Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Sitkiewicz Ryszard Gdańsk Mała Pętla nie zrzeszony
202 Felkner Ryszard Chłapowo Duża Pętla KLIF Team Chłapowo opłacono
203 Kupc Zbigniew Gdynia Duża Pętla MajBike Team
204 Beger Dagmara Gdańsk Mała Pętla Dynatrace opłacono
205 Fandrejewski Adam Gdańsk Mała Pętla Dynatrace opłacono
206 Nowacki Piotr Piła Duża Pętla KOLARZ.PL opłacono on-line
207 Przybyciel Przemysław Kosakowo Mała Pętla opłacono on-line
208 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska Mała Pętla Novile Team opłacono on-line
209 Grabińska Agnieszka Gdynia Mała Pętla ComplexSport / Tri Ladies opłacono on-line
210 Ejsmont Piotr Gdańsk Mała Pętla Pro-Cycling.KOD Pomorskie opłacono on-line
211 Hodyl Bartlomiej Stargard Mała Pętla STC STARGARD 5.00 PLN
212 Mallek Dawid Rybienko Mała Pętla Grupa Kolarska Stolem Gniewino opłacono on-line
213 Janyga-Kulik Karolina Gdynia Mała Pętla KULIK&KUREK opłacono on-line
214 KULIK JACEK GDYNIA Mała Pętla KULIK&KUREK 5.00 PLN
215 Raasz Paweł Gdańsk Duża Pętla
216 Gluszko Kuba Koszalin Mała Pętla opłacono
217 Ziółkowski Mirosław Gdańsk Duża Pętla BST - Banach Sport Team opłacono
218 Lemmle Krzysztof Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
219 Kramarz Agnieszka Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
220 Kubik Agnieszka Gdańsk Mała Pętla BCT Team Gdynia/ Tri Ladies opłacono on-line
221 Szwarc Krzysztof Jakub Gdańsk Mała Pętla
222 Romanowski Michał Gdańsk Mała Pętla MRW opłacono on-line
223 Grabowski Edmund Tczew Mała Pętla GK Gryf Tczew opłacono
224 Molfa Marek Tczew Duża Pętla GK Gryf Tczew opłacono
225 Banach Robert Gdańsk Duża Pętla Apteka Gemini Banach Sport Team opłacono
226 Taciak Marek Piła Duża Pętla Kameleonteam opłacono on-line
227 Kurzyński Rafał Grudziądz Mała Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
228 Ziemlewski Zbigniew Nowawieś chełmińska Duża Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
229 Repiński Tomasz Gdynia Duża Pętla ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
230 Matuszewski Krzysztof Grudziądz Mała Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
231 Papelbon Roman Grudziądz Mała Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
232 Kaniecki Dawid Grudziądz Duża Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
233 Włodarczyk Robert Rogóźno 76 Duża Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
234 Pajer Artur Grudziądz Duża Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
235 Pajer Tomasz Gdynia Duża Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
236 Tymiński Tomasz Kowale Duża Pętla BST Banach Sport Team opłacono
237 Galiński Patryk Gdańsk Duża Pętla BST - Banach Sport Team opłacono
238 Guza Przemyslaw Rumia Duża Pętla ADVA opłacono on-line
239 Górska-Sierońska Wioleta Gdynia Duża Pętla www.gammafinanse.pl opłacono on-line
240 Sieroński Marcin Gdynia Duża Pętla www.gammafinanse.pl opłacono on-line
241 Karpiński Mateusz Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
242 Karpiński Krzysztof Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
243 Janas Ilona Gdańsk Mała Pętla Lotos Running Team opłacono on-line
244 Neubauer Łukasz Kaliska Mała Pętla opłacono on-line
245 Skrzypkowski Jakub Żukowo Mała Pętla GKS Cartusia Kartuzy Bike Atelier opłacono on-line
246 Styn Mateusz Karwieńskie Błoto Pierwsze Duża Pętla LUK CONNECT Racing Team opłacono on-line
247 Kowalczyk Magdalena Gdańsk Mała Pętla SPORTEVO TRIATHLON TEAM opłacono on-line
248 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA Mała Pętla opłacono on-line
249 Wójcik Roman Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
250 Przestrzelski Piotr Gdańsk Duża Pętla BST Banach Sport Team opłacono
251 Lisiecki Tomasz Gdynia Mała Pętla NEXUS Team Gdynia opłacono
252 Rozenkranz Leonard Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
253 Josz Piotr Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
254 Bladowska Magdalena Kartuzy Mała Pętla run-passion.pl opłacono
255 Zwolak Leszek Gdańsk Duża Pętla MajBike Team
256 Jędrzejewski Piotr Gdańsk Mała Pętla
257 Mikielski Witold Olsztynek Duża Pętla opłacono on-line
258 Górski Sławomir Wejherowo Mała Pętla opłacono on-line
259 Tymiński Jacek Starogard Gdański Mała Pętla GK STG opłacono
260 Kraśnicki Adam Kraśnicki Gdynia Mała Pętla Cycling Planet opłacono on-line
261 Nowaczyński Jan Pelplin Duża Pętla GK STG
262 Bińczak Michał Starachowice Duża Pętla
263 Gołębicki Paweł Gdańsk Duża Pętla Damen-Torus Team opłacono
264 Muzyczuk Adam Muzyczuk Gdynia Duża Pętla
265 Brandt Maciej Elbląg Mała Pętla RowEL opłacono on-line
266 piasecki filip sopot Mała Pętla Rowerowe Kaszuby
267 Henicz Grzegorz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
268 Kazimierski Piotr Pruszcz Gdański Duża Pętla GK Gryf Tczew opłacono
269 Wierzbowski Sylwester Morąg Mała Pętla opłacono on-line
270 Połomka Piotr Grudziądz Mała Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
271 Wrześniewski Waldemar Reda Mała Pętla opłacono on-line
272 Kopczyński Szymon Gdańsk Mała Pętla Camping Stogi nr. 218 opłacono on-line
273 Żywuszko Patryk Rumia Mała Pętla Passerotti-4yourbike
274 Ornowski Remigiusz Gdańsk Duża Pętla Bike U Up Europell opłacono on-line
275 Dopke Sławomir Reda Mała Pętla opłacono on-line
276 Gągol Robert Człuchów Mała Pętla opłacono on-line
277 Wróblewski Wiktor Gdynia Mała Pętla MEWA Gdynia opłacono on-line
278 Ostrochalski Bartłomiej Lębork Mała Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
279 Rybacki Zbigniew Legionowo Mała Pętla Inter Cars Sonic Bike Team
280 Mallek Paweł Rybienko Mała Pętla Grupa Kolarska Stolem Gniewino opłacono on-line
281 Stanka Paweł Pruszcz Gdański Mała Pętla opłacono on-line
282 Mackiewicz Maciej Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
283 Kołakowski Marcin Lębork Duża Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
284 Kamiński Bartosz Tczew Mała Pętla GK Gryf Tczew opłacono
285 Kowalczyk Jarosław Tczew Duża Pętla GK Gryf Tczew opłacono
286 Brzeski Adam Wejherowo Duża Pętla Schneider Electric opłacono on-line
287 Chojnacki Bartosz Koszalin Mała Pętla JacaCoach opłacono on-line
288 nietupski marcin Sopot Mała Pętla Europrojekt Gdańsk S.A. opłacono
289 Robles José Carlos Gdansk Mała Pętla Castilla opłacono on-line
290 Grzemski Jakub Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
291 Lewandowska Natalia Kartuzy Duża Pętla Rowerowe Kaszuby MTB START Kaszuby
292 Nowaczyk Wojciech Gdańsk Mała Pętla Europrojekt Gdańsk S.A. opłacono
293 Bieszke Rafał Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
294 Warchol Florian Gdynia Mała Pętla opłacono
295 Kulwiński Przemysław Gdańsk Mała Pętla Europrojekt Gdańsk S.A. opłacono
296 Kaczmarek Sławomir Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
297 Pleczyński Marcin Gdynia Mała Pętla Czarny Specjal Team opłacono on-line
298 Matwiejuk Artur Warszawa Mała Pętla opłacono on-line
299 Skoneczny Kamil Gdynia Mała Pętla VeloGD opłacono on-line
300 Sobota Agata Gdańsk Mała Pętla FTI Racing Team opłacono


Wyświetleń: 7606

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ