Bieg Trzech Plaż oraz Bieg Trzech Plaż Junior
Bieg główny - 7 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bratko Marcin Gdańsk Bieg główny - 7 km opłacono on-line
2 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg główny - 7 km opłacono on-line
3 Rybacki Paweł Rybacki Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
4 Kopernika Krzysztof Toruń Bieg główny - 7 km HAWKINS TU I TERAZ limit osiągnięty
5 PAPROCKI Tomasz Grudziądz Bieg główny - 7 km Paproch opłacono on-line
6 Skibińska Małgorzata Warszawa Bieg główny - 7 km opłacono on-line
7 Kaczmarek Grzegorz Toruń Bieg główny - 7 km opłacono on-line
8 Bogdan Tobiasz Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
9 Radomska Małgorzata Grudziądz Bieg główny - 7 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
10 Łukomski Andrzej sztum Bieg główny - 7 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
11 URBAŃSKI WOJCIECH GRUDZIĄDZ Bieg główny - 7 km Akademia Biegania Grudziądz opłacono on-line
12 Jakubiec-Stawicka Izabela Pruszcz Gdański Bieg główny - 7 km limit osiągnięty
13 Piotrowski Radosław Osie Bieg główny - 7 km opłacono on-line
14 Stykała Magdalena Stykała Bukowiec Bieg główny - 7 km opłacono on-line
15 Preuss Robert Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
16 Białczak Dorota Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono
17 Klafta Rafał Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono
18 Haber Barbara Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono
19 Soroka Andrzej Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono
20 Prądzińska Monika Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono
21 Jeziorski Winicjusz Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono
22 Radomiński Kamil Kwidzyn Bieg główny - 7 km limit osiągnięty
23 Tyburski Maciej Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
24 Dombrowski Paweł Grudziądz Bieg główny - 7 km Morsy z Grudziądza opłacono on-line
25 Szymańska Beata Kwidzyn Bieg główny - 7 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
26 Langier Martyna Toruń Bieg główny - 7 km limit osiągnięty
27 kacprzak klaudia grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
28 Trzaska Józef Trzaska Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
29 Fischer Łukasz Szczecinek Bieg główny - 7 km opłacono on-line
30 Pradelska Monika Bydgoszcz Bieg główny - 7 km limit osiągnięty
31 Muszyńska Izabela Bukowiec Bieg główny - 7 km - opłacono on-line
32 Kamiński Artur Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
33 Sitnik Sylwia Ząbrowo Bieg główny - 7 km OSP Ząbrowo limit osiągnięty
34 Czajka Artur Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
35 Neumann Patryk Łódź Bieg główny - 7 km opłacono on-line
36 Klajbor Mariusz Czersk Świecki Bieg główny - 7 km Terenowy Zawrót Glowy opłacono on-line
37 Kowarowski Łukasz Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
38 RANISZEWSKA MARZENA Grudziądz Bieg główny - 7 km Packman team opłacono on-line
39 Alipowa Aliona Grudziądz Bieg główny - 7 km limit osiągnięty
40 ŁUCKI Bartosz Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono
41 Turowski Slawomir Grudziądz Bieg główny - 7 km MOTOCYKLICZNI GRUDZIĄDZ opłacono on-line
42 Błaszków Piotr Kwidzyn Bieg główny - 7 km opłacono on-line
43 Miler Anna Grupa Bieg główny - 7 km V Runner opłacono on-line
44 Chudecka Beata Chudecka Gródek Bieg główny - 7 km opłacono on-line
45 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg główny - 7 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
46 Machnikowski Adrian Sztum Bieg główny - 7 km opłacono on-line
47 Tyburczy Fryderyk Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
48 JASTRZĘBSKI krzysztof toruń Bieg główny - 7 km HAWKINS TU I TERAZ opłacono on-line
49 Liwandowski Marcin Grudziądz Bieg główny - 7 km Zawał Team opłacono on-line
50 Nagel Igor Mokre Bieg główny - 7 km opłacono on-line
51 Nalaskowski Bruno Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
52 Nakonieczny Łukasz Nakonieczny Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
53 Domian Krzysztof Grudziądz Bieg główny - 7 km 2LAZY2RUN TEAM opłacono on-line
54 Kozicki Zbigniew Grudziadz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
55 Pawlik Jacek Grudziądz Bieg główny - 7 km KM PSP GRUDZIĄDZ opłacono on-line
56 Chojnacki Andrzej Krusze Bieg główny - 7 km opłacono on-line
57 Szymański Piotr Bytom Bieg główny - 7 km opłacono on-line
58 Maćkowiak Piotr Grudziądz Bieg główny - 7 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
59 Rogowski Paweł Grudziądz Bieg główny - 7 km Chrome Polska limit osiągnięty
60 Stolp Beata Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
61 Jurczyk Piotr Grudziądz Bieg główny - 7 km Virtual Runner Club opłacono on-line
62 Jagodziński Krzysztof Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
63 Żurek Edyta Świecie Bieg główny - 7 km opłacono on-line
64 Dembińska Anna Świecie Bieg główny - 7 km Kongoo Jumps Świecie opłacono on-line
65 PEPLIŃSKA JOANNA ŚWIECIE Bieg główny - 7 km Kangoo Jumps Świecie opłacono on-line
66 Śliwa Małgorzta Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
67 Chrząstkowski Lucjan Elbląg Bieg główny - 7 km El-Aktywni limit osiągnięty
68 Tracz Damian Grudziadz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
69 Osuch Kamila Osuch Lisewo Bieg główny - 7 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
70 Dejna Bartosz Smętowo Graniczne Bieg główny - 7 km limit osiągnięty
71 Rauchfleisz Andrzej Aleksandrów Kujawski Bieg główny - 7 km Czopki Kolczaste opłacono on-line
72 Kosowicz Sylwia Grudziądz Bieg główny - 7 km Czopki Kolczaste opłacono on-line
73 Kosowicz Małgorzata Grudziądz Bieg główny - 7 km Czopki Kolczaste opłacono on-line
74 Piotrowski Krzysztof Butowo Bieg główny - 7 km opłacono on-line
75 Serocka Magdalena Grudziądz Bieg główny - 7 km Jagiellończycy Łasin opłacono on-line
76 Kretowicz Piotr Bydgoszcz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
77 Pepliński Marek Elbląg Bieg główny - 7 km Biegacze Wolności opłacono on-line
78 Gołębiewski Bogumił Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
79 Zielke Urszula Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
80 Morczyńska Katarzyna Grudziądz Bieg główny - 7 km Fit House Grudziądz opłacono on-line
81 Lubocka Patrycja Toruń Bieg główny - 7 km parkrun Toruń opłacono on-line
82 Szczutkowska Agnieszka Grudziądz Bieg główny - 7 km Akademia Biegania Grudziądz limit osiągnięty
83 Szczutkowski Rafał Grudziądz Bieg główny - 7 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ limit osiągnięty
84 Mojek Kamil Mokre Bieg główny - 7 km opłacono on-line
85 Karaszewska Elżbieta Grudziądz Bieg główny - 7 km Grudziądzka Fit Mama opłacono on-line
86 Kuciejczyk Henryk Szydłowo Bieg główny - 7 km TEMPO MŁAWA opłacono on-line
87 Winiarski Grzegorz Świecie Bieg główny - 7 km opłacono on-line
88 Kołecki Tomasz Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
89 Brak Cezary Grudziądz Bieg główny - 7 km UP Fit limit osiągnięty
90 Włoszek Szymon Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
91 Kosik Marcin Grudziądz Bieg główny - 7 km ATI Grudziądz opłacono on-line
92 JĘDYKIEWICZ MARTA ŚWIECIE Bieg główny - 7 km HeroBox opłacono on-line
93 Dzierżak Karolina Grudziądz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
94 Kołodyńska Aleksandra Zławieś Wielka Bieg główny - 7 km opłacono on-line
95 Wiśniewski Janusz Toruń Bieg główny - 7 km opłacono on-line
96 bunk daria grudziadz Bieg główny - 7 km opłacono
97 Kachniarz Barbara Chrusty Bieg główny - 7 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
98 Płatek Małgorzata Lisewo Bieg główny - 7 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
99 Dammer Ewa Bydgoszcz Bieg główny - 7 km opłacono on-line
100 Falgowski Szymon Bydgoszcz Bieg główny - 7 km opłacono on-line


Wyświetleń: 35545

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ