Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Zygadlewicz Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
202 | Włosiński Maciej | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
203 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny - 7 km | KS Sokół Zblewo | limit osiągnięty |
204 | Szmidt Renata | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
205 | Majewska Katarzyna | Nowa Wieś | Polska | Bieg główny - 7 km | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line |
206 | kurkus kamila kurkus | nicwałd | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
207 | Warczak Laura | Dolna Grupa | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
208 | Celiński-Drozd Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | AgDer | opłacono on-line |
209 | Wiśniewska Sylwia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Vadain Running Club | opłacono |
210 | Jakubowski Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Vadain Running Club | opłacono |
211 | PURWIN Piotr | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
212 | PURWIN Beata | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
213 | Kordowski Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
214 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg główny - 7 km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
215 | Piechna Kamila | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Morsy z Grudziądza | limit osiągnięty |
216 | Piotrowska Justyna | Butowo | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
217 | wróblewski krzysztof | grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
218 | Bielik Jaśmina | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
219 | Wojciechowska Aleksandra | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
220 | Melerski Leszek | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
221 | Paluszkiewicz Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
222 | Abczyński Robert | Świecie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
223 | Tomczuk Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
224 | Frencel Aleksandra | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | Fit Mania | opłacono on-line |
225 | Matuszak Agata | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Fit Mania | limit osiągnięty |
226 | Janeczko Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
227 | Wojanowska Maryla | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono on-line |
228 | Wojanowski Zbigniew | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono on-line |
229 | Dominikowski Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
230 | Pawelec Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
231 | Jeziorska Magdalena | Chełmno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
232 | Wojenko Agata | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
233 | Kiełcz Michał | Koziegłowy | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
234 | Makowska Ewa | Kozieglowy | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
235 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
236 | Skabowski Jacek | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | FHU JOKER | opłacono on-line |
237 | Wdowczyk Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
238 | Kasprzyk Tatiana | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
239 | Zakrzewska Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
240 | Mrozek Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
241 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
242 | Zieliński Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
243 | Reetz Andrzej | 86-300 Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
244 | Cysewski Mieczysław | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
245 | ziętarska Sandra | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
246 | Pyszora-Zaloga Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
247 | Przeracki Maciej | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
248 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg główny - 7 km | Active Malbork | opłacono on-line |
249 | Wilczewski Robert | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | 1WSzP | opłacono on-line |
250 | Borowski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
251 | Dudzik Arkadiusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
252 | Łakomy Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
253 | Kunke Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | 13WOG | opłacono on-line |
254 | Draszczyk Marcin | Łazyn, Toruń, Poland | Polska | Bieg główny - 7 km | #AntosiaTeam | opłacono on-line |
255 | Zdrojewska Agnieszka | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
256 | Wojewódka Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
257 | Kremska Agnieszka | Inowrocław | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
258 | Kłos Beata | Warlubie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
259 | Neff Jarosław | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
260 | drabiniak michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
261 | Ejzygmann Karol | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
262 | Jędrak Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
263 | Michałkowski Janusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
264 | Skorek Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
265 | Michałkowska Wioletta | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
266 | NeumanSkorek Barbara | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
267 | Ciećka Marek | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
268 | Gąsior Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
269 | Rybiński Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
270 | Saderska Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | MIKLADATEAM | opłacono on-line |
271 | Mioduszewska Malgosia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
272 | Zielińska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | SP 9 Grudziądz | limit osiągnięty |
273 | Smoczyński Damian | Salno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
274 | NOWAK jan | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
275 | Lipniewska Magdalena | Kolno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
276 | Wnuczek Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
277 | Popiel Marek | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
278 | Ślot Michał | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | POLKRYS TEAM | limit osiągnięty |
279 | Kornacki Jaroslaw | grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | Brak | opłacono on-line |
280 | pietrykowski lukasz | grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
281 | Kruszyńska Magdalena Kruszyńska | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | Morsy z Zalesia | opłacono on-line |
282 | Teklińska Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
283 | Madzinska Karolina | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
284 | Kocieniewski Jarosław | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
285 | Nehring Barbara | Chełmno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
286 | Nehring Tomasz | Chełmno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
287 | Komorniczak Bartek | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
288 | Kobusińska Sylwia | Chełmża | Polska | Bieg główny - 7 km | Morsy z Zalesia | opłacono on-line |
289 | Folmer Weronika | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
290 | Rozmarynowicz Anna Maria | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg główny - 7 km | Morsy z Zalesia | opłacono on-line |
291 | Kuczawski Mikołaj | Zamek Bierzglowski | Polska | Bieg główny - 7 km | Zamek Bierzglowski | opłacono on-line |
292 | Roczeń Tomasz | Zławieś Mała | Polska | Bieg główny - 7 km | Morsy z Zalesia | opłacono on-line |
293 | Piórkowski Aleksander | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | Morsy z Zalesia | opłacono on-line |
294 | Grząślewicz Marek | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
295 | Koszyński Jarosław | Biały Bór | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
296 | Staszewski Michał | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | Bo Chcę | opłacono on-line |
297 | Balcer-Grudzień Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
298 | Grudzień Maria | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
299 | Grudzień Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
300 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 58583