Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg główny - 7 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | limit osiągnięty |
2 | Kalkowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
3 | Piszkalski Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | O.S.A. Bushcraft Grudziądz | opłacono on-line |
4 | Blaszkiewicz Julia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
5 | Piszkalska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | O.S.A. Bushcraft Grudziądz | opłacono on-line |
6 | Skorek Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
7 | Dolewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
8 | Wróbel Karolina | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
9 | Rycewicz Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
10 | Rycewicz Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
11 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
12 | Hausman Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
13 | Aniszewski Dariusz | Morawy | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
14 | Goliński Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
15 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
16 | JAWORSKI Janusz | Toporzysko | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
17 | WOJTACKI Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
18 | WOJTACKI Jakub | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny - 7 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
19 | Zgardowska Renata | Boguszewo | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
20 | Modrak Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
21 | Chudek Justyna | Gubiny | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
22 | Chmura Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
23 | Chmura Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
24 | Bartkowski Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
25 | Tepper-Bartkowska Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
26 | Malinowska Żaneta | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
27 | Miedzianowski Norbert | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
28 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
29 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
30 | Rączka Patryk | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
31 | Hajduk Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
32 | Drumowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
33 | Adamski Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
34 | JEGIERSKA ANNA JEGIERSKA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny - 7 km | Amatorka | opłacono on-line |
35 | PROCAJŁO Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
36 | Nowacka Gabriela | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
37 | Olszewska Agnieszka | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | Amatorka | opłacono on-line |
38 | Turek Katarzyna | Annowo | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
39 | Kawałkowski Arkadiusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | KawałkiTeam | opłacono on-line |
40 | Kawałkowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | KawałkiTeam | opłacono on-line |
41 | Kawałkowski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | KawałkiTeam | opłacono on-line |
42 | Frankiewicz Marcin | Radzyń Chełmiński | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
43 | Zdziarski Adam | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
44 | Gratowski Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Rowerowy Grudziądz | opłacono on-line |
45 | Gratowska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
46 | Kawałkowska Sara | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | KawałkiTeam | opłacono on-line |
47 | Szymaniak Aneta | Świerkocin | Polska | Bieg główny - 7 km | Fit Mania | opłacono on-line |
48 | Szewczuk Ewa | Chełmno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
49 | Kovalchuk Oksana | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
50 | MALINOWSKA ANNA | GRUDZIADZ | Polska | Bieg główny - 7 km | BIEGAM BO LUBIE | limit osiągnięty |
51 | Targowska Anna | Morgi | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
52 | Kaszowska Daria | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
53 | Wiernicka Paulina | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 7 km | Gmina Gardeja Biega | limit osiągnięty |
54 | Knut Krystian | Iława | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
55 | Tomaszewski Radosław | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Kokoro Gym | opłacono on-line |
56 | Dąbrowska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
57 | Dąbrowska Kamila | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
58 | Adamska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
59 | Tekliński Adrian | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Pobiegany | opłacono on-line |
60 | Soboczyńska-Śledź Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | ENDORFINA FITNESS CLUB | opłacono on-line |
61 | Borek Sebastian | Chełmno | Polska | Bieg główny - 7 km | TATA TEAM | opłacono on-line |
62 | Przeczewska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
63 | Kędziorska Agata | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
64 | Niedbalski Krzysztof | Bydgoszcz | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | ||
65 | Przeczewski Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
66 | Kaczmarek Arkadiusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
67 | karwowska angelika | grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | Akademia biegania | opłacono on-line |
68 | Rock-Błaszkiewicz Małgorzata | Chełmno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
69 | Łepek Teresa | Płąchawy | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
70 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
71 | Łepek Małgorzata | Płąchawy | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
72 | Olszewska Malgorzata | Grudziadz - Berlin | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
73 | Rumuńska Katarzyna | Wałdowo | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
74 | Szulc Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Tele Taxi Mercedes | opłacono on-line |
75 | Knaak Wiktor | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | szkoła Podstawowa nr 11 Grudziądz | opłacono on-line |
76 | Knaak NORBERT | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | 4 LO | opłacono on-line |
77 | Jagła Dagmara | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Endorfina Fitness Club | opłacono on-line |
78 | Wołoszyn Anna | Mały Rudnik | Polska | Bieg główny - 7 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | limit osiągnięty |
79 | Palak Krzysztofa | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
80 | ŻUKOTYŃSKA JULITA | GRUPA | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
81 | Puchowska Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
82 | KEMPA Katarzyna | Ruda | Polska | Bieg główny - 7 km | Miklada Team | opłacono on-line |
83 | Adamska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
84 | Kempa Janusz | Ruda | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
85 | Góralczyk Aleksandra | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
86 | Żukotyński Tomir | Grupa | Polska | Bieg główny - 7 km | Sara Workwear Wheel Brothers Racing | opłacono on-line |
87 | Kempa Kacper | Ruda | Polska | Bieg główny - 7 km | UMK | opłacono on-line |
88 | WOJDYŁO MARIUSZ | BRODNICA | Polska | Bieg główny - 7 km | Brodnica Biega | opłacono on-line |
89 | Krajewski Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | LA RIVE TEAM | opłacono on-line |
90 | Kryształ Marta | Dolna Grupa | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
91 | Czaja Jan | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
92 | Wełnicki Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Schumacher team | opłacono on-line |
93 | Ściborowska Kornelia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | SP 20 | opłacono on-line |
94 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
95 | Ściborowski Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | SP 20 | opłacono on-line |
96 | Pabiś Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
97 | Czarnecka Żaneta | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
98 | Dulka Judyta | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
99 | Jegierski Dariusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Amator | opłacono on-line |
100 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 58711