Bieg Trzech Plaż oraz Bieg Trzech Plaż Junior
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dzierżak Karolina Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
2 Kołodyńska Aleksandra Zławieś Wielka Bieg główny - 7 km opłacono on-line
3 Wiśniewski Janusz Toruń Bieg główny - 7 km opłacono on-line
4 bunk daria grudziadz Bieg główny - 7 km 50.00 PLN
5 Kachniarz Barbara Chrusty Bieg główny - 7 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
6 Płatek Małgorzata Lisewo Bieg główny - 7 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
7 Dammer Ewa Bydgoszcz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
8 Falgowski Szymon Bydgoszcz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
9 Pszczolinski Maciej Pruszcz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
10 Okonek Łukasz Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
11 Pszczoliński Adam Pruszcz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
12 Pawlak Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg główny - 7 km opłacono on-line
13 Wyłupski Patryk Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
14 Winiarski Krzysztof Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
15 Kwiatkowski Nikodem Wałdowo Szlacheckie Bieg główny - 7 km 50.00 PLN
16 Lange Łukasz Lange Grupa Bieg główny - 7 km CYPISKI TEAM opłacono on-line
17 Nalaskowski Bruno Grudziądz Bieg główny - 7 km 50.00 PLN
18 ZURA PIOTR Dolna Grupa Bieg główny - 7 km 50.00 PLN
19 Kwiatkowski Andrzej Wałdowo Szlacheckie Bieg główny - 7 km 50.00 PLN
20 Kwiatkowski Radosław Wałdowo Szlacheckie Bieg główny - 7 km opłacono on-line
21 Zawadzki Jaroslaw Grudziadz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
22 Szatkowski Tomasz Olsztyn Bieg główny - 7 km 50.00 PLN
23 kalinowska anna grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
24 Mazur Paweł Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
25 Rybarczyk Bartosz Żnin Bieg główny - 7 km Pałuki Running Team 50.00 PLN
26 Kawczynski Daniel Grupa Bieg główny - 7 km opłacono on-line
27 Czajkowski Maciej Grudziądz Bieg główny - 7 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
28 kondratowicz agnieszka Wąbrzeźno Bieg główny - 7 km 50.00 PLN
29 Suchomski Damian Świekatowo Bieg główny - 7 km opłacono on-line
30 Suchomska Beata Świekatowo Bieg główny - 7 km Pobiegani opłacono on-line
31 Kozicki Zbigniew Grudziadz Bieg główny - 7 km parkrun Grudziądz 50.00 PLN
32 Dul Zbigniew Wąbrzeźno Bieg główny - 7 km MIASTOAKTYWNI.PL 50.00 PLN
33 Drzyzga Alicja Grudziądz Bieg główny - 7 km 50.00 PLN
34 Stolarek Kamil Grudziądz Bieg główny - 7 km Sztywniutko 50.00 PLN
35 Wielgus Agnieszka Pieńki Królewskie Bieg główny - 7 km opłacono on-line
36 Reetz Adam Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
37 Mykaj Dawid Grudziądz Bieg główny - 7 km Stomil Training opłacono on-line
38 Marcas Patrycja Gdańsk Bieg główny - 7 km opłacono on-line
39 Krause Rafał Grudziádz Bieg główny - 7 km JW 1109 50.00 PLN
40 Lipiński Ireneusz GRUDZIĄDZ Bieg główny - 7 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
41 Tomaszewska Kinga Grudziądz Bieg główny - 7 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
42 Radacki Przemysław Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
43 Ewertowska Angelika Ewertowska Bieg główny - 7 km opłacono on-line
44 Załęski Krzysztof Grudziądz Bieg główny - 7 km Schumacher team opłacono on-line
45 Bartosiak Artur Iłow Bieg główny - 7 km opłacono on-line
46 Sosnowski Sebastian GRUDZIĄDZ Bieg główny - 7 km opłacono on-line
47 Kacprzyk Iwona Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
48 Augustynowicz Aurelia Bydgoszcz Bieg główny - 7 km RCI Bydgoszcz opłacono on-line
49 Augustynowicz Andrzej Bydgoszcz Bieg główny - 7 km RCI Bydgoszcz opłacono on-line
50 Kortas Robert Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
51 Kargiński Adam Grudziądz Bieg główny - 7 km skoczę po flaszkę 50.00 PLN
52 Zielaskowska Anna Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
53 Krzemińska Joanna Grudziądz Bieg główny - 7 km 50.00 PLN
54 Witkowski Mirosław Małe Łunawy Bieg główny - 7 km 50.00 PLN
55 Kozłowska Andżelika KWIDZYN Bieg główny - 7 km opłacono on-line
56 JANUSZEWSKI JACEK KOSZALIN Bieg główny - 7 km 17 W.O.G. KOSZALIN opłacono on-line
57 Michna Justyna Świecie Bieg główny - 7 km opłacono on-line
58 Jędrzejewski Dawid Drozdowo Bieg główny - 7 km opłacono on-line
59 Hulewicz-Dolewska Elżbieta Grudziądz Bieg główny - 7 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
60 Majewski Patryk Wąbrzeźno Bieg główny - 7 km Vomax opłacono on-line
61 WOJTANOWICZ BEATA Grudziądz Bieg główny - 7 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
62 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ Bieg główny - 7 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
63 Szar Szymon Grudziądz Bieg główny - 7 km GKM Grudziądz opłacono
64 Krzyżanowski Wojciech Bydgoszcz Bieg główny - 7 km AZS UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy opłacono on-line
65 Laskowski Dariusz Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
66 Rusoń Oliwia Jasiewo Bieg główny - 7 km opłacono on-line
67 Pokora Edward Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
68 Acho Alejandro Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
69 Kłaczyński Mariusz Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
70 Jaworski Gniewomir Grudziądz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) opłacono on-line
71 Sosna Tymoteusz Grudziądz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) opłacono on-line
72 Liwandowski Kacper Grudziądz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) V Runner Junior limit osiągnięty
73 Liwandowski Bartosz Grudziądz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) V Runner Junior limit osiągnięty
74 Kucharczyk Elżbieta Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
75 Bączkowska Emilia Grudziądz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) V Runner Junior opłacono on-line
76 GÓRNY Maciej Grupa Bieg główny - 7 km Packman team 50.00 PLN
77 Wiśniewska-Jaworska Natalia Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
78 klimek szymon radzyń chełmiński Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) limit osiągnięty
79 klimek patrycja radzyń chełmiński Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) limit osiągnięty
80 Paluszkiewicz Anna Grudziądz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) limit osiągnięty
81 Zygmunt Antonina Grudziądz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) ZygaBiegaTeam opłacono
82 Zygmunt Roch Grudziądz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) ZygaBiegaTeam opłacono
83 Gąceżewicz Natalia Grudziądz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) Sp16 Grudziądz opłacono on-line
84 Gąceżewicz Piotr Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
85 Chyliński Waldemar Grudziądz Bieg główny - 7 km 50.00 PLN
86 Rasmus Gabriela Grudziądz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) Szkoła Podstawowa nr 15 Grudziądz opłacono on-line
87 Rasmus Beata Grudziądz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) Szkoła Podstawowa nr 15 Grudziądz opłacono on-line
88 Mogiłko Natalia Grudziądz Bieg główny - 7 km Grudziadzka fit mama opłacono on-line
89 Młynek Jakub Grudziądz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) SP 20 limit osiągnięty
90 Taczyński Jacek Fletnowo Bieg główny - 7 km 50.00 PLN
91 Imiela Sławomir Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
92 Luzeńczyk Lena Rogóźno Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) Szkoła Podstawowa w Rogóźnie opłacono on-line
93 Luzeńczyk Maja Rogóźno Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) Szkoła Podstawowa w Rogóźnie opłacono on-line
94 Majrowski Kornel Grudziadz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) opłacono on-line
95 Hulewicz Apolonia Rogóźno Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) Szkoła Podstawowa w Rogóźnie opłacono on-line
96 Hulewicz Eliza Rogóźno Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) Szkoła Podstawowa w Rogóźnie opłacono on-line
97 Cendrowicz Dominik Grudziądz Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) SP 20 Grudziądz opłacono on-line
98 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny - 7 km Sztum Biega 50.00 PLN
99 Serocki Zbigniew Grudziądz Bieg główny - 7 km Jagiellończycy Łasin opłacono on-line
100 Glamowska-Wendt Agnieszka Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line


Wyświetleń: 20127

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ