Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | Polska | Bieg główny 11 km | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
2 | Pawłowska Julia | Braniewo | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
3 | Prusinowski Michał | Braniewo | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
4 | jarocki jacek | Braniewo | Polska | Bieg główny 11 km | ||
5 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Bieg główny 11 km | Elaktywni | opłacono on-line |
6 | SKOCZEN MAŁGORZATA | ELBLAG | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
7 | ZAJDEL MAŁGORZATA | ELBLAG | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
8 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
9 | Barcikowska Agnieszka | Elblag | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
10 | Laszuk Paulina | Elblag | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
11 | JEDRAS krzysztof | Elblag | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono | |
12 | Rymkiewicz Aleksandra | Elblag | Polska | Bieg główny 11 km | ||
13 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
14 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
15 | Janowski Ryszard | Elblag | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
16 | Bal Katarzyna | Elblag | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono | |
17 | Kryszylowicz Dominika | Elblag | Polska | Bieg główny 11 km | Stok | opłacono on-line |
18 | Robaczek- Glowacka Magdalena | Elblag | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
19 | Stefanowicz Inez | Elblag | Polska | Bieg główny 11 km | MKS TRUSO ELBLĄG | opłacono on-line |
20 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
21 | STANISZEWSKI PAWEŁ | ELBLĄG | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | Olimpia | |
22 | Mudryk Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
23 | Jurewicz Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
24 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
25 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
26 | Raniszewski Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | TeamKaraś-Elbląg | |
27 | Tomal Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
28 | Zakęs Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
29 | Barański Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
30 | PARADOWSKA MAGDALENA | ELBLĄG | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
31 | Kaśkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono | |
32 | Poszewiecka Ewa | ELBLĄG | Polska | Bieg główny 11 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
33 | RADZIKOWSKA PATRYCJA | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | MKS TRUSO ELBLĄG | opłacono on-line |
34 | Szulc Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | El-Aktywni / ETT | opłacono on-line |
35 | Glaubert Robert | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
36 | Glaubert Justyna | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | ||
37 | Podhorodecki Arkadiusz | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
38 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
39 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
40 | Mazurowska Patrycja | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | el-aktywni | opłacono on-line |
41 | Sznaza Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | SKS EL Aktywni / Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
42 | Tołoczko Paulina | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono | |
43 | Orzechowska Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono | |
44 | Walendowski Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono | |
45 | Koziarska Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono | |
46 | Orzechowski Michał | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
47 | HOFMANN HEIKO | ELBLĄG | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
48 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
49 | Cechowska Kasia | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
50 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
51 | Żywuszko Wioletta | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
52 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
53 | Skibińska Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
54 | Mendalka Adrianna | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
55 | Lewandowska Małgorzata | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono | |
56 | Lewandowski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono | |
57 | Deptuła Mirosława | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
58 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
59 | Gajewska Marta | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | Sp 6 Elbląg | opłacono |
60 | Gotlibowski Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono | |
61 | Sadowski Bartłomiej | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono | |
62 | Pajewska Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
63 | Sołowiej Daniel | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
64 | Skibiński Robert | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
65 | Kukuć-Kwapiszewska Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
66 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | PROKOPKI | opłacono on-line |
67 | Prokop Mariusz | elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | PROKOPKI | opłacono on-line |
68 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
69 | Majewski Dawid | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
70 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
71 | Miszk Ryszard | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | PortEl | opłacono on-line |
72 | Góka Arkadiusz | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | ||
73 | Różalska Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
74 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | ..... | opłacono |
75 | Wlazła Bożena | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
76 | PODHORODECKA ANNA | ELBLĄG | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | STOWARZYSZENIE NA RZECZ HOSPICJUM ELBLĄSKIEGO | opłacono on-line |
77 | Lizak Włodzimierz | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
78 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | JBB | opłacono on-line |
79 | Zygadłowicz Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | Piecobudowa Elbląg | opłacono on-line |
80 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | Bieg główny 11 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
81 | PFEIFER BEATA | ELBLĄG | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
82 | PFEIFER PATRYK | ELBLĄG | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
83 | Jabłonka Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
84 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
85 | Leśniewski Jan | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | El-Aktywni | opłacono on-line |
86 | Chrząstkowski Lucjan | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | El-Aktywni | opłacono on-line |
87 | Meredyk Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
88 | Ziemińska Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
89 | Antczak Sandra | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono | |
90 | Kaczmarczyk Bartłomiej | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono |
91 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
92 | Zielińska Małgorzata | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
93 | Piśkiewicz Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono | |
94 | Piśkiewicz Barbara | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono | |
95 | Piśkiewicz Karol | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono | |
96 | Piśkiewicz Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono | |
97 | Stasiełowicz Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
98 | Stasiełowicz Patryk | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line | |
99 | SZNAZA IWONA | Elbląg | Polska | Bieg dodatkowy 5,5 km | opłacono on-line | |
100 | Otłowski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny 11 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14381