Duża Pętla
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Jańczak Tomasz Gdańsk Polska Duża Pętla opłacono on-line
2 Kościowska Agnieszka Gdańsk Polska Duża Pętla opłacono on-line
3 Standarski Karol Gdańsk Polska Duża Pętla opłacono on-line
4 Tomaszewska Kinga Gowino Polska Duża Pętla FTI RACING TEAM opłacono on-line
5 Ebertowski Przemyslaw Gdynia Polska Duża Pętla ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
6 Wiśniewski Michał Gdańsk Polska Duża Pętla VeloGD opłacono on-line
7 Derheld Łukasz Gdynia Polska Duża Pętla ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
8 Przybytek Michał Gdynia Polska Duża Pętla ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
9 Grygorczyk Krystian Gdańsk Polska Duża Pętla Bike U Up Europell opłacono on-line
10 Bielski Adam Elbląg Polska Duża Pętla IKS ATAK Elbląg opłacono on-line
11 Goyke Krzysztof Lubkowo Polska Duża Pętla opłacono on-line
12 Kurszewski Dawid Semlin Polska Duża Pętla GK STG opłacono
13 Dobke Jan Gdynia Polska Duża Pętla opłacono on-line
14 wojtyś mirosław Niekłończyca Polska Duża Pętla
15 Naczyk Marta Gdynia Polska Duża Pętla dietetyk www.FormaNaSzczyt.pl opłacono on-line
16 Paterka Krzysztof GDYNIA Polska Duża Pętla DIVERSEY TEAM
17 Mrozowski Sławomir Sopot Polska Duża Pętla opłacono on-line
18 Romanowski Mateusz Stare Pole Polska Duża Pętla opłacono on-line
19 Kołecki Robert Tuchom Polska Duża Pętla opłacono on-line
20 Kowalska Michalina Unislaw Polska Duża Pętla Sport Zdrowie Kondycja opłacono on-line
21 góralski waldemar pruszcz gdański Polska Duża Pętla opłacono on-line
22 radny dariusz gowino Polska Duża Pętla 4mmol clinic
23 wojtal marcin olsztyn Polska Duża Pętla Michelin Bloomnet team opłacono on-line
24 Osojca Artur Gdańsk Polska Duża Pętla opłacono on-line
25 Zieliński Artur Starogard Gdański Polska Duża Pętla GK STG
26 Kusiowski Leszek Mały Rudnik Polska Duża Pętla Bike U UP opłacono on-line
27 Snochowski Michał Reda Polska Duża Pętla SEMEKO AquaCentrum opłacono on-line
28 Solarski Jakub Gdańsk Polska Duża Pętla BST - Banach Sport Team opłacono
29 Miąsik Bartosz Pruszcz Gdański Polska Duża Pętla opłacono on-line
30 Sergiel Damian BYDGOSZCZ Polska Duża Pętla SISU-OWB team opłacono on-line
31 Walencki Paweł Gdańsk Polska Duża Pętla opłacono on-line
32 Barcik Marta Gdańsk Polska Duża Pętla Trójmiejskie Kolarki opłacono
33 Przybysz Michał Warszawa Polska Duża Pętla
34 Średziński Jakub Jasiewo Polska Duża Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
35 BIELOWICZ MAREK Gdynia Polska Duża Pętla BST - Banach Sport Team opłacono
36 Sykuła Jakub Gdynia Polska Duża Pętla BST - Banach Sport Team opłacono
37 Sykuła Marcin Gdynia Polska Duża Pętla BST - Banach Sport Team opłacono
38 Radzki Piotr Sławno Polska Duża Pętla opłacono on-line
39 Petka Arek Lębork Polska Duża Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
40 Zawieruszyński Ryszard Osielsko Polska Duża Pętla Dadelo.pl opłacono on-line
41 Piepka Sławomir Leśniewo Polska Duża Pętla KLIF Team Chłapowo opłacono
42 Knothe Adam Niemcz Polska Duża Pętla Budstol Invest opłacono on-line
43 Jabłoński Jacek Szczecinek Polska Duża Pętla opłacono on-line
44 Zastawny Krzysztof Gdańsk Polska Duża Pętla DiverseExtremeTeam opłacono on-line
45 Kaczorowski Tomasz Gdańsk Polska Duża Pętla opłacono
46 Felkner Ryszard Chłapowo Polska Duża Pętla KLIF Team Chłapowo opłacono
47 Kupc Zbigniew Gdynia Polska Duża Pętla MajBike Team
48 Nowacki Piotr Piła Polska Duża Pętla KOLARZ.PL opłacono on-line
49 Raasz Paweł Gdańsk Polska Duża Pętla
50 Ziółkowski Mirosław Gdańsk Polska Duża Pętla BST - Banach Sport Team opłacono
51 Molfa Marek Tczew Polska Duża Pętla GK Gryf Tczew opłacono
52 Banach Robert Gdańsk Polska Duża Pętla Apteka Gemini Banach Sport Team opłacono
53 Taciak Marek Piła Polska Duża Pętla Kameleonteam opłacono on-line
54 Ziemlewski Zbigniew Nowawieś chełmińska Polska Duża Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
55 Repiński Tomasz Gdynia Polska Duża Pętla ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
56 Kaniecki Dawid Grudziądz Polska Duża Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
57 Włodarczyk Robert Rogóźno 76 Polska Duża Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
58 Pajer Artur Grudziądz Polska Duża Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
59 Pajer Tomasz Gdynia Polska Duża Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
60 Tymiński Tomasz Kowale Polska Duża Pętla BST Banach Sport Team opłacono
61 Galiński Patryk Gdańsk Polska Duża Pętla BST - Banach Sport Team opłacono
62 Guza Przemyslaw Rumia Polska Duża Pętla ADVA opłacono on-line
63 Górska-Sierońska Wioleta Gdynia Polska Duża Pętla www.gammafinanse.pl opłacono on-line
64 Sieroński Marcin Gdynia Polska Duża Pętla www.gammafinanse.pl opłacono on-line
65 Styn Mateusz Karwieńskie Błoto Pierwsze Polska Duża Pętla LUK CONNECT Racing Team opłacono on-line
66 Przestrzelski Piotr Gdańsk Polska Duża Pętla BST Banach Sport Team opłacono
67 Zwolak Leszek Gdańsk Polska Duża Pętla MajBike Team
68 Mikielski Witold Olsztynek Polska Duża Pętla opłacono on-line
69 Nowaczyński Jan Pelplin Polska Duża Pętla GK STG
70 Bińczak Michał Starachowice Polska Duża Pętla
71 Gołębicki Paweł Gdańsk Polska Duża Pętla Damen-Torus Team opłacono
72 Muzyczuk Adam Muzyczuk Gdynia Polska Duża Pętla
73 Kazimierski Piotr Pruszcz Gdański Polska Duża Pętla GK Gryf Tczew opłacono
74 Ornowski Remigiusz Gdańsk Polska Duża Pętla Bike U Up Europell opłacono on-line
75 Kołakowski Marcin Lębork Polska Duża Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
76 Kowalczyk Jarosław Tczew Polska Duża Pętla GK Gryf Tczew opłacono
77 Brzeski Adam Wejherowo Polska Duża Pętla Schneider Electric opłacono on-line
78 Lewandowska Natalia Kartuzy Polska Duża Pętla Rowerowe Kaszuby MTB START Kaszuby
79 Bieszke Rafał Gdynia Polska Duża Pętla opłacono on-line
80 Migowski Ireneusz Starogard Gdański Polska Duża Pętla GK STG opłacono on-line
81 Kłosowski Bartosz Gdańsk Polska Duża Pętla opłacono on-line
82 Przybysz Piotr Jan Gdynia Polska Duża Pętla AZS UG opłacono on-line
83 Machnio Adam Tczew Polska Duża Pętla GK GRYF TCZEW opłacono
84 Piotrowiak Andrzej Frombork Polska Duża Pętla Hotel Kopernik opłacono on-line
85 Lipiński Wojciech Małkowo Polska Duża Pętla Lipińscy Velo Kolektyw opłacono on-line
86 Skawiński Tomasz Gdynia Polska Duża Pętla NEXUS Team
87 Pietryczuk Dariusz Pruszcz Gdański Polska Duża Pętla GK Gryf Tczew opłacono
88 Rynkowski Rafał Toruń Polska Duża Pętla GK GRYF TCZEW
89 Masalov Vyacheslav Kaliningrad Rosja Duża Pętla Turbo Crew
90 Dryzhenko Andrey Kaliningrad Rosja Duża Pętla Turbo Crew
91 Majkowski Daniel Gdynia Polska Duża Pętla MajBike Team
92 Szar Tadeusz Gdańsk Polska Duża Pętla opłacono on-line
93 Przybysz Piotr Przybysz Rumia Polska Duża Pętla MajBIKE Team
94 Ruciński Jakub Sopot Polska Duża Pętla Bike U Up Europell opłacono
95 Kolodziejski Michal Inowrocław Polska Duża Pętla Klub Sportowy Szosa Żnin
96 Kozłowski Marek Żnin Polska Duża Pętla Klub Sportowy Szosa Żnin opłacono on-line
97 Pelc Tomasz Gdynia Polska Duża Pętla NEXUS Team opłacono
98 KULAS Marek GDYNIA Polska Duża Pętla NEXUS Team Gdynia opłacono
99 suchecki maciej gdynia Polska Duża Pętla SEMEKO AquaCentrum opłacono on-line
100 Gruba Piotr Gdańsk Polska Duża Pętla LPPteam opłacono


Wyświetleń: 15651

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ