Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Jańczak Tomasz Gdańsk Polska Duża Pętla opłacono on-line
2 Kościowska Agnieszka Gdańsk Polska Duża Pętla opłacono on-line
3 Standarski Karol Gdańsk Polska Duża Pętla opłacono on-line
4 Chojke Wojciech Gdynia Polska Mała Pętla opłacono on-line
5 Gafka Waldemar Wejherowo Polska Mała Pętla PORTA ACTIVE TEAM opłacono on-line
6 Orłowski Michał Rumia Polska Mała Pętla opłacono on-line
7 Gocał Piotr Gdańsk Polska Mała Pętla
8 Meyza Michał Niemcz Polska Mała Pętla CSMART
9 Jodelis Ewelina Reda Polska Mała Pętla MajBIKE Team
10 Tomaszewska Kinga Gowino Polska Duża Pętla FTI RACING TEAM opłacono on-line
11 Sulewski Łukasz Łęgowo Polska Mała Pętla opłacono on-line
12 Tomaszewski Dariusz Gowino Polska Mała Pętla FTI Racing Team opłacono on-line
13 Pomierski Michal Gdansk Polska Mała Pętla opłacono on-line
14 Bartkowiak Przemysław Toruń Polska Mała Pętla Sztajfa Gołaś Bikes
15 Ebertowski Przemyslaw Gdynia Polska Duża Pętla ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
16 Sienkiewicz Patryk Gdynia Polska Mała Pętla Dream Tri Team opłacono on-line
17 Brzeski Mirosław słupsk Polska Mała Pętla Markos Sport Team opłacono on-line
18 Brzeski Łukasz słupsk Polska Mała Pętla Markos Sport Team opłacono on-line
19 Wiśniewski Michał Gdańsk Polska Duża Pętla VeloGD opłacono on-line
20 Kobeszko Bartłomiej Gdynia Polska Mała Pętla opłacono on-line
21 Duczmal Krzysztof Gdynia Polska Mała Pętla Complexsports opłacono on-line
22 Czerniło Bartłomiej Słupsk Polska Mała Pętla opłacono on-line
23 Kowal Zbigniew Słupsk Polska Mała Pętla STOPA SŁUPSK , MOWI opłacono on-line
24 Manturewicz Maciej Gdynia Polska Mała Pętla Ferro Vitello opłacono on-line
25 Derheld Łukasz Gdynia Polska Duża Pętla ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
26 Synoradzki Adam Starnice Polska Mała Pętla Markos Sport Team opłacono on-line
27 Przybytek Michał Gdynia Polska Duża Pętla ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
28 Staszewski Piotr Reszel Polska Mała Pętla opłacono on-line
29 Grygorczyk Krystian Gdańsk Polska Duża Pętla Bike U Up Europell opłacono on-line
30 Skrzycki Łukasz Gdynia Polska Mała Pętla opłacono on-line
31 Marzejon Mikołaj Chłapowo Polska Mała Pętla KLIF Team Chłapowo opłacono
32 Łuczyński Janusz Gdańsk Polska Mała Pętla opłacono on-line
33 Nowak Sebastian Toruń Polska Mała Pętla Sztajfa Gołaś Bikes
34 Jaworski marcin Grudziądz Polska Mała Pętla ltm masters team
35 Bartkiewicz Dorian Toruń Polska Mała Pętla Sztajfa Gołaś Bikes
36 Bielski Adam Elbląg Polska Duża Pętla IKS ATAK Elbląg opłacono on-line
37 Żurawicz Andrzej Rumia Polska Mała Pętla opłacono on-line
38 dembek krzysztof sopot Polska Mała Pętla opłacono on-line
39 Deyk Zdzisław Zawory Polska Mała Pętla opłacono on-line
40 Deyk Adam Kartuzy Polska Mała Pętla opłacono on-line
41 Górski Maciej Lębork Polska Mała Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
42 Gołąb Marta Gdynia Polska Mała Pętla opłacono on-line
43 Gołąb Patryk Gdynia Polska Mała Pętla opłacono on-line
44 Goyke Krzysztof Lubkowo Polska Duża Pętla opłacono on-line
45 Marycz Jaroslaw Koszalin Polska Mała Pętla Marycz.com opłacono
46 Znajmiecki Piotr Banino Polska Mała Pętla opłacono on-line
47 Pikuła Dorota Jeżewo Polska Mała Pętla LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie opłacono on-line
48 Gordon Aleksandra Gdynia Polska Mała Pętla Fala opłacono on-line
49 Kurszewski Dawid Semlin Polska Duża Pętla GK STG opłacono
50 Ciskowski Michał Gdynia Polska Mała Pętla ACEL opłacono on-line
51 Trzciński Kamil Gdańsk Polska Mała Pętla opłacono on-line
52 Ostrowski Andrzej Sopot Polska Mała Pętla Swiezak Team opłacono
53 Brodacki Maciej Szczecin Polska Mała Pętla Swiezak Team opłacono
54 Dobke Jan Gdynia Polska Duża Pętla opłacono on-line
55 Stelmach Łukasz Luzino Polska Mała Pętla LUK CONNECT Racing Team opłacono on-line
56 wojtyś mirosław Niekłończyca Polska Duża Pętla
57 Naczyk Marta Gdynia Polska Duża Pętla dietetyk www.FormaNaSzczyt.pl opłacono on-line
58 Paterka Krzysztof GDYNIA Polska Duża Pętla DIVERSEY TEAM
59 Kołodziejczyk-Kotasińska Milena Gdynia Polska Mała Pętla plywanietrojmiasto.pl opłacono on-line
60 Kotasiński Filip Gdynia Polska Mała Pętla plywanietrojmiasto.pl opłacono on-line
61 Banach Ryszard Gdansk Polska Mała Pętla BST Banach Sport Team opłacono on-line
62 Andrzejewska Ania Gdańsk Polska Mała Pętla opłacono on-line
63 Maderski Rafał Sopot Polska Mała Pętla opłacono on-line
64 Mrozowski Sławomir Sopot Polska Duża Pętla opłacono on-line
65 Plinski Kajetan Chłapowo Polska Mała Pętla KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono
66 Wyborski Mateusz Gdynia Polska Mała Pętla HUTCHISON PORTS GDYNIA Team opłacono on-line
67 Lewandowski Patryk Wejherowo Polska Mała Pętla Norda Active Team opłacono
68 Chmiel Krzysztof Bolszewo Polska Mała Pętla Norda Active Team opłacono
69 Romanowski Mateusz Stare Pole Polska Duża Pętla opłacono on-line
70 Ufnalewski Filip Elbląg Polska Mała Pętla TKF.PL opłacono on-line
71 Kołecki Robert Tuchom Polska Duża Pętla opłacono on-line
72 Gąsiorowski Michał Bydgoszcz Polska Mała Pętla Polonia Bydgoszcz opłacono on-line
73 Dettlaff Karol Gdansk Polska Mała Pętla opłacono on-line
74 TOPA Łukasz Wejherowo Polska Mała Pętla CRIST SA opłacono on-line
75 Stenka Tomasz Reda Polska Mała Pętla opłacono on-line
76 Buja Krystian Chłapowo Polska Mała Pętla KLIF TEAM Chłapowo opłacono
77 Kowalska Michalina Unislaw Polska Duża Pętla Sport Zdrowie Kondycja opłacono on-line
78 Rutkowska Agnieszka Gdańsk Polska Mała Pętla opłacono on-line
79 Borys Piotr Rumia Polska Mała Pętla MajBIKE Team
80 Borys Katarzyna Rumia Polska Mała Pętla MajBIKE Team
81 Potrykus Filip Chłapowo Polska Mała Pętla KLIF Team Chłapowo opłacono
82 Potrykus Jan Chłapowo Polska Mała Pętla KLIF Team Chłapowo opłacono
83 Marczyk Oskar Chłapowo Polska Mała Pętla K.S Klif Chłapowo opłacono
84 Czepukojć Tadeusz Czepukojć Gdańsk Polska Mała Pętla Torus Triathlon Team opłacono on-line
85 Wenta Andrzej Wenta Gdańsk Polska Mała Pętla
86 góralski waldemar pruszcz gdański Polska Duża Pętla opłacono on-line
87 Sztokinger Jarosław Gdynia Polska Mała Pętla opłacono on-line
88 Jach Piotr Łódź Polska Mała Pętla opłacono on-line
89 Góra Tomasz Rybno Polska Mała Pętla Grupa Kolarska Stolem Gniewino opłacono on-line
90 radny dariusz gowino Polska Duża Pętla 4mmol clinic
91 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska Polska Mała Pętla Novile Team opłacono on-line
92 KOŁODZIEJ GRZEGORZ NOWE Polska Mała Pętla opłacono on-line
93 wojtal marcin olsztyn Polska Duża Pętla Michelin Bloomnet team opłacono on-line
94 Szymkun Marek Gdańsk Polska Mała Pętla opłacono on-line
95 Osojca Artur Gdańsk Polska Duża Pętla opłacono on-line
96 Marszałek Tomasz Gdynia Polska Mała Pętla opłacono on-line
97 Jaworański Tomek Bytonia Polska Mała Pętla opłacono
98 Wartała Daniel Bydgoszcz Polska Mała Pętla Polonia Bydgoszcz opłacono on-line
99 Dubiella Adam Gdynia Polska Mała Pętla Rak Team opłacono on-line
100 Pikuła Michał Jeżewo Polska Mała Pętla LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie opłacono on-line


Wyświetleń: 15650

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ