Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rossa Przemysław Przygodzice Mała Pętla opłacono on-line
2 Miąsik Bartosz Pruszcz Gdański Duża Pętla opłacono on-line
3 Dettlaff Karol Gdansk Mała Pętla opłacono on-line
4 Górski Sławomir Wejherowo Mała Pętla opłacono on-line
5 Deyk Adam Kartuzy Mała Pętla opłacono on-line
6 Wierzbowski Sylwester Morąg Mała Pętla opłacono on-line
7 Lawrenc Maksymilian Nowa Wieś Lęborska Mała Pętla opłacono on-line
8 Deyk Zdzisław Zawory Mała Pętla opłacono on-line
9 Gleszczyński Michał Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
10 Leśniewski Marek Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
11 dembek krzysztof sopot Mała Pętla opłacono on-line
12 Cicherski Tomasz Malbork Mała Pętla opłacono on-line
13 KOŁODZIEJ GRZEGORZ NOWE Mała Pętla opłacono on-line
14 Wójcik Roman Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
15 Laskowski Michał Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
16 Kaczmarek Sławomir Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
17 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec Duża Pętla opłacono on-line
18 Norek Ryszard sławno Mała Pętla opłacono on-line
19 wojtyś mirosław Niekłończyca Duża Pętla
20 Wicek Jakub Starogard Gdański Mała Pętla opłacono on-line
21 Mikielski Witold Olsztynek Duża Pętla opłacono on-line
22 Walkusz Piotr Sierakowice Mała Pętla
23 Olszewski Tomasz Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
24 Pomierski Michal Gdansk Mała Pętla opłacono on-line
25 Szar Tadeusz Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
26 Kurszewska Żaneta Starogard Gdański Mała Pętla opłacono on-line
27 Mazerant Piotr Malbork Mała Pętla opłacono on-line
28 Wódkiewicz Iwona Warszawa Mała Pętla opłacono on-line
29 Żurawicz Andrzej Rumia Mała Pętla opłacono on-line
30 Sulewski Łukasz Łęgowo Mała Pętla opłacono on-line
31 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA Mała Pętla opłacono on-line
32 Radzki Piotr Sławno Duża Pętla opłacono on-line
33 Jędrzejewski Piotr Gdańsk Mała Pętla
34 Wyka Andrzej Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
35 Dobke Jan Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
36 Pniewski Jaroslaw Rumia Mała Pętla opłacono
37 Warchol Florian Gdynia Mała Pętla opłacono
38 Grzemski Jakub Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
39 Zamoński Mariusz Borzechowo Mała Pętla opłacono on-line
40 Pietrzyk Jan Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
41 Jach Piotr Łódź Mała Pętla opłacono on-line
42 Trzciński Kamil Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
43 Łuczyński Janusz Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
44 Gocał Piotr Gdańsk Mała Pętla
45 Muzyczuk Adam Muzyczuk Gdynia Duża Pętla
46 Szwarc Krzysztof Jakub Gdańsk Mała Pętla
47 Górski Michał Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
48 Kołecki Robert Tuchom Duża Pętla opłacono on-line
49 Gluszko Kuba Koszalin Mała Pętla opłacono
50 Dzedzej Andrzej Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
51 Kurzyński Krystian Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
52 Sztokinger Jarosław Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
53 Pietrzyk Witold Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
54 Worach Adrian Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
55 Łukaszewski Zdzisław Brodnica Mała Pętla opłacono on-line
56 góralski waldemar pruszcz gdański Duża Pętla opłacono on-line
57 Orłowski Michał Rumia Mała Pętla opłacono on-line
58 FALKOWSKI MICHAŁ MALBORK Duża Pętla opłacono on-line
59 Borysiewicz Ryszard Koszalin Mała Pętla opłacono on-line
60 Mielewczyk Rafał Gościcino Mała Pętla opłacono on-line
61 Dębicki Artur Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
62 Wenta Andrzej Wenta Gdańsk Mała Pętla 5.00 PLN
63 Przybyciel Przemysław Kosakowo Mała Pętla opłacono on-line
64 Skrzycki Łukasz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
65 Chojke Wojciech Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
66 Jaszewski Borys Gdańsk Mała Pętla opłacono
67 Kłosowski Bartosz Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
68 Mackiewicz Maciej Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
69 Standarski Karol Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
70 Kościowska Agnieszka Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
71 Gierszewski Sławomir Kąpino Mała Pętla opłacono on-line
72 Jabłoński Jacek Szczecinek Duża Pętla opłacono on-line
73 Kaczorowski Tomasz Gdańsk Duża Pętla opłacono
74 Romanowski Mateusz Stare Pole Duża Pętla opłacono on-line
75 Pyrzowski Łukasz Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
76 GESEK ROBERT RUMIA Mała Pętla opłacono on-line
77 Stanka Paweł Pruszcz Gdański Mała Pętla opłacono on-line
78 Bieszke Rafał Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
79 Urbański Robert Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
80 Jańczak Tomasz Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
81 Stoltman Sławomir Bytów Mała Pętla opłacono on-line
82 Znajmiecki Piotr Banino Mała Pętla opłacono on-line
83 Kramarz Agnieszka Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
84 Staszewski Piotr Reszel Mała Pętla opłacono on-line
85 Josz Piotr Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
86 Goyke Krzysztof Lubkowo Duża Pętla opłacono on-line
87 Bereza Kamil Słupsk Mała Pętla opłacono on-line
88 Gągol Robert Człuchów Mała Pętla opłacono on-line
89 Goll Kamil Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
90 Przybysz Michał Warszawa Duża Pętla 5.00 PLN
91 Sekida Mateusz Gościcino Mała Pętla opłacono on-line
92 Bruss Hanna Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
93 Henicz Grzegorz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
94 Dopke Sławomir Reda Mała Pętla opłacono on-line
95 Gołąb Patryk Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
96 Wieliczko Radosław Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
97 Neubauer Łukasz Kaliska Mała Pętla opłacono on-line
98 Gołąb Marta Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
99 Jaworański Tomek Bytonia Mała Pętla opłacono
100 Marszałek Tomasz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line


Wyświetleń: 7574

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ