DUŻA PĘTLA nieoficjalne - CYKLO Gniewino - wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x PUNKT 1 PUNKT 2 PUNKT 3
1 1181 DERHELD ŁUKASZ M 1 M 30-39 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 93,5km 2:25:17 38.61 [km/h] 0:01:33 [min/km] 0:39:56 1:16:05 1:50:36
2 1142 REPIŃSKI TOMASZ M 2 M 30-39 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 93,5km 2:25:19 38.61 [km/h] 0:01:33 [min/km] 0:40:29 1:16:25 1:50:08
3 1156 WOJTAL MARCIN M 3 M 30-39 OLSZTYN MICHELIN BLOOMNET TEAM 93,5km 2:25:19 38.61 [km/h] 0:01:33 [min/km] 0:40:27 1:16:22 1:50:37
4 1061 PETKA AREK M 4 M 0-29 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 93,5km 2:25:26 38.57 [km/h] 0:01:33 [min/km] 0:40:26 1:16:20 1:50:37
5 1033 KOWALCZYK JAROSŁAW M 5 M 30-39 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 93,5km 2:25:32 38.55 [km/h] 0:01:33 [min/km] 0:40:28 1:16:24 1:50:41
6 1044 MAJKOWSKI DANIEL M 6 M 30-39 2 GDYNIA MAJBIKE TEAM 93,5km 2:25:58 38.43 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:27 1:16:19 1:50:44
7 1109 POLUS PIOTR M 7 M 0-29 2 BYDGOSZCZ WYSEPKA TEAM 93,5km 2:26:13 38.37 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:25 1:16:17 1:50:32
8 1157 BOGDZIEWICZ MICHAŁ M 8 M 40-49 1 GDAŃSK GEMINI 93,5km 2:26:17 38.35 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:27 1:16:20 1:50:37
9 1211 KAISER ANDRZEJ M 9 M 40-49 2 BYTÓW EUROBIKEACCMAREKELECTRICTEAM 93,5km 2:26:20 38.34 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:25 1:16:20 1:50:35
10 1073 RUCIŃSKI JAKUB M 10 M 40-49 3 SOPOT BIKE U UP EUROPELL 93,5km 2:26:24 38.32 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:29 1:16:19 1:50:39
11 1022 GRYGORCZYK KRYSTIAN M 11 M 0-29 3 GDAŃSK BIKE U UP EUROPELL 93,5km 2:26:26 38.31 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:26 1:16:20 1:50:38
12 1140 PRZYBYTEK MICHAŁ M 12 M 30-39 3 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 93,5km 2:26:36 38.27 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:31 1:16:29 1:50:44
13 1197 SNOCHOWSKI MICHAŁ M 13 M 30-39 4 REDA SEMEKO AQUACENTRUM 93,5km 2:26:38 38.26 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:30 1:16:24 1:50:55
14 1138 OSOJCA ARTUR M 14 M 40-49 4 GDAŃSK 93,5km 2:26:40 38.25 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:37 1:16:26 1:50:50
15 1214 LEWANDOWSKI ROBERT M 15 M 40-49 5 TORUŃ DADELO.PL 93,5km 2:26:41 38.25 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:37 1:16:27 1:51:02
16 1014 DOBKE JAN M 16 M 30-39 5 GDYNIA 93,5km 2:26:45 38.23 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:33 1:16:22 1:50:51
17 1096 VOROBEV RUSLAN M 17 M 40-49 6 KALININGRAD - 93,5km 2:26:51 38.20 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:33 1:16:24 1:50:52
18 1163 RADNY DARIUSZ M 18 M 40-49 7 GOWINO 4MMOL CLINIC 93,5km 2:26:53 38.19 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:40 1:16:29 1:50:59
19 1124 GOŁĘBICKI PAWEŁ M 19 M 30-39 6 GDAŃSK DAMEN-TORUS TEAM 93,5km 2:26:53 38.19 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:27 1:16:23 1:50:45
20 1121 EBERTOWSKI PRZEMYSLAW M 20 M 30-39 7 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 93,5km 2:26:53 38.19 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:40:28 1:16:23 1:50:43
21 1126 KACZOROWSKI TOMASZ M 21 M 40-49 8 GDAŃSK 93,5km 2:27:17 38.09 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:40:34 1:16:30 1:51:04
22 1097 PATERKA KRZYSZTOF M 22 M 40-49 9 GDYNIA DIVERSEY TEAM 93,5km 2:27:23 38.06 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:39:53 1:16:05 1:51:00
23 1215 GRABOWSKI MATEUSZ M 23 M 0-29 4 GDAŃSK VELOGD 93,5km 2:27:42 37.98 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:40:39 1:16:28 1:51:11
24 1182 BANACH ROBERT M 24 M 40-49 10 GDAŃSK APTEKA GEMINI BANACH SPORT TEAM 93,5km 2:27:46 37.97 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:40:36 1:16:28 1:51:13
25 1130 KOŁODZIK GRZEGORZ M 25 M 0-29 5 ŻARNOWIEC 93,5km 2:29:57 37.41 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:40:41 1:16:30 1:51:00
26 494 BIELIŃSKI PIOTR M 26 M 50-54 1 KONSTANCIN ACTIVEJET 93,5km 2:30:15 37.34 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:40:53 1:16:44 1:52:35
27 1003 BERTRAND KRZYSZTOF M 27 M 40-49 11 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 93,5km 2:30:17 37.33 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:40:37 1:16:39 1:52:32
28 1082 SUCHECKI MACIEJ M 28 M 40-49 12 GDYNIA SEMEKO AQUACENTRUM 93,5km 2:30:17 37.33 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:40:47 1:16:40 1:52:32
29 1160 PAJER ARTUR M 29 M 40-49 13 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 93,5km 2:30:22 37.31 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:40:46 1:16:40 1:52:34
30 1199 SYKUŁA JAKUB M 30 M 0-29 6 GDYNIA BST - BANACH SPORT TEAM 93,5km 2:30:27 37.29 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:40:40 1:16:37 1:52:33
31 1051 NOWACKI PIOTR M 31 M 40-49 14 PIŁA KOLARZ.PL 93,5km 2:30:29 37.28 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:40:39 1:16:39 1:52:34
32 1038 KUSIOWSKI LESZEK M 32 M 30-39 8 MAŁY RUDNIK BIKE U UP 93,5km 2:30:32 37.27 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:40:45 1:16:43 1:52:33
33 1212 KOPER MATEUSZ M 33 M 30-39 9 TCZEW GK GRYF TCZEW 93,5km 2:30:38 37.24 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:40:42 1:16:39 1:52:31
34 1117 SPECJAŁ ANDRZEJ M 34 M 50-54 2 BYDGOSZCZ - 93,5km 2:30:47 37.21 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:40:43 1:16:40 1:52:33
35 1166 KONOVALOV RUSLAN M 35 M 40-49 15 RUSSIA - 93,5km 2:30:49 37.20 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:41:02 1:16:53 1:53:20
36 1203 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M 36 M 40-49 16 GDAŃSK VELOGD 93,5km 2:30:52 37.19 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:41:05 1:16:54 1:53:37
37 1129 KOŁECKI ROBERT M 37 M 40-49 17 TUCHOM 93,5km 2:30:53 37.18 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:41:07 1:17:02 1:53:34
38 1137 MROZOWSKI SŁAWOMIR M 38 M 30-39 10 SOPOT 93,5km 2:30:55 37.17 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:41:06 1:16:54 1:53:36
39 1205 ZAWIERUSZYŃSKI RYSZARD M 39 M 40-49 18 OSIELSKO DADELO.PL 93,5km 2:31:08 37.12 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:41:06 1:17:05 1:53:38
40 1208 DRYZHENKO ANDREY M 40 M 0-29 7 KALININGRAD TURBO CREW 93,5km 2:31:09 37.12 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:41:13 1:17:04 1:53:29
41 414 STANDARSKI KAROL M 41 M 40-49 19 GDAŃSK 93,5km 2:31:11 37.11 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:41:04 1:17:06 1:53:27
42 1141 RAASZ PAWEŁ M 42 M 30-39 11 GDAŃSK 93,5km 2:31:15 37.09 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
43 1198 SOLARSKI JAKUB M 43 M 40-49 20 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM 93,5km 2:31:19 37.07 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:41:05 1:17:03 1:53:35
44 1045 MARZEC GRZEGORZ M 44 M 30-39 12 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 93,5km 2:31:24 37.05 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:41:05 1:17:06 1:53:37
45 1087 WALENCKI PAWEŁ M 45 M 30-39 13 GDAŃSK 93,5km 2:31:26 37.05 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:41:05 1:16:54 1:53:36
46 1001 ANDRZEJEWSKI PIOTR M 46 M 40-49 21 GDAŃSK 4SKATING 93,5km 2:31:37 37.00 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:40:53 1:17:04 1:53:37
47 1193 MIKIELSKI WITOLD M 47 M 30-39 14 OLSZTYNEK 93,5km 2:31:40 36.99 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:41:05 1:17:02 1:53:26
48 1024 JULKE SŁAWOMIR M 48 M 40-49 22 WARSZAWA BUUP 93,5km 2:31:53 36.94 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:41:01 1:17:04 1:53:39
49 1210 JANKOWSKI KRZYSZTOF M 49 M 30-39 15 SZCZECINEK GK GRYF TCZEW 93,5km 2:35:38 36.05 [km/h] 0:01:40 [min/km] 0:40:39 1:18:26 1:56:07
50 1041 MACHNIO ADAM M 50 M 30-39 16 TCZEW GK GRYF TCZEW 93,5km 2:35:40 36.04 [km/h] 0:01:40 [min/km] 0:40:52 1:18:28 1:56:05
51 1078 SERGIEL DAMIAN M 51 M 40-49 23 BYDGOSZCZ SISU-OWB TEAM 93,5km 2:35:43 36.03 [km/h] 0:01:40 [min/km] 0:41:22 1:18:28 1:56:07
52 1204 ZASTAWNY KRZYSZTOF M 52 M 0-29 8 GDAŃSK DIVERSEEXTREMETEAM 93,5km 2:35:44 36.02 [km/h] 0:01:40 [min/km] 0:40:58 1:18:25 1:56:06
53 1122 FALKOWSKI MICHAŁ M 53 M 40-49 24 MALBORK 93,5km 2:35:52 35.99 [km/h] 0:01:40 [min/km] 0:41:05 1:17:22 1:56:08
54 1120 BIELSKI ADAM M 54 M 50-54 3 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 93,5km 2:36:12 35.92 [km/h] 0:01:40 [min/km] 0:41:10 1:17:16 1:56:19
55 1046 MIGOWSKI IRENEUSZ M 55 M 40-49 25 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 93,5km 2:37:15 35.68 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:41:20 1:18:44 1:57:55
56 1143 ROMANOWSKI MATEUSZ M 56 M 0-29 9 STARE POLE 93,5km 2:37:16 35.67 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:41:29 1:18:43 1:57:55
57 1178 KRZYŻAK JAKUB M 57 M 30-39 17 GDYNIA XTRAINER.PL TREK 93,5km 2:37:17 35.67 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:41:30 1:18:43 1:57:55
58 19 BLADOWSKI ROMAN M 58 M 55-59 1 GDAŃSK 93,5km 2:37:30 35.62 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:41:15 1:18:41 1:57:56
59 1151 WIELICZKO RADOSŁAW M 59 M 50-54 4 GDAŃSK 93,5km 2:37:33 35.61 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:41:23 1:18:43 1:57:55
60 1030 KOŁAKOWSKI MARCIN M 60 M 30-39 18 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 93,5km 2:37:36 35.60 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:41:41 1:18:45 1:57:53
61 1128 KNOTHE ADAM M 61 M 40-49 26 NIEMCZ BUDSTOL INVEST 93,5km 2:37:37 35.59 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:41:18 1:18:45 1:57:56
62 1213 PIETRYCZUK DARIUSZ M 62 M 30-39 19 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 93,5km 2:37:48 35.55 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:41:24 1:18:45 1:57:55
63 1201 ŚLEDZIK SEBASTIAN M 63 M 50-54 5 SZAMOTUŁY DT4YOU 93,5km 2:37:55 35.53 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:41:36 1:18:45 1:57:57
64 1159 PIEPKA SŁAWOMIR M 64 M 40-49 27 LEŚNIEWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 93,5km 2:38:00 35.51 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:41:31 1:18:43 1:57:57
65 311 MUZYCZUK ADAM M 65 M 50-54 6 GDYNIA 93,5km 2:38:03 35.50 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:41:06 1:17:30 1:57:25
66 1110 KULAS MAREK M 66 M 55-59 2 GDYNIA NEXUS TEAM GDYNIA 93,5km 2:38:34 35.38 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:41:39 1:18:51 1:57:59
67 1179 SIEROŃSKI MARCIN M 67 M 30-39 20 GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 93,5km 2:41:51 34.66 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:41:49 1:21:53 2:02:20
68 1058 PAJER TOMASZ M 68 M 40-49 28 GDYNIA LTM MASTERS TEAM 93,5km 2:42:05 34.61 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:41:49 1:21:49 2:02:20
69 1183 BIELOWICZ MAREK M 69 M 40-49 29 GDYNIA BST - BANACH SPORT TEAM 93,5km 2:42:12 34.59 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:41:43 1:21:48 2:02:20
70 1200 SYKUŁA MARCIN M 70 M 40-49 30 GDYNIA BST - BANACH SPORT TEAM 93,5km 2:42:43 34.48 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:41:56 1:21:48 2:02:19
71 1170 WOJCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 71 M 30-39 21 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 93,5km 2:42:57 34.43 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:41:45 1:21:48 2:02:20
72 1090 WYCINKA JACEK M 72 M 55-59 3 CZERSK 93,5km 2:44:00 34.21 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:41:39 1:21:38 2:02:18
73 1086 TACIAK MAREK M 73 M 55-59 4 PIŁA KAMELEONTEAM 93,5km 2:45:56 33.81 [km/h] 0:01:46 [min/km] 0:44:22 1:22:58 2:03:50
74 1043 MACIEJEWSKI SŁAWOMIR M 74 M 50-54 7 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 93,5km 2:45:59 33.80 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:44:20 1:22:56 2:03:50
75 1209 MASALOV VYACHESLAV M 75 M 0-29 10 KALININGRAD TURBO CREW 93,5km 2:46:16 33.74 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:44:40 1:22:57 2:03:50
76 1060 PELC TOMASZ M 76 M 55-59 5 GDYNIA NEXUS TEAM 93,5km 2:46:22 33.72 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:44:20 1:22:57 2:03:54
77 1034 KOZŁOWSKI MAREK M 77 M 40-49 31 ŻNIN KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN 93,5km 2:46:23 33.72 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:44:19 1:22:55 2:03:50
78 1149 STYN MATEUSZ M 78 M 0-29 11 KARWIEŃSKIE BŁOTO PIERWSZE LUK CONNECT RACING TEAM 93,5km 2:46:23 33.72 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:44:23 1:22:55 2:03:48
79 1068 PRZYBYLSKI KAZIMIERZ M 79 M 55-59 6 WIĘCBORK WIĘCBORK 93,5km 2:46:26 33.71 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:44:21 1:22:59 2:03:51
80 1190 JAŃCZAK TOMASZ M 80 M 40-49 32 GDAŃSK 93,5km 2:46:27 33.70 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:44:22 1:23:01 2:03:52
81 1048 MOLFA MAREK M 81 M 65-69 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 93,5km 2:46:28 33.70 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:44:17 1:22:55 2:03:49
82 1202 TYMIŃSKI TOMASZ M 82 M 40-49 33 KOWALE BST BANACH SPORT TEAM 93,5km 2:46:37 33.67 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:44:23 1:23:08 2:04:17
83 403 TOMASZEWSKA KINGA K 1 K 40-49 GOWINO FTI RACING TEAM 93,5km 2:46:37 33.67 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:44:24 1:23:01 2:03:56
84 1007 BRZESKI ADAM M 83 M 40-49 34 WEJHEROWO SCHNEIDER ELECTRIC 93,5km 2:47:03 33.58 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:44:42 1:23:26 2:04:31
85 1187 GRUBA PIOTR M 84 M 30-39 22 GDAŃSK LPPTEAM 93,5km 2:47:18 33.53 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:41:31 1:21:48 2:02:36
86 1207 KLEDZIK MICHAŁ M 85 M 0-29 12 PIŁA KAMELEON PIŁA 93,5km 2:50:00 33.00 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:44:09 1:22:54 2:03:48
87 1084 SZCZUKOWSKI MICHAŁ M 86 M 30-39 23 TUCHOLA CYKLO TUCHOLA 93,5km 2:50:06 32.98 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:44:34 1:24:43 2:06:45
88 1196 PULWICKI MARCIN M 87 M 60-64 1 OBORNIKI DT4YOU 93,5km 2:50:09 32.97 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:44:40 1:24:43 2:06:47
89 1004 BIESZKE RAFAŁ M 88 M 30-39 24 GDYNIA 93,5km 2:50:17 32.95 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:44:47 1:24:42 2:06:47
90 1216 PRZYBYSZ PIOTR M 89 M 30-39 25 RUMIA MAJBIKE TEAM 93,5km 2:50:58 32.81 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:45:42 1:25:15 2:08:13
91 1080 SKAWIŃSKI TOMASZ M 90 M 40-49 35 GDYNIA NEXUS TEAM 93,5km 2:51:06 32.79 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:46:05 1:25:35 2:08:24
92 1047 MODLIŃSKA BEATA K 2 K 40-49 RUMIA MAJBIKE TEAM 93,5km 2:51:35 32.70 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:45:57 1:25:38 2:08:24
93 1189 JABŁOŃSKI JACEK M 91 M 40-49 36 SZCZECINEK 93,5km 2:52:34 32.51 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:41:48 1:24:13 2:07:17
94 1195 PRZESTRZELSKI PIOTR M 92 M 40-49 37 GDAŃSK BST BANACH SPORT TEAM 93,5km 2:52:35 32.51 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:41:56 1:23:55 2:08:10
95 1188 GUZA PRZEMYSLAW M 93 M 40-49 38 RUMIA ADVA 93,5km 2:54:01 32.24 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:47:28 1:28:12 2:10:29
96 1065 PIOTROWIAK ANDRZEJ M 94 M 60-64 2 FROMBORK HOTEL KOPERNIK 93,5km 2:54:26 32.16 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:45:58 1:27:33 2:10:02
97 1132 KOWALSKA MICHALINA K 3 K 0-29 UNISLAW SPORT ZDROWIE KONDYCJA 93,5km 2:54:26 32.16 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:47:31 1:28:16 2:10:01
98 1206 ZIÓŁKOWSKI MIROSŁAW M 95 M 40-49 39 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM 93,5km 2:54:49 32.09 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:44:21 1:23:09 2:07:01
99 1169 KUPC ZBIGNIEW M 96 M 40-49 40 GDYNIA MAJBIKE TEAM 93,5km 2:54:52 32.08 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:47:40 1:28:13 2:10:32
100 1018 FELKNER RYSZARD M 97 M 55-59 7 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 93,5km 2:55:57 31.88 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:48:14 1:28:43 2:11:45
101 1032 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 4 K 30-39 1 GDAŃSK 93,5km 2:55:59 31.88 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:48:13 1:28:39 2:11:45
102 1191 KŁOSOWSKI BARTOSZ M 98 M 30-39 26 GDAŃSK 93,5km 2:56:11 31.84 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:47:59 1:28:28 2:11:30
103 1125 GÓRSKA-SIEROŃSKA WIOLETA K 5 K 30-39 2 GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 93,5km 2:56:16 31.83 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:48:14 1:28:41 2:11:44
104 1185 GALIŃSKI PATRYK M 99 M 40-49 41 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM 93,5km 2:56:20 31.81 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:44:48 1:28:35 2:11:43
105 1095 ZIEMLEWSKI ZBIGNIEW M 100 M 65-69 2 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA LTM MASTERS TEAM 93,5km 2:56:33 31.78 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:48:08 1:28:37 2:11:42
106 1139 PRZYBYSZ PIOTR JAN M 101 M 60-64 3 GDYNIA AZS UG 93,5km 2:59:55 31.18 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:48:13 1:28:43 2:13:55
107 1186 GŁUSZCZAK WOJCIECH M 102 M 40-49 42 GDAŃSK KLAN GŁUSZCZAKÓW 93,5km 3:01:20 30.94 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:46:32 1:29:02 2:14:10
108 74 GOYKE KRZYSZTOF M 103 M 0-29 13 LUBKOWO 93,5km 3:06:20 30.11 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:48:23 1:28:44 2:14:32
109 1021 GÓRALSKI WALDEMAR M 104 M 65-69 3 PRUSZCZ GDAŃSKI 93,5km 3:09:43 29.57 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:52:09 1:35:21 2:22:30
110 1194 NACZYK MARTA K 6 K 30-39 3 GDYNIA DIETETYK WWW.FORMANASZCZYT.PL 93,5km 3:09:59 29.53 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:49:39 1:34:05 2:22:31
111 1040 LIPIŃSKI WOJCIECH M 105 M 60-64 4 MAŁKOWO LIPIŃSCY VELO KOLEKTYW 93,5km 3:10:17 29.48 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:50:30 1:33:26 2:22:32
112 1147 SOLEK MIECZYSŁAW M 106 M 60-64 5 WEJHEROWO NYPEL REDA 93,5km 3:13:02 29.06 [km/h] 0:02:04 [min/km] 0:51:45 1:37:37 2:25:12
113 1167 LEVIN EUGENY M 107 M 30-39 27 RUSSIA - 93,5km 3:14:08 28.90 [km/h] 0:02:05 [min/km] 0:51:47 1:31:34 2:18:35
114 1039 LEWANDOWSKA NATALIA K 7 K 40-49 1 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY MTB START KASZUBY 93,5km 3:14:13 28.89 [km/h] 0:02:05 [min/km] 0:52:09 1:36:59 2:25:02
115 1192 MIĄSIK BARTOSZ M 108 M 30-39 28 PRUSZCZ GDAŃSKI 93,5km 3:14:13 28.89 [km/h] 0:02:05 [min/km] 0:51:59 1:36:42 2:24:48
116 1071 RADZKI PIOTR M 109 M 50-54 8 SŁAWNO 93,5km 3:16:50 28.50 [km/h] 0:02:06 [min/km] 0:50:06 1:34:10 2:22:48
117 1171 ZWOLAK LESZEK M 110 M 40-49 43 GDAŃSK MAJBIKE TEAM 93,5km 3:19:24 28.13 [km/h] 0:02:08 [min/km] 1:08:38 1:51:11 2:32:59
118 1006 BORZĘCKI RYSZARD M 111 M 65-69 4 ZIELONA WIES NIEZRZESZONY 93,5km 3:26:10 27.21 [km/h] 0:02:12 [min/km] 0:52:14 1:39:03 2:29:30
- 1005 BŁAŻEJEWSKI MICHAŁ M - M 0-29 - GDYNIA 93,5km DNF - [km/h] - [min/km] 0:39:55 1:16:06 1:51:30
- 1027 KAZIMIERSKI PIOTR M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 93,5km DNF - [km/h] - [min/km] 0:41:06 1:17:05
- 1055 ORNOWSKI REMIGIUSZ M - M 40-49 - GDAŃSK BIKE U UP EUROPELL 93,5km DNF - [km/h] - [min/km] 0:40:37 1:16:25
- 1150 SZAR TADEUSZ M - M 30-39 - GDAŃSK 93,5km DNF - [km/h] - [min/km]
- 289 ŚREDZIŃSKI JAKUB M - M 30-39 - JASIEWO LTM MASTERS TEAM 93,5km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1002 BARCIK MARTA K - K 30-39 - GDAŃSK TRÓJMIEJSKIE KOLARKI 93,5km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1025 KANIECKI DAWID M - M 30-39 - GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 93,5km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1035 KRASZKIEWICZ OLGIERD M - M 40-49 - GDAŃSK OLFO FOTOGRAFIA 93,5km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1057 PAJER ARTUR M - M 40-49 - GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 93,5km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1066 POŁOM ANNA K - K 40-49 - SZLACHTA 93,5km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1074 RYNKOWSKI RAFAŁ M - M 0-29 - TORUŃ GK GRYF TCZEW 93,5km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1079 SIEROŃSKI MARCIN M - M 30-39 - GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 93,5km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1089 WŁODARCZYK ROBERT M - M 30-39 - ROGÓŹNO 76 LTM MASTERS TEAM 93,5km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1093 ZIELIŃSKI ARTUR M - M 0-29 - STAROGARD GDAŃSKI GK STG 93,5km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1111 NOWACZYŃSKI JAN M - M 40-49 - PELPLIN GK STG 93,5km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1134 KURSZEWSKI DAWID M - M 0-29 - SEMLIN GK STG 93,5km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1180 LASKOWSKI MACIEJ M - M 40-49 - GDYNIA MAJBIKE TEAM 93,5km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]

MAŁĄ PĘTLA nieoficjalne - CYKLO Gniewino - wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub SEKTOR DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x START PUNKT 2
1 395 BARTKOWIAK PRZEMYSŁAW M 1 M 30-39 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 47,5km 1:14:06 38.46 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:06:26 0:39:30
2 357 MARZEC TOMASZ M 2 M 30-39 SŁUPSK TOYOTA KAWISBIKE MTB SŁUPSK 2 47,5km 1:14:07 38.45 [km/h] 0:01:34 [min/km] 0:06:26 0:39:38
3 393 BARIKIEWICZ DORIAN M 3 M 0-29 - - 2 47,5km 1:14:49 38.09 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:39:42
4 115 KRAŚNICKI ADAM M 4 M 0-29 1 GDYNIA CYCLING PLANET 2 47,5km 1:14:50 38.08 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:39:44
5 144 MARZEJON MIKOŁAJ M 5 M 0-29 2 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 47,5km 1:14:55 38.04 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:39:31
6 394 KORZENIAK PATRYK M 6 M 30-39 1 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 47,5km 1:14:58 38.02 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:39:41
7 187 POPŁAWSKI JAKUB M 7 M 30-39 2 GDAŃSK WETERYNEK.PL/BIKE U UP 2 47,5km 1:14:58 38.02 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:39:39
8 46 DEYK ADAM M 8 M 0-29 3 KARTUZY 2 47,5km 1:14:58 38.02 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:39:42
9 401 POTRYKUS FILIP M 9 M 0-29 4 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 47,5km 1:15:00 38.00 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:39:39
10 239 SZWABA JAN M 10 M 0-29 5 MEZOWO 2 47,5km 1:15:01 37.99 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:39:39
11 30 CHMIELEWSKI MACIEJ M 11 M 40-49 1 STARGARD SZCZECIŃSKI STC STARGARD 2 47,5km 1:15:11 37.91 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:39:39
12 458 MARYCZ JAROSLAW M 12 M 30-39 3 KOSZALIN MARYCZ.COM 2 47,5km 1:15:17 37.86 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:40:26
13 507 HOPPA KACPER M 13 M 0-29 6 LEŹNO CARTUSIA KARTUZY 2 47,5km 1:15:18 37.85 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:39:50
14 44 DEMBEK TOMASZ M 14 M 40-49 2 GDAŃSK BIKE U UP 2 47,5km 1:15:19 37.84 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:39:47
15 129 LATAŃSKI RADOSLAW M 15 M 30-39 4 KUSICE TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK 2 47,5km 1:15:23 37.81 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26
16 306 CHABOWSKI MARCIN M 16 M 30-39 5 SKARSZEWY SCT SKARSZEWY 2 47,5km 1:15:26 37.78 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:39:49
17 64 GĄSIOROWSKI MICHAŁ M 17 M 30-39 6 BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ 2 47,5km 1:15:29 37.76 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:06:26 0:39:43
18 399 BUJA KRYSTIAN M 18 M 0-29 7 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 47,5km 1:15:42 37.65 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:06:26 0:39:59
19 32 CHOJNACKI BARTOSZ M 19 M 40-49 3 KOSZALIN JACACOACH 2 47,5km 1:15:43 37.64 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:06:26 0:40:27
20 91 JERZYNA JACEK M 20 M 40-49 4 RÓŻYNY DOLINA NOTECI RACING TEAM 2 47,5km 1:15:48 37.60 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:06:26 0:40:02
21 10 BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW M 21 M 30-39 7 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 47,5km 1:15:51 37.57 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:06:26 0:39:57
22 424 CISKOWSKI MICHAŁ M 22 M 30-39 8 GDYNIA ACEL 2 47,5km 1:15:52 37.57 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:06:26 0:40:19
23 337 GLUSZKO KUBA M 23 M 30-39 9 KOSZALIN 2 47,5km 1:16:00 37.50 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:06:26 0:40:27
24 505 KRZYWIEC MARIUSZ M 24 M 40-49 5 GDYNIA ROWEROWE PRZYMARZE 2 47,5km 1:16:02 37.48 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:06:26 0:40:26
25 75 GÓRSKI MACIEJ M 25 M 30-39 10 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 47,5km 1:16:12 37.40 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:06:26 0:40:25
26 86 JANIC ŁUKASZ M 26 M 30-39 11 NOWOGARD STC STARGARD 2 47,5km 1:16:27 37.28 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:06:26 0:39:49
27 473 SIENKIEWICZ PATRYK M 27 M 40-49 6 GDYNIA DREAM TRI TEAM 4 47,5km 1:18:23 36.36 [km/h] 0:01:39 [min/km] 0:10:03 0:41:08
28 440 GRUSZECKI DAMIAN M 28 M 30-39 12 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 4 47,5km 1:18:58 36.09 [km/h] 0:01:40 [min/km] 0:10:03 0:41:10
29 92 JĘDRZEJEWSKI PIOTR M 29 M 0-29 8 GDAŃSK 2 47,5km 1:19:45 35.74 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:06:26 0:40:13
30 29 CHMIEL KRZYSZTOF M 30 M 30-39 13 BOLSZEWO NORDA ACTIVE TEAM 4 47,5km 1:20:06 35.58 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:10:03 0:41:23
31 90 JEKA KAMIL M 31 M 30-39 14 STARZYNO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 47,5km 1:20:23 35.46 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:40:47
32 219 SŁOWIK MICHAŁ M 32 M 40-49 7 GDYNIA WASABI LLAGOSTERA YCE 2 47,5km 1:20:26 35.43 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:40:28
33 260 WEGNER KAMIL M 33 M 30-39 15 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 47,5km 1:20:29 35.41 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:42:22
34 302 SAWICZ MICHAŁ M 34 M 30-39 16 PĘPOWO START KARTUZY 2 47,5km 1:20:30 35.40 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:41:57
35 229 STRZYŻEWSKI TOMASZ M 35 M 0-29 9 WEJHEROWO NORDA ACTIVE TEAM 3 47,5km 1:20:32 35.39 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:08:18 0:42:52
36 140 MALLEK DAWID M 36 M 0-29 10 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 2 47,5km 1:20:33 35.38 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:42:35
37 95 KAMIŃSKI BARTOSZ M 37 M 30-39 17 TCZEW GK GRYF TCZEW 2 47,5km 1:20:35 35.37 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26
38 37 CZERNIŁO BARTŁOMIEJ M 38 M 30-39 18 SŁUPSK 2 47,5km 1:20:42 35.32 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:42:24
39 398 KULESZA JACEK M 39 M 50-54 1 GDYNIA 2 47,5km 1:20:44 35.30 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:42:09
40 200 RÓŻALSKI RAFAŁ M 40 M 40-49 8 GDAŃSK BST 2 47,5km 1:20:46 35.29 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:42:08
41 252 TYMIŃSKI JACEK M 41 M 40-49 9 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 2 47,5km 1:20:47 35.28 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:42:12
42 379 WARTAŁA DANIEL M 42 M 30-39 19 BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ 3 47,5km 1:20:50 35.26 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:08:18
43 247 TOMASZEWSKI DARIUSZ M 43 M 40-49 10 GOWINO FTI RACING TEAM 2 47,5km 1:20:52 35.24 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:43:01
44 225 STASZEWSKI PIOTR M 44 M 30-39 20 RESZEL 2 47,5km 1:20:56 35.21 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:42:53
45 223 STANKA PAWEŁ M 45 M 40-49 11 PRUSZCZ GDAŃSKI 2 47,5km 1:20:57 35.21 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26
46 67 GOCAŁ PIOTR M 46 M 30-39 21 GDAŃSK SPB 2 47,5km 1:21:05 35.15 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:42:53
47 172 PIASECKI FILIP M 47 M 30-39 22 SOPOT ROWEROWE KASZUBY 2 47,5km 1:21:06 35.14 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:43:07
48 213 SKIBA PAWEŁ M 48 M 30-39 23 JUSZKOWO VO2MAX MTB TEAM 2 47,5km 1:21:06 35.14 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:06:26 0:42:12
49 11 BĄCZKOWSKI MACIEJ M 49 M 40-49 12 BIAŁE BŁOTA POLONIA BYDGOSZCZ 2 47,5km 1:21:09 35.12 [km/h] 0:01:43 [min/km] 0:06:26 0:43:04
50 148 MIELEWCZYK RAFAŁ M 50 M 0-29 11 GOŚCICINO 2 47,5km 1:21:12 35.10 [km/h] 0:01:43 [min/km] 0:06:26 0:42:53
51 141 MALLEK PAWEŁ M 51 M 0-29 12 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 2 47,5km 1:21:13 35.09 [km/h] 0:01:43 [min/km] 0:06:26 0:42:34
52 278 ZYŚKO PAWEŁ M 52 M 30-39 24 KOSZALIN 2 47,5km 1:21:17 35.06 [km/h] 0:01:43 [min/km] 0:06:26 0:42:13
53 285 WALDMAN MICHAŁ M 53 M 0-29 13 GDAŃSK 2 47,5km 1:21:18 35.06 [km/h] 0:01:43 [min/km] 0:06:26 0:42:19
54 5 BACHTIAK MARCIN M 54 M 40-49 13 BIALOGARD JACACOACH 2 47,5km 1:21:33 34.95 [km/h] 0:01:43 [min/km] 0:06:26 0:43:05
55 269 WRÓBLEWSKI WIKTOR M 55 M 30-39 25 GDYNIA MEWA GDYNIA 2 47,5km 1:21:41 34.89 [km/h] 0:01:43 [min/km] 0:06:26 0:42:46
56 218 SKRZYPKOWSKI JAKUB M 56 M 0-29 14 ŻUKOWO GKS CARTUSIA KARTUZY BIKE ATELIER 3 47,5km 1:21:44 34.87 [km/h] 0:01:43 [min/km] 0:08:18 0:43:01
57 371 SKWERES PIOTR M 57 M 0-29 15 GDYNIA DYNATRACE 3 47,5km 1:22:12 34.67 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:08:18 0:43:03
58 321 ŻURAWICZ ANDRZEJ M 58 M 30-39 26 RUMIA 2 47,5km 1:22:15 34.65 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:06:26 0:43:04
59 1020 FRYMARK MARCIN M 59 M 30-39 27 REDA NORDA ACTIVE TEAM 3 47,5km 1:22:22 34.60 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:08:18 0:43:24
60 376 TOPA ŁUKASZ M 60 M 30-39 28 WEJHEROWO CRIST SA 3 47,5km 1:22:25 34.58 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:08:18 0:43:36
61 353 MACIEJEWSKI RAFAŁ M 61 M 40-49 14 ŻNIN K S SZOSA ŻNIN 3 47,5km 1:22:26 34.57 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:08:18 0:43:33
62 186 POMIERSKI MICHAL M 62 M 30-39 29 GDANSK 3 47,5km 1:22:27 34.57 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:08:18 0:43:37
63 336 GIERSZEWSKI SŁAWOMIR M 63 M 50-54 2 KĄPINO 3 47,5km 1:22:31 34.54 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:08:18 0:43:34
64 348 KOTASIŃSKI FILIP M 64 M 30-39 30 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 3 47,5km 1:22:34 34.52 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:08:18 0:43:32
65 408 SYNORADZKI ADAM M 65 M 0-29 16 STARNICE MARKOS SPORT TEAM 3 47,5km 1:22:41 34.47 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:08:18 0:43:41
66 335 GESEK ROBERT M 66 M 40-49 15 RUMIA 3 47,5km 1:22:42 34.46 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:08:18 0:43:39
67 372 STELMACH ŁUKASZ M 67 M 30-39 31 LUZINO LUK CONNECT RACING TEAM 3 47,5km 1:22:50 34.41 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:08:18 0:43:52
68 250 TRZCIŃSKI KAMIL M 68 M 30-39 32 GDAŃSK 3 47,5km 1:23:00 34.34 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:08:18
69 1103 LISIECKI TOMASZ M 69 M 50-54 3 GDYNIA NEXUS TEAM GDYNIA 3 47,5km 1:23:03 34.32 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:08:18 0:43:43
70 177 PLECZYŃSKI MARCIN M 70 M 40-49 16 GDYNIA CZARNY SPECJAL TEAM 2 47,5km 1:23:04 34.31 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:06:26 0:42:20
71 154 NEUBAUER ŁUKASZ M 71 M 30-39 33 KALISKA 3 47,5km 1:23:04 34.31 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:08:18 0:43:52
72 334 FURMANIAK ŁUKASZ M 72 M 30-39 34 PIECHCIN KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN 3 47,5km 1:23:04 34.31 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:08:18 0:43:44
73 245 TLUSZCZAK RAFAŁ M 73 M 40-49 17 GDYNIA HOTEL CZTERY BRZOZY 2 47,5km 1:23:18 34.21 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:06:26 0:44:19
74 373 SULEWSKI ŁUKASZ M 74 M 30-39 35 ŁĘGOWO 2 47,5km 1:23:20 34.20 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:06:26 0:43:18
75 8 BARTKOWSKI MAREK M 75 M 50-54 4 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 47,5km 1:23:24 34.17 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:06:26 0:43:23
76 93 JUNAK ZBIGNIEW M 76 M 65-69 1 CHOSZCZNO STC STARGARD 2 47,5km 1:23:25 34.17 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:06:26 0:44:26
77 271 ZACHACZ ANDRZEJ M 77 M 40-49 18 SIELSKO STC STARGARD 3 47,5km 1:23:28 34.15 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:08:18 0:44:04
78 152 NACZK BARTOSZ M 78 M 30-39 36 PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM 4 47,5km 1:23:31 34.12 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:10:03 0:42:28
79 45 DETTLAFF KAROL M 79 M 30-39 37 GDANSK 3 47,5km 1:23:36 34.09 [km/h] 0:01:46 [min/km] 0:08:18 0:43:35
80 80 HABAJ PIOTR M 80 M 30-39 38 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 2 47,5km 1:23:48 34.01 [km/h] 0:01:46 [min/km] 0:06:26 0:43:16
81 240 SZWARC KRZYSZTOF JAKUB M 81 M 30-39 39 GDAŃSK SPB 2 47,5km 1:24:02 33.92 [km/h] 0:01:46 [min/km] 0:06:26 0:43:25
82 442 JAWORAŃSKI TOMEK M 82 M 0-29 17 BYTONIA 2 47,5km 1:24:03 33.91 [km/h] 0:01:46 [min/km] 0:06:26 0:45:01
83 170 PAPELBON ROMAN M 83 M 30-39 40 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 2 47,5km 1:24:08 33.87 [km/h] 0:01:46 [min/km] 0:06:26 0:44:54
84 145 MATUSZEWSKI KRZYSZTOF M 84 M 60-64 1 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 2 47,5km 1:24:10 33.86 [km/h] 0:01:46 [min/km] 0:06:26 0:44:54
85 253 UFNALEWSKI FILIP M 85 M 40-49 19 ELBLĄG TKF.PL 2 47,5km 1:24:22 33.78 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:06:26 0:45:38
86 228 STRZELECKI PAWEŁ M 86 M 0-29 18 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 47,5km 1:24:22 33.78 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:06:26 0:44:19
87 160 NOWAK SEBASTIAN M 87 M 30-39 41 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 47,5km 1:24:24 33.77 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:06:26 0:43:26
88 205 SEKIDA MATEUSZ M 88 M 40-49 20 GOŚCICINO 2 47,5km 1:24:31 33.72 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:06:26 0:45:13
89 320 RASZKOWSKI PIOTR M 89 M 30-39 42 GDAŃSK RUN-PASSION.PL 2 47,5km 1:24:39 33.67 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:06:26 0:45:22
90 1023 JAWORSKI MARCIN M 90 M 40-49 21 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 4 47,5km 1:24:40 33.66 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:10:03 0:44:57
91 1067 POŁOMKA PIOTR M 91 M 30-39 43 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 4 47,5km 1:24:41 33.65 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:10:03 0:44:58
92 300 POPŁAWSKI TADEUSZ M 92 M 50-54 5 GDAŃSK WETERYNEK.PL/BIKE U UP/ 2 47,5km 1:24:45 33.63 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:06:26 0:45:19
93 192 RADNY ROBERT M 93 M 40-49 22 KAZIMIERZ 2 47,5km 1:24:50 33.60 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:06:26 0:45:25
94 42 DEJNEKA PRZEMYSŁAW M 94 M 40-49 23 GDAŃSK 2 47,5km 1:25:00 33.53 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:06:26 0:45:35
95 364 PYSZORA IRENEUSZ M 95 M 50-54 6 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 3 47,5km 1:25:13 33.44 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:08:18 0:43:54
96 230 STYPUŁKOWSKI KRZYSZTOF M 96 M 0-29 19 GDAŃSK 3 47,5km 1:25:17 33.42 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:08:18 0:44:00
97 453 LEWANDOWSKI PATRYK M 97 M 0-29 20 WEJHEROWO NORDA ACTIVE TEAM 4 47,5km 1:25:21 33.39 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:10:03 0:45:15
98 214 SKONECZNY KAMIL M 98 M 30-39 44 GDYNIA VELOGD 2 47,5km 1:25:28 33.35 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:06:26 0:45:34
99 363 PIKUŁA MICHAŁ M 99 M 40-49 24 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 3 47,5km 1:25:42 33.26 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:08:18 0:44:23
100 130 LAWRENC MAKSYMILIAN M 100 M 0-29 21 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 4 47,5km 1:25:58 33.15 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:10:03 0:46:00
101 432 FORMELA BARTOSZ M 101 M 0-29 22 BOLSZEWO NORDA ACTIVE TEAM 4 47,5km 1:26:01 33.13 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:10:03 0:45:53
102 1010 CHOJKE WOJCIECH M 102 M 30-39 45 GDYNIA 4 47,5km 1:26:04 33.11 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:10:03 0:46:03
103 477 STENKA TOMASZ M 103 M 0-29 23 REDA 4 47,5km 1:26:05 33.11 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:10:03 0:46:07
104 472 RYZA ADAM M 104 M 40-49 25 GDAŃSK PROKOKSKINGXC_PL 4 47,5km 1:26:10 33.08 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:10:03 0:45:53
105 446 KOWAL ZBIGNIEW M 105 M 40-49 26 SŁUPSK STOPA SŁUPSK , MOWI 4 47,5km 1:26:20 33.01 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:10:03 0:46:12
106 501 WRÓBEL MAREK M 106 M 30-39 46 GDAŃSK MTB POMERANIA BY PROSPORT 4 47,5km 1:26:25 32.98 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:10:03 0:46:04
107 23 BORLIK RAFAŁ M 107 M 30-39 47 NOWA WIES LEBORSKA NOVILE TEAM 4 47,5km 1:26:26 32.97 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:10:03 0:46:03
108 495 BORYS PIOTR M 108 M 30-39 48 RUMIA MAJBIKE TEAM 4 47,5km 1:26:27 32.97 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:10:03 0:46:01
109 441 JACH PIOTR M 109 M 30-39 49 ŁÓDŹ 4 47,5km 1:26:29 32.95 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:10:03 0:46:00
110 58 FILIPOWSKI ARKADIUSZ M 110 M 40-49 27 SLAWNO 2 47,5km 1:26:47 32.84 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:06:26 0:45:36
111 76 GRABOWSKI EDMUND M 111 M 70+ 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 2 47,5km 1:26:53 32.80 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:06:26 0:45:50
112 386 BOGDZIEWICZ EUGENIUSZ M 112 M 70+ 2 GDAŃSK NEXUS GDYNIA 2 47,5km 1:26:57 32.78 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:06:26 0:45:57
113 63 GĄGOL ROBERT M 113 M 30-39 50 CZŁUCHÓW 2 47,5km 1:27:02 32.75 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:06:26 0:45:53
114 262 WIERZBOWSKI SYLWESTER M 114 M 40-49 28 MORĄG 2 47,5km 1:27:09 32.70 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:06:26 0:45:50
115 452 LEŚNIEWSKI MAREK M 115 M 50-54 7 GDAŃSK 4 47,5km 1:27:12 32.68 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:10:03 0:46:13
116 498 SOBOTA AGATA K 1 K 0-29 GDAŃSK FTI RACING TEAM 5 47,5km 1:27:12 32.68 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:11:57 0:45:49
117 24 BRANDT MACIEJ M 116 M 50-54 8 ELBLĄG ROWEL 3 47,5km 1:27:12 32.68 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:08:18 0:44:23
118 227 STOLTMAN SŁAWOMIR M 117 M 40-49 29 BYTÓW 2 47,5km 1:27:23 32.61 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:06:26 0:45:41
119 237 SZOTOWICZ MONIKA K 2 K 30-39 STARGARD STC STARGARD 5 47,5km 1:27:31 32.57 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:11:57 0:45:57
120 308 GORDON ALEKSANDRA K 3 K 30-39 GDYNIA FALA 5 47,5km 1:27:32 32.56 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:11:57 0:45:54
121 486 CICHERSKI TOMASZ M 118 M 40-49 30 MALBORK 4 47,5km 1:27:35 32.54 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:10:03 0:46:06
122 488 LIŚKIEWICZ ŁUKASZ M 119 M 40-49 31 ZŁAWIEŚ WIELKA JACACOACH 4 47,5km 1:27:39 32.52 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:10:03 0:46:11
123 102 KLEWECKA DOROTA K 4 K 40-49 1 STARGARD STC STARGARD 5 47,5km 1:27:39 32.52 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:11:57 0:45:52
124 291 KOWALCZYK MAGDALENA K 5 K 30-39 1 GDAŃSK SPORTEVO TRIATHLON TEAM 5 47,5km 1:27:42 32.50 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:11:57 0:45:52
125 195 REMER ŁUKASZ M 120 M 0-29 24 MIEROSZYNO KLIF TEAM CHŁAPOWO 3 47,5km 1:27:52 32.44 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:08:18 0:47:37
126 496 PATOKA AGNIESZKA K 6 K 0-29 1 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 5 47,5km 1:27:52 32.44 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:11:57 0:46:49
127 457 MARSZAŁEK TOMASZ M 121 M 40-49 32 GDYNIA 4 47,5km 1:27:57 32.40 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:10:03 0:46:10
128 117 KROPIDŁOWSKI KRZYSZTOF M 122 M 30-39 51 GŁÓWCZYCE OLITE RACING TEAM 3 47,5km 1:28:02 32.37 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:08:18 0:46:49
129 455 MARCZYK OSKAR M 123 M 0-29 25 CHŁAPOWO K.S KLIF CHŁAPOWO 3 47,5km 1:28:05 32.36 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:08:18 0:47:36
130 389 CYWIŃSKA EWELINA K 7 K 30-39 2 GDAŃSK MAJBIKE TEAM 5 47,5km 1:28:07 32.34 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:11:57 0:45:59
131 182 PŁOTKA ADAM M 124 M 30-39 52 BANINO BORGA 3 47,5km 1:28:11 32.32 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:08:18 0:47:50
132 438 GÓRSKI SŁAWOMIR M 125 M 40-49 33 WEJHEROWO 3 47,5km 1:28:19 32.27 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:08:18 0:45:27
133 435 GÓRA TOMASZ M 126 M 0-29 26 RYBNO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 4 47,5km 1:28:28 32.22 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:10:03 0:45:58
134 437 GÓRSKI MICHAŁ M 127 M 30-39 53 GDAŃSK 4 47,5km 1:28:34 32.18 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:10:03 0:46:15
135 178 PLINSKI KAJETAN M 128 M 0-29 27 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 3 47,5km 1:28:37 32.16 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:08:18 0:47:40
136 449 KUBIK AGNIESZKA K 8 K 30-39 3 GDAŃSK BCT TEAM GDYNIA/ TRI LADIES 5 47,5km 1:28:42 32.13 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:11:57 0:46:13
137 43 DEMBEK KRZYSZTOF M 129 M 30-39 54 SOPOT 3 47,5km 1:28:44 32.12 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:08:18 0:47:59
138 304 SŁABOLEPSZY KRYSTIAN M 130 M 0-29 28 BOŻEPOLE WIELKIE - 2 47,5km 1:29:04 32.00 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:06:26 0:45:49
139 105 KOBESZKO BARTŁOMIEJ M 131 M 30-39 55 GDYNIA 2 47,5km 1:29:06 31.99 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:06:26 0:46:32
140 139 ŁUCZYŃSKI JANUSZ M 132 M 50-54 9 GDAŃSK 2 47,5km 1:29:08 31.97 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:06:26 0:46:19
141 430 DZEDZEJ ANDRZEJ M 133 M 0-29 29 GDAŃSK 4 47,5km 1:29:20 31.90 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:10:03 0:47:45
142 7 BARAN SEWERYN M 134 M 0-29 30 GOŁCZEWO BASZTA BYTÓW 4 47,5km 1:29:23 31.89 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:10:03 0:47:44
143 354 MADERSKI RAFAŁ M 135 M 40-49 34 SOPOT 4 47,5km 1:29:25 31.87 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:10:03 0:47:57
144 426 CZEPUKOJĆ TADEUSZ M 136 M 50-54 10 GDAŃSK TORUS TRIATHLON TEAM 4 47,5km 1:29:33 31.83 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:10:03 0:47:46
145 504 PRAŻYŃSKI PAWEŁ M 137 M 0-29 31 BYDGOSZCZ GEPART 4 47,5km 1:29:36 31.81 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:10:03 0:47:00
146 169 OSTROCHALSKI BARTŁOMIEJ M 138 M 40-49 35 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 47,5km 1:29:38 31.80 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:06:26 0:46:54
147 9 BARTKOWSKI SŁAWOMIR M 139 M 55-59 1 POZNAŃ BARTKI KOLARZE 2 47,5km 1:29:40 31.78 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:06:26 0:46:58
148 111 KOSZAŁKA ANDRZEJ M 140 M 30-39 56 NOWA WIEŚ LĘBORSKA NOVILE TEAM 4 47,5km 1:29:43 31.77 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:10:03 0:46:43
149 462 OLSZEWSKI TOMASZ M 141 M 30-39 57 GDAŃSK 4 47,5km 1:29:58 31.68 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:10:03 0:47:46
150 303 POBLOCKI TOMASZ M 142 M 55-59 2 BANINO STC 2 47,5km 1:30:03 31.65 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:06:26 0:46:28
151 94 KACZMAREK SŁAWOMIR M 143 M 30-39 58 GDAŃSK 2 47,5km 1:30:09 31.61 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:06:26 0:49:16
152 13 BEREZA KAMIL M 144 M 30-39 59 SŁUPSK 3 47,5km 1:30:17 31.57 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:08:18 0:47:51
153 70 GOLL KAMIL M 145 M 0-29 32 GDYNIA 3 47,5km 1:30:20 31.55 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:08:18 0:48:04
154 347 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA MILENA K 9 K 30-39 4 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 5 47,5km 1:30:25 31.52 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:11:57 0:47:55
155 261 WICEK JAKUB M 146 M 30-39 60 STAROGARD GDAŃSKI 3 47,5km 1:30:26 31.51 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:08:18 0:48:13
156 151 MUNDZIA URSZULA K 10 K 0-29 2 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5 47,5km 1:30:28 31.50 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:11:57 0:48:01
157 173 PIEPER AGNIESZKA K 11 K 0-29 3 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5 47,5km 1:30:43 31.42 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:11:57 0:48:03
158 131 LEMMLE KRZYSZTOF M 147 M 40-49 36 GDAŃSK 3 47,5km 1:30:46 31.40 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:08:18 0:48:03
159 343 JARMOŁOWICZ BEATA K 12 K 40-49 2 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 5 47,5km 1:30:47 31.39 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:11:57 0:48:03
160 503 WITKOWSKI ANDRZEJ M 148 M 60-64 2 BIAŁOGARD JACACOACH 3 47,5km 1:30:49 31.38 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:08:18 0:48:21
161 497 KLAWITTER LESZEK M 149 M 40-49 37 GDYNIA - 4 47,5km 1:30:50 31.38 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:10:03 0:48:17
162 157 NOREK RYSZARD M 150 M 65-69 2 SŁAWNO 3 47,5km 1:30:59 31.32 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:08:18 0:48:17
163 79 GRZEMSKI JAKUB M 151 M 30-39 61 GDYNIA 3 47,5km 1:31:02 31.31 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:08:18 0:48:27
164 108 KOPOWSKI STEFAN M 152 M 55-59 3 GDAŃSK 3 47,5km 1:31:05 31.29 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:08:18 0:48:45
165 21 BORCOWSKI JANUSZ M 153 M 50-54 11 GDYNIA WETERYNEK.PL/BIKE U UP 3 47,5km 1:31:06 31.28 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:08:18 0:48:44
166 346 KOCHAŃSKI KAJETAN M 154 M 0-29 33 GDYNIA DYNATRACE 4 47,5km 1:31:09 31.27 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:10:03 0:47:42
167 493 BIELIŃSKA ANNA K 13 K 50+ 1 KONSTANCIN ACTIVEJET 5 47,5km 1:31:12 31.25 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:11:57 0:48:03
168 329 BRODACKI MACIEJ M 155 M 30-39 62 SZCZECIN SWIEZAK TEAM 3 47,5km 1:31:12 31.25 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:08:18 0:48:45
169 366 ROMANOWSKI MICHAŁ M 156 M 30-39 63 GDAŃSK MRW 4 47,5km 1:31:19 31.21 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:10:03 0:48:17
170 333 DEYK ZDZISŁAW M 157 M 60-64 3 ZAWORY 4 47,5km 1:31:23 31.19 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:10:03 0:48:40
171 149 MIKOŁAJCZAK MICHAŁ M 158 M 40-49 38 GDAŃSK LPPTEAM 2 47,5km 1:31:24 31.18 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:06:26 0:49:36
172 235 SZERSZENOWICZ DANIEL M 159 M 0-29 34 PRUSZCZ GDAŃSKI 3 47,5km 1:31:37 31.11 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:08:18 0:48:42
173 502 LABUDA MIKOŁAJ M 160 M 55-59 4 LUZINO - 4 47,5km 1:31:40 31.09 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:10:03 0:48:20
174 27 BRZESKI ŁUKASZ M 161 M 30-39 64 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 2 47,5km 1:31:45 31.06 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:06:26 0:47:20
175 351 KURZYŃSKI KRYSTIAN M 162 M 40-49 39 GDYNIA 4 47,5km 1:31:49 31.04 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:10:03 0:48:20
176 352 ŁUKASZEWSKI ZDZISŁAW M 163 M 60-64 4 BRODNICA 4 47,5km 1:31:57 31.00 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:10:03 0:47:54
177 421 BANACH RYSZARD M 164 M 65-69 3 GDANSK BST BANACH SPORT TEAM 4 47,5km 1:32:07 30.94 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:10:03 0:48:34
178 358 MAZERANT PIOTR M 165 M 40-49 40 MALBORK 4 47,5km 1:32:14 30.90 [km/h] 0:01:57 [min/km] 0:10:03
179 162 OGRODOWSKA MAŁGORZATA K 14 K 30-39 5 GDYNIA 3LIFE TEAM 5 47,5km 1:32:32 30.80 [km/h] 0:01:57 [min/km] 0:11:57 0:48:25
180 255 WALCZAK MARIUSZ M 166 M 40-49 41 BOLSZEWO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 4 47,5km 1:32:32 30.80 [km/h] 0:01:57 [min/km] 0:10:03 0:48:05
181 18 BLADOWSKA MAGDALENA K 15 K 0-29 4 KARTUZY RUN-PASSION.PL 5 47,5km 1:32:32 30.80 [km/h] 0:01:57 [min/km] 0:11:57 0:49:02
182 433 GAFKA WALDEMAR M 167 M 40-49 42 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 4 47,5km 1:32:35 30.78 [km/h] 0:01:57 [min/km] 0:10:03 0:49:10
183 342 JANYGA-KULIK KAROLINA K 16 K 40-49 3 GDYNIA KULIK&KUREK 5 47,5km 1:32:46 30.72 [km/h] 0:01:57 [min/km] 0:11:57 0:48:13
184 328 BORYSIEWICZ RYSZARD M 168 M 65-69 4 KOSZALIN 4 47,5km 1:32:58 30.66 [km/h] 0:01:57 [min/km] 0:10:03 0:48:39
185 489 GOIKE PIOTR M 169 M 40-49 43 SKOWARCZ BIEGAM BO LUBIĘ 4 47,5km 1:33:16 30.56 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:10:03 0:48:45
186 500 TASIOR PAWEŁ M 170 M 30-39 65 BRAK DANYCH BRAK DANYCH 4 47,5km 1:33:24 30.51 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:10:03 0:48:43
187 100 KARPIŃSKI MATEUSZ M 171 M 30-39 66 GDAŃSK 4 47,5km 1:33:36 30.45 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:10:03 0:48:59
188 476 STELMACH AGATA K 17 K 0-29 5 GDAŃSK ZONE3 TEAM/DZIAŁAJ.INSPIRUJ 5 47,5km 1:33:41 30.42 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:11:57 0:49:38
189 469 ROSA GRZEGORZ M 172 M 30-39 67 LUZINO OMEGA FITNESS & GYM LUZINO 4 47,5km 1:33:50 30.37 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:10:03 0:48:40
190 57 FIJOŁEK JAREK M 173 M 40-49 44 GDAŃSK WWW.OPONY3MIASTO.PL 4 47,5km 1:34:07 30.28 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:10:03 0:49:56
191 407 LEWANDOWSKI HENRYK M 174 M 40-49 45 GDAŃSK 3 47,5km 1:34:09 30.27 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:08:18 0:49:23
192 484 ZNAJMIECKI PIOTR M 175 M 30-39 68 BANINO 4 47,5km 1:34:10 30.27 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:10:03 0:50:07
193 463 PIETRZYK JAN M 176 M 30-39 69 GDAŃSK 4 47,5km 1:34:11 30.26 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:10:03 0:50:18
194 429 DUBIELLA ADAM M 177 M 40-49 46 GDYNIA RAK TEAM 4 47,5km 1:34:12 30.25 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:10:03 0:49:09
195 447 KRAMARZ AGNIESZKA K 18 K 0-29 6 GDAŃSK 5 47,5km 1:34:13 30.25 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:11:57 0:48:44
196 103 KLIMASZEWSKI KRZYSZTOF M 178 M 40-49 47 GDYNIA KLIMEK TEAM 3 47,5km 1:34:27 30.17 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:08:18 0:49:20
197 392 BORYS KATARZYNA K 19 K 30-39 6 RUMIA MAJBIKE TEAM 5 47,5km 1:34:27 30.17 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:11:57 0:50:14
198 97 KAMIONKA KLAUDIA K 20 K 0-29 7 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5 47,5km 1:34:38 30.12 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:11:57 0:50:31
199 174 PIKUŁA DOROTA K 21 K 40-49 4 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 5 47,5km 1:34:39 30.11 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:11:57 0:50:32
200 53 DRZEWIECKI MATEUSZ M 179 M 30-39 70 WŁADYSŁAWOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 4 47,5km 1:34:44 30.08 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:10:03 0:46:15
201 310 JODELIS EWELINA K 22 K 30-39 7 REDA MAJBIKE TEAM 5 47,5km 1:34:52 30.04 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:11:57 0:50:32
202 190 PRZYBYCIEL PRZEMYSŁAW M 180 M 30-39 71 KOSAKOWO 4 47,5km 1:34:53 30.04 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:10:03 0:51:14
203 350 KULAS JAKUB M 181 M 30-39 72 GDYNIA MASAKRA CHAMPIONS 4 47,5km 1:35:08 29.96 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:10:03 0:51:04
204 444 KOPCZYŃSKI SZYMON M 182 M 0-29 35 GDAŃSK CAMPING STOGI NR. 218 4 47,5km 1:35:13 29.93 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:10:03 0:51:11
205 142 MANTUREWICZ MACIEJ M 183 M 40-49 48 GDYNIA FERRO VITELLO 4 47,5km 1:35:13 29.93 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:10:03 0:50:48
206 360 ORŁOWSKI JAROSŁAW M 184 M 40-49 49 GDANSK DYNATRACE 4 47,5km 1:35:16 29.92 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:10:03 0:50:55
207 483 WYBORSKI MATEUSZ M 185 M 30-39 73 GDYNIA HUTCHISON PORTS GDYNIA TEAM 4 47,5km 1:35:20 29.90 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:10:03 0:50:43
208 206 SERAFIN TOMASZ M 186 M 40-49 50 POZNAŃ PKO BANK POLSKI 3 47,5km 1:35:26 29.86 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:08:18 0:50:31
209 431 FORMELA ARKADIUSZ M 187 M 30-39 74 BOLSZEWO NORDA ACTIVE TEAM 4 47,5km 1:35:30 29.84 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:10:03 0:51:15
210 467 ROBLES JOSÉ CARLOS M 188 M 30-39 75 GDANSK CASTILLA 4 47,5km 1:35:38 29.80 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:10:03 0:50:42
211 82 HILDEBRANDT MARIAN M 189 M 65-69 5 LUZINO 3 47,5km 1:35:41 29.79 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:08:18 0:50:53
212 425 CZARNECKI MICHAŁ M 190 M 40-49 51 WARSZAWA MOBILER.PL 4 47,5km 1:35:44 29.77 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:10:03 0:50:33
213 368 RUC RAFAŁ M 191 M 30-39 76 WEJHEROWO LIQUI MOLY CYCLING TEAM 4 47,5km 1:35:49 29.74 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:10:03 0:51:14
214 270 WYKA ANDRZEJ M 192 M 65-69 6 GDYNIA START KARTUZY MTB TEAM 3 47,5km 1:35:57 29.70 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:08:18 0:50:46
215 268 WÓJCIK ROMAN M 193 M 60-64 5 GDYNIA 4 47,5km 1:36:12 29.63 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:10:03 0:50:43
216 266 WORACH ADRIAN M 194 M 0-29 36 GDAŃSK 4 47,5km 1:37:04 29.36 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:10:03 0:51:12
217 326 BOGALECKI MAREK M 195 M 60-64 6 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 4 47,5km 1:37:10 29.33 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:10:03 0:52:23
218 81 HENICZ GRZEGORZ M 196 M 50-54 12 GDYNIA 4 47,5km 1:37:12 29.32 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:10:03 0:52:03
219 451 LASKOWSKI MICHAŁ M 197 M 30-39 77 GDYNIA 4 47,5km 1:37:17 29.30 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:10:03 0:52:29
220 443 JOSZ PIOTR M 198 M 55-59 5 GDAŃSK 4 47,5km 1:37:25 29.26 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:10:03 0:51:38
221 460 NAPIERACZ MARTA K 23 K 40-49 5 GDYNIA ENDURETEAM 5 47,5km 1:37:26 29.25 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:11:57 0:51:45
222 28 BRZESKI MIROSŁAW M 199 M 55-59 6 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 4 47,5km 1:37:39 29.19 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:10:03 0:51:19
223 480 SZYMKUN MAREK M 200 M 0-29 37 GDAŃSK 4 47,5km 1:37:43 29.17 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:10:03 0:49:43
224 377 URBAŃSKI ROBERT M 201 M 30-39 78 GDAŃSK 4 47,5km 1:38:05 29.06 [km/h] 0:02:04 [min/km] 0:10:03 0:51:11
225 468 ROJEWSKI MACIEJ M 202 M 30-39 79 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 4 47,5km 1:38:45 28.86 [km/h] 0:02:05 [min/km] 0:10:03 0:51:33
226 508 JAKUBOWSKI MICHAŁ M 203 M 30-39 80 GDAŃSK - 4 47,5km 1:38:57 28.80 [km/h] 0:02:05 [min/km] 0:10:03 0:51:37
227 417 BRZUCHALSKI PAWEŁ M 204 M 30-39 81 RUMIA EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 4 47,5km 1:39:25 28.67 [km/h] 0:02:06 [min/km] 0:10:03 0:51:21
228 490 ROBIŃSKI JANUSZ M 205 M 60-64 7 SŁUPSK 3 47,5km 1:39:38 28.60 [km/h] 0:02:06 [min/km] 0:08:18 0:53:27
229 3 ANDRZEJEWSKA ANIA K 24 K 30-39 8 GDAŃSK 5 47,5km 1:40:35 28.33 [km/h] 0:02:07 [min/km] 0:11:57 0:53:01
230 38 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 206 M 30-39 82 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 4 47,5km 1:40:41 28.31 [km/h] 0:02:07 [min/km] 0:10:03 0:53:00
231 369 RYBANDT ŁUKASZ M 207 M 0-29 38 PUCK PUCKA GRUPA ROWEROWA 4 47,5km 1:40:46 28.28 [km/h] 0:02:07 [min/km] 0:10:03 0:52:49
232 434 GLESZCZYŃSKI MICHAŁ M 208 M 30-39 83 GDAŃSK 4 47,5km 1:41:02 28.21 [km/h] 0:02:08 [min/km] 0:10:03 0:53:04
233 475 STANISZEWSKI JACEK M 209 M 55-59 7 GDYNIA 4 47,5km 1:41:27 28.09 [km/h] 0:02:08 [min/km] 0:10:03 0:53:52
234 241 ŚCIESIŃSKA-ANDRZEJAK DOBROMIŁA K 25 K 50+ 2 SIEMYŚL X-TIGERS TEAM 5 47,5km 1:41:31 28.07 [km/h] 0:02:08 [min/km] 0:11:57 0:53:45
235 506 BUCKI KONRAD M 210 M 0-29 39 TCZEW GK GRYF TCZEW 4 47,5km 1:42:05 27.92 [km/h] 0:02:09 [min/km] 0:10:03 0:54:37
236 464 PIETRZYK WITOLD M 211 M 60-64 8 GDAŃSK 4 47,5km 1:42:17 27.86 [km/h] 0:02:09 [min/km] 0:10:03 0:53:51
237 479 SZYMKUN MARCIN M 212 M 0-29 40 GDAŃSK WATAHA 4 47,5km 1:42:21 27.85 [km/h] 0:02:09 [min/km] 0:10:03 0:51:10
238 375 SZYMKUN DARIUSZ M 213 M 55-59 8 GDYNIA WATAHA 4 47,5km 1:43:49 27.45 [km/h] 0:02:11 [min/km] 0:10:03 0:53:37
239 471 RUTKOWSKA AGNIESZKA K 26 K 30-39 9 GDAŃSK 5 47,5km 1:43:52 27.44 [km/h] 0:02:11 [min/km] 0:11:57 0:51:51
240 69 GOIKE SYLWESTER M 214 M 50-54 13 CHARBROWO ES POŚCIG 4 47,5km 1:43:59 27.41 [km/h] 0:02:11 [min/km] 0:10:03 0:53:54
241 72 GOŁĄB PATRYK M 215 M 30-39 84 GDYNIA 4 47,5km 1:44:04 27.39 [km/h] 0:02:11 [min/km] 0:10:03 0:54:50
242 428 DOPKE SŁAWOMIR M 216 M 30-39 85 REDA 4 47,5km 1:44:05 27.38 [km/h] 0:02:11 [min/km] 0:10:03 0:54:15
243 120 KUKAWKA AGNIESZKA K 27 K 40-49 6 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 5 47,5km 1:44:08 27.37 [km/h] 0:02:12 [min/km] 0:11:57 0:54:36
244 312 MACKIEWICZ MACIEJ M 217 M 40-49 52 GDAŃSK 4 47,5km 1:44:14 27.34 [km/h] 0:02:12 [min/km] 0:10:03 0:53:49
245 99 KARPIŃSKI KRZYSZTOF M 218 M 30-39 86 GDAŃSK 4 47,5km 1:44:53 27.17 [km/h] 0:02:12 [min/km] 0:10:03 0:53:53
246 459 MATWIEJUK ARTUR M 219 M 30-39 87 WARSZAWA 4 47,5km 1:45:15 27.08 [km/h] 0:02:13 [min/km] 0:10:03 0:55:22
247 113 KOWALCZYK JERZY M 220 M 65-69 7 ŻNIN KS SZOSA ŻNIN 4 47,5km 1:45:36 26.99 [km/h] 0:02:13 [min/km] 0:10:03 0:57:10
248 499 NOWACZYK WOJCIECH M 221 M 30-39 88 GDAŃSK EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 4 47,5km 1:45:49 26.93 [km/h] 0:02:14 [min/km] 0:10:03 0:55:16
249 445 KOPOWSKI WOJCIECH M 222 M 30-39 89 GDAŃSK 4 47,5km 1:46:00 26.89 [km/h] 0:02:14 [min/km] 0:10:03 0:57:26
250 267 WÓDKIEWICZ IWONA K 28 K 50+ 3 WARSZAWA 5 47,5km 1:46:03 26.87 [km/h] 0:02:14 [min/km] 0:11:57 0:55:25
251 201 RUBACHA KRYSTIAN M 223 M 0-29 41 DĘBNICA KASZUBSKA LAMINOPOL 4 47,5km 1:46:43 26.71 [km/h] 0:02:15 [min/km] 0:10:03 0:54:52
252 466 PYRZOWSKI ŁUKASZ M 224 M 40-49 53 GDAŃSK 4 47,5km 1:46:44 26.70 [km/h] 0:02:15 [min/km] 0:10:03 0:55:38
253 419 KACPROWICZ PIOTR M 225 M 30-39 90 GDAŃSK - 4 47,5km 1:47:37 26.48 [km/h] 0:02:16 [min/km] 0:10:03 0:56:41
254 485 OKOŃ MICHAŁ M 226 M 40-49 54 GDAŃSK PARKRUN GDYNIA 4 47,5km 1:47:38 26.48 [km/h] 0:02:16 [min/km] 0:10:03 0:56:29
255 199 ROZENKRANZ LEONARD M 227 M 55-59 9 GDAŃSK 4 47,5km 1:48:28 26.28 [km/h] 0:02:17 [min/km] 0:10:03 0:55:24
256 427 DĘBICKI ARTUR M 228 M 50-54 14 GDYNIA 4 47,5km 1:48:47 26.20 [km/h] 0:02:17 [min/km] 0:10:03 0:57:41
257 26 BRUSS HANNA K 29 K 40-49 7 GDYNIA 5 47,5km 1:48:52 26.18 [km/h] 0:02:18 [min/km] 0:11:57 0:57:52
258 273 ZAMOŃSKI MARIUSZ M 229 M 30-39 91 BORZECHOWO 4 47,5km 1:49:40 25.99 [km/h] 0:02:19 [min/km] 0:10:03 0:58:49
259 146 MELLER EWA K 30 K 40-49 8 NOWA WIEŚ LĘBORSKA ES POŚCIG 5 47,5km 1:50:07 25.88 [km/h] 0:02:19 [min/km] 0:11:57 0:58:59
260 439 GRABIŃSKA AGNIESZKA K 31 K 40-49 9 GDYNIA COMPLEXSPORT / TRI LADIES 5 47,5km 1:50:12 25.86 [km/h] 0:02:19 [min/km] 0:11:57 0:58:01
261 166 ORŁOWSKI MICHAŁ M 230 M 40-49 55 RUMIA 4 47,5km 1:50:29 25.80 [km/h] 0:02:20 [min/km] 0:10:03 0:58:15
262 474 SOBIEGRAJ JERZY M 231 M 70+ 3 GDYNIA KB IM. MACIEJA FRANKIEWICZA 4 47,5km 1:50:37 25.76 [km/h] 0:02:20 [min/km] 0:10:03 0:57:09
263 56 FANDREJEWSKI ADAM M 232 M 40-49 56 GDAŃSK DYNATRACE 4 47,5km 1:50:39 25.76 [km/h] 0:02:20 [min/km] 0:10:03 0:58:03
264 84 JANAS ILONA K 32 K 30-39 10 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 5 47,5km 1:50:50 25.71 [km/h] 0:02:20 [min/km] 0:11:57 1:00:06
265 55 EJSMONT PIOTR M 233 M 65-69 8 GDAŃSK PRO-CYCLING.KOD POMORSKIE 4 47,5km 1:51:07 25.65 [km/h] 0:02:20 [min/km] 0:10:03 0:59:18
266 211 SIEZIENIEWSKA AGNIESZKA K 33 K 30-39 11 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 5 47,5km 1:52:51 25.25 [km/h] 0:02:23 [min/km] 0:11:57 0:58:50
267 116 KRAWCZAK ANETTA K 34 K 40-49 10 REDKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5 47,5km 1:53:38 25.08 [km/h] 0:02:24 [min/km] 0:11:57 1:00:03
268 456 MARSZAŁEK KARINA K 35 K 30-39 12 GDYNIA ENDURETEAM 5 47,5km 1:54:41 24.85 [km/h] 0:02:25 [min/km] 0:11:57 1:00:59
269 163 OLEWIŃSKI RAFAŁ M 234 M 40-49 57 PAPOWO TORUŃSKIE RAFALTRITEAM 4 47,5km 1:58:18 24.09 [km/h] 0:02:29 [min/km] 0:10:03 1:02:39
270 361 OSTROWSKI ANDRZEJ M 235 M 30-39 92 SOPOT SWIEZAK TEAM 3 47,5km 2:01:30 23.46 [km/h] 0:02:33 [min/km] 0:08:18 1:19:27
271 122 KURSZEWSKA ŻANETA K 36 K 30-39 13 STAROGARD GDAŃSKI 5 47,5km 2:03:52 23.01 [km/h] 0:02:36 [min/km] 0:11:57 1:06:05
272 71 GOŁĄB MARTA K 37 K 40-49 11 GDYNIA 5 47,5km 2:05:01 22.80 [km/h] 0:02:38 [min/km] 0:11:57 1:05:49
273 282 ŻOGA JOLANTA K 38 K 50+ 4 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 5 47,5km 2:06:22 22.55 [km/h] 0:02:40 [min/km] 0:11:57 1:05:56
274 481 WENTA KATARZYNA K 39 K 40-49 12 GDAŃSK HUTCHISON PORTS GDYNIA TEAM 5 47,5km 2:07:11 22.41 [km/h] 0:02:41 [min/km] 0:11:57 1:05:24
275 257 WARCHOL FLORIAN M 236 M 55-59 10 ACHIM 4 47,5km 2:08:05 22.25 [km/h] 0:02:42 [min/km] 0:10:03 1:05:20
276 492 WENTA ANDRZEJ M 237 M 40-49 58 GDAŃSK 4 47,5km 2:09:00 22.09 [km/h] 0:02:43 [min/km] 0:10:03 1:06:17
277 448 KUBAWSKA AGNIESZKA K 40 K 30-39 14 ŁEBCZ WYMIATACZE 5 47,5km 2:09:40 21.98 [km/h] 0:02:44 [min/km] 0:11:57 1:07:51
278 422 BYSTRAM ALEKSANDRA K 41 K 50+ 5 WŁADYSŁAWOWO TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO 5 47,5km 2:12:33 21.50 [km/h] 0:02:47 [min/km] 0:11:57 1:10:12
279 118 KRZYŻANOWSKI LESZEK M 238 M 65-69 9 LĘBORK - 4 47,5km 2:16:55 20.82 [km/h] 0:02:53 [min/km] 0:10:03 1:11:23
280 119 KUBUSZEWSKI MICHAŁ M 239 M 30-39 93 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI 3 47,5km 2:17:16 20.76 [km/h] 0:02:53 [min/km] 0:08:18 1:43:15
281 487 SUCHOMSKI SŁAWOMIR M 240 M 30-39 94 RUMIA - 4 47,5km 2:17:18 20.76 [km/h] 0:02:53 [min/km] 0:10:03 1:08:15
282 12 BEGER DAGMARA K 42 K 40-49 13 GDAŃSK DYNATRACE 5 47,5km 2:20:02 20.35 [km/h] 0:02:57 [min/km] 0:11:57 1:12:45
283 509 KAFTAŃSKI BARTŁOMIEJ M 241 M 30-39 95 GDYNIA - 4 47,5km 2:27:12 19.36 [km/h] 0:03:06 [min/km] 0:10:03 1:17:23
- 332 DETTLAFF JERZY M - M 65-69 - CZYMANOWO IKS WIATRSERWIS 2 47,5km DNF - [km/h] - [min/km] 0:06:26 1:17:15
- 89 JASZEWSKI BORYS M - M 30-39 - GDAŃSK 3 47,5km DNF - [km/h] - [min/km] 0:08:18 0:52:54
- 96 KAMIŃSKI RAFAŁ M - M 30-39 - GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 3 47,5km DNF - [km/h] - [min/km] 0:08:18
- 465 POTRYKUS JAN M - M 55-59 - CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 3 47,5km DNF - [km/h] - [min/km] 0:08:18 1:17:20
- 491 CEBULA JUSTYNA K - K 0-29 - KARCZEMKI GKS CARTUSIA 5 47,5km DNF - [km/h] - [min/km] 0:11:57 0:48:36
- 54 DUCZMAL KRZYSZTOF M - M 55-59 - GDYNIA COMPLEXSPORTS 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 65 GĄSIOROWSKI RAFAŁ M - M 30-39 - BANINO BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 83 JAGODZIŃSKI TOMASZ M - M 30-39 - CZAPLE CZAPLE 3 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 106 KOŁODZIEJ GRZEGORZ M - M 40-49 - NOWE 2 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 123 KURZYŃSKI RAFAŁ M - M 30-39 - GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 3 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 127 LANGE ŁUKASZ M - M 30-39 - GRUPA CYPISKI TEAM 3 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 158 NOWACZYK TOMASZ M - M 30-39 - GDYNIA 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 183 PNIEWSKI JAROSLAW M - M 65-69 - RUMIA 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 184 POBŁOCKA RENIA K - K 30-39 - REDA NORDA ACTIVE TEAM 5 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 185 POHL- DUCZMAL ELŻBIETA K - K 40-49 - MECHELINKI COMPLEXSPORT / TRI LADIES 5 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 212 SITKIEWICZ RYSZARD M - M 70+ - GDAŃSK NIE ZRZESZONY 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 217 SKRZYCKI ŁUKASZ M - M 30-39 - GDYNIA 2 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 224 STANKIEWICZ TOMASZ M - M 30-39 - STARGARD STC STARGARD 2 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 226 STEFANIAK LESZEK M - M 40-49 - GDAŃSK DREAM TRI TEAM 3 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 238 SZTOKINGER JAROSŁAW M - M 40-49 - GDYNIA 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 256 WALKUSZ PIOTR M - M 30-39 - SIERAKOWICE 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 284 ŻYWUSZKO PATRYK M - M 30-39 - RUMIA PASSEROTTI-4YOURBIKE 2 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 297 BARTKIEWICZ DORIAN M - M 0-29 - TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 391 ROMANOWSKA AGNIESZKA K - K 40-49 - RUMIA MAJBIKE TEAM 5 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 406 MEYZA MICHAŁ M - M 30-39 - NIEMCZ CSMART 3 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 423 CIBA DAMIAN M - M 30-39 - RUMIA TA KO TEAM 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 436 GÓRKA KAROL M - M 0-29 - JUSZKOWO BURSZTYN PIZZA CYCLING TEAM 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 450 KULWIŃSKI PRZEMYSŁAW M - M 0-29 - GDAŃSK EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 461 NIETUPSKI MARCIN M - M 40-49 - SOPOT EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 470 ROSSA PRZEMYSŁAW M - M 40-49 - PRZYGODZICE 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 478 SYLDATK PIOTR M - M 40-49 - DĄBRÓWKA ADVA Z SEMPAI TEAM 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 482 WRZEŚNIEWSKI WALDEMAR M - M 55-59 - REDA 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 1009 CHMIELEWSKI PIOTR M - M 40-49 - STARGARD STC STARGARD 2 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 1037 KUCZORSKA KATARZYNA K - K 30-39 - RUMIA 5 47,5km DNS - [km/h] [min/km]
- 1085 SZYMANOWICZ PRZEMEK M - M 30-39 - ŁASIN TEAM KAROMET 4 47,5km DNS - [km/h] [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ