DUŻA PĘTLA

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR.
1 1109 POLUS PIOTR M 1 M 0-29 BYDGOSZCZ WYSEPKA TEAM 92km 2:11:57 41.83 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:07:06 1:04:51
2 1042 MACIEJEWSKI MAREK M 2 M 40-49 TORUŃ TTC TORUŃ 92km 2:11:58 41.83 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:07:06 1:04:52
3 1061 PETKA AREK M 3 M 0-29 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 92km 2:11:58 41.83 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:07:06 1:04:52
4 1272 WŁODARCZYK PAWEŁ M 4 M 0-29 1 ROGÓŹNO LTM MASTERS TEAM 92km 2:11:58 41.83 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:05:30 1:06:28
5 1281 ZAWIERUSZYŃSKI RYSZARD M 5 M 40-49 1 OSIELSKO DADELO.PL 92km 2:11:58 41.83 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:05:30 1:06:28
6 1033 KOWALCZYK JAROSŁAW M 6 M 30-39 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 92km 2:11:59 41.82 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:07:05 1:04:54
7 1073 RUCIŃSKI JAKUB M 7 M 40-49 2 SOPOT BIKE U UP EUROPELL 92km 2:11:59 41.82 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:05:30 1:06:29
8 1210 JANKOWSKI KRZYSZTOF M 8 M 30-39 2 SZCZECINEK GK GRYF TCZEW 92km 2:12:00 41.82 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:05:31 1:06:29
9 1246 MACHNIO ADAM M 9 M 30-39 3 TCZEW GK GRYF TCZEW 92km 2:12:00 41.82 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:05:30 1:06:30
10 1014 DOBKE JAN M 10 M 30-39 4 GDYNIA 92km 2:12:00 41.82 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:05:30 1:06:30
11 1093 ZIELIŃSKI ARTUR M 11 M 0-29 2 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 92km 2:12:00 41.82 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:05:30 1:06:30
12 1055 ORNOWSKI REMIGIUSZ M 12 M 40-49 3 GDAŃSK BIKE U UP 92km 2:12:01 41.81 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:05:31 1:06:30
13 1293 ORTMANN SZYMON M 13 M 0-29 3 SIERAKOWICE GKS CARTUSIA 92km 2:12:02 41.81 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:05:30 1:06:32
14 1059 PAWLYTA MICHAŁ M 14 M 30-39 5 ELBLĄG BLACK & WHITE STYLE - KM PSP ELBLĄG 92km 2:12:06 41.79 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:05:27 1:06:39
15 1292 RYNKOWSKI RAFAŁ M 15 M 0-29 4 TORUŃ GK GRYF TCZEW 92km 2:12:13 41.75 [km/h] 0:01:26 [min/km] 1:07:05 1:05:08
16 1089 WŁODARCZYK ROBERT M 16 M 30-39 6 ROGÓŹNO 76 LTM MASTERS TEAM 92km 2:12:16 41.73 [km/h] 0:01:26 [min/km] 0:00:00 0:00:00
17 1259 MAKOWSKI PAWEŁ M 17 M 30-39 7 GDAŃSK BIKE U UP, AWET GDAŃSK 92km 2:13:07 41.47 [km/h] 0:01:27 [min/km] 1:05:30 1:07:37
18 1286 MIŁOGRODZKI ROBERT M 18 M 50-54 1 TORUŃ 92km 2:14:27 41.06 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:06 1:07:21
19 1117 SPECJAŁ ANDRZEJ M 19 M 50-54 2 BYDGOSZCZ KENO-MEBLE 92km 2:14:43 40.97 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:06 1:07:37
20 1271 SARGALSKI JACEK M 20 M 0-29 5 BRODNICA KAROMET TEAM 92km 2:14:43 40.97 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:06:48 1:07:55
21 1142 REPIŃSKI TOMASZ M 21 M 30-39 8 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 92km 2:14:43 40.97 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:06 1:07:37
22 1092 ZEMBROŃ ROBERT M 22 M 40-49 4 GDAŃSK J.S.DOLOISE 92km 2:14:44 40.97 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:07 1:07:37
23 1238 POLEZHAEV VALERIY M 23 M 50-54 3 KALININGRAD - 92km 2:14:44 40.97 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:08 1:07:36
24 1160 PAJER ARTUR M 24 M 40-49 5 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 92km 2:14:44 40.97 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:05 1:07:39
25 1277 FADEEV SERGEY M 25 M 60-64 1 KALININGRAD - 92km 2:14:45 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:07 1:07:37
26 1051 NOWACKI PIOTR M 26 M 40-49 6 PIŁA 92km 2:14:45 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:05 1:07:40
27 1168 GORAZDOWSKI FILIP M 27 M 0-29 6 KŁANINO KLIF TEAM 92km 2:14:45 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:08 1:07:37
28 1082 SUCHECKI MACIEJ M 28 M 40-49 7 GDYNIA SEMEKO AQUACENTRUM 92km 2:14:45 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:09 1:07:36
29 1214 LEWANDOWSKI ROBERT M 29 M 40-49 8 TORUŃ DADELO.PL 92km 2:14:45 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:07 1:07:38
30 1237 MATROSOV ALEKSANDR M 30 M 55-59 1 KALININGRAD - 92km 2:14:45 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:07 1:07:38
31 1110 KULAS MAREK M 31 M 55-59 2 GDYNIA NEXUS TEAM GDYNIA 92km 2:14:45 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:07 1:07:38
32 1128 KNOTHE ADAM M 32 M 40-49 9 NIEMCZ BUDSTOL INVEST 92km 2:14:46 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:08 1:07:38
33 1235 ZAIISEV VASILII M 33 M 60-64 2 KALININGRAD - 92km 2:14:46 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:07 1:07:39
34 1024 JULKE SŁAWOMIR M 34 M 40-49 10 WARSZAWA 92km 2:14:46 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:07 1:07:39
35 1267 SERUGA TOMASZ M 35 M 0-29 7 WARSZAWA 92km 2:14:46 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:08 1:07:38
36 1143 ROMANOWSKI MATEUSZ M 36 M 0-29 8 STARE POLE 92km 2:14:46 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:05 1:07:41
37 1045 MARZEC GRZEGORZ M 37 M 30-39 9 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 92km 2:14:46 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:07 1:07:39
38 1208 DRYZHENKO ANDREY M 38 M 0-29 9 KALININGRAD TURBO CREW 92km 2:14:46 40.96 [km/h] 0:01:28 [min/km] 0:00:00 0:00:00
39 1120 BIELSKI ADAM M 39 M 50-54 4 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 92km 2:14:47 40.95 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:10 1:07:37
40 1285 WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW M 40 M 0-29 10 TORUŃ 92km 2:14:47 40.95 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:07 1:07:40
41 1175 MARKIEWICZ JAKUB M 41 M 0-29 11 MALBORK GK MALBORK 92km 2:14:47 40.95 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:09 1:07:38
42 1001 ANDRZEJEWSKI PIOTR M 42 M 40-49 11 GDAŃSK 4SKATING 92km 2:14:47 40.95 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:08 1:07:39
43 1163 RADNY DARIUSZ M 43 M 40-49 12 GOWINO 92km 2:14:47 40.95 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:06:47 1:08:00
44 1255 FRYDRYCHOWICZ PIOTR M 44 M 40-49 13 GDAŃSK XTRACK.COM 92km 2:14:48 40.95 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:06 1:07:42
45 1151 WIELICZKO RADOSŁAW M 45 M 50-54 5 GDAŃSK 92km 2:14:48 40.95 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:09 1:07:39
46 1297 ŁAGUNA MICHAŁ M 46 M 30-39 10 GDAŃSK - 92km 2:14:48 40.95 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:05 1:07:43
47 414 STANDARSKI KAROL M 47 M 40-49 14 GDAŃSK 92km 2:14:48 40.95 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:09 1:07:39
48 1129 KOŁECKI ROBERT M 48 M 40-49 15 TUCHOM - 92km 2:14:48 40.95 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:10 1:07:38
49 345 KITA MATEUSZ M 49 M 30-39 11 GDAŃSK FALA 92km 2:14:48 40.95 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:07 1:07:41
50 1030 KOŁAKOWSKI MARCIN M 50 M 30-39 12 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 92km 2:14:49 40.94 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:06 1:07:43
51 1283 HELENIAK ADAM M 51 M 30-39 13 GDAŃSK - 92km 2:14:49 40.94 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:07 1:07:42
52 1062 PIĄTEK PIOTR M 52 M 30-39 14 RUMIA VELOGD 92km 2:14:49 40.94 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:10 1:07:39
53 1291 KUCHARSKI SŁAWOMIR M 53 M 40-49 16 TORUŃ TTC TORUŃ 92km 2:14:50 40.94 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:10 1:07:40
54 1096 VOROBEV RUSLAN M 54 M 40-49 17 KALININGRAD - 92km 2:14:51 40.93 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:07 1:07:44
55 1263 PIECHA SEBASTIAN M 55 M 30-39 15 JASŁO 92km 2:14:54 40.92 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:10 1:07:44
56 1282 ŁOJEK BARTŁOMIEJ M 56 M 40-49 18 GDAŃSK - 92km 2:14:56 40.91 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:09 1:07:47
57 1145 RZESZUTEK TOMASZ M 57 M 0-29 12 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 92km 2:14:57 40.90 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:06:48 1:08:09
58 1280 SZCZYGIELSKI PAWEŁ M 58 M 30-39 16 GDAŃSK THE BARBERS GDAŃSK 92km 2:14:59 40.89 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:08 1:07:51
59 1287 JANISZEWSKI WOJCIECH M 59 M 50-54 6 SMĘTOWO GRANICZNE TEAM MX SKÓRCZ 92km 2:15:30 40.74 [km/h] 0:01:28 [min/km] 1:07:11 1:08:19
60 1257 KOSMATKA KRZYSZTOF M 60 M 50-54 7 PIŁA KAMELEONTEAM 92km 2:15:42 40.68 [km/h] 0:01:29 [min/km] 1:07:07 1:08:35
61 1284 KOPER MATEUSZ M 61 M 30-39 17 TCZEW GK GRYF TCZEW 92km 2:16:20 40.49 [km/h] 0:01:29 [min/km] 1:07:07 1:09:13
62 1027 KAZIMIERSKI PIOTR M 62 M 30-39 18 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 92km 2:16:21 40.48 [km/h] 0:01:29 [min/km] 1:07:10 1:09:11
63 1038 KUSIOWSKI LESZEK M 63 M 30-39 19 MAŁY RUDNIK BIKE U UP 92km 2:16:21 40.48 [km/h] 0:01:29 [min/km] 1:07:07 1:09:14
64 1253 CZOP PETRO M 64 M 0-29 13 LUBLIN 92km 2:24:12 38.28 [km/h] 0:01:34 [min/km] 1:07:08 1:17:04
65 1159 PIEPKA SŁAWOMIR M 65 M 40-49 19 LEŚNIEWO KLIF TEAM 92km 2:25:30 37.94 [km/h] 0:01:35 [min/km] 1:07:09 1:18:21
66 1086 TACIAK MAREK M 66 M 55-59 3 PIŁA KAMELEONTEAM 92km 2:25:35 37.92 [km/h] 0:01:35 [min/km] 1:07:07 1:18:28
67 1179 SIEROŃSKI MARCIN M 67 M 30-39 20 - - 92km 2:25:36 37.91 [km/h] 0:01:35 [min/km] 1:10:55 1:14:41
68 1149 STYN MATEUSZ M 68 M 0-29 14 KARWIEŃSKIE BŁOTO PIERWSZE LUK CONNECT RACING TEAM 92km 2:25:36 37.91 [km/h] 0:01:35 [min/km] 1:10:52 1:14:44
69 1265 SADOWSKI GRZEGORZ M 69 M 30-39 21 LISEWO GK GRYF TCZEW 92km 2:25:36 37.91 [km/h] 0:01:35 [min/km] 1:10:51 1:14:45
70 236 SZEWCZUK PATRYK M 70 M 0-29 15 ŚWIECIE SPORT ZDROWIE KONDYCJA 92km 2:25:36 37.91 [km/h] 0:01:35 [min/km] 1:10:54 1:14:42
71 1087 WALENCKI PAWEŁ M 71 M 30-39 22 GDAŃSK VELOGD 92km 2:25:37 37.91 [km/h] 0:01:35 [min/km] 1:10:52 1:14:45
72 1058 PAJER TOMASZ M 72 M 40-49 20 GDYNIA LTM MASTERS TEAM 92km 2:25:37 37.91 [km/h] 0:01:35 [min/km] 1:10:52 1:14:45
73 1043 MACIEJEWSKI SŁAWOMIR M 73 M 50-54 8 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 92km 2:25:39 37.90 [km/h] 0:01:35 [min/km] 1:10:54 1:14:45
74 1060 PELC TOMASZ M 74 M 55-59 4 GDYNIA NEXUS TEAM 92km 2:25:40 37.89 [km/h] 0:01:35 [min/km] 1:10:55 1:14:45
75 1289 KONIUSZEWSKI PIOTR M 75 M 30-39 23 GDAŃSK WINAAR CYCLING 92km 2:26:37 37.65 [km/h] 0:01:36 [min/km] 1:10:53 1:15:44
76 440 GRUSZECKI DAMIAN M 76 M 30-39 24 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 92km 2:26:38 37.64 [km/h] 0:01:36 [min/km] 1:07:08 1:19:30
77 1221 BAŁA PAWEŁ M 77 M 0-29 16 BYDGOSZCZ 92km 2:26:39 37.64 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:00:00 0:00:00
78 1279 TYMIŃSKI TOMASZ M 78 M 40-49 21 KOWALE BST BANACH SPORT TEAM 92km 2:26:41 37.63 [km/h] 0:01:36 [min/km] 1:10:49 1:15:52
79 1150 SZAR TADEUSZ M 79 M 30-39 25 GDAŃSK 92km 2:26:53 37.58 [km/h] 0:01:36 [min/km] 1:10:53 1:16:00
80 1288 KONIUSZEWSKI BARTOSZ M 80 M 30-39 26 GDAŃSK WINAAR TURBO CHUJE 92km 2:27:17 37.48 [km/h] 0:01:36 [min/km] 1:10:55 1:16:22
81 1273 DŁUGOZINA MARCIN M 81 M 30-39 27 GDAŃSK - 92km 2:29:12 37.00 [km/h] 0:01:37 [min/km] 1:13:49 1:15:23
82 1144 RZESZUTEK PIOTR M 82 M 0-29 17 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 92km 2:30:59 36.56 [km/h] 0:01:38 [min/km] 1:14:50 1:16:09
83 1078 SERGIEL DAMIAN M 83 M 40-49 22 BYDGOSZCZ SISU OWB-TEAM 92km 2:31:03 36.54 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:49 1:17:14
84 1180 LASKOWSKI MACIEJ M 84 M 40-49 23 GDYNIA MAJBIKE TEAM 92km 2:31:04 36.54 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:49 1:17:15
85 1132 KOWALSKA MICHALINA K 1 K 0-29 ŚWIECIE SPORT ZDROWIE KONDYCJA 92km 2:31:04 36.54 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:52 1:17:12
86 1139 PRZYBYSZ PIOTR JAN M 85 M 60-64 3 GDYNIA AZS UG 92km 2:31:05 36.54 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:54 1:17:11
87 1047 MODLIŃSKA BEATA K 2 K 40+ RUMIA MAJBIKE TEAM 92km 2:31:05 36.54 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:54 1:17:11
88 1032 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 3 K 30-39 GDAŃSK 92km 2:31:05 36.54 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:54 1:17:11
89 1068 PRZYBYLSKI KAZIMIERZ M 86 M 55-59 5 WIĘCBORK WIĘCBORK 92km 2:31:05 36.54 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:53 1:17:12
90 1125 GÓRSKA-SIEROŃSKA WIOLETA K 4 K 30-39 1 GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 92km 2:31:05 36.54 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:52 1:17:13
91 1007 BRZESKI ADAM M 87 M 40-49 24 WEJHEROWO SCHNEIDER ELECTRIC 92km 2:31:06 36.53 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:48 1:17:18
92 1275 MAŚLANKA MARIUSZ M 88 M 55-59 6 ELBLĄG ELBLĄSKIE USTAWKI SZOSOWE 92km 2:31:06 36.53 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:51 1:17:15
93 1269 WOJEWODA ADAM M 89 M 40-49 25 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 92km 2:31:06 36.53 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:50 1:17:16
94 1084 SZCZUKOWSKI MICHAŁ M 90 M 30-39 28 TUCHOLA CYKLO TUCHOLA 92km 2:31:06 36.53 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:51 1:17:15
95 1169 KUPC ZBIGNIEW M 91 M 40-49 26 GDYNIA MAJBIKE TEAM 92km 2:31:07 36.53 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:51 1:17:16
96 1080 SKAWIŃSKI TOMASZ M 92 M 40-49 27 GDYNIA NEXUS TEAM 92km 2:31:07 36.53 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:50 1:17:17
97 1252 CEJMER ŁUKASZ M 93 M 30-39 29 GDAŃSK 92km 2:31:07 36.53 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:50 1:17:17
98 74 GOYKE KRZYSZTOF M 94 M 0-29 18 LUBKOWO 92km 2:31:07 36.53 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:51 1:17:16
99 1095 ZIEMLEWSKI ZBIGNIEW M 95 M 65-69 1 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA LTM MASTERS TEAM 92km 2:31:08 36.52 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:49 1:17:19
100 1276 PIECUCH ZBIGNIEW M 96 M 40-49 28 PASŁĘK - 92km 2:31:08 36.52 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:50 1:17:18
101 1048 MOLFA MAREK M 97 M 65-69 2 TCZEW GK GRYF TCZEW 92km 2:31:09 36.52 [km/h] 0:01:39 [min/km] 1:13:49 1:17:20
102 1290 WOLANIN JAKUB M 98 M 30-39 30 MALBORK GK MALBORK 92km 2:33:19 36.00 [km/h] 0:01:40 [min/km] 1:13:50 1:19:29
103 1261 MARKOWSKI DARIUSZ M 99 M 30-39 31 GDAŃSK RACK TEAM MTB 92km 2:34:18 35.77 [km/h] 0:01:41 [min/km] 1:13:50 1:20:28
104 1266 SALZER JACEK M 100 M 30-39 32 MINKOWICE 92km 2:34:18 35.77 [km/h] 0:01:41 [min/km] 1:13:50 1:20:28
105 1254 FIRA ADAM M 101 M 30-39 33 GDAŃSK SCHNEIDER ELECTRIC 92km 2:34:51 35.65 [km/h] 0:01:41 [min/km] 1:10:51 1:24:00
106 1295 TOMASZEWSKI DARIUSZ M 102 M 40-49 29 GOWINO FTI RACING TEAM 92km 2:36:21 35.31 [km/h] 0:01:42 [min/km] 1:15:04 1:21:17
107 1247 CZAPLEWSKI ŁUKASZ M 103 M 30-39 34 GDYNIA 4YOURBIKE 92km 2:36:25 35.29 [km/h] 0:01:42 [min/km] 1:14:48 1:21:37
108 1004 BIESZKE RAFAŁ M 104 M 30-39 35 GDYNIA 92km 2:36:27 35.28 [km/h] 0:01:42 [min/km] 1:15:10 1:21:17
109 1065 PIOTROWIAK ANDRZEJ M 105 M 60-64 4 FROMBORK 92km 2:36:27 35.28 [km/h] 0:01:42 [min/km] 1:15:12 1:21:15
110 1264 RYSZEWSKI DARIUSZ M 106 M 0-29 19 LNISKA 92km 2:36:27 35.28 [km/h] 0:01:42 [min/km] 1:15:11 1:21:16
111 1256 KAK MARCIN M 107 M 30-39 36 BYDGOSZCZ 92km 2:36:28 35.28 [km/h] 0:01:42 [min/km] 1:15:08 1:21:20
112 1053 OKUPNIAK JAKUB M 108 M 0-29 20 GDAŃSK 92km 2:36:28 35.28 [km/h] 0:01:42 [min/km] 1:15:07 1:21:21
113 1296 TOMASZEWSKA KINGA K 5 K 40+ 1 GOWINO FTI RACING TEAM 92km 2:36:29 35.28 [km/h] 0:01:42 [min/km] 1:15:11 1:21:18
114 1021 GÓRALSKI WALDEMAR M 109 M 65-69 3 PRUSZCZ GDAŃSKI 92km 2:36:33 35.26 [km/h] 0:01:42 [min/km] 1:15:11 1:21:22
115 1090 WYCINKA JACEK M 110 M 55-59 7 CZERSK 92km 2:36:36 35.25 [km/h] 0:01:42 [min/km] 1:15:08 1:21:28
116 563 BŁASZCZAK DARIUSZ M 111 M 40-49 30 GDYNIA 92km 2:36:53 35.19 [km/h] 0:01:42 [min/km] 1:15:09 1:21:44
117 1071 RADZKI PIOTR M 112 M 50-54 9 SŁAWNO 92km 2:36:53 35.19 [km/h] 0:01:42 [min/km] 1:15:11 1:21:42
118 1242 ULATOWSKI WIESŁAW M 113 M 40-49 31 GDYNIA - 92km 2:37:23 35.07 [km/h] 0:01:43 [min/km] 1:15:09 1:22:14
119 1258 LANGE TOMASZ M 114 M 40-49 32 GDAŃSK RACK TEAM MTB 92km 2:38:22 34.86 [km/h] 0:01:43 [min/km] 1:15:08 1:23:14
120 1274 GORAZDOWSKI MARCIN M 115 M 40-49 33 KŁANINO KLIF TEAM CHŁAPOWO 92km 2:44:38 33.53 [km/h] 0:01:47 [min/km] 1:19:02 1:25:36
121 1018 FELKNER RYSZARD M 116 M 55-59 8 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 92km 2:44:42 33.52 [km/h] 0:01:47 [min/km] 1:19:01 1:25:41
122 1251 ANACZKOWSKI ŁUKASZ M 117 M 30-39 37 MALBORK GK GRYF TCZEW 92km 2:44:42 33.52 [km/h] 0:01:47 [min/km] 1:19:25 1:25:17
123 1278 RAMOS MARCIN M 118 M 30-39 38 PRUSZCZ GDAŃSKI - 92km 2:44:44 33.51 [km/h] 0:01:47 [min/km] 1:19:02 1:25:42
124 1039 LEWANDOWSKA NATALIA K 6 K 40+ 2 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY MTB START KASZUBY 92km 2:44:44 33.51 [km/h] 0:01:47 [min/km] 1:19:01 1:25:43
125 567 GORAZDOWSKA KATARZYNA K 7 K 30-39 2 KŁANINO KLIF TEAM CHŁAPOWO 92km 2:44:44 33.51 [km/h] 0:01:47 [min/km] 1:19:01 1:25:43
126 1268 TREPCZYK DAWID M 119 M 0-29 21 ŁAPALICE SELA BIKE ROWEROWE KASZUBY 92km 2:52:31 32.00 [km/h] 0:01:53 [min/km] 1:18:57 1:33:34
127 1040 LIPIŃSKI WOJCIECH M 120 M 60-64 5 MAŁKOWO LIPIŃSCY VELO KOLEKTYW 92km 2:58:54 30.86 [km/h] 0:01:57 [min/km] 1:19:26 1:39:28
128 674 MIŁOSZ FILIP M 121 M 30-39 39 PELPLIN KK PELPLIN 92km 2:59:10 30.81 [km/h] 0:01:57 [min/km] 1:23:21 1:35:49
129 1006 BORZĘCKI RYSZARD M 122 M 65-69 4 ZIELONA WIES NIEZRZESZONY 92km 3:02:20 30.27 [km/h] 0:01:59 [min/km] 1:24:32 1:37:48
130 1270 ZYGMUNT MARCIN M 123 M 30-39 40 GDANSK 92km 3:02:55 30.18 [km/h] 12:59 [min/km] 1:21:44 1:41:11
- 152 NACZK BARTOSZ M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 382 ZACHARIASIEWICZ TOMASZ M - M 30-39 - GDAŃSK FALA 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 468 ROJEWSKI MACIEJ M - M 30-39 - GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 1003 BERTRAND KRZYSZTOF M - M 40-49 - GDYNIA ASE TREK GDYNIA 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 1005 BŁAŻEJEWSKI MICHAŁ M - M 0-29 - GDYNIA 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 1034 KOZŁOWSKI MAREK M - M 40-49 - ŻNIN KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN 92km DNF - [km/h] 12:00 [min/km] 1:18:47
- 1035 KRASZKIEWICZ OLGIERD M - M 40-49 - GDAŃSK OLFO FOTOGRAFIA 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 1044 MAJKOWSKI DANIEL M - M 30-39 - GDYNIA MAJBIKE TEAM 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 1079 SIEROŃSKI MARCIN M - M 30-39 - GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 1136 MODRZYŃSKI JACEK M - M 0-29 - PIŁA KAMELEON TEAM 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 1141 RAASZ PAWEŁ M - M 30-39 - GDAŃSK 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 1209 MASALOV VYACHESLAV M - M 0-29 - KALININGRAD TURBO CREW 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 1213 PIETRYCZUK DARIUSZ M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 1243 ZWOLAK LESZEK M - M 40-49 - GDAŃSK MAJBIKE TEAM 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 1260 MAŃKUCKI MARCIN M - M 40-49 - RÓŻYNY 92km DNF - [km/h] 12:00 [min/km] 1:30:12
- 1262 MOWINSKI FILIP M - M 0-29 - GDANSK DREAM TRI TEAM 92km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00

MAŁA PĘTLA

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub SEKTOR STARTOWY DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 30 CHMIELEWSKI MACIEJ M 1 M 40-49 STARGARD SZCZECIŃSKI STC STARGARD 2 46km 1:08:06 40.53 [km/h] 0:01:29 [min/km]
2 306 CHABOWSKI MARCIN M 2 M 30-39 SKARSZEWY SCT SKARSZEWY 2 46km 1:08:06 40.53 [km/h] 0:01:29 [min/km]
3 645 SABINASZ GRZEGORZ M 3 M 0-29 STAROGARD GDAŃSKI GK STG STAROGARD GDAŃSKI 2 46km 1:08:06 40.53 [km/h] 0:01:29 [min/km]
4 520 FRĄTCZAK PATRYK M 4 M 0-29 1 STARGARD STC STARGARD 2 46km 1:08:06 40.53 [km/h] 0:01:29 [min/km]
5 91 JERZYNA JACEK M 5 M 40-49 1 ROZYNY DOLINA NOTECI RACING TEAM 2 46km 1:08:06 40.53 [km/h] 0:01:29 [min/km]
6 556 STANKIEWICZ TOMASZ M 6 M 30-39 1 STARGARD STC STARGARD 2 46km 1:08:07 40.52 [km/h] 0:01:29 [min/km]
7 46 DEYK ADAM M 7 M 0-29 2 KARTUZY 2 46km 1:08:07 40.52 [km/h] 0:01:29 [min/km]
8 395 BARTKOWIAK PRZEMYSŁAW M 8 M 30-39 2 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ TEAM BIKES 2 46km 1:08:07 40.52 [km/h] 0:01:29 [min/km]
9 357 MARZEC TOMASZ M 9 M 30-39 3 SŁUPSK TOYOTA KAWISBIKE MTB SŁUPSK 2 46km 1:08:07 40.52 [km/h] 0:01:29 [min/km]
10 608 GRABOWSKI ROBERT M 10 M 40-49 2 TUCHOLA CYKLO TUCHOLA 2 46km 1:08:07 40.52 [km/h] 0:01:29 [min/km]
11 187 POPŁAWSKI JAKUB M 11 M 30-39 4 GDAŃSK BIKE U UP WETERYNEK.PL 2 46km 1:08:07 40.52 [km/h] 0:01:29 [min/km]
12 213 SKIBA PAWEŁ M 12 M 30-39 5 JUSZKOWO VO2MAX MTB TEAM 2 46km 1:08:08 40.51 [km/h] 0:01:29 [min/km]
13 144 MARZEJON MIKOŁAJ M 13 M 0-29 3 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 46km 1:08:08 40.51 [km/h] 0:01:29 [min/km]
14 92 JĘDRZEJEWSKI PIOTR M 14 M 0-29 4 GDAŃSK 2 46km 1:08:08 40.51 [km/h] 0:01:29 [min/km]
15 164 OLSZEWSKI KAROL M 15 M 40-49 3 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 2 46km 1:08:08 40.51 [km/h] 0:01:29 [min/km]
16 177 PLECZYŃSKI MARCIN M 16 M 40-49 4 GDYNIA CZARNY SPECJAL TEAM 2 46km 1:08:08 40.51 [km/h] 0:01:29 [min/km]
17 269 WRÓBLEWSKI WIKTOR M 17 M 30-39 6 GDYNIA MEWA GDYNIA 2 46km 1:08:09 40.50 [km/h] 0:01:29 [min/km]
18 64 GĄSIOROWSKI MICHAŁ M 18 M 30-39 7 BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ 2 46km 1:08:09 40.50 [km/h] 0:01:29 [min/km]
19 564 STANKA PAWEŁ M 19 M 40-49 5 PRUSZCZ GDAŃSKI 2 46km 1:08:09 40.50 [km/h] 0:01:29 [min/km]
20 32 CHOJNACKI BARTOSZ M 20 M 40-49 6 KOSZALIN MARYCZ.COM 2 46km 1:08:10 40.49 [km/h] 0:01:29 [min/km]
21 141 MALLEK PAWEŁ M 21 M 0-29 5 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 2 46km 1:08:10 40.49 [km/h] 0:01:29 [min/km]
22 569 WARTAŁA DANIEL M 22 M 30-39 8 BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ 2 46km 1:08:10 40.49 [km/h] 0:01:29 [min/km]
23 129 LATAŃSKI RADOSLAW M 23 M 30-39 9 KUSICE TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK 2 46km 1:08:10 40.49 [km/h] 0:01:29 [min/km]
24 252 TYMIŃSKI JACEK M 24 M 40-49 7 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 2 46km 1:08:10 40.49 [km/h] 0:01:29 [min/km]
25 259 WĄSIK MAREK M 25 M 30-39 10 ELBLĄG 2 46km 1:08:10 40.49 [km/h] 0:01:29 [min/km]
26 302 SAWICZ MICHAŁ M 26 M 30-39 11 PĘPOWO START KARTUZY 2 46km 1:08:10 40.49 [km/h] 0:01:29 [min/km]
27 140 MALLEK DAWID M 27 M 0-29 6 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 2 46km 1:08:10 40.49 [km/h] 0:01:29 [min/km]
28 218 SKRZYPKOWSKI JAKUB M 28 M 0-29 7 ŻUKOWO GKS CARTUSIA KARTUZY BIKE ATELIER 2 46km 1:08:10 40.49 [km/h] 0:01:29 [min/km]
29 86 JANIC ŁUKASZ M 29 M 30-39 12 NOWOGARD STC STARGARD 2 46km 1:08:11 40.48 [km/h] 0:01:29 [min/km]
30 516 CZAPNIK ADAM M 30 M 0-29 8 DARŁOWO BIKE U UP EUROPELL 2 46km 1:08:11 40.48 [km/h] 0:01:29 [min/km]
31 22 BORKOWSKI ŁUKASZ M 31 M 30-39 13 LIDZBARK WARMIŃSKI ROWEROWY LIDZBARK 2 46km 1:08:12 40.47 [km/h] 0:01:29 [min/km]
32 260 WEGNER KAMIL M 32 M 30-39 14 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 46km 1:08:12 40.47 [km/h] 0:01:29 [min/km]
33 16 BIELSKI ZBIGNIEW M 33 M 70+ 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 2 46km 1:08:12 40.47 [km/h] 0:01:29 [min/km]
34 373 SULEWSKI ŁUKASZ M 34 M 30-39 15 ŁĘGOWO 2 46km 1:08:13 40.46 [km/h] 0:01:29 [min/km]
35 278 ZYŚKO PAWEŁ M 35 M 30-39 16 KOSZALIN 2 46km 1:08:13 40.46 [km/h] 0:01:29 [min/km]
36 73 GONERA ARTUR M 36 M 40-49 8 SZCZECIN STC STARGARD 2 46km 1:08:13 40.46 [km/h] 0:01:29 [min/km]
37 204 RZEŹNIK PIOTR M 37 M 40-49 9 GDAŃSK 2 46km 1:08:13 40.46 [km/h] 0:01:29 [min/km]
38 239 SZWABA JAN M 38 M 0-29 9 MEZOWO 2 46km 1:08:13 40.46 [km/h] 0:01:29 [min/km]
39 44 DEMBEK TOMASZ M 39 M 40-49 10 GDAŃSK BIKE U UP 2 46km 1:08:13 40.46 [km/h] 0:01:29 [min/km]
40 138 ŁOMNICKI MICHAŁ M 40 M 40-49 11 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 2 46km 1:08:13 40.46 [km/h] 0:01:29 [min/km]
41 225 STASZEWSKI PIOTR M 41 M 30-39 17 RESZEL 2 46km 1:08:14 40.45 [km/h] 0:01:29 [min/km]
42 349 KRAWCZYK MARCIN M 42 M 0-29 10 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 46km 1:08:14 40.45 [km/h] 0:01:29 [min/km]
43 75 GÓRSKI MACIEJ M 43 M 30-39 18 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 46km 1:08:14 40.45 [km/h] 0:01:29 [min/km]
44 442 JAWORAŃSKI TOMEK M 44 M 0-29 11 BYTONIA GK STG 2 46km 1:08:14 40.45 [km/h] 0:01:29 [min/km]
45 240 SZWARC KRZYSZTOF JAKUB M 45 M 30-39 19 GDAŃSK 2 46km 1:08:14 40.45 [km/h] 0:01:29 [min/km]
46 689 BANACH ROBERT M 46 M 40-49 12 GDAŃSK APTEKA GEMINI TEAM 2 46km 1:08:14 40.45 [km/h] 0:01:29 [min/km]
47 688 OSTAJEWSKI GUSTAW M 47 M 0-29 12 KĄPINO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 46km 1:08:15 40.44 [km/h] 0:01:29 [min/km]
48 542 ŚLĘZAK SYLWESTER M 48 M 40-49 13 STARGARD STC STARGARD 2 46km 1:08:15 40.44 [km/h] 0:01:29 [min/km]
49 67 GOCAŁ PIOTR M 49 M 30-39 20 GDAŃSK 2 46km 1:08:15 40.44 [km/h] 0:01:29 [min/km]
50 680 KOZŁOWSKI MAREK M 50 M 40-49 14 SZCZECIN STC STARGARD 2 46km 1:08:15 40.44 [km/h] 0:01:29 [min/km]
51 37 CZERNIŁO BARTŁOMIEJ M 51 M 30-39 21 SŁUPSK 2 46km 1:08:15 40.44 [km/h] 0:01:29 [min/km]
52 229 STRZYŻEWSKI TOMASZ M 52 M 0-29 13 WEJHEROWO KLIF TEAM 2 46km 1:08:16 40.43 [km/h] 0:01:29 [min/km]
53 284 ŻYWUSZKO PATRYK M 53 M 30-39 22 RUMIA PASSEROTTI-4YOURBIKE 2 46km 1:08:17 40.42 [km/h] 0:01:29 [min/km]
54 300 POPŁAWSKI TADEUSZ M 54 M 50-54 1 GDAŃSK BIKE U UP WETERYNEK.PL 2 46km 1:08:18 40.41 [km/h] 0:01:29 [min/km]
55 568 KAMIŃSKI BARTOSZ M 55 M 30-39 23 TCZEW GK GRYF TCZEW 2 46km 1:08:18 40.41 [km/h] 0:01:29 [min/km]
56 679 ROCHNA SLAWOMIR M 56 M 50-54 2 STARGARD 2 46km 1:08:18 40.41 [km/h] 0:01:29 [min/km]
57 90 JEKA KAMIL M 57 M 30-39 24 STARZYNO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 46km 1:08:18 40.41 [km/h] 0:01:29 [min/km]
58 200 RÓŻALSKI RAFAŁ M 58 M 40-49 15 GDAŃSK BST 2 46km 1:08:19 40.40 [km/h] 0:01:29 [min/km]
59 681 KOSZAREK JÓZEF M 59 M 55-59 1 MORZYCZYN STC STARGARD 2 46km 1:08:21 40.38 [km/h] 0:01:29 [min/km]
60 399 BUJA KRYSTIAN M 60 M 0-29 14 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 46km 1:08:22 40.37 [km/h] 0:01:29 [min/km]
61 320 RASZKOWSKI PIOTR M 61 M 30-39 25 GDAŃSK RUN-PASSION.PL 2 46km 1:08:22 40.37 [km/h] 0:01:29 [min/km]
62 93 JUNAK ZBIGNIEW M 62 M 65-69 1 CHOSZCZNO STC STARGARD 2 46km 1:08:22 40.37 [km/h] 0:01:29 [min/km]
63 687 WNUK JAREK M 63 M 40-49 16 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 2 46km 1:08:25 40.34 [km/h] 0:01:29 [min/km]
64 29 CHMIEL KRZYSZTOF M 64 M 30-39 26 BOLSZEWO NORDA ACTIVE TEAM 2 46km 1:08:26 40.33 [km/h] 0:01:29 [min/km]
65 353 MACIEJEWSKI RAFAŁ M 65 M 40-49 17 ŻNIN KS SZOSA ŻNIN 2 46km 1:08:29 40.30 [km/h] 0:01:29 [min/km]
66 5 BACHTIAK MARCIN M 66 M 40-49 18 BIALOGARD MARYCZ.COM 2 46km 1:08:48 40.12 [km/h] 0:01:30 [min/km]
67 8 BARTKOWSKI MAREK M 67 M 50-54 3 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 46km 1:09:03 39.97 [km/h] 0:01:30 [min/km]
68 1046 MIGOWSKI IRENEUSZ M 68 M 40-49 19 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 4 46km 1:09:14 39.87 [km/h] 0:01:30 [min/km]
69 627 LABON PIOTR M 69 M 30-39 27 KOTEŻE GK STG 4 46km 1:09:14 39.87 [km/h] 0:01:30 [min/km]
70 672 WOLSKI KAMIL M 70 M 40-49 20 GÓRZNA TACCONI GÓRZNA 3 46km 1:09:15 39.86 [km/h] 0:01:30 [min/km]
71 673 KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ M 71 M 0-29 15 OSIEK TEAM MX SKÓRCZ 4 46km 1:09:15 39.86 [km/h] 0:01:30 [min/km]
72 670 KAŁDOWSKI MARCIN M 72 M 40-49 21 ZAKRZEWO KAROMET TEAM 4 46km 1:09:16 39.85 [km/h] 0:01:30 [min/km]
73 548 WRZECIONOWSKI MAREK M 73 M 50-54 4 KOSZALIN JAMNO 4 46km 1:09:16 39.85 [km/h] 0:01:30 [min/km]
74 675 ŚLEPSKI PAWEŁ M 74 M 40-49 22 SOPOT VO2MAX MTB TEAM 4 46km 1:09:17 39.84 [km/h] 0:01:30 [min/km]
75 527 KOŁOMAŃSKI JAROSŁAW M 75 M 50-54 5 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 4 46km 1:09:19 39.82 [km/h] 0:01:30 [min/km]
76 1111 NOWACZYŃSKI JAN M 76 M 40-49 23 PELPLIN GK STG 4 46km 1:09:21 39.80 [km/h] 0:01:30 [min/km]
77 607 GRABOWSKI JERZY M 77 M 40-49 24 TCZEW GK GRYF TCZEW 4 46km 1:09:23 39.78 [km/h] 0:01:31 [min/km]
78 148 MIELEWCZYK RAFAŁ M 78 M 0-29 16 GOŚCICINO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 46km 1:09:29 39.72 [km/h] 0:01:31 [min/km]
79 1025 KANIECKI DAWID M 79 M 30-39 28 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 3 46km 1:10:09 39.34 [km/h] 0:01:32 [min/km]
80 686 TRZCIŃSKI KAMIL M 80 M 30-39 29 GDAŃSK - 3 46km 1:10:12 39.32 [km/h] 0:01:32 [min/km]
81 24 BRANDT MACIEJ M 81 M 50-54 6 ELBLĄG 3 46km 1:10:12 39.32 [km/h] 0:01:32 [min/km]
82 1010 CHOJKE WOJCIECH M 82 M 30-39 30 GDYNIA 3 46km 1:10:13 39.31 [km/h] 0:01:32 [min/km]
83 356 MAREK PAWEŁ M 83 M 40-49 25 GDAŃSK INTEL TECHNOLOGY POLAND 3 46km 1:10:13 39.31 [km/h] 0:01:32 [min/km]
84 304 SŁABOLEPSZY KRYSTIAN M 84 M 0-29 17 BOŻEPOLE WIELKIE - 2 46km 1:10:14 39.30 [km/h] 0:01:32 [min/km]
85 435 GÓRA TOMASZ M 85 M 0-29 18 RYBNO 3 46km 1:10:14 39.30 [km/h] 0:01:32 [min/km]
86 401 POTRYKUS FILIP M 86 M 0-29 19 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 46km 1:10:15 39.29 [km/h] 0:01:32 [min/km]
87 9 BARTKOWSKI SŁAWOMIR M 87 M 55-59 2 POZNAŃ BARTKI KOLARZE 3 46km 1:10:15 39.29 [km/h] 0:01:32 [min/km]
88 545 WASILEWSKI KRZYSZTOF M 88 M 40-49 26 GDAŃSK 7N 4 46km 1:10:17 39.27 [km/h] 0:01:32 [min/km]
89 334 FURMANIAK ŁUKASZ M 89 M 30-39 31 PIECHCIN KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN 3 46km 1:10:17 39.27 [km/h] 0:01:32 [min/km]
90 154 NEUBAUER ŁUKASZ M 90 M 30-39 32 KALISKA SALON ROWEROWY BOGDAN BONDARIEW 3 46km 1:10:18 39.26 [km/h] 0:01:32 [min/km]
91 348 KOTASIŃSKI FILIP M 91 M 30-39 33 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 3 46km 1:10:29 39.16 [km/h] 0:01:32 [min/km]
92 261 WICEK JAKUB M 92 M 30-39 34 STAROGARD GDAŃSKI 3 46km 1:10:29 39.16 [km/h] 0:01:32 [min/km]
93 477 STENKA TOMASZ M 93 M 0-29 20 REDA 3 46km 1:10:31 39.14 [km/h] 0:01:32 [min/km]
94 555 JAGODZIŃSKI TOMASZ M 94 M 30-39 35 CZAPLE CZAPLE 3 46km 1:10:41 39.05 [km/h] 0:01:32 [min/km]
95 59 FIZHUK ROSTYSLAV M 95 M 0-29 21 GDANSK 3 46km 1:10:52 38.95 [km/h] 0:01:32 [min/km]
96 328 BORYSIEWICZ RYSZARD M 96 M 65-69 2 KOSZALIN 3 46km 1:11:09 38.79 [km/h] 0:01:33 [min/km]
97 139 ŁUCZYŃSKI JANUSZ M 97 M 50-54 7 GDAŃSK 3 46km 1:11:09 38.79 [km/h] 0:01:33 [min/km]
98 303 POBLOCKI TOMASZ M 98 M 55-59 3 BANINO STC 2 46km 1:11:29 38.61 [km/h] 0:01:33 [min/km]
99 186 POMIERSKI MICHAL M 99 M 30-39 36 GDAŃSK 46km 1:11:35 38.55 [km/h] 0:01:33 [min/km]
100 131 LEMMLE KRZYSZTOF M 99 M 40-49 27 GDAŃSK 3 46km 1:11:42 38.49 [km/h] 0:01:34 [min/km]
101 76 GRABOWSKI EDMUND M 100 M 70+ 2 TCZEW GK GRYF TCZEW 2 46km 1:11:51 38.41 [km/h] 0:01:34 [min/km]
102 169 OSTROCHALSKI BARTŁOMIEJ M 101 M 40-49 28 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 46km 1:11:51 38.41 [km/h] 0:01:34 [min/km]
103 245 TLUSZCZAK RAFAŁ M 102 M 40-49 29 GDYNIA HOTEL CZTERY BRZOZY 2 46km 1:11:52 38.40 [km/h] 0:01:34 [min/km]
104 619 KIRYK TOMASZ M 103 M 30-39 37 TORUŃ 4 46km 1:11:53 38.40 [km/h] 0:01:34 [min/km]
105 336 GIERSZEWSKI SŁAWOMIR M 104 M 50-54 8 KĄPINO 2 46km 1:11:53 38.40 [km/h] 0:01:34 [min/km]
106 105 KOBESZKO BARTŁOMIEJ M 105 M 30-39 38 GDYNIA 0 2 46km 1:11:54 38.39 [km/h] 0:01:34 [min/km]
107 170 PAPELBON ROMAN M 106 M 30-39 39 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 2 46km 1:11:54 38.39 [km/h] 0:01:34 [min/km]
108 15 BIBLIW MAREK M 107 M 30-39 40 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 46km 1:11:54 38.39 [km/h] 0:01:34 [min/km]
109 581 KAMIŃSKI PAWEŁ M 108 M 40-49 30 GDAŃSK START KARTUZY 3 46km 1:11:54 38.39 [km/h] 0:01:34 [min/km]
110 696 FRYMARK MARCIN M 109 M 30-39 41 REDA NORDA ACTIVE TEAM 2 46km 1:11:54 38.39 [km/h] 0:01:34 [min/km]
111 335 GESEK ROBERT M 110 M 40-49 31 RUMIA GESO 2 46km 1:11:55 38.38 [km/h] 0:01:34 [min/km]
112 214 SKONECZNY KAMIL M 111 M 30-39 42 GDYNIA VELOGD / ENTREGA.PL 2 46km 1:11:57 38.36 [km/h] 0:01:34 [min/km]
113 363 PIKUŁA MICHAŁ M 112 M 40-49 32 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 2 46km 1:12:02 38.32 [km/h] 0:01:34 [min/km]
114 408 SYNORADZKI ADAM M 113 M 0-29 22 STARNICE MARKOS SPORT TEAM 2 46km 1:12:04 38.30 [km/h] 0:01:34 [min/km]
115 262 WIERZBOWSKI SYLWESTER M 114 M 40-49 33 MORĄG 2 46km 1:12:06 38.28 [km/h] 0:01:34 [min/km]
116 172 PIASECKI FILIP M 115 M 30-39 43 SOPOT ROWEROWE KASZUBY 2 46km 1:12:07 38.27 [km/h] 0:01:34 [min/km]
117 192 RADNY ROBERT M 116 M 40-49 34 KAZIMIERZ 2 46km 1:12:10 38.24 [km/h] 0:01:34 [min/km]
118 43 DEMBEK KRZYSZTOF M 117 M 30-39 44 SOPOT 2 46km 1:12:11 38.24 [km/h] 0:01:34 [min/km]
119 576 LABUDA ŁUKASZ M 118 M 40-49 35 GDAŃSK START KARTUZY MTB TEAM 4 46km 1:12:13 38.22 [km/h] 0:01:34 [min/km]
120 579 WAWRZYŃSKI TOMASZ M 119 M 40-49 36 GDYNIA PORT GDYNIA SPORT TEAM 2 46km 1:12:19 38.17 [km/h] 0:01:34 [min/km]
121 386 BOGDZIEWICZ EUGENIUSZ M 120 M 70+ 3 GDAŃSK NEXUS TEAM 2 46km 1:12:28 38.09 [km/h] 0:01:35 [min/km]
122 42 DEJNEKA PRZEMYSŁAW M 121 M 40-49 37 GDAŃSK 2 46km 1:12:31 38.06 [km/h] 0:01:35 [min/km]
123 205 SEKIDA MATEUSZ M 122 M 40-49 38 GOŚCICINO 2 46km 1:12:47 37.92 [km/h] 0:01:35 [min/km]
124 27 BRZESKI ŁUKASZ M 123 M 30-39 45 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 2 46km 1:14:20 37.13 [km/h] 0:01:37 [min/km]
125 656 TENGOWSKI MATEUSZ M 124 M 0-29 23 DANKOWO LIDER SZTUM 4 46km 1:14:23 37.11 [km/h] 0:01:37 [min/km]
126 655 ŚLEDŹ MIKOŁAJ M 125 M 0-29 24 PELPLIN KLUB KOLARSKI PELPLIN 4 46km 1:14:24 37.10 [km/h] 0:01:37 [min/km]
127 602 DUSZYŃSKI ROBERT M 126 M 30-39 46 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 4 46km 1:14:24 37.10 [km/h] 0:01:37 [min/km]
128 626 KRZEMIŃSKI ANDRZEJ M 127 M 30-39 47 STAROGRAD GDAŃSKI GK STG 4 46km 1:14:24 37.10 [km/h] 0:01:37 [min/km]
129 616 KAMROWSKI ROBERT M 128 M 40-49 39 TCZEW GK GRYF TCZEW 4 46km 1:14:25 37.09 [km/h] 0:01:37 [min/km]
130 600 ĆMIEL ARTUR M 129 M 0-29 25 BIAŁOGARD 4 46km 1:14:25 37.09 [km/h] 0:01:37 [min/km]
131 593 BOBKOWSKI ANDRZEJ M 130 M 30-39 48 ZBLEWO 4 46km 1:14:26 37.08 [km/h] 0:01:37 [min/km]
132 559 KORPAN GRZEGORZ M 131 M 40-49 40 GDAŃSK 4 46km 1:14:26 37.08 [km/h] 0:01:37 [min/km]
133 635 ORZĘDOWSKI DOMINIK M 132 M 40-49 41 KWIDZYN KWIDZYN BIKE RACING TEAM 4 46km 1:14:26 37.08 [km/h] 0:01:37 [min/km]
134 561 BARTNIK ŁUKASZ M 133 M 40-49 42 GDYNIA 4 46km 1:14:27 37.07 [km/h] 0:01:37 [min/km]
135 629 LELUKIEWICZ RAFAŁ M 134 M 30-39 49 SŁUPSK TOYOTA KAWISBIKE SŁUPSK MTB TEAM 4 46km 1:14:27 37.07 [km/h] 0:01:37 [min/km]
136 34 CIRZON MICHAŁ M 135 M 40-49 43 GDAŃSK 4 46km 1:14:27 37.07 [km/h] 0:01:37 [min/km]
137 327 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 136 M 55-59 4 GDAŃSK MH AUTOMATYKA 4 46km 1:14:27 37.07 [km/h] 0:01:37 [min/km]
138 249 TROCH MACIEJ M 137 M 40-49 44 MALBORK 4 46km 1:14:27 37.07 [km/h] 0:01:37 [min/km]
139 513 BRYLOWSKI STANISŁAW M 138 M 60-64 1 PIERWOSZYNO ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 4 46km 1:14:27 37.07 [km/h] 0:01:37 [min/km]
140 620 KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ M 139 M 30-39 50 KWIDZYN KWIDZYN BIKE RACING TEAM 4 46km 1:14:27 37.07 [km/h] 0:01:37 [min/km]
141 1223 GORTAT BOGUMIŁ M 140 M 40-49 45 DOBRZĘCINO OLITE ZERO RH+ RACING TEAM 4 46km 1:14:27 37.07 [km/h] 0:01:37 [min/km]
142 654 SZREDER RADOSŁAW M 141 M 30-39 51 BYDGOSZCZ 4 46km 1:14:28 37.06 [km/h] 0:01:37 [min/km]
143 678 KURZYŃSKI RAFAŁ M 142 M 30-39 52 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 4 46km 1:14:28 37.06 [km/h] 0:01:37 [min/km]
144 1103 LISIECKI TOMASZ M 143 M 50-54 9 GDYNIA NEXUS TEAM 2 46km 1:14:29 37.06 [km/h] 0:01:37 [min/km]
145 658 TUROWSKI MARCIN M 144 M 30-39 53 GDAŃSK #WMORDEWIND 4 46km 1:14:29 37.06 [km/h] 0:01:37 [min/km]
146 127 LANGE ŁUKASZ M 145 M 30-39 54 GRUPA CYPISKI TEAM 4 46km 1:14:29 37.06 [km/h] 0:01:37 [min/km]
147 597 BRZÓSKA KACPER M 146 M 30-39 55 BYDGOSZCZ 4 46km 1:14:30 37.05 [km/h] 0:01:37 [min/km]
148 31 CHMIELIŃSKI PIOTR M 147 M 0-29 26 ROTMANKA DYNATRACE 4 46km 1:14:31 37.04 [km/h] 0:01:37 [min/km]
149 692 LASKOWSKI MICHAŁ M 148 M 40-49 46 WARSZAWA TRIDZIESTKA 4 46km 1:14:31 37.04 [km/h] 0:01:37 [min/km]
150 578 SZEMBERSKI ŁUKASZ M 149 M 30-39 56 RUMIA DRAGONTONERBPCYCLING 4 46km 1:14:32 37.03 [km/h] 0:01:37 [min/km]
151 255 WALCZAK MARIUSZ M 150 M 40-49 47 BOLSZEWO BPCYCLING TEAM 4 46km 1:14:32 37.03 [km/h] 0:01:37 [min/km]
152 598 BYCZYŃSKI JANUSZ M 151 M 50-54 10 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 4 46km 1:14:33 37.02 [km/h] 0:01:37 [min/km]
153 452 LEŚNIEWSKI MAREK M 152 M 50-54 11 GDAŃSK 4 46km 1:14:35 37.01 [km/h] 0:01:37 [min/km]
154 128 LASKOWSKI WALDEMAR M 153 M 40-49 48 LUBISZEWO TCZEWSKIE 4 46km 1:14:36 37.00 [km/h] 0:01:37 [min/km]
155 421 BANACH RYSZARD M 154 M 65-69 3 GDANSK 4 46km 1:14:38 36.98 [km/h] 0:01:37 [min/km]
156 613 KACZMAREK WOJCIECH M 155 M 0-29 27 GDAŃSK 4 46km 1:14:43 36.94 [km/h] 0:01:37 [min/km]
157 601 DĄBSKI GRZEGORZ M 156 M 40-49 49 GDYNIA MAJBIKE TEAM 4 46km 1:14:47 36.91 [km/h] 0:01:38 [min/km]
158 465 POTRYKUS JAN M 157 M 55-59 5 - - 46km 1:14:57 36.82 [km/h] 0:01:38 [min/km]
159 237 SZOTOWICZ MONIKA K 1 K 30-39 STARGARD STC STARGARD 5 46km 1:15:07 36.74 [km/h] 0:01:38 [min/km]
160 498 SOBOTA AGATA K 2 K 0-29 GDAŃSK FTI RACING TEAM 5 46km 1:15:09 36.73 [km/h] 0:01:38 [min/km]
161 646 SKUTKIEWICZ JOANNA K 3 K 0-29 SOPOT ENDURE TEAM 5 46km 1:15:11 36.71 [km/h] 0:01:38 [min/km]
162 173 PIEPER AGNIESZKA K 4 K 0-29 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5 46km 1:15:13 36.69 [km/h] 0:01:38 [min/km]
163 624 KRAJNIK OSKAR M 158 M 0-29 28 PELPLIN GK GRYF TCZEW 4 46km 1:15:20 36.64 [km/h] 0:01:38 [min/km]
164 526 KNOTHE ADRIAN M 159 M 0-29 29 NIEMCZ BUDSTOL INVEST 4 46km 1:15:21 36.63 [km/h] 0:01:38 [min/km]
165 333 DEYK ZDZISŁAW M 160 M 60-64 2 ZAWORY 3 46km 1:15:24 36.60 [km/h] 0:01:38 [min/km]
166 79 GRZEMSKI JAKUB M 161 M 30-39 57 GDYNIA 3 46km 1:15:27 36.58 [km/h] 0:01:38 [min/km]
167 283 ŻYGENDA ANDRZEJ M 162 M 0-29 30 GDYNIA LPP TEAM 3 46km 1:15:30 36.56 [km/h] 0:01:38 [min/km]
168 366 ROMANOWSKI MICHAŁ M 163 M 30-39 58 GDAŃSK - 3 46km 1:15:30 36.56 [km/h] 0:01:38 [min/km]
169 100 KARPIŃSKI MATEUSZ M 164 M 30-39 59 GDAŃSK 3 46km 1:15:31 36.55 [km/h] 0:01:39 [min/km]
170 108 KOPOWSKI STEFAN M 165 M 55-59 6 GDAŃSK 3 46km 1:15:31 36.55 [km/h] 0:01:39 [min/km]
171 149 MIKOŁAJCZAK MICHAŁ M 166 M 40-49 50 GDAŃSK LPPTEAM 3 46km 1:15:31 36.55 [km/h] 0:01:39 [min/km]
172 21 BORCOWSKI JANUSZ M 167 M 50-54 12 GDYNIA WETERYNEK.PL/BIKE U UP 3 46km 1:15:32 36.54 [km/h] 0:01:39 [min/km]
173 488 LIŚKIEWICZ ŁUKASZ M 168 M 40-49 51 ZŁAWIEŚ WIELKA JACACOUCHTEAM 3 46km 1:15:32 36.54 [km/h] 0:01:39 [min/km]
174 182 PŁOTKA ADAM M 169 M 30-39 60 BANINO BORGA 3 46km 1:15:33 36.53 [km/h] 0:01:39 [min/km]
175 195 REMER ŁUKASZ M 170 M 0-29 31 MIEROSZYNO KLIF TEAM CHŁAPOWO 3 46km 1:15:35 36.52 [km/h] 0:01:39 [min/km]
176 106 KOŁODZIEJ GRZEGORZ M 171 M 40-49 52 NOWE 3 46km 1:15:47 36.42 [km/h] 0:01:39 [min/km]
177 503 WITKOWSKI ANDRZEJ M 172 M 60-64 3 BIAŁOGARD 3 46km 1:15:54 36.36 [km/h] 0:01:39 [min/km]
178 291 KOWALCZYK MAGDALENA K 5 K 30-39 1 GDAŃSK SPORTEVO TRIATHLON TEAM 5 46km 1:16:18 36.17 [km/h] 0:01:40 [min/km]
179 671 KRĘCZKOWSKI MARCIN M 173 M 0-29 32 GDAŃSK 4 46km 1:16:44 35.97 [km/h] 0:01:40 [min/km]
180 107 KOPEĆ KONRAD M 174 M 40-49 53 GDYNIA 4 46km 1:16:46 35.95 [km/h] 0:01:40 [min/km]
181 631 MROZEWSKI KONRAD M 175 M 0-29 33 SOPOT IHS MARKIT 4 46km 1:16:47 35.95 [km/h] 0:01:40 [min/km]
182 591 BEREŚNIEWICZ KAROL M 176 M 0-29 34 GDAŃSK 4 46km 1:16:48 35.94 [km/h] 0:01:40 [min/km]
183 377 URBAŃSKI ROBERT M 177 M 30-39 61 GDAŃSK 4 46km 1:16:49 35.93 [km/h] 0:01:40 [min/km]
184 566 TICEHURST ALEXANDER M 178 M 40-49 54 GDYNIA 4 46km 1:16:50 35.92 [km/h] 0:01:40 [min/km]
185 338 GOSS MARCIN M 179 M 40-49 55 GDAŃSK SMARTFACTOR.PL 4 46km 1:16:51 35.91 [km/h] 0:01:40 [min/km]
186 114 KRAIŃSKI ADRIAN M 180 M 0-29 35 GRUDZIĄDZ AGK COFFEE RIDERS 4 46km 1:16:51 35.91 [km/h] 0:01:40 [min/km]
187 595 BORKOWSKI KRZYSZTOF M 181 M 40-49 56 TCZEW 4 46km 1:16:51 35.91 [km/h] 0:01:40 [min/km]
188 352 ŁUKASZEWSKI ZDZISŁAW M 182 M 60-64 4 BRODNICA 4 46km 1:16:52 35.91 [km/h] 0:01:40 [min/km]
189 238 SZTOKINGER JAROSŁAW M 183 M 40-49 57 GDYNIA 4 46km 1:16:54 35.89 [km/h] 0:01:40 [min/km]
190 17 BIERNACIK MARIUSZ M 184 M 55-59 7 GDAŃSK 4 46km 1:17:07 35.79 [km/h] 0:01:41 [min/km]
191 81 HENICZ GRZEGORZ M 185 M 50-54 13 GDYNIA 4 46km 1:17:08 35.78 [km/h] 0:01:41 [min/km]
192 457 MARSZAŁEK TOMASZ M 186 M 40-49 58 GDYNIA ENDURE TEAM 4 46km 1:17:13 35.74 [km/h] 0:01:41 [min/km]
193 364 PYSZORA IRENEUSZ M 187 M 50-54 14 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 2 46km 1:17:29 35.62 [km/h] 0:01:41 [min/km]
194 50 DRABICKA KATARZYNA K 6 K 0-29 2 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 5 46km 1:17:37 35.56 [km/h] 0:01:41 [min/km]
195 102 KLEWECKA DOROTA K 7 K 40-49 1 STARGARD STC STARGARD 5 46km 1:17:38 35.55 [km/h] 0:01:41 [min/km]
196 60 GAJOWNIK KAROLINA K 8 K 30-39 2 GDYNIA 5 46km 1:17:38 35.55 [km/h] 0:01:41 [min/km]
197 389 CYWIŃSKA EWELINA K 9 K 30-39 3 GDAŃSK MAJBIKE TEAM 5 46km 1:17:40 35.54 [km/h] 0:01:41 [min/km]
198 235 SZERSZENOWICZ DANIEL M 188 M 0-29 36 PRUSZCZ GDAŃSKI 3 46km 1:17:46 35.49 [km/h] 0:01:41 [min/km]
199 157 NOREK RYSZARD M 189 M 65-69 4 SŁAWNO 3 46km 1:18:04 35.35 [km/h] 0:01:42 [min/km]
200 489 GOIKE PIOTR M 190 M 40-49 59 SKOWARCZ 3 46km 1:18:04 35.35 [km/h] 0:01:42 [min/km]
201 660 WĘGRECKI KAMIL M 191 M 30-39 62 GDYNIA 4 46km 1:18:11 35.30 [km/h] 0:01:42 [min/km]
202 592 BLOKOWSKA BEATA K 10 K 0-29 3 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 5 46km 1:19:05 34.90 [km/h] 0:01:43 [min/km]
203 162 OGRODOWSKA MAŁGORZATA K 11 K 30-39 4 GDYNIA 3LIFE TEAM 5 46km 1:19:06 34.89 [km/h] 0:01:43 [min/km]
204 347 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA MILENA K 12 K 30-39 5 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 5 46km 1:19:06 34.89 [km/h] 0:01:43 [min/km]
205 612 JURKIEWICZ-PISARSKA IWONA K 13 K 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 5 46km 1:19:07 34.89 [km/h] 0:01:43 [min/km]
206 151 MUNDZIA URSZULA K 14 K 0-29 4 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5 46km 1:19:09 34.87 [km/h] 0:01:43 [min/km]
207 475 STANISZEWSKI JACEK M 192 M 55-59 8 GDYNIA 4 46km 1:19:15 34.83 [km/h] 0:01:43 [min/km]
208 690 KAMROWSKI ADAM M 193 M 40-49 60 GNIEW 4 46km 1:19:17 34.81 [km/h] 0:01:43 [min/km]
209 190 PRZYBYCIEL PRZEMYSŁAW M 194 M 30-39 63 KOSAKOWO 4 46km 1:19:17 34.81 [km/h] 0:01:43 [min/km]
210 604 GACEK JAROSŁAW M 195 M 40-49 61 SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLE TEAM 4 46km 1:19:18 34.80 [km/h] 0:01:43 [min/km]
211 216 SKÓRCZEWSKI TADEUSZ M 196 M 60-64 5 KALISKA 4 46km 1:19:20 34.79 [km/h] 0:01:43 [min/km]
212 350 KULAS JAKUB M 197 M 30-39 64 GDYNIA MASAKRA CHAMPIONS 4 46km 1:19:21 34.78 [km/h] 0:01:44 [min/km]
213 325 BOĆKOWSKI MACIEJ M 198 M 50-54 15 GDYNIA KLIF-MED 4 46km 1:19:32 34.70 [km/h] 0:01:44 [min/km]
214 57 FIJOŁEK JAREK M 199 M 40-49 62 GDAŃSK WWW.OPONY3MIASTO.PL 4 46km 1:19:32 34.70 [km/h] 0:01:44 [min/km]
215 685 FILBRAUDT WOJCIECH M 200 M 40-49 63 GDAŃSK SPORT EVO 4 46km 1:19:40 34.64 [km/h] 0:01:44 [min/km]
216 419 KACPROWICZ PIOTR M 201 M 0-29 37 GDAŃSK - 4 46km 1:19:41 34.64 [km/h] 0:01:44 [min/km]
217 633 NAZAR RADOSŁAW M 202 M 30-39 65 PRUSZCZ GDAŃSKI PRAUST 4 46km 1:19:47 34.59 [km/h] 0:01:44 [min/km]
218 603 FELD MACIEJ M 203 M 60-64 6 BYDGOSZCZ SANTANDER BIKE TEAM 4 46km 1:19:48 34.59 [km/h] 0:01:44 [min/km]
219 693 KOZAK TOMASZ M 204 M 30-39 66 GDAŃSK - 4 46km 1:19:51 34.56 [km/h] 0:01:44 [min/km]
220 270 WYKA ANDRZEJ M 205 M 65-69 5 GDYNIA NIEZRZESZONY 4 46km 1:20:01 34.49 [km/h] 0:01:44 [min/km]
221 649 STAŃCZYK WOJCIECH M 206 M 50-54 16 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 4 46km 1:20:01 34.49 [km/h] 0:01:44 [min/km]
222 62 GĄGOL MARIAN M 207 M 60-64 7 CZŁUCHÓW 4 46km 1:20:02 34.49 [km/h] 0:01:44 [min/km]
223 622 KORAJDA ROBERT M 208 M 40-49 64 WARSZAWA JACA COACH TEAM 4 46km 1:20:04 34.47 [km/h] 0:01:44 [min/km]
224 28 BRZESKI MIROSŁAW M 209 M 55-59 9 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 4 46km 1:20:06 34.46 [km/h] 0:01:44 [min/km]
225 647 SOSNOWSKI JAROSŁAW M 210 M 40-49 65 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 4 46km 1:20:10 34.43 [km/h] 0:01:45 [min/km]
226 331 CZYŻNIEWSKI WŁODZIMIERZ M 211 M 65-69 6 TORUŃ TTC TORUŃ 4 46km 1:20:39 34.22 [km/h] 0:01:45 [min/km]
227 638 PICHOWSKI KRYSTIAN M 212 M 40-49 66 STAROGARD GDAŃSKI 4 46km 1:20:41 34.21 [km/h] 0:01:45 [min/km]
228 596 BRZOZOWSKI PIOTR M 213 M 40-49 67 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 4 46km 1:20:46 34.17 [km/h] 0:01:45 [min/km]
229 396 RZEŹNIK ANDRZEJ M 214 M 60-64 8 GDAŃSK - 4 46km 1:20:51 34.14 [km/h] 0:01:45 [min/km]
230 7 BARAN SEWERYN M 215 M 0-29 38 GOŁCZEWO BASZTA BYTÓW 3 46km 1:20:57 34.10 [km/h] 0:01:46 [min/km]
231 20 BLOCK MICHAŁ M 216 M 40-49 68 RUMIA 3 46km 1:21:05 34.04 [km/h] 0:01:46 [min/km]
232 103 KLIMASZEWSKI KRZYSZTOF M 217 M 40-49 69 GDYNIA KLIMEK TEAM 3 46km 1:21:08 34.02 [km/h] 0:01:46 [min/km]
233 253 UFNALEWSKI FILIP M 218 M 40-49 70 ELBLĄG TKF.PL 2 46km 1:21:49 33.73 [km/h] 0:01:47 [min/km]
234 519 DONAJ KRZYSZTOF M 219 M 40-49 71 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 4 46km 1:22:40 33.39 [km/h] 0:01:48 [min/km]
235 1298 KARCZEWSKI MARCIN M 220 M 30-39 67 GDAŃSK - 1 46km 1:22:56 33.28 [km/h] 0:01:48 [min/km]
236 695 CZERNIGA MICHAŁ M 221 M 30-39 68 STAROGARD GDAŃSKI - 3 46km 1:23:03 33.23 [km/h] 0:01:48 [min/km]
237 1126 KACZOROWSKI TOMASZ M 222 M 40-49 72 GDAŃSK 4 46km 1:23:13 33.17 [km/h] 0:01:49 [min/km]
238 1146 SINGER WOJCIECH M 223 M 40-49 73 SKÓRCZ MX SKÓRCZ 4 46km 1:23:27 33.07 [km/h] 0:01:49 [min/km]
239 636 PAWELCZYK KRZYSZTOF M 224 M 40-49 74 ŁYŚNIEWO BIEGAJĄCY TCZEW 4 46km 1:23:39 32.99 [km/h] 0:01:49 [min/km]
240 82 HILDEBRANDT MARIAN M 225 M 65-69 7 LUZINO 3 46km 1:24:07 32.81 [km/h] 0:01:50 [min/km]
241 69 GOIKE SYLWESTER M 226 M 50-54 17 CHARBROWO ES POŚCIG 4 46km 1:25:04 32.45 [km/h] 0:01:51 [min/km]
242 652 SZCZĘSNY RADOSŁAW M 227 M 30-39 69 CIECHOCINEK 4 46km 1:25:04 32.45 [km/h] 0:01:51 [min/km]
243 266 WORACH ADRIAN M 228 M 0-29 39 GDAŃSK 4 46km 1:25:05 32.44 [km/h] 0:01:51 [min/km]
244 544 WANAT KAZIMIERZ M 229 M 70+ 4 GDYNIA ŻUCHLIŃSKI ROWERY 4 46km 1:25:05 32.44 [km/h] 0:01:51 [min/km]
245 78 GRZEGORCZYK LUDWIK M 230 M 65-69 8 GDYNIA 4 46km 1:25:05 32.44 [km/h] 0:01:51 [min/km]
246 268 WÓJCIK ROMAN M 231 M 60-64 9 GDYNIA 4 46km 1:25:21 32.34 [km/h] 0:01:51 [min/km]
247 77 GRĄDZIEL MARCIN M 232 M 30-39 70 ELBLĄG 4 46km 1:26:08 32.04 [km/h] 0:01:52 [min/km]
248 273 ZAMOŃSKI MARIUSZ M 233 M 30-39 71 BORZECHOWO 4 46km 1:26:12 32.02 [km/h] 0:01:52 [min/km]
249 326 BOGALECKI MAREK M 234 M 60-64 10 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 4 46km 1:26:13 32.01 [km/h] 0:01:52 [min/km]
250 552 GARDOCKI WALDEMAR M 235 M 70+ 5 GDAŃSK 4 46km 1:26:13 32.01 [km/h] 0:01:52 [min/km]
251 529 KOWALSKI BARTOSZ M 236 M 30-39 72 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 4 46km 1:26:14 32.01 [km/h] 0:01:52 [min/km]
252 628 LAMEK WOJCIECH M 237 M 30-39 73 TCZEW APATOR METRIX S.A. 4 46km 1:26:15 32.00 [km/h] 0:01:53 [min/km]
253 1294 FROST MATEUSZ M 238 M 0-29 40 STAROGARD GDAŃSKI MEBLE FROST 4 46km 1:26:16 31.99 [km/h] 0:01:53 [min/km]
254 275 ZELEWSKA MARTA K 15 K 40-49 3 GDYNIA MEWA GDYNIA 5 46km 1:26:16 31.99 [km/h] 0:01:53 [min/km]
255 615 KAMIŃSKA MARTA K 16 K 30-39 6 GDYNIA NEXUS TEAM 5 46km 1:26:16 31.99 [km/h] 0:01:53 [min/km]
256 611 JJ MARTA K 17 K 30-39 7 GDAŃSK ŚWIEŻAK TEAM 5 46km 1:26:17 31.99 [km/h] 0:01:53 [min/km]
257 174 PIKUŁA-KONIECZKA DOROTA K 18 K 40-49 4 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 5 46km 1:26:17 31.99 [km/h] 0:01:53 [min/km]
258 682 LEWIŃSKA SYLWIA K 19 K 40-49 5 BANINO - 5 46km 1:26:17 31.99 [km/h] 0:01:53 [min/km]
259 375 SZYMKUN DARIUSZ M 239 M 55-59 10 GDYNIA 4 46km 1:26:18 31.98 [km/h] 0:01:53 [min/km]
260 683 BRZESKI BARTŁOMIEJ M 240 M 0-29 41 REDA BUBU TEAM 4 46km 1:26:18 31.98 [km/h] 0:01:53 [min/km]
261 668 PLADWIG SEBASTIAN M 241 M 40-49 75 LIGNOWY SZLACHECKIE - 4 46km 1:26:18 31.98 [km/h] 0:01:53 [min/km]
262 648 STANISŁAWSKI ANDRZEJ M 242 M 60-64 11 RÓŻYNY SAFE SPORT TEAM 4 46km 1:26:19 31.98 [km/h] 0:01:53 [min/km]
263 194 REJMER SŁAWOMIR M 243 M 70+ 6 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 4 46km 1:26:19 31.98 [km/h] 0:01:53 [min/km]
264 417 BRZUCHALSKI PAWEŁ M 244 M 30-39 74 RUMIA EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 4 46km 1:26:19 31.98 [km/h] 0:01:53 [min/km]
265 653 SZCZYPIOR MARIKA K 20 K 0-29 5 GDAŃSK 5 46km 1:26:19 31.98 [km/h] 0:01:53 [min/km]
266 380 WIELICZKO KORNELA K 21 K 40-49 6 GDAŃSK 5 46km 1:26:20 31.97 [km/h] 0:01:53 [min/km]
267 456 MARSZAŁEK KARINA K 22 K 30-39 8 GDYNIA ENDURE TEAM 5 46km 1:26:22 31.96 [km/h] 0:01:53 [min/km]
268 662 ZAKRZEWSKA BEATA K 23 K 30-39 9 ROKOCIN GK STG 5 46km 1:26:22 31.96 [km/h] 0:01:53 [min/km]
269 99 KARPIŃSKI KRZYSZTOF M 245 M 30-39 75 GDAŃSK 4 46km 1:26:25 31.94 [km/h] 0:01:53 [min/km]
270 54 DUCZMAL KRZYSZTOF M 246 M 55-59 11 GDYNIA 4 46km 1:26:37 31.86 [km/h] 0:01:53 [min/km]
271 584 ŁYCZAK-CZEPUKOJC ANNA K 24 K 50+ 1 GDAŃSK 0 5 46km 1:26:38 31.86 [km/h] 0:01:53 [min/km]
272 241 ŚCIESIŃSKA-ANDRZEJAK DOBROMIŁA K 25 K 50+ 2 SIEMYŚL X-TIGERS TEAM 5 46km 1:26:39 31.85 [km/h] 0:01:53 [min/km]
273 206 SERAFIN TOMASZ M 247 M 40-49 76 POZNAŃ PKO BANK POLSKI 4 46km 1:26:39 31.85 [km/h] 0:01:53 [min/km]
274 640 POTOCKI MIROSŁAW M 248 M 30-39 76 GDAŃSK 4 46km 1:26:43 31.83 [km/h] 0:01:53 [min/km]
275 312 MACKIEWICZ MACIEJ M 249 M 40-49 77 GDAŃSK 4 46km 1:26:53 31.77 [km/h] 0:01:53 [min/km]
276 691 BUCKI KONRAD M 250 M 0-29 42 TCZEW GK GRYF TCZEW 4 46km 1:27:20 31.60 [km/h] 0:01:54 [min/km]
277 609 GRUNDMAN DARIUSZ M 251 M 30-39 77 TCZEW GK GRYF TCZEW 4 46km 1:27:20 31.60 [km/h] 0:01:54 [min/km]
278 644 RESZKE WOJCIECH M 252 M 40-49 78 NOWA CERKIEW 4 46km 1:28:01 31.36 [km/h] 0:01:55 [min/km]
279 684 JACHOWICZ DARIUSZ M 253 M 55-59 12 GDYNIA - 4 46km 1:28:21 31.24 [km/h] 0:01:55 [min/km]
280 650 SUWALSKI MICHAŁ M 254 M 0-29 43 STAROGARD GDAŃSKI 4 46km 1:28:29 31.19 [km/h] 0:01:55 [min/km]
281 248 TOMCZAK TOMASZ M 255 M 30-39 78 GDAŃSK 4 46km 1:28:44 31.10 [km/h] 0:01:56 [min/km]
282 625 KRZEMIŃSKA ALEKSANDRA K 26 K 30-39 10 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 5 46km 1:30:44 30.42 [km/h] 0:01:58 [min/km]
283 630 MAZUR ANASTASIIA K 27 K 0-29 6 CZĘSTOCHOWA HEGELMANN GROUP 5 46km 1:30:49 30.39 [km/h] 0:01:58 [min/km]
284 632 NACZK EWELINA K 28 K 30-39 11 PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM 5 46km 1:30:52 30.37 [km/h] 0:01:59 [min/km]
285 623 KOŚCIELNIAK DOMINIK M 256 M 0-29 44 GDYNIA 4 46km 1:30:54 30.36 [km/h] 0:01:59 [min/km]
286 146 MELLER EWA K 29 K 40-49 7 NOWA WIEŚ LĘBORSKA ES POŚCIG 5 46km 1:30:54 30.36 [km/h] 0:01:59 [min/km]
287 1066 POŁOM ANNA K 30 K 40-49 8 SZLACHTA 1 46km 1:30:54 30.36 [km/h] 0:01:59 [min/km]
288 697 JANKOWSKI MICHAŁ M 257 M 30-39 79 - - 4 46km 1:32:22 29.88 [km/h] 0:02:00 [min/km]
289 676 PUKHALSKI RUSLAN M 258 M 30-39 80 KAUNAS/KOWNO HEGELMANN GROUP 4 46km 1:32:27 29.85 [km/h] 0:02:01 [min/km]
290 663 ZAKRZEWSKI BARTOSZ M 259 M 30-39 81 KALISKA 4 46km 1:32:31 29.83 [km/h] 0:02:01 [min/km]
291 55 EJSMONT PIOTR M 260 M 65-69 9 GDAŃSK PRO-CYCLING.ORG 4 46km 1:32:58 29.69 [km/h] 0:02:01 [min/km]
292 199 ROZENKRANZ LEONARD M 261 M 55-59 13 GDAŃSK 4 46km 1:32:59 29.68 [km/h] 0:02:01 [min/km]
293 56 FANDREJEWSKI ADAM M 262 M 40-49 79 GDAŃSK DYNATRACE 4 46km 1:33:00 29.68 [km/h] 0:02:01 [min/km]
294 641 POTOCKI SŁAWOMIR M 263 M 40-49 80 GDANSK DLA MOICH DZIEWCZYN 4 46km 1:33:15 29.60 [km/h] 0:02:02 [min/km]
295 211 SIEZIENIEWSKA AGNIESZKA K 31 K 30-39 12 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 5 46km 1:33:42 29.46 [km/h] 0:02:02 [min/km]
296 651 SUWIŃSKA ZUZANNA K 32 K 0-29 7 GDAŃSK 5 46km 1:33:45 29.44 [km/h] 0:02:02 [min/km]
297 605 GACEK KATARZYNA K 33 K 40-49 9 SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLE TEAM 5 46km 1:33:46 29.43 [km/h] 0:02:02 [min/km]
298 84 JANAS ILONA K 34 K 30-39 13 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 5 46km 1:33:46 29.43 [km/h] 0:02:02 [min/km]
299 49 DOBROWOLSKI DARIUSZ M 264 M 40-49 81 GDANSK ADVA OPTICAL NETWORKING 4 46km 1:33:51 29.41 [km/h] 0:02:02 [min/km]
300 634 ORMIANIN MARCIN M 265 M 30-39 82 TCZEW APATOR METRIX S.A. 4 46km 1:35:17 28.97 [km/h] 0:02:04 [min/km]
301 599 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 266 M 40-49 82 KWIDZYN 4 46km 1:37:05 28.43 [km/h] 0:02:07 [min/km]
302 637 PIASEK MICHAŁ M 267 M 0-29 45 BYDGOSZCZ 4 46km 1:38:58 27.89 [km/h] 0:02:09 [min/km]
303 664 ZAMOŃSKI RYSZARD M 268 M 70+ 7 BORZECHOWO 4 46km 1:39:09 27.84 [km/h] 0:02:09 [min/km]
304 71 GOŁĄB MARTA K 35 K 40-49 10 GDYNIA 5 46km 1:40:45 27.39 [km/h] 0:02:11 [min/km]
305 594 BOĆKOWSKI JAKUB M 269 M 0-29 46 GDYNIA KLIF-MED 4 46km 1:41:59 27.06 [km/h] 0:02:13 [min/km]
306 3 ANDRZEJEWSKA ANIA K 36 K 30-39 14 GDAŃSK 5 46km 1:42:01 27.05 [km/h] 0:02:13 [min/km]
307 72 GOŁĄB PATRYK M 270 M 30-39 83 GDYNIA 4 46km 1:42:24 26.95 [km/h] 0:02:14 [min/km]
308 643 RESZKE ANTONI M 271 M 0-29 47 NOWA CERKIEW 4 46km 1:43:18 26.72 [km/h] 0:02:15 [min/km]
309 610 JEFIMOWICZ KAROL M 272 M 0-29 48 MAJDANY SAFE SPORT TEAM 4 46km 1:45:28 26.17 [km/h] 0:02:18 [min/km]
310 122 KURSZEWSKA ŻANETA K 37 K 30-39 15 STAROGARD GDAŃSKI 5 46km 1:45:44 26.10 [km/h] 0:02:18 [min/km]
311 657 TROJANOWSKI KAROL M 273 M 55-59 14 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 4 46km 1:45:59 26.04 [km/h] 0:02:18 [min/km]
312 694 WENTA KATARZYNA K 38 K 40-49 11 GDYNIA HUTCHISON PORTS GDYNIA TEAM 5 46km 1:46:17 25.97 [km/h] 0:02:19 [min/km]
313 492 WENTA ANDRZEJ M 274 M 40-49 83 GDAŃSK - 4 46km 1:47:55 25.58 [km/h] 0:02:21 [min/km]
314 669 CHMIELEWSKI PIOTR M 275 M 40-49 84 STARGARD STC STARGARD 2 46km 1:50:03 25.08 [km/h] 0:02:24 [min/km]
315 118 KRZYŻANOWSKI LESZEK M 276 M 65-69 10 LĘBORK 4 46km 1:52:17 24.58 [km/h] 0:02:26 [min/km]
316 12 BEGER DAGMARA K 39 K 40-49 12 GDAŃSK DYNATRACE 5 46km 1:53:21 24.35 [km/h] 0:02:28 [min/km]
317 642 RECZEK OLIMPIA K 40 K 30-39 16 TCZEW LPP TEAM 5 46km 1:58:47 23.24 [km/h] 0:02:35 [min/km]
318 661 WYDRA MAREK M 277 M 40-49 85 GDYNIA 4 46km 2:00:50 22.84 [km/h] 0:02:38 [min/km]
319 618 KIJEWSKI JACEK M 278 M 40-49 86 GDYNIA 4 46km 2:00:55 22.83 [km/h] 0:02:38 [min/km]
320 677 PATOK GERARD M 279 M 70+ 8 WEJHEROWO CCC POLKOWICE 4 46km 2:01:46 22.67 [km/h] 0:02:39 [min/km]
321 666 ZASŁONA ANNA K 41 K 0-29 8 GDAŃSK LPP TEAM 5 46km 2:22:52 19.32 [km/h] 0:03:06 [min/km]
322 665 ZASŁONA ALICJA K 42 K 0-29 9 ELBLĄG LPP TEAM 5 46km 2:36:34 17.63 [km/h] 0:03:24 [min/km]
323 667 ZIELIŃSKA KAROLINA K 43 K 0-29 10 GDAŃSK LPP TEAM 5 46km 2:36:34 17.63 [km/h] 0:03:24 [min/km]
- 10 BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW M - M 30-39 - TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 13 BEREZA KAMIL M - M 30-39 - SŁUPSK 3 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 18 BLADOWSKA MAGDALENA K - K 0-29 - KARTUZY RUN-PASSION.PL 5 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 19 BLADOWSKI ROMAN M - M 55-59 - GDAŃSK 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 53 DRZEWIECKI MATEUSZ M - M 30-39 - WŁADYSŁAWOWO KLIF TEAM CHłAPOWO 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 63 GĄGOL ROBERT M - M 30-39 - CZŁUCHÓW 3 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 83 JAGODZIŃSKI TOMASZ M - M 30-39 - CZAPLE CZAPLE 3 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 89 JASZEWSKI BORYS M - M 30-39 - GDAŃSK 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 96 KAMIŃSKI RAFAŁ M - M 30-39 - GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 3 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 115 KRAŚNICKI ADAM M - M 0-29 - GDYNIA CYCLING PLANET 2 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 119 KUBUSZEWSKI MICHAŁ M - M 30-39 - WEJHEROWO KOMANDO FLAKI 3 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 120 KUKAWKA AGNIESZKA K - K 40-49 - GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 5 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 183 PNIEWSKI JAROSLAW M - M 65-69 - RUMIA 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 185 POHL- DUCZMAL ELŻBIETA K - K 40-49 - MECHELINKI COMPLEXSPORT / TRI LADIES 5 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 186 POMIERSKI MICHAŁ M - M 30-39 - GDAŃSK - 2 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 193 ROBIŃSKI JANUSZ M - M 60-64 - SŁUPSK 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 201 RUBACHA KRYSTIAN M - M 0-29 - DĘBNICA KASZUBSKA LAMINOPOL 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 203 RUTKOWSKI TOMASZ M - M 0-29 - CIEPLEWO VO2MAX MTB TEAM 2 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 219 SŁOWIK MICHAŁ M - M 40-49 - GDYNIA WASABI LLAGOSTERA YCE 2 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 227 STOLTMAN SŁAWOMIR M - M 40-49 - BYTÓW 3 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 230 STYPUŁKOWSKI KRZYSZTOF M - M 0-29 - GDAŃSK 2 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 256 WALKUSZ PIOTR M - M 30-39 - SIERAKOWICE 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 257 WARCHOL FLORIAN M - M 55-59 - GDYNIA 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 282 ŻOGA JOLANTA K - K 50+ - RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 5 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 285 WALDMAN MICHAŁ M - M 0-29 - GDAŃSK 2 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 295 KORZENIAK PATRYK M - M 30-39 - TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 337 GLUSZKO KUBA M - M 30-39 - KOSZALIN HEAN OPAKOWANIA 2 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 343 JARMOŁOWICZ BEATA K - K 40-49 - GDAŃSK DREAM TRI TEAM 5 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 472 RYZA ADAM M - M 40-49 - GDAŃSK ZAKAZ PRZEMĘCZANIA SIĘ RC_PL 3 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 480 SZYMKUN MAREK M - M 0-29 - GDAŃSK 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 509 KAFTAŃSKI BARTŁOMIEJ M - M 30-39 - GDYNIA MASAKRA CHAMPIONS 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 547 WRÓBEL ANTONI M - M 70+ - PĘPOWO KARTUSKIE 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 606 GÓRNY BARTŁOMIEJ M - M 30-39 - MALBORK 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 614 KAMIŃSKA MARTA K - K 30-39 - GDYNIA NEXUS TEAM/CYKLO 5 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 617 KARASEK PAULINA K - K 0-29 - IŁAWA LPP TEAM 5 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 659 URBAŃSKI JERZY M - M 40-49 - SOPOT 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1085 SZYMANOWICZ PRZEMEK M - M 30-39 - ŁASIN KAROMET TEAM 4 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 186 POMIERSKI MICHAŁ M - M 30-39 - GDAŃSK - 2 46km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ