Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trzeciak Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 1:00 Bieżnia | ||
2 | Maziarczyk Marek | Gdańsk | Polska | 1:00 Rower | ||
3 | Kołodziejska. Lucyna | Gdańsk | Polska | 1:00 Rower | Sztafeta Nadziei | |
4 | Wilewski Dawid | Gdańsk | Polska | 1:00 Rower | ||
5 | WYCZYŃSKA PAULA | Gdynia | Polska | 10:00 Bieżnia | Crosselite | |
6 | Dabkiewicz. Monika | Gdańsk | Polska | 10:00 Bieżnia | ||
7 | Romański Mateusz | Gdynia | Polska | 10:00 Rower | ||
8 | Makara Adelina | Gdańsk | Polska | 10:00 Rower | ||
9 | . SP nr 80 | GDAŃSK | Polska | 10:00 Rower | SP80 | |
10 | Grzymska Alicja | Gdańsk | Polska | 11:00 Bieżnia | ||
11 | Morawska Anna | Gdańsk | Polska | 11:00 Bieżnia | Manpower Group Solutions | |
12 | Nikodemski Mateusz | Gdańsk | Polska | 11:00 Rower | ||
13 | Jurkiewicz Karolina | Gdańsk | Polska | 11:00 Rower | ||
14 | Karolak Sara | Gdynia | Polska | 11:00 Rower | Manpower Group Solutions | |
15 | Matysiak Dorota | Gdańsk | Polska | 12:00 Bieżnia | Manpower Group Solutions | |
16 | Sławiński Jakub | Straszyn | Polska | 12:00 Bieżnia | ||
17 | Raszewska Katarzyna | Gdansk | Polska | 12:00 Rower | State Street | |
18 | Milanowska Maja | Gdynia | Polska | 12:00 Rower | State Street | |
19 | Karło Mateusz | Gdańsk | Polska | 12:00 Rower | Manpower Group Solutions | |
20 | Dabkiewicz Monika | Gdańsk | Polska | 13:00 Bieżnia | ||
21 | Siejka Rafał | Pogórze | Polska | 13:00 Bieżnia | ||
22 | Kuza Daria | Gdańsk | Polska | 13:00 Rower | Grupa Biegowa 65 | |
23 | Dadci Smoliniec adriana | Gdańsk | Polska | 13:00 Rower | ||
24 | Turska Dorota | Rąb | Polska | 13:00 Rower | ||
25 | Jabłońska Magdalena | Gdańsk | Polska | 14:00 Bieżnia | ZEROBAN | |
26 | Fundacja Nielada Historia | Gdańsk | Polska | 14:00 Bieżnia | ZEROBAN | |
27 | Kuza. Daria. | Gdańsk | Polska | 14:00 Rower | Grupa Biegowa 65 | |
28 | Tupikowska. Katarzyna | gdansk | Polska | 14:00 Rower | PHD | |
29 | Fundacji Wolontariusz | Gdańsk | Polska | 14:00 Rower | ZEROBAN | |
30 | Skonieczny Dominik | Gdańsk | Polska | 15:00 Bieżnia | RBM Team | |
31 | Krawczyk Marek | Gdańsk | Polska | 15:00 Bieżnia | ||
32 | Krasiński Bartosz | Gdańsk | Polska | 15:00 Rower | ||
33 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | 15:00 Rower | ||
34 | Łukasiewicz Marcin | Gdańsk | Polska | 15:00 Rower | Galeria Bałtycka | |
35 | rogalska Magdalena | Gdansk | Polska | 16:00 Bieżnia | Run Beach Morning | |
36 | Porzeżyński Maciej | Gdańsk | Polska | 16:00 Bieżnia | ||
37 | Trypus Maria | Gdańsk | Polska | 16:00 Rower | ||
38 | Trypus Tomasz | Gdańsk | Polska | 16:00 Rower | ||
39 | Paś Aleksandra | Gdańsk | Polska | 16:00 Rower | ||
40 | Stasiński Adam | Gdańsk | Polska | 17:00 Bieżnia | Rum Beach Morning Team | |
41 | Nurzyński Bartosz | Gdańsk | Polska | 17:00 Bieżnia | RUN BEACH MORNING | |
42 | Derkowska Anna | Gdańsk | Polska | 17:00 Rower | State Street | |
43 | Zabrocki Wojciech | Gdańsk | Polska | 17:00 Rower | State Street | |
44 | Kowalski Szymon | Gdańsk | Polska | 17:00 Rower | Run Beach Morning | |
45 | Stasiński Rafał | Gdańsk | Polska | 18:00 Bieżnia | RBM Team | |
46 | Marciniak Michał | Sopot | Polska | 18:00 Bieżnia | ||
47 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | 18:00 Rower | ||
48 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | 18:00 Rower | ||
49 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | 18:00 Rower | wkurw_team | |
50 | Karwel Ewelina Karwel | Gdańsk | Polska | 19:00 Bieżnia | Kontener Formy | |
51 | Zwoliński Łukas | Gdańsk | Polska | 19:00 Bieżnia | ||
52 | Łubkowska Grażyna | Gdańsk | Polska | 19:00 Rower | Biegaj z głową | |
53 | Galiński Tomasz | Gdańsk | Polska | 19:00 Rower | Radio Gdańsk | |
54 | Malinowska Monika | Gdańsk | Polska | 19:00 Rower | Run Beach Morning | |
55 | Maziarczyk Marek | Gdańsk | Polska | 2:00 Bieżnia | ||
56 | Tyniec Mariusz | Gdańsk | Polska | 2:00 Rower | State Street | |
57 | Kołodziejska Lucyna | Gdańsk | Polska | 2:00 Rower | Sztafeta Nadziei | |
58 | Wilewski . | Gdańsk | Polska | 2:00 Rower | ||
59 | Masiulaniec Agata | Gdansk | Polska | 20:00 Bieżnia | ||
60 | Zagorski Adam | Gdańsk | Polska | 20:00 Bieżnia | ||
61 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | 20:00 Rower | BigYellowFoot Adventure Team | |
62 | Małek Marcin | Gdansk | Polska | 20:00 Rower | ||
63 | Niechocko Ewa | Gdansk | Polska | 20:00 Rower | ||
64 | Jakusz-Gostomski Artur | Gdańsk | Polska | 21:00 Bieżnia | ||
65 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | 21:00 Bieżnia | Aktywny #GPnS | |
66 | Piechocka Karina | Gdansk | Polska | 21:00 Rower | State Street | |
67 | Meger Anita | gdansk | Polska | 21:00 Rower | PHD | |
68 | Śnieg Aleksandra | Gdańsk | Polska | 21:00 Rower | WATAHA - łaczy nas bieganie | |
69 | Piotrowski Jan | GDAŃSK | Polska | 22:00 Bieżnia | PHD | |
70 | Kwiatkowska Marta | Sopot | Polska | 22:00 Bieżnia | ||
71 | Piechocka Karina. | Gdansk | Polska | 22:00 Rower | State Street | |
72 | Kulas Jakub | Gdynia | Polska | 22:00 Rower | Masakra Champions | |
73 | Cygański Jacek | 809 | Polska | 23:00 Bieżnia | ||
74 | Klimczuk Tomasz | Straszyn | Polska | 23:00 Bieżnia | PG | |
75 | Piechocka Karina.. | Gdansk | Polska | 23:00 Rower | State Street | |
76 | Pietrzak Dominik | Gdańsk | Polska | 24:00 Bieżnia | ||
77 | Pietrzak Agnieszka | Gdańsk | Polska | 24:00 Bieżnia | ||
78 | Kołodziejska.. Lucyna | Gdańsk | Polska | 24:00 Rower | Sztafeta Nadziei | |
79 | Ulczyński Adam | Gdańsk | Polska | 24:00 Rower | Samopomoc Chłopska | |
80 | Rostek Paulina | Gdańsk | Polska | 24:00 Rower | Samopomoc Chłopska | |
81 | Grzeszczuk.. Łukasz | Gdańsk | Polska | 3:00 Bieżnia | Sztafeta Nadziei | |
82 | Machalica Agnieszka | Gdańsk | Polska | 3:00 Bieżnia | ||
83 | Plaszczyk Tomasz | Gdańsk | Polska | 3:00 Rower | ||
84 | Kołodziejska Lucyna. | Gdańsk | Polska | 3:00 Rower | Sztafeta Nadziei | |
85 | Grzeszczuk. Łukasz | Gdańsk | Polska | 4:00 Bieżnia | Sztafeta Nadziei | |
86 | Jarmołowski Andrzej | Gdańsk | Polska | 4:00 Bieżnia | Pomorze biega i pomaga | |
87 | Plaszczyk Tomasz. | Gdańsk | Polska | 4:00 Rower | ||
88 | Kołodziejska Lucyna .. | Gdańsk | Polska | 4:00 Rower | Sztafeta Nadziei | |
89 | Grzeszczuk Łukasz | Gdańsk | Polska | 5:00 Bieżnia | Sztafeta Nadziei | |
90 | Pankowski Zygmunt | Gdańsk | Polska | 5:00 Bieżnia | Run Beach Morning | |
91 | Plaszczyk Tomasz . | Gdańsk | Polska | 5:00 Rower | Sztafeta Nadziei | |
92 | Krause Grzegorz1 | Gdańsk | Polska | 5:00 Rower | Sztafeta Nadziei | |
93 | Standarski Karol | Gdańsk | Polska | 5:00 Rower | ||
94 | Krause Grzegorz | Gdańsk | Polska | 6:00 Bieżnia | Sztafeta Nadziei | |
95 | Standarski Karol1 | Gdańsk | Polska | 6:00 Bieżnia | ||
96 | Dadci Rafał | Gdańsk | Polska | 6:00 Rower | ||
97 | Litwiński Marek | Borowo | Polska | 6:00 Rower | ||
98 | Topolski Piotr | Sopot | Polska | 6:00 Rower | Biegam z Sercem ... dla Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci | |
99 | Wiliński Robert | Gdynia | Polska | 7:00 Bieżnia | ZSCHiE Gdynia | |
100 | Tupikowska Katarzyna | gdansk | Polska | 7:00 Rower | PHD |
Wyświetleń: 54679