓRZE NYPEL 82km 2:15:37 36.28 0:01:39 0:31:36 1:05:16 1:40:03
65 1170 WOJCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 65 M 30-39 21 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 82km 2:15:37 36.28 0:01:39 0:31:45 1:05:16 1:40:03
66 1143 ROMANOWSKI MATEUSZ M 66 M 0-29 12 STARE POLE BEZPARTYJNY 82km 2:15:38 36.27 0:01:39 0:31:35 1:04:49 1:38:50
67 309 KORZENIOWSKI DAWID M 67 M 30-39 22 ELBLĄG - 82km 2:15:38 36.27 0:01:39 0:31:55 1:05:17 1:40:03
68 1058 PAJER TOMASZ M 68 M 40-49 26 GDYNIA LTM MASTERS TEAM 82km 2:15:38 36.27 0:01:39 0:32:00 1:05:19 1:39:56
69 1086 TACIAK MAREK M 69 M 55-59 4 PIŁA KAMELEONTEAM 82km 2:15:38 36.27 0:01:39 0:32:01 1:04:55 1:38:07
70 1165 DROŻDŻEWSKI PAWEŁ M 70 M 40-49 27 BYDGOSZCZ - 82km 2:15:38 36.27 0:01:39 0:32:00 1:05:17 1:40:04
71 236 SZEWCZUK PATRYK M 71 M 0-29 13 ŚWIECIE 82km 2:15:39 36.27 0:01:39 0:31:56 1:04:59 1:40:04
72 1180 LASKOWSKI MACIEJ M 72 M 40-49 28 GDYNIA MAJBIKE TEAM 82km 2:15:39 36.27 0:01:39 0:32:02 1:05:01 1:40:04
73 1158 MAŚLANKA MARIUSZ M 73 M 55-59 5 ELBLĄG EUS 82km 2:15:39 36.27 0:01:39 0:32:02 1:05:17 1:40:04
74 1159 PIEPKA SŁAWOMIR M 74 M 40-49 29 LEŚNIEWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 82km 2:15:39 36.27 0:01:39 0:31:56 1:05:19 1:40:03
75 1122 FALKOWSKI MICHAŁ M 75 M 40-49 30 MALBORK 82km 2:15:39 36.27 0:01:39 0:31:35 1:04:59 1:40:03
76 1060 PELC TOMASZ M 76 M 55-59 6 GDYNIA NEXUS TEAM 82km 2:15:39 36.27 0:01:39 0:32:06 1:05:20 1:40:01
77 1127 KASPRZAK RADOSŁAW M 77 M 40-49 31 GDYNIA 82km 2:15:41 36.26 0:01:39 0:31:54 1:04:58 1:40:02
78 1166 KONOVALOV RUSLAN M 78 M 40-49 32 KALININGRAD - 82km 2:15:42 36.26 0:01:39 0:31:32 1:05:04 1:39:58
79 1048 MOLFA MAREK M 79 M 65-69 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 82km 2:15:42 36.26 0:01:39 0:32:04 1:05:20 1:40:04
80 1149 STYN MATEUSZ M 80 M 0-29 14 KARWIEŃSKIE BŁOTO PIERWSZE LUK CONNECT RACING TEAM 82km 2:17:19 35.83 0:01:40 0:32:02 1:05:21 1:40:03
81 1168 GORAZDOWSKI FILIP M 81 M 0-29 15 KŁANINO KLIF MTB CHŁAPOWO 82km 2:17:20 35.83 0:01:40 0:32:04 1:05:01 1:39:58
82 1034 KOZŁOWSKI MAREK M 82 M 40-49 33 ŻNIN KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN 82km 2:18:29 35.53 0:01:41 0:32:03 1:05:20 1:40:30
83 1179 SIEROŃSKI MARCIN M 83 M 30-39 23 GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 82km 2:20:08 35.11 0:01:43 0:32:01 1:05:49 1:44:09
84 1043 MACIEJEWSKI SŁAWOMIR M 84 M 50-54 3 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 82km 2:20:12 35.09 0:01:43 0:32:01 1:08:28 1:43:36
85 1010 CHOJKE WOJCIECH M 85 M 30-39 24 GDYNIA MAJESTIC SPORT 82km 2:20:13 35.09 0:01:43 0:33:10 1:08:21 1:44:08
86 1068 PRZYBYLSKI KAZIMIERZ M 86 M 55-59 7 WIĘCBORK WIĘCBORK 82km 2:20:14 35.08 0:01:43 0:32:39 1:08:21 1:44:07
87 1047 MODLIŃSKA BEATA K 1 K 40-49 RUMIA MAJBIKE TEAM 82km 2:20:15 35.08 0:01:43 0:33:09 1:08:34 1:44:08
88 1173 DEIS PIOTR M 87 M 30-39 25 MALBORK GK MALBORK 82km 2:20:25 35.04 0:01:43 0:32:00 1:07:13 1:44:09
89 1007 BRZESKI ADAM M 88 M 40-49 34 WEJHEROWO SCHNEIDER ELECTRIC 82km 2:20:25 35.04 0:01:43 0:32:39 1:08:30 1:43:49
90 1018 FELKNER RYSZARD M 89 M 55-59 8 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 82km 2:20:27 35.03 0:01:43 0:33:10 1:08:33 1:44:09
91 1125 GÓRSKA-SIEROŃSKA WIOLETA K 2 K 30-39 GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 82km 2:20:30 35.02 0:01:43 0:33:11 1:08:33 1:44:08
92 1111 NOWACZYŃSKI JAN M 90 M 40-49 35 PELPLIN GK STG 82km 2:20:30 35.02 0:01:43 0:32:00 1:06:33 1:44:08
93 403 TOMASZEWSKA KINGA K 3 K 40-49 GOWINO FTI RACING TEAM 82km 2:20:30 35.02 0:01:43 0:33:34 1:08:33 1:44:06
94 1169 KUPC ZBIGNIEW M 91 M 40-49 36 GDYNIA MAJBIKE TEAM 82km 2:20:32 35.01 0:01:43 0:33:10 1:08:33 1:44:08
95 1150 SZAR TADEUSZ M 92 M 30-39 26 GDAŃSK 82km 2:21:46 34.70 0:01:44 0:32:03 1:05:45 1:44:07
96 1116 ŻUCHLIŃSKI ADAM M 93 M 50-54 4 GDYNIA 82km 2:21:53 34.68 0:01:44 0:33:09 1:08:21 1:44:07
97 1084 SZCZUKOWSKI MICHAŁ M 94 M 30-39 27 TUCHOLA CYKLO TUCHOLA 82km 2:22:46 34.46 0:01:44 0:32:05 1:06:38 1:44:06
98 1139 PRZYBYSZ PIOTR JAN M 95 M 60-64 1 GDYNIA AZS UG 82km 2:23:41 34.24 0:01:45 0:33:08 1:08:21 1:44:08
99 1171 ZWOLAK LESZEK M 96 M 40-49 37 GDAŃSK MAJBIKE TEAM 82km 2:24:41 34.01 0:01:46 0:33:07 1:09:07 1:46:22
100 1095 ZIEMLEWSKI ZBIGNIEW M 97 M 65-69 2 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA LTM MASTERS TEAM 82km 2:25:16 33.87 0:01:46 0:33:20 1:09:08 1:46:22
101 1090 WYCINKA JACEK M 98 M 55-59 9 CZERSK 82km 2:25:18 33.86 0:01:46 0:36:28 1:09:50 1:47:28
102 1004 BIESZKE RAFAŁ M 99 M 30-39 28 GDYNIA 82km 2:25:22 33.85 0:01:46 0:35:15 1:10:05 1:47:24
103 1153 WOLANIN JAKUB M 100 M 30-39 29 MALBORK GK MALBORK 82km 2:25:22 33.85 0:01:46 0:35:15 1:10:06 1:47:25
104 168 OSSOWSKI ARKADIUSZ M 101 M 50-54 5 LUZINO 82km 2:25:23 33.84 0:01:46 0:35:15 1:10:06 1:47:25
105 1065 PIOTROWIAK ANDRZEJ M 102 M 60-64 2 FROMBORK HOTEL KOPERNIK 82km 2:25:23 33.84 0:01:46 0:35:17 1:10:09 1:47:28
106 1175 MARKIEWICZ JAKUB M 103 M 0-29 16 MALBORK GK MALBORK 82km 2:25:24 33.84 0:01:46 0:35:16 1:10:06 1:47:27
107 1132 KOWALSKA MICHALINA K 4 K 0-29 1 UNISLAW SPORT ZDROWIE KONDYCJA 82km 2:25:25 33.83 0:01:46 0:34:06 1:10:09 1:47:25
108 1103 LISIECKI TOMASZ M 104 M 50-54 6 GDYNIA NEXUS TEAM 82km 2:27:24 33.38 0:01:48 0:35:16 1:10:08 1:47:26
109 1167 LEVIN EUGENII M 105 M 30-39 30 KALININGRAD - 82km 2:27:51 33.28 0:01:48 0:33:33 1:09:49 1:47:24
110 1133 KULIK GRZEGORZ M 106 M 30-39 31 MALBORK GK MALBORK 82km 2:34:39 31.81 0:01:53 0:37:26 1:13:22 1:53:59
111 1032 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 5 K 30-39 1 GDAŃSK 82km 2:34:40 31.81 0:01:53 0:35:17 1:12:49 1:53:59
112 1021 GÓRALSKI WALDEMAR M 107 M 65-69 3 PRUSZCZ GDAŃSKI 82km 2:34:41 31.81 0:01:53 0:35:15 1:12:48 1:53:58
113 74 GOYKE KRZYSZTOF M 108 M 0-29 17 LUBKOWO 82km 2:37:09 31.31 0:01:55 0:33:34 1:11:52 1:53:59
114 1172 PIETRZYK LUCJAN M 109 M 60-64 3 LICHNOWY GRUPA KOLARSKA MALBORK 82km 2:39:38 30.82 0:01:57 0:38:00 1:17:27 1:58:02
115 1146 SINGER WOJCIECH M 110 M 40-49 38 SKÓRCZ MX SKÓRCZ 82km 2:41:07 30.54 0:01:58 0:38:00 1:17:23 1:58:15
116 1071 RADZKI PIOTR M 111 M 50-54 7 SŁAWNO 82km 2:41:13 30.52 0:01:58 0:37:58 1:16:44 1:58:15
117 1040 LIPIŃSKI WOJCIECH M 112 M 60-64 4 MAŁKOWO LIPIŃSCY VELO KOLEKTYW 82km 2:41:14 30.51 0:01:58 0:36:34 1:14:35 1:58:16
118 1147 SOLEK MIECZYSŁAW M 113 M 60-64 5 WEJHEROWO NYPEL REDA 82km 2:47:36 29.36 0:02:03 0:40:04 1:21:14 2:03:45
119 1039 LEWANDOWSKA NATALIA K 6 K 40-49 1 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY MTB START KASZUBY 82km 2:53:06 28.42 0:02:07 0:40:34 1:22:16 2:07:23
120 1006 BORZĘCKI RYSZARD M 114 M 65-69 4 ZIELONA WIES NIEZRZESZONY 82km 2:53:10 28.41 0:02:07 0:38:39 1:21:44 2:07:23
- 311 MUZYCZUK ADAM M - M 50-54 - GDYNIA 82km DNF - - 0:31:25
- 1035 KRASZKIEWICZ OLGIERD M - M 40-49 - GDAŃSK OLFO FOTOGRAFIA 82km DNF - - 0:31:25 1:03:47 1:36:33
- 1059 PAWLYTA MICHAŁ M - M 30-39 - ELBLĄG BLACK & WHITE - KM PSP ELBLĄG 82km DNF - - 0:31:23
- 1123 FIJAŁKOWSKI TOMASZ M - M 40-49 - RADOM TRENUJROWER.PL 82km DNF - - 0:31:27 1:08:22 0:00:00
- 1174 JONATOWSKI ZYGMUNT M - M 65-69 - MALBORK GK MALBORK 82km DNF - - 0:44:55 1:35:18 2:29:41
- 1002 BARCIK MARTA K - K 30-39 - GDAŃSK TRÓJMIEJSKIE KOLARKI 82km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1028 KIKEL DANIEL M - M 0-29 - GDAŃSK WOLNY PTAK 82km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1069 PRZYBYŁEK GRZEGORZ M - M 30-39 - GRYFICE STC STARGARD 82km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1070 PTAK PRZEMYSŁAW M - M 0-29 - SZCZECIN 82km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1074 RYNKOWSKI RAFAŁ M - M 0-29 - TORUŃ GK GRYF TCZEW 82km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1080 SKAWIŃSKI TOMASZ M - M 40-49 - GDYNIA NEXUS TEAM 82km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1107 WOLANT ADAM M - M 40-49 - KOŁOBRZEG 82km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1154 WOLANT AGNIESZKA K - K 40-49 - KOŁOBRZEG 82km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1155 ZINKOWSKA MAGDALENA K - K 30-39 - WRZĄCA HUZAR BIKE ACADEMY 82km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

MAŁA PĘTLA - nieoficjalne - CYKLO Krokowa - wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup 2

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Sektor docelowy Kara czas. DYSTANS Wynik Prędkość km/h Tempo min/km Sektor PKT 1
1 30 CHMIELEWSKI MACIEJ M 1 M 40-49 STARGARD STC STARGARD 2 41km 1:01:41 39.88 0:01:30 SEKTOR 2 0:30:43
2 394 KORZENIAK PATRYK M 2 M 30-39 TORUŃ SMALSZTAJFF GOŁAŚ BIKES 2 41km 1:01:41 39.88 0:01:30 SEKTOR 2 0:30:42
3 393 BARIKIEWICZ DORIAN M 3 M 0-29 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 41km 1:01:41 39.88 0:01:30 SEKTOR 2 0:30:42
4 395 BARTKOWIAK PRZEMYSŁAW M 4 M 30-39 1 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 41km 1:01:42 39.87 0:01:30 SEKTOR 2 0:30:42
5 86 JANIC ŁUKASZ M 5 M 30-39 2 NOWOGARD STC STARGARD 2 41km 1:01:42 39.87 0:01:30 SEKTOR 2 0:30:41
6 404 KULIKOWSKI TOBIASZ M 6 M 30-39 3 GDYNIA ZDROWY ROWER 2 41km 1:01:43 39.86 0:01:30 SEKTOR 2 0:30:41
7 144 MARZEJON MIKOŁAJ M 7 M 0-29 1 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 41km 1:01:43 39.86 0:01:30 SEKTOR 2 0:30:40
8 399 BUJA KRYSTIAN M 8 M 0-29 2 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 41km 1:01:43 39.86 0:01:30 SEKTOR 2 0:30:40
9 46 DEYK ADAM M 9 M 0-29 3 KARTUZY 2 41km 1:01:43 39.86 0:01:30 SEKTOR 2 0:30:41
10 64 GĄSIOROWSKI MICHAŁ M 10 M 30-39 4 BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ 2 41km 1:01:44 39.85 0:01:30 SEKTOR 2 0:30:43
11 306 CHABOWSKI MARCIN M 11 M 30-39 5 SKARSZEWY SCT SKARSZEWY 2 41km 1:01:45 39.84 0:01:30 SEKTOR 2 0:30:42
12 239 SZWABA JAN M 12 M 0-29 4 MEZOWO 2 41km 1:01:45 39.84 0:01:30 SEKTOR 2 0:30:43
13 92 JĘDRZEJEWSKI PIOTR M 13 M 0-29 5 GDAŃSK 2 41km 1:01:46 39.83 0:01:30 SEKTOR 2 0:30:41
14 357 MARZEC TOMASZ M 14 M 30-39 6 SŁUPSK 4 41km 1:01:46 39.83 0:01:30 SEKTOR 4 0:30:39
15 164 OLSZEWSKI KAROL M 15 M 40-49 1 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 2 41km 1:02:47 39.18 0:01:32 SEKTOR 2 0:30:59
16 115 KRAŚNICKI ADAM M 16 M 0-29 6 GDYNIA CYCLING PLANET 2 41km 1:02:48 39.17 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:01
17 1041 MACHNIO ADAM M 17 M 30-39 7 TCZEW GK GRYF TCZEW 2 41km 1:02:48 39.17 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:00
18 402 SIEMASZKO MATEUSZ M 18 M 30-39 8 BARTOSZYCE CZAJA TRAINING SYSTEM 2 41km 1:02:48 39.17 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:01
19 1009 CHMIELEWSKI PIOTR M 19 M 40-49 2 STARGARD STC STARGARD 2 41km 1:02:49 39.16 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:00
20 126 LABUDA HUBERT M 20 M 0-29 7 ŁĘCZYCE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 41km 1:02:50 39.15 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:00
21 140 MALLEK DAWID M 21 M 0-29 8 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 2 41km 1:02:50 39.15 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:06
22 95 KAMIŃSKI BARTOSZ M 22 M 30-39 9 TCZEW GK GRYF TCZEW 2 41km 1:02:50 39.15 0:01:32 SEKTOR 2 0:00:00
23 387 NOWAKOWSKI TOMASZ M 23 M 30-39 10 GNIEZNO FAST BIKE GNIEZNO 2 41km 1:02:51 39.14 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:06
24 252 TYMIŃSKI JACEK M 24 M 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 2 41km 1:02:51 39.14 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:00
25 260 WEGNER KAMIL M 25 M 30-39 11 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 41km 1:02:51 39.14 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:00
26 129 LATAŃSKI RADOSLAW M 26 M 30-39 12 KUSICE TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK 2 41km 1:02:51 39.14 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:02
27 148 MIELEWCZYK RAFAŁ M 27 M 0-29 9 GOŚCICINO 2 41km 1:02:51 39.14 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:05
28 284 ŻYWUSZKO PATRYK M 28 M 30-39 13 RUMIA PASSEROTTI-4YOURBIKE 2 41km 1:02:51 39.14 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:04
29 217 SKRZYCKI ŁUKASZ M 29 M 30-39 14 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL 2 41km 1:02:51 39.14 0:01:32 SEKTOR 2 0:30:59
30 401 POTRYKUS FILIP M 30 M 0-29 10 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 41km 1:02:51 39.14 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:01
31 247 TOMASZEWSKI DARIUSZ M 31 M 40-49 4 GOWINO FTI RACING TEAM 2 41km 1:02:51 39.14 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:02
32 225 STASZEWSKI PIOTR M 32 M 30-39 15 RESZEL 2 41km 1:02:52 39.13 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:06
33 213 SKIBA PAWEŁ M 33 M 30-39 16 JUSZKOWO VO2MAX MTB TEAM 2 41km 1:02:52 39.13 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:02
34 44 DEMBEK TOMASZ M 34 M 40-49 5 GDAŃSK BIKE U UP 2 41km 1:02:52 39.13 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:01
35 302 SAWICZ MICHAŁ M 35 M 30-39 17 PĘPOWO START KARTUZY 2 41km 1:02:52 39.13 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:01
36 200 RÓŻALSKI RAFAŁ M 36 M 40-49 6 GDANSK BST 2 41km 1:02:52 39.13 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:05
37 32 CHOJNACKI BARTOSZ M 37 M 40-49 7 KOSZALIN JACACOACH 2 41km 1:02:52 39.13 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:02
38 398 KULESZA JACEK M 38 M 50-54 1 GDYNIA 2 41km 1:02:52 39.13 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:01
39 75 GÓRSKI MACIEJ M 39 M 30-39 18 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 41km 1:02:52 39.13 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:03
40 245 TLUSZCZAK RAFAŁ M 40 M 40-49 8 GDYNIA HOTEL CZTERY BRZOZY 2 41km 1:02:53 39.12 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:01
41 278 ZYŚKO PAWEŁ M 41 M 30-39 19 KOSZALIN 2 41km 1:02:53 39.12 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:01
42 321 ŻURAWICZ ANDRZEJ M 42 M 30-39 20 RUMIA 2 41km 1:02:53 39.12 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:05
43 5 BACHTIAK MARCIN M 43 M 40-49 9 BIALOGARD JACACOACH 2 41km 1:02:55 39.10 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:04
44 37 CZERNIŁO BARTŁOMIEJ M 44 M 30-39 21 SŁUPSK 2 41km 1:02:59 39.06 0:01:32 SEKTOR 2 0:31:09
45 160 NOWAK SEBASTIAN M 45 M 30-39 22 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 41km 1:03:51 38.53 0:01:33 SEKTOR 2 0:31:02
46 269 WRÓBLEWSKI WIKTOR M 46 M 30-39 23 GDYNIA MEWA GDYNIA 2 41km 1:04:43 38.01 0:01:35 SEKTOR 2 0:31:23
47 11 BĄCZKOWSKI MACIEJ M 47 M 40-49 10 BIAŁE BŁOTA POLONIA BYDGOSZCZ 2 41km 1:04:43 38.01 0:01:35 SEKTOR 2 0:31:23
48 90 JEKA KAMIL M 48 M 30-39 24 STARZYNO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 41km 1:04:43 38.01 0:01:35 SEKTOR 2 0:31:24
49 187 POPŁAWSKI JAKUB M 49 M 30-39 25 GDAŃSK BIKE U UP/WETERYNEK.PL 2 41km 1:04:44 38.00 0:01:35 SEKTOR 2 0:30:59
50 379 WARTAŁA DANIEL M 50 M 30-39 26 BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ 4 41km 1:05:20 37.65 0:01:36 SEKTOR 4 0:32:25
51 229 STRZYŻEWSKI TOMASZ M 51 M 0-29 11 WEJHEROWO NORDA ACTIVE TEAM 4 41km 1:05:21 37.64 0:01:36 SEKTOR 4 0:32:24
52 10 BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW M 52 M 30-39 27 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 4 41km 1:05:21 37.64 0:01:36 SEKTOR 4 0:32:24
53 373 SULEWSKI ŁUKASZ M 53 M 30-39 28 ŁĘGOWO 4 41km 1:05:31 37.55 0:01:36 SEKTOR 4 0:32:37
54 339 GROCHOWSKI MATEUSZ M 54 M 0-29 12 WEJHEROWO 4 41km 1:05:31 37.55 0:01:36 SEKTOR 4 0:32:41
55 382 ZACHARIASIEWICZ TOMASZ M 55 M 30-39 29 GDAŃSK 4 41km 1:05:32 37.54 0:01:36 SEKTOR 4 0:32:37
56 353 MACIEJEWSKI RAFAŁ M 56 M 40-49 11 ŻNIN K S SZOSA ŻNIN 4 41km 1:05:33 37.53 0:01:36 SEKTOR 4 0:32:42
57 1020 FRYMARK MARCIN M 57 M 30-39 30 REDA NORDA ACTIVE TEAM 4 41km 1:05:33 37.53 0:01:36 SEKTOR 4 0:32:41
58 219 SŁOWIK MICHAŁ M 58 M 40-49 12 GDYNIA WASABI LLAGOSTERA YCE 2 41km 1:05:47 37.40 0:01:36 SEKTOR 2 0:31:24
59 405 TRZOPEK GRZEGORZ M 59 M 30-39 31 ŚWIECIE SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 4 41km 1:05:47 37.40 0:01:36 SEKTOR 4 0:32:37
60 381 WOLSKI MAREK M 60 M 50-54 2 GDAŃSK 4 41km 1:05:47 37.40 0:01:36 SEKTOR 4 0:32:41
61 119 KUBUSZEWSKI MICHAŁ M 61 M 30-39 32 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI 4 41km 1:05:57 37.30 0:01:37 SEKTOR 4 0:32:39
62 409 DARDZIŃSKI DANIEL M 62 M 40-49 13 GDAŃSK BIKE CUP EUROPELL 4 41km 1:05:57 37.30 0:01:37 SEKTOR 4 0:32:37
63 335 GESEK ROBERT M 63 M 40-49 14 RUMIA 4 41km 1:05:59 37.28 0:01:37 SEKTOR 4 0:32:38
64 372 STELMACH ŁUKASZ M 64 M 30-39 33 LUZINO LUK CONNECT RACING TEAM 4 41km 1:06:05 37.23 0:01:37 SEKTOR 4 0:32:40
65 376 TOPA ŁUKASZ M 65 M 30-39 34 WEJHEROWO CRIST SA 4 41km 1:06:10 37.18 0:01:37 SEKTOR 4 0:32:40
66 91 JERZYNA JACEK M 66 M 40-49 15 RÓŻYNY DOLINA NOTECI RACING TEAM 2 41km 1:06:13 37.15 0:01:37 SEKTOR 2 0:31:43
67 145 MATUSZEWSKI KRZYSZTOF M 67 M 60-64 1 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 2 41km 1:06:14 37.14 0:01:37 SEKTOR 2 0:31:44
68 8 BARTKOWSKI MAREK M 68 M 50-54 3 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 41km 1:06:21 37.08 0:01:37 SEKTOR 2 0:31:43
69 285 WALDMAN MICHAŁ M 69 M 0-29 13 GDAŃSK 2 41km 1:06:21 37.08 0:01:37 SEKTOR 2 0:31:44
70 240 SZWARC KRZYSZTOF JAKUB M 70 M 30-39 35 GDAŃSK SPB 2 41km 1:06:22 37.07 0:01:37 SEKTOR 2 0:32:00
71 170 PAPELBON ROMAN M 71 M 30-39 36 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 2 41km 1:06:22 37.07 0:01:37 SEKTOR 2 0:31:59
72 76 GRABOWSKI EDMUND M 72 M 70+ 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 2 41km 1:06:22 37.07 0:01:37 SEKTOR 2 0:32:02
73 67 GOCAŁ PIOTR M 73 M 30-39 37 GDAŃSK SPB 2 41km 1:06:23 37.06 0:01:37 SEKTOR 2 0:32:01
74 80 HABAJ PIOTR M 74 M 30-39 38 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 2 41km 1:06:24 37.05 0:01:37 SEKTOR 2 0:32:05
75 141 MALLEK PAWEŁ M 75 M 0-29 14 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 2 41km 1:06:26 37.03 0:01:37 SEKTOR 2 0:31:42
76 271 ZACHACZ ANDRZEJ M 76 M 40-49 16 SIELSKO STC STARGARD 2 41km 1:06:53 36.78 0:01:38 SEKTOR 2 0:32:00
77 344 JASKULSKI RADEK M 77 M 40-49 17 GNIEZNO SKODA AUTO SZKOŁA BIKE TEAM 2 41km 1:06:54 36.77 0:01:38 SEKTOR 2 0:31:42
78 272 ZALESKI ADAM M 78 M 40-49 18 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 2 41km 1:06:55 36.76 0:01:38 SEKTOR 2 0:31:23
79 258 WAWRZYŃSKI TOMASZ M 79 M 40-49 19 GDYNIA PORT GDYNIA SPORT TEAM 2 41km 1:07:01 36.71 0:01:38 SEKTOR 2 0:00:00
80 105 KOBESZKO BARTŁOMIEJ M 80 M 30-39 39 GDYNIA 2 41km 1:07:20 36.53 0:01:39 SEKTOR 2 0:31:59
81 204 RZEŹNIK PIOTR M 81 M 40-49 20 GDAŃSK 2 41km 1:07:21 36.53 0:01:39 SEKTOR 2 0:32:04
82 300 POPŁAWSKI TADEUSZ M 82 M 50-54 4 GDAŃSK WETERYNEK.PL/BIKE U UP/ 2 41km 1:07:22 36.52 0:01:39 SEKTOR 2 0:32:04
83 349 KRAWCZYK MARCIN M 83 M 0-29 15 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 41km 1:07:32 36.43 0:01:39 SEKTOR 3 0:33:29
84 186 POMIERSKI MICHAL M 84 M 30-39 40 GDANSK 3 41km 1:07:34 36.41 0:01:39 SEKTOR 3 0:34:30
85 305 NOWACZYŃSKI KACPER M 85 M 0-29 16 PELPLIN GK STG 3 41km 1:07:36 36.39 0:01:39 SEKTOR 3 0:34:25
86 45 DETTLAFF KAROL M 86 M 30-39 41 GDANSK 3 41km 1:08:00 36.18 0:01:40 SEKTOR 3 0:34:29
87 253 UFNALEWSKI FILIP M 87 M 40-49 21 ELBLĄG TKF.PL 3 41km 1:08:03 36.15 0:01:40 SEKTOR 3 0:34:41
88 320 RASZKOWSKI PIOTR M 88 M 30-39 42 GDAŃSK RUNPASSION.PL 3 41km 1:08:03 36.15 0:01:40 SEKTOR 3 0:34:42
89 192 RADNY ROBERT M 89 M 40-49 22 KAZIMIERZ 3 41km 1:08:04 36.14 0:01:40 SEKTOR 3 0:34:42
90 58 FILIPOWSKI ARKADIUSZ M 90 M 40-49 23 SLAWNO 3 41km 1:08:06 36.12 0:01:40 SEKTOR 3 0:34:41
91 250 TRZCIŃSKI KAMIL M 91 M 30-39 43 GDAŃSK 3 41km 1:08:23 35.97 0:01:40 SEKTOR 3 0:34:41
92 42 DEJNEKA PRZEMYSŁAW M 92 M 40-49 24 GDAŃSK 3 41km 1:08:26 35.95 0:01:40 SEKTOR 3 0:34:42
93 283 ŻYGENDA ANDRZEJ M 93 M 0-29 17 GDYNIA LPPTEAM 3 41km 1:09:07 35.59 0:01:41 SEKTOR 3 0:34:39
94 214 SKONECZNY KAMIL M 94 M 30-39 44 GDYNIA BIKE U UP/EUROPELL 2 41km 1:09:08 35.58 0:01:41 SEKTOR 2 0:32:33
95 93 JUNAK ZBIGNIEW M 95 M 65-69 1 CHOSZCZNO STC STARGARD 2 41km 1:09:08 35.58 0:01:41 SEKTOR 2 0:32:33
96 178 PLINSKI KAJETAN M 96 M 0-29 18 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 3 41km 1:09:08 35.58 0:01:41 SEKTOR 3 0:34:40
97 16 BIELSKI ZBIGNIEW M 97 M 70+ 2 TCZEW GK GRYF TCZEW 2 41km 1:09:40 35.31 0:01:42 SEKTOR 2 0:33:13
98 386 BOGDZIEWICZ EUGENIUSZ M 98 M 70+ 3 GDAŃSK 2 41km 1:09:41 35.30 0:01:42 SEKTOR 2 0:33:34
99 172 PIASECKI FILIP M 99 M 30-39 45 SOPOT ROWEROWE KASZUBY 2 41km 1:09:43 35.29 0:01:42 SEKTOR 2 0:32:35
100 20 BLOCK MICHAŁ M 100 M 40-49 25 RUMIA 3 41km 1:09:44 35.28 0:01:42 SEKTOR 3 0:34:43
101 408 SYNORADZKI ADAM M 101 M 0-29 19 STARNICE MARKOS SPORT TEAM 4 41km 1:09:45 35.27 0:01:42 SEKTOR 4 0:33:19
102 406 MEYZA MICHAŁ M 102 M 30-39 46 NIEMCZ CSMART 4 41km 1:09:46 35.26 0:01:42 SEKTOR 4 0:33:05
103 359 MOSZCZYŃSKI BARTŁOMIEJ M 103 M 30-39 47 JAGATOWO 4 41km 1:09:46 35.26 0:01:42 SEKTOR 4 0:33:19
104 361 OSTROWSKI ANDRZEJ M 104 M 40-49 26 SOPOT ŚWIEŹAK TEAM 4 41km 1:09:46 35.26 0:01:42 SEKTOR 4 0:33:18
105 364 PYSZORA IRENEUSZ M 105 M 50-54 5 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 4 41km 1:09:47 35.25 0:01:42 SEKTOR 4 0:33:19
106 149 MIKOŁAJCZAK MICHAŁ M 106 M 40-49 27 GDAŃSK LPPTEAM 3 41km 1:09:49 35.24 0:01:42 SEKTOR 3 0:34:43
107 15 BIBLIW MAREK M 107 M 30-39 48 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 41km 1:09:55 35.18 0:01:42 SEKTOR 2 0:33:48
108 262 WIERZBOWSKI SYLWESTER M 108 M 40-49 28 MORĄG 2 41km 1:10:10 35.06 0:01:43 SEKTOR 2 0:33:33
109 363 PIKUŁA MICHAŁ M 109 M 40-49 29 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 4 41km 1:10:12 35.04 0:01:43 SEKTOR 4 0:33:19
110 205 SEKIDA MATEUSZ M 110 M 40-49 30 GOŚCICINO 2 41km 1:10:14 35.03 0:01:43 SEKTOR 2 0:33:13
111 117 KROPIDŁOWSKI KRZYSZTOF M 111 M 30-39 49 GŁÓWCZYCE OLITE RACING TEAM 4 41km 1:10:21 34.97 0:01:43 SEKTOR 4 0:33:05
112 63 GĄGOL ROBERT M 112 M 30-39 50 CZŁUCHÓW 2 41km 1:10:32 34.88 0:01:43 SEKTOR 2 0:33:33
113 106 KOŁODZIEJ GRZEGORZ M 113 M 40-49 31 NOWE 2 41km 1:10:33 34.87 0:01:43 SEKTOR 2 0:33:34
114 227 STOLTMAN SŁAWOMIR M 114 M 40-49 32 BYTÓW 3 41km 1:10:52 34.71 0:01:44 SEKTOR 3 0:34:39
115 94 KACZMAREK SŁAWOMIR M 115 M 30-39 51 GDAŃSK 3 41km 1:10:57 34.67 0:01:44 SEKTOR 3 0:34:41
116 356 MAREK PAWEŁ M 116 M 40-49 33 GDAŃSK INTEL 4 41km 1:11:00 34.65 0:01:44 SEKTOR 4 0:35:32
117 336 GIERSZEWSKI SŁAWOMIR M 117 M 50-54 6 KĄPINO 4 41km 1:11:01 34.64 0:01:44 SEKTOR 4 0:35:26
118 416 ZAJK MICHAŁ M 118 M 0-29 20 REDA - 4 41km 1:11:02 34.63 0:01:44 SEKTOR 4 0:35:27
119 370 SINICZYN TOMASZ M 119 M 30-39 52 GDYNIA 4 41km 1:11:02 34.63 0:01:44 SEKTOR 4 0:35:27
120 371 SKWERES PIOTR M 120 M 0-29 21 GDYNIA DYNATRACE 4 41km 1:11:25 34.45 0:01:45 SEKTOR 4 0:35:27
121 59 FIZHUK ROSTYSLAV M 121 M 0-29 22 GDANSK 3 41km 1:11:50 34.25 0:01:45 SEKTOR 3 0:34:43
122 384 KAREEVA ALFIA K 1 K 30-39 KALININGRAD - 5 41km 1:11:53 34.22 0:01:45 SEKTOR 5 0:35:27
123 308 GORDON ALEKSANDRA K 2 K 30-39 GDAŃSK FALA 5 41km 1:11:54 34.21 0:01:45 SEKTOR 5 0:35:27
124 303 POBLOCKI TOMASZ M 122 M 55-59 1 BANINO STC 2 41km 1:11:58 34.18 0:01:45 SEKTOR 2 0:33:48
125 348 KOTASIŃSKI FILIP M 123 M 30-39 53 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 4 41km 1:11:58 34.18 0:01:45 SEKTOR 4 0:35:30
126 391 ROMANOWSKA AGNIESZKA K 3 K 40-49 RUMIA MAJBIKE TEAM 5 41km 1:12:13 34.06 0:01:46 SEKTOR 5 0:35:27
127 102 KLEWECKA DOROTA K 4 K 40-49 1 STARGARD STC STARGARD 5 41km 1:12:13 34.06 0:01:46 SEKTOR 5 0:35:35
128 291 KOWALCZYK MAGDALENA K 5 K 30-39 1 GDAŃSK SPORTEVO TRIATHLON TEAM 5 41km 1:12:17 34.03 0:01:46 SEKTOR 5 0:35:36
129 27 BRZESKI ŁUKASZ M 124 M 30-39 54 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 3 41km 1:12:23 33.99 0:01:46 SEKTOR 3 0:35:20
130 9 BARTKOWSKI SŁAWOMIR M 125 M 55-59 2 POZNAŃ BARTKI KOLARZE 3 41km 1:12:24 33.98 0:01:46 SEKTOR 3 0:35:07
131 139 ŁUCZYŃSKI JANUSZ M 126 M 50-54 7 GDAŃSK 2 41km 1:12:25 33.97 0:01:46 SEKTOR 3 0:35:07
132 157 NOREK RYSZARD M 127 M 65-69 2 SŁAWNO 3 41km 1:12:25 33.97 0:01:46 SEKTOR 3 0:35:06
133 367 RÓŻAŃSKI MARCIN M 128 M 30-39 55 JAGATOWO 4 41km 1:12:42 33.84 0:01:46 SEKTOR 4 0:34:40
134 108 KOPOWSKI STEFAN M 129 M 55-59 3 GDAŃSK 3 41km 1:12:53 33.75 0:01:47 SEKTOR 3 0:35:21
135 21 BORCOWSKI JANUSZ M 130 M 50-54 8 GDYNIA 3 41km 1:12:54 33.74 0:01:47 SEKTOR 3 0:35:22
136 389 CYWIŃSKA EWELINA K 6 K 30-39 2 GDAŃSK MAJBIKE TEAM 5 41km 1:12:57 33.72 0:01:47 SEKTOR 5 0:35:35
137 24 BRANDT MACIEJ M 131 M 50-54 9 ELBLĄG ROWEL 4 41km 1:13:50 33.32 0:01:48 SEKTOR 4 0:35:52
138 334 FURMANIAK ŁUKASZ M 132 M 30-39 56 PIECHCIN KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN 4 41km 1:13:53 33.30 0:01:48 SEKTOR 4 0:35:50
139 131 LEMMLE KRZYSZTOF M 133 M 40-49 34 GDAŃSK 4 41km 1:13:54 33.29 0:01:48 SEKTOR 4 0:36:11
140 330 CICHERSKI TOMASZ M 134 M 40-49 35 MALBORK 4 41km 1:14:10 33.17 0:01:49 SEKTOR 4 0:35:50
141 351 KURZYŃSKI KRYSTIAN M 135 M 40-49 36 GDYNIA 4 41km 1:14:10 33.17 0:01:49 SEKTOR 4 0:36:07
142 327 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 136 M 55-59 4 GDAŃSK MH AUTOMATYKA 4 41km 1:14:11 33.16 0:01:49 SEKTOR 4 0:36:08
143 328 BORYSIEWICZ RYSZARD M 137 M 65-69 3 KOSZALIN 4 41km 1:14:12 33.15 0:01:49 SEKTOR 4 0:36:10
144 354 MADERSKI RAFAŁ M 138 M 40-49 37 SOPOT 4 41km 1:14:25 33.06 0:01:49 SEKTOR 4 0:36:26
145 50 DRABICKA KATARZYNA K 7 K 0-29 1 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 5 41km 1:14:28 33.03 0:01:49 SEKTOR 5 0:36:21
146 366 ROMANOWSKI MICHAŁ M 139 M 30-39 57 GDAŃSK MRW 4 41km 1:14:28 33.03 0:01:49 SEKTOR 4 0:36:10
147 1037 KUCZORSKA KATARZYNA K 8 K 30-39 3 RUMIA 5 41km 1:14:28 33.03 0:01:49 SEKTOR 5 0:36:21
148 343 JARMOŁOWICZ BEATA K 9 K 40-49 2 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 5 41km 1:14:30 33.02 0:01:49 SEKTOR 5 0:36:59
149 407 LEWANDOWSKI HENRYK M 140 M 40-49 38 GDAŃSK 3 41km 1:14:41 32.94 0:01:49 SEKTOR 3 0:35:59
150 79 GRZEMSKI JAKUB M 141 M 30-39 58 GDYNIA 3 41km 1:14:42 32.93 0:01:49 SEKTOR 3 0:35:59
151 103 KLIMASZEWSKI KRZYSZTOF M 142 M 40-49 39 GDYNIA KLIMEK TEAM 3 41km 1:14:42 32.93 0:01:49 SEKTOR 3 0:36:47
152 226 STEFANIAK LESZEK M 143 M 40-49 40 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 3 41km 1:14:42 32.93 0:01:49 SEKTOR 3 0:35:38
153 89 JASZEWSKI BORYS M 144 M 30-39 59 GDAŃSK 3 41km 1:14:43 32.92 0:01:49 SEKTOR 3 0:36:26
154 96 KAMIŃSKI RAFAŁ M 145 M 30-39 60 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 3 41km 1:14:43 32.92 0:01:49 SEKTOR 3 0:36:47
155 358 MAZERANT PIOTR M 146 M 40-49 41 MALBORK 4 41km 1:14:52 32.86 0:01:50 SEKTOR 4 0:36:07
156 304 SŁABOLEPSZY KRYSTIAN M 147 M 0-29 23 BOŻEPOLE WIELKIE - 2 41km 1:15:09 32.73 0:01:50 SEKTOR 2 0:33:47
157 362 PIECH JACEK M 148 M 50-54 10 GDAŃSK OSOWA 4 41km 1:15:39 32.52 0:01:51 SEKTOR 4 0:36:33
158 197 REWER ROBERT M 149 M 40-49 42 TORUŃ TTC TORUŃ 4 41km 1:15:40 32.51 0:01:51 SEKTOR 4 0:37:07
159 151 MUNDZIA URSZULA K 10 K 0-29 2 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5 41km 1:15:58 32.38 0:01:51 SEKTOR 5 0:37:48
160 333 DEYK ZDZISŁAW M 150 M 60-64 2 ZAWORY 4 41km 1:16:03 32.35 0:01:51 SEKTOR 4 0:37:05
161 182 PŁOTKA ADAM M 151 M 30-39 61 BANINO BORGA 3 41km 1:16:11 32.29 0:01:51 SEKTOR 3 0:37:55
162 18 BLADOWSKA MAGDALENA K 11 K 0-29 3 KARTUZY RUN-PASSION.PL 5 41km 1:16:12 32.28 0:01:52 SEKTOR 5 0:37:48
163 97 KAMIONKA KLAUDIA K 12 K 0-29 4 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5 41km 1:16:13 32.28 0:01:52 SEKTOR 5 0:37:48
164 162 OGRODOWSKA MAŁGORZATA K 13 K 30-39 4 GDYNIA 3LIFE TEAM 5 41km 1:16:13 32.28 0:01:52 SEKTOR 5 0:37:46
165 174 PIKUŁA DOROTA K 14 K 40-49 3 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 5 41km 1:16:20 32.23 0:01:52 SEKTOR 5 0:37:45
166 310 JODELIS EWELINA K 15 K 30-39 5 REDA MAJBIKE TEAM 5 41km 1:16:20 32.23 0:01:52 SEKTOR 5 0:37:45
167 415 NISKI MICHAŁ M 152 M 40-49 43 GDYNIA - 4 41km 1:16:26 32.18 0:01:52 SEKTOR 4 0:38:30
168 396 RZEŹNIK ANDRZEJ M 153 M 60-64 3 GDAŃSK - 4 41km 1:16:27 32.18 0:01:52 SEKTOR 4 0:37:05
169 347 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA MILENA K 16 K 30-39 6 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 5 41km 1:16:32 32.14 0:01:52 SEKTOR 5 0:37:47
170 100 KARPIŃSKI MATEUSZ M 154 M 30-39 62 GDAŃSK 3 41km 1:16:37 32.11 0:01:52 SEKTOR 3 0:37:52
171 43 DEMBEK KRZYSZTOF M 155 M 30-39 63 SOPOT 3 41km 1:16:37 32.11 0:01:52 SEKTOR 3 0:37:52
172 238 SZTOKINGER JAROSŁAW M 156 M 40-49 44 GDYNIA 4 41km 1:16:46 32.05 0:01:52 SEKTOR 4 0:37:46
173 57 FIJOŁEK JAREK M 157 M 40-49 45 GDAŃSK WWW.OPONY3MIASTO.PL 4 41km 1:17:08 31.89 0:01:53 SEKTOR 4 0:37:04
174 235 SZERSZENOWICZ DANIEL M 158 M 0-29 24 PRUSZCZ GDAŃSKI 3 41km 1:17:17 31.83 0:01:53 SEKTOR 3 0:36:40
175 81 HENICZ GRZEGORZ M 159 M 50-54 11 GDYNIA 4 41km 1:17:26 31.77 0:01:53 SEKTOR 4 0:38:31
176 83 JAGODZIŃSKI TOMASZ M 160 M 30-39 64 CZAPLE CZAPLE 3 41km 1:17:40 31.67 0:01:54 SEKTOR 3 0:36:39
177 82 HILDEBRANDT MARIAN M 161 M 65-69 4 LUZINO 3 41km 1:17:46 31.63 0:01:54 SEKTOR 3 0:38:03
178 7 BARAN SEWERYN M 162 M 0-29 25 GOŁCZEWO BASZTA BYTÓW 4 41km 1:18:04 31.51 0:01:54 SEKTOR 4 0:38:54
179 243 TELSZEWSKI MACIEJ M 163 M 40-49 46 MAŁA PIAŚNICA WAGABUNDA MAŁA PIAŚNICA 4 41km 1:18:10 31.47 0:01:54 SEKTOR 4 0:38:59
180 113 KOWALCZYK JERZY M 164 M 65-69 5 ŻNIN KS SZOSA ŻNIN 4 41km 1:18:10 31.47 0:01:54 SEKTOR 4 0:38:57
181 352 ŁUKASZEWSKI ZDZISŁAW M 165 M 60-64 4 BRODNICA 4 41km 1:18:12 31.46 0:01:54 SEKTOR 4 0:37:11
182 255 WALCZAK MARIUSZ M 166 M 40-49 47 RYBNO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 4 41km 1:18:15 31.44 0:01:55 SEKTOR 4 0:38:14
183 346 KOCHAŃSKI KAJETAN M 167 M 0-29 26 GDYNIA DYNATRACE 4 41km 1:18:17 31.42 0:01:55 SEKTOR 4 0:38:26
184 338 GOSS MARCIN M 168 M 40-49 48 GDAŃSK SMARTFACTOR.PL 4 41km 1:18:27 31.36 0:01:55 SEKTOR 4 0:38:58
185 190 PRZYBYCIEL PRZEMYSŁAW M 169 M 30-39 65 KOSAKOWO 4 41km 1:18:36 31.30 0:01:55 SEKTOR 4 0:39:34
186 3 ANDRZEJEWSKA ANIA K 17 K 30-39 7 GDAŃSK 5 41km 1:19:20 31.01 0:01:56 SEKTOR 5 0:39:24
187 342 JANYGA-KULIK KAROLINA K 18 K 40-49 4 GDYNIA KULIK&KUREK 5 41km 1:19:23 30.99 0:01:56 SEKTOR 5 0:39:02
188 326 BOGALECKI MAREK M 170 M 60-64 5 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 4 41km 1:19:24 30.98 0:01:56 SEKTOR 4 0:39:31
189 6 BANIEL PAWEŁ M 171 M 40-49 49 RUMIA SPORTPOMAGA.PL 3 41km 1:19:29 30.95 0:01:56 SEKTOR 3 0:38:44
190 392 BORYS KATARZYNA K 19 K 30-39 8 RUMIA MAJBIKE 5 41km 1:19:30 30.94 0:01:56 SEKTOR 5 0:39:15
191 185 POHL- DUCZMAL ELŻBIETA K 20 K 40-49 5 MECHELINKI COMPLEXSPORT / TRI LADIES 5 41km 1:19:37 30.90 0:01:57 SEKTOR 5 0:39:24
192 319 NOWAK ALEKSANDR M 172 M 0-29 27 LĘBORK 3 41km 1:19:42 30.87 0:01:57 SEKTOR 3 0:39:34
193 28 BRZESKI MIROSŁAW M 173 M 55-59 5 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 4 41km 1:19:42 30.87 0:01:57 SEKTOR 4 0:39:48
194 195 REMER ŁUKASZ M 174 M 0-29 28 MIEROSZYNO KLIF TEAM CHŁAPOWO 3 41km 1:19:48 30.83 0:01:57 SEKTOR 3 0:39:11
195 193 ROBIŃSKI JANUSZ M 175 M 60-64 6 SŁUPSK 3 41km 1:19:57 30.77 0:01:57 SEKTOR 3 2:47:24
196 254 VAN ES EMIEL M 176 M 30-39 66 LEBORK 3 41km 1:20:05 30.72 0:01:57 SEKTOR 3 0:40:56
197 270 WYKA ANDRZEJ M 177 M 65-69 6 GDYNIA 3 41km 1:20:12 30.67 0:01:57 SEKTOR 3 0:39:08
198 360 ORŁOWSKI JAROSŁAW M 178 M 40-49 50 GDAŃSK DYNATRACE 4 41km 1:20:13 30.67 0:01:57 SEKTOR 4 0:39:39
199 417 BRZUCHALSKI PAWEŁ M 179 M 30-39 67 RUMIA EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 4 41km 1:20:19 30.63 0:01:58 SEKTOR 4 0:39:46
200 206 SERAFIN TOMASZ M 180 M 40-49 51 POZNAŃ PKO BANK POLSKI 3 41km 1:20:19 30.63 0:01:58 SEKTOR 3 0:39:09
201 350 KULAS JAKUB M 181 M 30-39 68 GDYNIA MASAKRA CHAMPIONS 4 41km 1:20:25 30.59 0:01:58 SEKTOR 4 0:39:46
202 374 SZOTOWSKI JACEK M 182 M 50-54 12 GDAŃSK CYCLING PLANET 4 41km 1:20:27 30.58 0:01:58 SEKTOR 4 0:38:58
203 375 SZYMKUN DARIUSZ M 183 M 55-59 6 GDYNIA 4 41km 1:20:33 30.54 0:01:58 SEKTOR 4 0:39:38
204 331 CZYŻNIEWSKI WŁODZIMIERZ M 184 M 65-69 7 TORUŃ TTC TORUŃ 4 41km 1:20:35 30.53 0:01:58 SEKTOR 4 0:39:47
205 38 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 185 M 30-39 69 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 4 41km 1:20:36 30.52 0:01:58 SEKTOR 4 0:39:40
206 77 GRĄDZIEL MARCIN M 186 M 30-39 70 ELBLĄG 3 41km 1:20:38 30.51 0:01:58 SEKTOR 3 0:41:07
207 317 VAN ES PIETER PAUL M 187 M 0-29 29 CHOCIELEWKO VARIOSTEEL 3 41km 1:20:39 30.50 0:01:58 SEKTOR 3 0:39:09
208 377 URBAŃSKI ROBERT M 188 M 30-39 71 GDAŃSK 4 41km 1:20:54 30.41 0:01:58 SEKTOR 4 0:38:16
209 368 RUC RAFAŁ M 189 M 30-39 72 WEJHEROWO LIQUI MOLY CYCLING TEAM 4 41km 1:21:25 30.21 0:01:59 SEKTOR 4 0:39:33
210 266 WORACH ADRIAN M 190 M 0-29 30 GDAŃSK 3 41km 1:21:28 30.20 0:01:59 SEKTOR 3 0:39:07
211 54 DUCZMAL KRZYSZTOF M 191 M 55-59 7 GDYNIA 3 41km 1:21:36 30.15 0:01:59 SEKTOR 4 0:39:48
212 62 GĄGOL MARIAN M 192 M 60-64 7 CZŁUCHÓW 3 41km 1:21:50 30.06 0:02:00 SEKTOR 3 0:40:16
213 4 ANKUTOWICZ CZESŁAW M 193 M 70+ 4 DOŁUJE STC STARGARD 2 41km 1:22:04 29.98 0:02:00 SEKTOR 2 0:41:15
214 385 NOWACZYK WOJCIECH M 194 M 30-39 73 GDAŃSK EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 4 41km 1:22:17 29.90 0:02:00 SEKTOR 4 0:39:43
215 268 WÓJCIK ROMAN M 195 M 60-64 8 GDYNIA 2 41km 1:22:19 29.88 0:02:00 SEKTOR 2 0:40:09
216 383 PIERWSZEWSKI TOMASZ M 196 M 40-49 52 TYŁOEO - 4 41km 1:22:23 29.86 0:02:01 SEKTOR 4 0:40:14
217 275 ZELEWSKA MARTA K 21 K 40-49 6 GDYNIA MEWA GDYNIA 5 41km 1:22:29 29.82 0:02:01 SEKTOR 5 0:40:22
218 14 BEYER-WRÓBLEWSKA MONIKA K 22 K 40-49 7 GDYNIA MEWA GDYNIA 5 41km 1:22:32 29.81 0:02:01 SEKTOR 5 0:40:31
219 273 ZAMOŃSKI MARIUSZ M 197 M 30-39 74 BORZECHOWO 3 41km 1:22:41 29.75 0:02:01 SEKTOR 3 0:40:20
220 99 KARPIŃSKI KRZYSZTOF M 198 M 30-39 75 GDAŃSK 3 41km 1:22:45 29.73 0:02:01 SEKTOR 3 0:39:43
221 241 ŚCIESIŃSKA-ANDRZEJAK DOBROMIŁA K 23 K 50+ 1 SIEMYŚL X-TIGERS TEAM 5 41km 1:22:53 29.68 0:02:01 SEKTOR 5 0:40:42
222 69 GOIKE SYLWESTER M 199 M 50-54 13 CHARBROWO ES POŚCIG 4 41km 1:23:23 29.50 0:02:02 SEKTOR 4 0:40:44
223 315 RUKSZTEŁŁO MICHAŁ M 200 M 30-39 76 REDA VARIOSTEEL 3 41km 1:23:28 29.47 0:02:02 SEKTOR 3 0:41:20
224 411 DROZD MAGDALENA K 24 K 30-39 9 SŁUPSK DECATHLON 5 41km 1:24:01 29.28 0:02:03 SEKTOR 5 0:41:11
225 380 WIELICZKO KORNELA K 25 K 40-49 8 GDAŃSK 5 41km 1:24:03 29.27 0:02:03 SEKTOR 5 0:41:13
226 267 WÓDKIEWICZ IWONA K 26 K 50+ 2 WARSZAWA 5 41km 1:24:16 29.19 0:02:03 SEKTOR 5 0:41:00
227 413 RZEPA MACIEJ M 201 M 40-49 53 GDYNIA 3 41km 1:24:20 29.17 0:02:03 SEKTOR 3 0:41:09
228 318 VAN ES DIRK M 202 M 65-69 8 CHOCIELEWKO 3 41km 1:24:28 29.12 0:02:04 SEKTOR 3 0:41:20
229 199 ROZENKRANZ LEONARD M 203 M 55-59 8 GDAŃSK 3 41km 1:24:30 29.11 0:02:04 SEKTOR 3 0:41:10
230 120 KUKAWKA AGNIESZKA K 27 K 40-49 9 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 5 41km 1:24:47 29.02 0:02:04 SEKTOR 5 0:41:13
231 410 SYLWESTRZAK MATEUSZ M 204 M 0-29 31 DĘBNICA KASZUBSKA - 4 41km 1:24:51 28.99 0:02:04 SEKTOR 4 0:43:03
232 369 RYBANDT ŁUKASZ M 205 M 0-29 32 PUCK PUCKA GRUPA ROWEROWA 4 41km 1:24:58 28.95 0:02:04 SEKTOR 4 0:40:49
233 419 KACPROWICZ PIOTR M 206 M 30-39 77 GDAŃSK - 4 41km 1:25:34 28.75 0:02:05 SEKTOR 4 0:41:22
234 412 TUROWSKI MICHAŁ M 207 M 0-29 33 SŁUPSK DECATHLON 4 41km 1:25:56 28.63 0:02:06 SEKTOR 4 0:43:09
235 420 GRZEGRZÓŁKA JAROSŁAW M 208 M 30-39 78 SŁUPSK - 4 41km 1:25:58 28.62 0:02:06 SEKTOR 4 0:43:08
236 355 MAJ ADAM M 209 M 50-54 14 PUCK MAYO JUDO FITNESS CENTER 4 41km 1:26:22 28.48 0:02:06 SEKTOR 4 0:43:07
237 325 BOĆKOWSKI MACIEJ M 210 M 50-54 15 GDYNIA 4 41km 1:26:36 28.41 0:02:07 SEKTOR 4 0:42:43
238 72 GOŁĄB PATRYK M 211 M 30-39 79 GDYNIA 4 41km 1:26:40 28.38 0:02:07 SEKTOR 4 0:42:23
239 116 KRAWCZYK ANETA K 28 K 40-49 10 REDKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5 41km 1:26:54 28.31 0:02:07 SEKTOR 5 0:41:10
240 84 JANAS ILONA K 29 K 30-39 10 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 5 41km 1:26:59 28.28 0:02:07 SEKTOR 5 0:43:14
241 88 JAŃCZEWSKI GRZEGORZ M 212 M 50-54 16 GDYNIA 4 41km 1:27:22 28.16 0:02:08 SEKTOR 4 0:42:40
242 312 MACKIEWICZ MACIEJ M 213 M 40-49 54 GDAŃSK 4 41km 1:27:29 28.12 0:02:08 SEKTOR 4 0:42:44
243 49 DOBROWOLSKI DARIUSZ M 214 M 40-49 55 GDANSK ADVA OPTICAL NETWORKING 4 41km 1:27:33 28.10 0:02:08 SEKTOR 4 0:42:26
244 146 MELLER EWA K 30 K 40-49 11 NOWA WIEŚ LĘBORSKA ES POŚCIG 5 41km 1:27:40 28.06 0:02:08 SEKTOR 5 0:42:46
245 1066 POŁOM ANNA K 31 K 40-49 12 SZLACHTA 5 41km 1:27:43 28.04 0:02:08 SEKTOR 5 0:42:46
246 55 EJSMONT PIOTR M 215 M 65-69 9 GDAŃSK PRO-CYCLING.KOD POMORSKIE 3 41km 1:29:00 27.64 0:02:10 SEKTOR 3 0:44:46
247 201 RUBACHA KRYSTIAN M 216 M 0-29 34 DĘBNICA KASZUBSKA LAMINOPOL 3 41km 1:29:29 27.49 0:02:11 SEKTOR 3 0:44:20
248 166 ORŁOWSKI MICHAŁ M 217 M 40-49 56 RUMIA 4 41km 1:29:40 27.43 0:02:11 SEKTOR 4 0:44:31
249 56 FANDREJEWSKI ADAM M 218 M 40-49 57 GDAŃSK DYNATRACE 3 41km 1:30:54 27.06 0:02:13 SEKTOR 3 0:43:25
250 26 BRUSS HANNA K 32 K 40-49 13 GDYNIA 5 41km 1:30:57 27.05 0:02:13 SEKTOR 5 0:42:46
251 248 TOMCZAK TOMASZ M 219 M 30-39 80 GDAŃSK 4 41km 1:33:18 26.37 0:02:17 SEKTOR 4 0:44:48
252 388 JAGODA HENRYK M 220 M 70+ 5 SZCZECINEK - 4 41km 1:34:33 26.02 0:02:18 SEKTOR 4 0:44:46
253 163 OLEWIŃSKI RAFAŁ M 221 M 40-49 58 PAPOWO TORUŃSKIE RAFALTRITEAM 4 41km 1:34:35 26.01 0:02:18 SEKTOR 4 0:46:17
254 211 SIEZIENIEWSKA AGNIESZKA K 33 K 30-39 11 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 5 41km 1:34:59 25.90 0:02:19 SEKTOR 5 0:44:15
255 378 UŚCIŃSKI JAROSŁAW M 222 M 50-54 17 RUMIA 4 41km 1:35:14 25.83 0:02:19 SEKTOR 4 0:44:29
256 332 DETTLAFF JERZY M 223 M 65-69 10 CZYMANOWO IKS WIATRSERWIS 4 41km 1:35:20 25.80 0:02:20 SEKTOR 4 0:46:07
257 390 KRAWCZYK PAWEŁ M 224 M 40-49 59 GDYNIA - 4 41km 1:39:03 24.84 0:02:25 SEKTOR 4 0:46:47
258 282 ŻOGA JOLANTA K 34 K 50+ 3 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 5 41km 1:39:26 24.74 0:02:26 SEKTOR 5 0:49:12
259 71 GOŁĄB MARTA K 35 K 40-49 14 GDYNIA 5 41km 1:39:26 24.74 0:02:26 SEKTOR 5 0:49:12
260 365 ROGOCKI PIOTR M 225 M 30-39 81 POŁCZYNO 4 41km 1:41:07 24.33 0:02:28 SEKTOR 4 0:48:03
261 212 SITKIEWICZ RYSZARD M 226 M 70+ 6 GDAŃSK NIE ZRZESZONY 4 41km 1:43:38 23.74 0:02:32 SEKTOR 4 0:56:03
262 12 BEGER DAGMARA K 36 K 40-49 15 GDAŃSK DYNATRACE 5 41km 1:48:30 22.67 0:02:39 SEKTOR 5 0:52:09
263 183 PNIEWSKI JAROSLAW M 227 M 65-69 11 RUMIA 4 41km 1:52:29 21.87 0:02:45 SEKTOR 4 0:45:53
- 329 BRODACKI MACIEJ M - M 30-39 - SZCZECIN SWIEZAK TEAM 4 41km DNF - - SEKTOR 4 0:38:32
- 418 RUSZKIEWICZ DAMIAN M - M 0-29 - GDAŃSK EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 4 41km DNF - - SEKTOR 4 0:44:06
- 127 LANGE ŁUKASZ M - M 30-39 - GRUPA CYPISKI TEAM 3 41km DNF - - SEKTOR 3 0:34:42
- 257 WARCHOL FLORIAN M - M 55-59 - GDYNIA 4 41km DNF - - SEKTOR 4 0:37:57
- 13 BEREZA KAMIL M - M 30-39 - SŁUPSK 3 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 23 BORLIK RAFAŁ M - M 30-39 - NOWA WIES LEBORSKA NOVILE TEAM 3 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 53 DRZEWIECKI MATEUSZ M - M 30-39 - WŁADYSŁAWOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 3 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 66 GLUGLA DARIUSZ M - M 40-49 - BANINO DYNATRACE 4 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 143 MARCHLEWSKI WIESŁAW M - M 40-49 - GDAŃSK LOTOS TEAM 4 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 152 NACZK BARTOSZ M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM 3 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 155 NICKEL WIESŁAW M - M 50-54 - KOŚCIERZYNA 3 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 169 OSTROCHALSKI BARTŁOMIEJ M - M 40-49 - LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 171 PATOK GERARD M - M 70+ - WEJHEROWO CCC POLKOWICE 4 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 184 POBŁOCKA RENIA K - K 30-39 - REDA NORDA ACTIVE TEAM 5 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 218 SKRZYPKOWSKI JAKUB M - M 0-29 - ŻUKOWO GKS CARTUSIA KARTUZY BIKE ATELIER 2 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 230 STYPUŁKOWSKI KRZYSZTOF M - M 0-29 - GDAŃSK 2 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 237 SZOTOWICZ MONIKA K - K 30-39 - STARGARD STC STARGARD 5 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 256 WALKUSZ PIOTR M - M 30-39 - SIERAKOWICE 4 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 279 ŻMUDZKI BARTOSZ M - M 0-29 - LĘBORK LZKA WATAHA LĘBORK 2 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 293 BARTKOWIAK PRZEMYSŁAW M - M 30-39 - TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 295 KORZENIAK PATRYK M - M 30-39 - TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 337 GLUSZKO KUBA M - M 30-39 - KOSZALIN HEAN OPAKOWANIA 4 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 340 HOFFMAN DAMIAN M - M 30-39 - WARSZAWA FIREEYE 4 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 341 JAKUBEK ALEKSANDRA K - K 40-49 - GDAŃSK 5 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 345 KITA MATEUSZ M - M 30-39 - GDANSK FALA 2 41km DNS - 0:00:00 0:00:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ