CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wieliczko Kornela Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
2 Wieliczko Radosław Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
3 Żygenda Andrzej Gdynia Mała Pętla 80.00 PLN
4 Filipowski Arkadiusz Slawno Mała Pętla opłacono on-line
5 Gocał Piotr Gdańsk Mała Pętla 80.00 PLN
6 Mallek Dawid Rybienko Mała Pętla Grupa Kolarska Stolem Gniewino 80.00 PLN
7 Cywińska Ewelina Gdańsk Mała Pętla MajBIKE Team 80.00 PLN
8 Szwarc Krzysztof Jakub Gdańsk Mała Pętla 80.00 PLN
9 Kopowski Stefan Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
10 Kopowski Wojciech Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
11 Kołecki Robert Tuchom Duża Pętla opłacono on-line
12 Radzki Piotr Sławno Duża Pętla opłacono on-line
13 Jeka Kamil Starzyno Mała Pętla KLIF TEAM Chłapowo 80.00 PLN
14 Siezieniewska Agnieszka Gdańsk Mała Pętla Lotos Running Team 80.00 PLN
15 Felkner Ryszard Chłapowo Duża Pętla KLIF Team Chłapowo 90.00 PLN
16 Kupc Zbigniew Gdynia Duża Pętla MajBike Team 90.00 PLN
17 Kozłowski Marek Żnin Duża Pętla Klub Sportowy Szosa Żnin 90.00 PLN
18 Gluszko Kuba Koszalin Mała Pętla Hean Opakowania opłacono
19 Nowaczyk Tomasz Gdynia Mała Pętla opłacono
20 Skrzypkowski Jakub Żukowo Mała Pętla GKS Cartusia Kartuzy Bike Atelier 80.00 PLN
21 Bladowska Magdalena Kartuzy Mała Pętla run-passion.pl opłacono
22 Zwolak Leszek Gdańsk Duża Pętla MajBike Team 90.00 PLN
23 Beyer-Wróblewska Monika Gdynia Mała Pętla MEWA Gdynia opłacono on-line
24 Klimaszewski Krzysztof Gdynia Mała Pętla Klimek Team opłacono on-line
25 Żywuszko Patryk Rumia Mała Pętla Passerotti-4yourbike 80.00 PLN
26 Wróblewski Wiktor Gdynia Mała Pętla MEWA Gdynia opłacono on-line
27 Ostrochalski Bartłomiej Lębork Mała Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 80.00 PLN
28 Stanka Paweł Pruszcz Gdański Mała Pętla opłacono on-line
29 Kołakowski Marcin Lębork Duża Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 90.00 PLN
30 Tluszczak Rafał GDYNIA Mała Pętla HOTEL CZTERY BRZOZY 80.00 PLN
31 Bieszke Rafał Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
32 Warchol Florian Gdynia Mała Pętla opłacono
33 Cirzon Michał Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
34 Serafin Tomasz Poznań Mała Pętla PKO Bank Polski 80.00 PLN
35 Bladowski Roman Gdańsk Mała Pętla 80.00 PLN
36 WALCZAK Mariusz Rybno Mała Pętla Grupa Kolarska Stolem Gniewino 80.00 PLN
37 Różalski Rafał Gdańsk Mała Pętla BST opłacono on-line
38 Waldman Michał Gdańsk Mała Pętla 80.00 PLN
39 Rozenkranz Leonard Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
40 Laskowski Maciej Gdynia Duża Pętla MajBIKE Team 90.00 PLN
41 Lipiński Wojciech Małkowo Duża Pętla Lipińscy Velo Kolektyw opłacono on-line
42 Skawiński Tomasz Gdynia Duża Pętla NEXUS Team opłacono
43 Hildebrandt Marian Luzino Mała Pętla opłacono on-line
44 Przybylski Kazimierz Więcbork Duża Pętla JOWE62 opłacono on-line
45 Bereza Kamil Słupsk Mała Pętla 80.00 PLN
46 junak Zbigniew Choszczno Mała Pętla STC Stargard 80.00 PLN
47 Wyka Andrzej Gdynia Mała Pętla Start Kartuzy mtb team opłacono on-line
48 Jagodziński Tomasz Czaple Mała Pętla CZAPLE opłacono
49 durka artur Gdańsk Mała Pętla LPP TEAM 85.00 PLN
50 Majkowski Daniel Gdynia Duża Pętla MajBike Team 90.00 PLN
51 Szar Tadeusz Gdańsk Duża Pętla 90.00 PLN
52 Kukawka Agnieszka Gdynia Mała Pętla Norda Active Team 80.00 PLN
53 Stypułkowski Krzysztof Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
54 Lewandowska Natalia Kartuzy Duża Pętla Rowerowe Kaszuby MTB Start Kaszuby 90.00 PLN
55 Ruciński Jakub Sopot Duża Pętla Bike U Up Europell opłacono
56 Bączkiewicz Zbigniew TORUŃ Mała Pętla Sztajfa Gołaś Bikes 80.00 PLN
57 Jerzyna Jacek Rozyny Mała Pętla Dolina Noteci Racing Team 80.00 PLN
58 Pelc Tomasz Gdynia Duża Pętla NEXUS Team opłacono
59 Gierszewski Sławomir Kąpino Mała Pętla opłacono on-line
60 Naczk Bartosz Pruszcz Gdański Duża Pętla NEXUS Team opłacono
61 Marzec Tomasz Słupsk Mała Pętla Toyota Kawisbike MTB Słupsk opłacono on-line
62 Mielewczyk Rafał Gościcino Mała Pętla KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono on-line
63 Kraszkiewicz Olgierd Gdańsk Duża Pętla OLFO fotografia 90.00 PLN
64 Słowik Michał Gdynia Mała Pętla Wasabi Llagostera YCE opłacono
65 Modlińska Beata Rumia Duża Pętla MajBIKE Team 90.00 PLN
66 Drzewiecki Mateusz Władysławowo Mała Pętla KLIF Team Chłapowo 80.00 PLN
67 Pobłocka Renia Reda Mała Pętla Norda Active Team 80.00 PLN
68 Marzec Grzegorz PRUSZCZ GDAŃSKI Duża Pętla GK Gryf Tczew 90.00 PLN
69 patok gerard wejherowo Mała Pętla Ccc polkowice 85.00 PLN
70 Maciejewski Sławomir Lębork Duża Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 90.00 PLN
71 Płotka Adam Banino Mała Pętla Borga opłacono
72 Jaszewski Borys Gdańsk Mała Pętla opłacono
73 Walkusz Piotr Sierakowice Mała Pętla 80.00 PLN
74 Pniewski Jaroslaw Rumia Mała Pętla opłacono
75 Kamiński Rafał Gdańsk Mała Pętla Lotos Running Team opłacono on-line
76 Rubacha Krystian Dębnica Kaszubska Mała Pętla LAMINOPOL opłacono on-line
77 Bartkowski Marek Toruń Mała Pętla Sztajfa Gołaś Bikes 80.00 PLN
78 Jarmołowicz Beata Gdańsk Mała Pętla Dream Tri Team 80.00 PLN


Wyświetleń: 875

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ