Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Pszczolinski Maciej | Pruszcz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
102 | Okonek Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
103 | Pszczoliński Adam | Pruszcz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
104 | Pawlak Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
105 | Wyłupski Patryk | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
106 | Winiarski Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
107 | Kwiatkowski Nikodem | Wałdowo Szlacheckie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
108 | Lange Łukasz Lange | Grupa | Polska | Bieg główny - 7 km | CYPISKI TEAM | opłacono on-line |
109 | Nalaskowski Bruno | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
110 | ZURA PIOTR | Dolna Grupa | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
111 | Kwiatkowski Andrzej | Wałdowo Szlacheckie | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
112 | Kwiatkowski Radosław | Wałdowo Szlacheckie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
113 | Zawadzki Jaroslaw | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
114 | Szatkowski Tomasz | Olsztyn | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono | |
115 | kalinowska anna | grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
116 | Mazur Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
117 | Rybarczyk Bartosz | Żnin | Polska | Bieg główny - 7 km | Pałuki Running Team | limit osiągnięty |
118 | Kawczynski Daniel | Grupa | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
119 | Czajkowski Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
120 | kondratowicz agnieszka | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
121 | Suchomski Damian | Świekatowo | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
122 | Suchomska Beata | Świekatowo | Polska | Bieg główny - 7 km | Pobiegani | opłacono on-line |
123 | Dul Zbigniew | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny - 7 km | MIASTOAKTYWNI.PL | limit osiągnięty |
124 | Drzyzga Alicja | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
125 | Stolarek Kamil | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Sztywniutko | limit osiągnięty |
126 | Wielgus Agnieszka | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
127 | Reetz Adam | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
128 | Mykaj Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Stomil Training | opłacono on-line |
129 | Marcas Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
130 | Krause Rafał | Grudziádz | Polska | Bieg główny - 7 km | JW 1109 | opłacono on-line |
131 | Lipiński Ireneusz | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny - 7 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
132 | Tomaszewska Kinga | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
133 | Radacki Przemysław | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
134 | Ewertowska Angelika | Ewertowska | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
135 | Załęski Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Schumacher team | opłacono on-line |
136 | Bartosiak Artur | Iłow | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
137 | Sosnowski Sebastian | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
138 | Kacprzyk Iwona | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
139 | Augustynowicz Aurelia | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 7 km | RCI Bydgoszcz | opłacono on-line |
140 | Augustynowicz Andrzej | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 7 km | RCI Bydgoszcz | opłacono on-line |
141 | Kortas Robert | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
142 | Kargiński Adam | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | skoczę po flaszkę | opłacono on-line |
143 | Zielaskowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
144 | Krzemińska Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
145 | JANUSZEWSKI JACEK | KOSZALIN | Polska | Bieg główny - 7 km | 17 W.O.G. KOSZALIN | opłacono on-line |
146 | Michna Justyna | Świecie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
147 | Jędrzejewski Dawid | Drozdowo | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
148 | Hulewicz-Dolewska Elżbieta | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
149 | Majewski Patryk | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny - 7 km | Vomax | opłacono on-line |
150 | WOJTANOWICZ BEATA | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
151 | ORNOWSKI ZBIGNIEW | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny - 7 km | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
152 | Szar Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | GKM Grudziądz | opłacono |
153 | Krzyżanowski Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 7 km | AZS UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy | opłacono on-line |
154 | Laskowski Dariusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
155 | Rusoń Oliwia | Jasiewo | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
156 | Pokora Edward | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
157 | Acho Alejandro | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
158 | Kłaczyński Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
159 | Kucharczyk Elżbieta | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
160 | GÓRNY Maciej | Grupa | Polska | Bieg główny - 7 km | Packman team | limit osiągnięty |
161 | Wiśniewska-Jaworska Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
162 | Gąceżewicz Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
163 | Chyliński Waldemar | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
164 | Mogiłko Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Grudziadzka fit mama | opłacono on-line |
165 | Taczyński Jacek | Fletnowo | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
166 | Imiela Sławomir | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
167 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny - 7 km | Sztum Biega | limit osiągnięty |
168 | Serocki Zbigniew | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Jagiellończycy Łasin | opłacono on-line |
169 | Glamowska-Wendt Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
170 | Zdrojewska Maja | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
171 | Gołębiewski Janusz | Rogóźno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
172 | Pulkowski Sławomir | Rogóźno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
173 | Kawalec Sebastian | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Kebab vs Burger | opłacono on-line |
174 | Krasnodebski Artur | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
175 | Buszkiewicz Waldemar | Inowrocław | Polska | Bieg główny - 7 km | Drukarnia POZKAL | opłacono on-line |
176 | Majewska Patrycja | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
177 | Chudzik Grzegorz | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | Kopel Running Team | limit osiągnięty |
178 | matuszak daniel | GRUDZIĄDZA | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
179 | Skopowski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 7 km | Salus Bydgoszcz | limit osiągnięty |
180 | Barański Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
181 | Luzeńczyk Agata | Rogóźno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
182 | Jurek-Hulewicz Dorota | Rogóźno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
183 | Hulewicz Kamil | Rogóźno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
184 | Żuchowski Grzegorz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono on-line |
185 | Wnęk Kamila | Mątawy | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
186 | Rutkowski Andrzej | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
187 | Chmielecka Karolina Chmielecka | Nowe nad Wisłą | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
188 | Fularczyk Robert | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
189 | Mokwa Sebastian | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
190 | Puszcz Sławek | Solec Kujawski | Polska | Bieg główny - 7 km | VEGE RUNNERS | opłacono on-line |
191 | Duszyńska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
192 | Dekowska Monika | Wętfie | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
193 | Kołodziejska Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
194 | Sałacki Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | purkrun | opłacono on-line |
195 | Kakowski Przemysław | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
196 | Błaszkiewicz Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
197 | Błaszkiewicz Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
198 | Grodek Roksana | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Kurczak&PiskęRUN | opłacono on-line |
199 | Kasprzycki Robert | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
200 | Konarzewska-Szcześnik Nikola | Rogóźno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 58575