Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymanowska Urszula | Pisz | 5 km - pakiet VIP | |||
2 | Dziki Filip | Wydminy | 2 km - pakiet dziecięcy | |||
3 | Dziki Michalina | Wydminy | 2 km - pakiet dziecięcy | |||
4 | Dziki Marta | Wydminy | 2 km - pakiet podstawowy | |||
5 | Dziki Paweł | Wydminy | 5 km - pakiet VIP | bbl Wydminy | ||
6 | Dziedzic Amelia | Pisz | 2 km - pakiet dziecięcy | |||
7 | Harcerze Harcerze | Biała Piska | 2 km - pakiet dziecięcy | |||
8 | Harcerze Harcerze | Biała Piska | 2 km - pakiet dziecięcy | |||
9 | Harcerze Harcerze | Biała Piska | 2 km - pakiet podstawowy | |||
10 | Harcerze Harcerze | Biała Piska | 2 km - pakiet podstawowy | |||
11 | Harcerze Harcerze | Biała Piska | 2 km - pakiet VIP | |||
12 | Harcerze Harcerze | Biała Piska | 2 km - pakiet VIP | |||
13 | Harcerze Harcerze | Biała Piska | 2 km - pakiet VIP | |||
14 | Boratyński Łukasz | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
15 | Suchocka Natalia | Stary Cydzyn | 5 km - pakiet VIP | |||
16 | Palczewska Monika | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
17 | Mazurek Grzegorz | Pisz | 5 km - pakiet VIP | |||
18 | Mazurek Małgorzata | Pisz | 5 km - pakiet VIP | |||
19 | Mazurek Tomasz | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
20 | Budzyński Karol | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
21 | Lizik Wiktoria | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
22 | Lizik Beata | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
23 | Michalak Bartek | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
24 | Borzymowska Marta | Pisz | 5 km - pakiet VIP | |||
25 | Nowak Monika | Pisz | 5 km - pakiet podstawowy | |||
26 | Muczyńska Amelia | Ketrzyn | 2 km - pakiet podstawowy | |||
27 | Klimowicz Agnieszka | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
28 | Klimowicz Kaja | Pisz | 2 km - pakiet dziecięcy | |||
29 | Kierzkowski Marcin | Białystok | 5 km - pakiet VIP | Białystok Biega | ||
30 | Pupek Jakub | Pisz | 2 km - pakiet VIP | Sp 2 Pisz | ||
31 | Szewczyk Joanna | Pisz | 2 km - pakiet podstawowy | |||
32 | Szewczyk Kinga | Pisz | 2 km - pakiet dziecięcy | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu | ||
33 | Ciborowski Hubert | Pisz | 5 km - pakiet VIP | |||
34 | Białowarczuk Anna | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
35 | Szypczyńska Anna | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
36 | Szypczyńska Natalia | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
37 | Szypczyński Rafał | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
38 | Szypczyński Mariusz | Pisz | 5 km - pakiet VIP | |||
39 | remiszewski zbigniew | mikołajki | 5 km - pakiet VIP | |||
40 | Wietecha Anna | Biała Piska | 2 km - pakiet VIP | |||
41 | Zarzecki Jacek | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
42 | Zarzecka Katarzyna | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
43 | Zarzecka Pola | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
44 | Zarzecki Błazej | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
45 | Czyż Oliwia | Pisz | 2 km - pakiet podstawowy | |||
46 | Czyż Klaudia | Pisz | 2 km - pakiet podstawowy | |||
47 | Szutowski Grzegorz | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
48 | Szutowska Ilona | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
49 | Szutowski Jakub | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
50 | Szutowska Justyna | Pisz | 2 km - pakiet VIP | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu | ||
51 | Jarząbek Joanna | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
52 | Rutkowska Julia | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
53 | Rutkowska Emilia | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
54 | Maciejczyk Aleksander | Pisz | 2 km - pakiet dziecięcy | |||
55 | Maciejczyk Nadia | Pisz | 2 km - pakiet dziecięcy | |||
56 | Maciejczyk Michał | Pisz | 5 km - pakiet dziecięcy | |||
57 | Maciejczyk Michalina | Pisz | 5 km - pakiet dziecięcy | |||
58 | Raszczyk Patrycja | Pisz | 2 km - pakiet dziecięcy | Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Piszu | ||
59 | Raszczyk Iwona Raszczyk | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
60 | Kamiński Filip | Pisz | 2 km - pakiet podstawowy | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu | ||
61 | Kamińska Julia | Pisz | 2 km - pakiet podstawowy | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu | ||
62 | Czaplicki Kacper | Rakowo | 2 km - pakiet dziecięcy | SP Kocioł Duży | ||
63 | Czaplicka Justyna | Rakowo | 2 km - pakiet podstawowy | |||
64 | Alicki Maksymilian | Pisz | 2 km - pakiet dziecięcy | SP 1 Pisz | ||
65 | Alicka Dorota | Pisz | 2 km - pakiet podstawowy | |||
66 | Konopko Marcel | Wydminy | 2 km - pakiet podstawowy | BBL Wydminy | ||
67 | Konopko Tomasz | Wydminy | 5 km - pakiet VIP | BBL Wydminy | ||
68 | szewczak andrzej | masters białystok | 5 km - pakiet VIP | |||
69 | Rumiński Krzysztof | Pisz | 5 km - pakiet VIP | |||
70 | Pycza Patryk | Pisz | 5 km - pakiet VIP | |||
71 | Alicki Michał | Pisz | 2 km - pakiet dziecięcy | |||
72 | Alicki Marcin | Pisz | 5 km - pakiet podstawowy | |||
73 | Alicka Katarzyna | Pisz | 5 km - pakiet podstawowy | |||
74 | Bialik Magdalena | Pisz | 5 km - pakiet VIP | |||
75 | Sobiewska Ewa | Pisz | 5 km - pakiet VIP | |||
76 | Chmielewski Mirosław | Łomża | 5 km - pakiet VIP | |||
77 | Węgrowski Marcin | Łomża | 5 km - pakiet VIP | |||
78 | Parwicka Ania | Ketrzyn | 5 km - pakiet VIP | Runners Team Ketrzyn | ||
79 | Jerominek Alicja | Pisz | 5 km - pakiet podstawowy | |||
80 | Wąs Kinga | Pisz | 5 km - pakiet podstawowy | |||
81 | MARKIEWICZ SZYMON | MRĄGOWO | 5 km - pakiet VIP | |||
82 | Tadra Wiktoria | Pisz | 5 km - pakiet podstawowy | |||
83 | Sakowski Mateusz | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
84 | Sakowska Wiktoria | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
85 | Chodara Roman | Kętrzyn | 5 km - pakiet VIP | Runners Team Kętrzyn | ||
86 | Borys Łukasz | Biała Piska | 2 km - pakiet VIP | Urząd Miejski w Białej Piskiej | ||
87 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | 5 km - pakiet VIP | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | ||
88 | Banach Andrzej | Olsztyn-Pisz | 5 km - pakiet VIP | |||
89 | Grabowska Anna | Pisz | 2 km - pakiet VIP | |||
90 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | 5 km - pakiet VIP | |||
91 | Lejman Teresa | Pisz | 5 km - pakiet VIP | Klub morsów w Piszu | ||
92 | Chodkowska Monika | Miętkie | 2 km - pakiet podstawowy | Morsy Szczytno Podgrupa B&S | ||
93 | Samojuk Maria | Orzyny | 2 km - pakiet podstawowy | Morsy Szczytno Podgrupa B&S | ||
94 | FILIPIAK Grzegorz | Targowo | 2 km - pakiet podstawowy | Morsy Szczytno Podgrupa B&S | ||
95 | FILIPIAK Judyta | Targowo | 2 km - pakiet podstawowy | Morsy Szczytno Podgrupa B&S | ||
96 | FILIPIAK MAGDALENA | Targowo | 5 km - pakiet VIP | Morsy Szczytno Podgrupa B&S | ||
97 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | 5 km - pakiet VIP | Runners Team Kętrzyn | ||
98 | Semeniuk Justyna | Pisz | 5 km - pakiet VIP | |||
99 | Przygoda Bartosz | Pisz | 2 km - pakiet podstawowy | |||
100 | Przygoda Gabriela | Pisz | 2 km - pakiet podstawowy |
Wyświetleń: 19779