Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bratko Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
2 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
3 | Rybacki Paweł Rybacki | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
4 | Kopernika Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | HAWKINS TU I TERAZ | limit osiągnięty |
5 | PAPROCKI Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Paproch | opłacono on-line |
6 | Skibińska Małgorzata | Warszawa | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
7 | Kaczmarek Grzegorz | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
8 | Bogdan Tobiasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
9 | Radomska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
10 | Łukomski Andrzej | sztum | Polska | Bieg główny - 7 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
11 | URBAŃSKI WOJCIECH | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny - 7 km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
12 | Jakubiec-Stawicka Izabela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
13 | Piotrowski Radosław | Osie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
14 | Stykała Magdalena Stykała | Bukowiec | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
15 | Preuss Robert | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
16 | Białczak Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono | |
17 | Klafta Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono | |
18 | Haber Barbara | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono | |
19 | Soroka Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono | |
20 | Prądzińska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono | |
21 | Jeziorski Winicjusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono | |
22 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
23 | Tyburski Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
24 | Dombrowski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line |
25 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 7 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
26 | Langier Martyna | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
27 | kacprzak klaudia | grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
28 | Trzaska Józef Trzaska | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
29 | Fischer Łukasz | Szczecinek | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
30 | Pradelska Monika | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
31 | Muszyńska Izabela | Bukowiec | Polska | Bieg główny - 7 km | - | opłacono on-line |
32 | Kamiński Artur | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
33 | Sitnik Sylwia | Ząbrowo | Polska | Bieg główny - 7 km | OSP Ząbrowo | limit osiągnięty |
34 | Czajka Artur | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
35 | Neumann Patryk | Łódź | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
36 | Klajbor Mariusz | Czersk Świecki | Polska | Bieg główny - 7 km | Terenowy Zawrót Glowy | opłacono on-line |
37 | Kowarowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
38 | RANISZEWSKA MARZENA | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Packman team | opłacono on-line |
39 | Alipowa Aliona | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
40 | ŁUCKI Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono | |
41 | Turowski Slawomir | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | MOTOCYKLICZNI GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
42 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
43 | Miler Anna | Grupa | Polska | Bieg główny - 7 km | V Runner | opłacono on-line |
44 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
45 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 7 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
46 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
47 | Tyburczy Fryderyk | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
48 | JASTRZĘBSKI krzysztof | toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | HAWKINS TU I TERAZ | opłacono on-line |
49 | Liwandowski Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Zawał Team | opłacono on-line |
50 | Nagel Igor | Mokre | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
51 | Nalaskowski Bruno | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
52 | Nakonieczny Łukasz Nakonieczny | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
53 | Domian Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | 2LAZY2RUN TEAM | opłacono on-line |
54 | Kozicki Zbigniew | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
55 | Pawlik Jacek | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | KM PSP GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
56 | Chojnacki Andrzej | Krusze | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
57 | Szymański Piotr | Bytom | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
58 | Maćkowiak Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
59 | Rogowski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Chrome Polska | limit osiągnięty |
60 | Stolp Beata | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
61 | Jurczyk Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Virtual Runner Club | opłacono on-line |
62 | Jagodziński Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
63 | Żurek Edyta | Świecie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
64 | Dembińska Anna | Świecie | Polska | Bieg główny - 7 km | Kongoo Jumps Świecie | opłacono on-line |
65 | PEPLIŃSKA JOANNA | ŚWIECIE | Polska | Bieg główny - 7 km | Kangoo Jumps Świecie | opłacono on-line |
66 | Śliwa Małgorzta | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
67 | Chrząstkowski Lucjan | Elbląg | Polska | Bieg główny - 7 km | El-Aktywni | limit osiągnięty |
68 | Tracz Damian | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
69 | Osuch Kamila Osuch | Lisewo | Polska | Bieg główny - 7 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
70 | Dejna Bartosz | Smętowo Graniczne | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
71 | Rauchfleisz Andrzej | Aleksandrów Kujawski | Polska | Bieg główny - 7 km | Czopki Kolczaste | opłacono on-line |
72 | Kosowicz Sylwia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Czopki Kolczaste | opłacono on-line |
73 | Kosowicz Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Czopki Kolczaste | opłacono on-line |
74 | Piotrowski Krzysztof | Butowo | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
75 | Serocka Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Jagiellończycy Łasin | opłacono on-line |
76 | Kretowicz Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
77 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | Bieg główny - 7 km | Biegacze Wolności | opłacono on-line |
78 | Gołębiewski Bogumił | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
79 | Zielke Urszula | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
80 | Morczyńska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Fit House Grudziądz | opłacono on-line |
81 | Lubocka Patrycja | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | parkrun Toruń | opłacono on-line |
82 | Szczutkowska Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Akademia Biegania Grudziądz | limit osiągnięty |
83 | Szczutkowski Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | limit osiągnięty |
84 | Mojek Kamil | Mokre | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
85 | Karaszewska Elżbieta | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Grudziądzka Fit Mama | opłacono on-line |
86 | Kuciejczyk Henryk | Szydłowo | Polska | Bieg główny - 7 km | TEMPO MŁAWA | opłacono on-line |
87 | Winiarski Grzegorz | Świecie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
88 | Kołecki Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
89 | Brak Cezary | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | UP Fit | limit osiągnięty |
90 | Włoszek Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
91 | Kosik Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | ATI Grudziądz | opłacono on-line |
92 | JĘDYKIEWICZ MARTA | ŚWIECIE | Polska | Bieg główny - 7 km | HeroBox | opłacono on-line |
93 | Dzierżak Karolina | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
94 | Kołodyńska Aleksandra | Zławieś Wielka | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
95 | Wiśniewski Janusz | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
96 | bunk daria | grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono | |
97 | Kachniarz Barbara | Chrusty | Polska | Bieg główny - 7 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
98 | Płatek Małgorzata | Lisewo | Polska | Bieg główny - 7 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
99 | Dammer Ewa | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
100 | Falgowski Szymon | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 58544