Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jańczak Tomasz Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
2 Kościowska Agnieszka Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
3 Standarski Karol Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
4 Chojke Wojciech Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
5 Gafka Waldemar Wejherowo Mała Pętla PORTA ACTIVE TEAM opłacono on-line
6 Orłowski Michał Rumia Mała Pętla opłacono on-line
7 Tomaszewska Kinga Gowino Duża Pętla FTI RACING TEAM opłacono on-line
8 Sulewski Łukasz Łęgowo Mała Pętla opłacono on-line
9 Tomaszewski Dariusz Gowino Mała Pętla FTI Racing Team opłacono on-line
10 Pomierski Michal Gdansk Mała Pętla opłacono on-line
11 Ebertowski Przemyslaw Gdynia Duża Pętla ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
12 Sienkiewicz Patryk Gdynia Mała Pętla Dream Tri Team opłacono on-line
13 Brzeski Mirosław słupsk Mała Pętla Markos Sport Team opłacono on-line
14 Brzeski Łukasz słupsk Mała Pętla Markos Sport Team opłacono on-line
15 Wiśniewski Michał Gdańsk Duża Pętla VeloGD opłacono on-line
16 Kobeszko Bartłomiej Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
17 Duczmal Krzysztof Gdynia Mała Pętla Complexsports opłacono on-line
18 Czerniło Bartłomiej Słupsk Mała Pętla opłacono on-line
19 Kowal Zbigniew Słupsk Mała Pętla STOPA SŁUPSK , MOWI opłacono on-line
20 Manturewicz Maciej Gdynia Mała Pętla Ferro Vitello opłacono on-line
21 Derheld Łukasz Gdynia Duża Pętla ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
22 Synoradzki Adam Starnice Mała Pętla Markos Sport Team opłacono on-line
23 Przybytek Michał Gdynia Duża Pętla ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
24 Staszewski Piotr Reszel Mała Pętla opłacono on-line
25 Grygorczyk Krystian Gdańsk Duża Pętla Bike U Up Europell opłacono on-line
26 Skrzycki Łukasz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
27 Marzejon Mikołaj Chłapowo Mała Pętla KLIF Team Chłapowo opłacono
28 Łuczyński Janusz Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
29 Bielski Adam Elbląg Duża Pętla IKS ATAK Elbląg opłacono on-line
30 Żurawicz Andrzej Rumia Mała Pętla opłacono on-line
31 dembek krzysztof sopot Mała Pętla opłacono on-line
32 Deyk Zdzisław Zawory Mała Pętla opłacono on-line
33 Deyk Adam Kartuzy Mała Pętla opłacono on-line
34 Górski Maciej Lębork Mała Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
35 Gołąb Marta Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
36 Gołąb Patryk Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
37 Goyke Krzysztof Lubkowo Duża Pętla opłacono on-line
38 Marycz Jaroslaw Koszalin Mała Pętla Marycz.com opłacono
39 Znajmiecki Piotr Banino Mała Pętla opłacono on-line
40 Pikuła Dorota Jeżewo Mała Pętla LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie opłacono on-line
41 Gordon Aleksandra Gdynia Mała Pętla Fala opłacono on-line
42 Kurszewski Dawid Semlin Duża Pętla GK STG opłacono
43 Ciskowski Michał Gdynia Mała Pętla ACEL opłacono on-line
44 Trzciński Kamil Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
45 Ostrowski Andrzej Sopot Mała Pętla Swiezak Team opłacono
46 Brodacki Maciej Szczecin Mała Pętla Swiezak Team opłacono
47 Dobke Jan Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
48 Stelmach Łukasz Luzino Mała Pętla LUK CONNECT Racing Team opłacono on-line
49 Naczyk Marta Gdynia Duża Pętla dietetyk www.FormaNaSzczyt.pl opłacono on-line
50 Kołodziejczyk-Kotasińska Milena Gdynia Mała Pętla plywanietrojmiasto.pl opłacono on-line
51 Kotasiński Filip Gdynia Mała Pętla plywanietrojmiasto.pl opłacono on-line
52 Banach Ryszard Gdansk Mała Pętla BST Banach Sport Team opłacono on-line
53 Andrzejewska Ania Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
54 Maderski Rafał Sopot Mała Pętla opłacono on-line
55 Mrozowski Sławomir Sopot Duża Pętla opłacono on-line
56 Plinski Kajetan Chłapowo Mała Pętla KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono
57 Wyborski Mateusz Gdynia Mała Pętla HUTCHISON PORTS GDYNIA Team opłacono on-line
58 Lewandowski Patryk Wejherowo Mała Pętla Norda Active Team opłacono
59 Chmiel Krzysztof Bolszewo Mała Pętla Norda Active Team opłacono
60 Romanowski Mateusz Stare Pole Duża Pętla opłacono on-line
61 Ufnalewski Filip Elbląg Mała Pętla TKF.PL opłacono on-line
62 Kołecki Robert Tuchom Duża Pętla opłacono on-line
63 Gąsiorowski Michał Bydgoszcz Mała Pętla Polonia Bydgoszcz opłacono on-line
64 Dettlaff Karol Gdansk Mała Pętla opłacono on-line
65 TOPA Łukasz Wejherowo Mała Pętla CRIST SA opłacono on-line
66 Stenka Tomasz Reda Mała Pętla opłacono on-line
67 Buja Krystian Chłapowo Mała Pętla KLIF TEAM Chłapowo opłacono
68 Kowalska Michalina Unislaw Duża Pętla Sport Zdrowie Kondycja opłacono on-line
69 Rutkowska Agnieszka Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
70 Potrykus Filip Chłapowo Mała Pętla KLIF Team Chłapowo opłacono
71 Potrykus Jan Chłapowo Mała Pętla KLIF Team Chłapowo opłacono
72 Marczyk Oskar Chłapowo Mała Pętla K.S Klif Chłapowo opłacono
73 Czepukojć Tadeusz Czepukojć Gdańsk Mała Pętla Torus Triathlon Team opłacono on-line
74 góralski waldemar pruszcz gdański Duża Pętla opłacono on-line
75 Sztokinger Jarosław Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
76 Jach Piotr Łódź Mała Pętla opłacono on-line
77 Góra Tomasz Rybno Mała Pętla Grupa Kolarska Stolem Gniewino opłacono on-line
78 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska Mała Pętla Novile Team opłacono on-line
79 KOŁODZIEJ GRZEGORZ NOWE Mała Pętla opłacono on-line
80 wojtal marcin olsztyn Duża Pętla Michelin Bloomnet team opłacono on-line
81 Szymkun Marek Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
82 Osojca Artur Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
83 Marszałek Tomasz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
84 Jaworański Tomek Bytonia Mała Pętla opłacono
85 Wartała Daniel Bydgoszcz Mała Pętla Polonia Bydgoszcz opłacono on-line
86 Dubiella Adam Gdynia Mała Pętla Rak Team opłacono on-line
87 Pikuła Michał Jeżewo Mała Pętla LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie opłacono on-line
88 Urbański Robert Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
89 Kusiowski Leszek Mały Rudnik Duża Pętla Bike U UP opłacono on-line
90 Wenta Katarzyna Gdańsk Mała Pętla HUTCHISON PORTS GDYNIA Team opłacono
91 Bączkowski Maciej Białe Błota Mała Pętla Polonia Bydgoszcz opłacono on-line
92 Raszkowski Piotr Gdańsk Mała Pętla run-passion.pl opłacono on-line
93 Popławski Jakub Gdańsk Mała Pętla weterynek.pl/BIKE U UP opłacono on-line
94 Popławski Tadeusz Gdańsk Mała Pętla weterynek.pl/BIKE U UP/ opłacono on-line
95 Wódkiewicz Iwona Warszawa Mała Pętla opłacono on-line
96 Maciejewski Rafał Żnin Mała Pętla K S Szosa Żnin opłacono on-line
97 Baran Seweryn Gołczewo Mała Pętla Baszta Bytów opłacono on-line
98 Stefaniak Leszek Gdańsk Mała Pętla Dream Tri Team opłacono on-line
99 Snochowski Michał Reda Duża Pętla SEMEKO AquaCentrum opłacono on-line
100 Gruszecki Damian Gdańsk Mała Pętla Dream Tri Team opłacono on-line


Wyświetleń: 8705

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ