Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szczutkowski Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | limit osiągnięty |
2 | Wiśniewski Rafał | Iława | Polska | Bieg główny - 7 km | IŁAWA BIEGA | limit osiągnięty |
3 | Abczyński Robert | Świecie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
4 | Acho Alejandro | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
5 | Adamska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
6 | Adamska Justyna | Banino | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
7 | Adamska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
8 | Adamski Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
9 | Agacka Dagmara | Mątasek | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
10 | Alipowa Aliona | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
11 | Andrzej Andrzej Szylka | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
12 | Aniszewski Dariusz | Morawy | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
13 | Augustynowicz Andrzej | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 7 km | RCI Bydgoszcz | opłacono on-line |
14 | Augustynowicz Aurelia | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 7 km | RCI Bydgoszcz | opłacono on-line |
15 | Babiarz Hanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
16 | Babicka Magdalena | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
17 | BĄCZKOWSKI MIROSŁAW | Grupa | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
18 | Bączkowski Sławomir | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | V Runner | opłacono on-line |
19 | Balcer-Grudzień Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
20 | Balcerzak Milena | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
21 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
22 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
23 | Barański Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
24 | Barczak Wojciech | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
25 | baron jacek | grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Vadain Running Club | opłacono |
26 | baron Julek | grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Vadain Running Club | opłacono |
27 | baron kasia | grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Vadain Running Club | opłacono |
28 | BARSKA-MOJEK Beata | GRUPA | Polska | Bieg główny - 7 km | MOJASKI | opłacono on-line |
29 | Bartkowski Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
30 | Bartoś Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
31 | Bartosiak Artur | Iłow | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
32 | Bartoszynska Hanna | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | Vadain Running Club | opłacono |
33 | Bałdyga Adam | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
34 | Bedczak Karolina | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
35 | Bednarczyk Przemyslaw | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
36 | Białczak Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono | |
37 | Biegajska Joanna | Szczepanki | Polska | Bieg główny - 7 km | Studio fitness | opłacono on-line |
38 | Bielik Jaśmina | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
39 | Blaszkiewicz Julia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
40 | Blumberg Edward | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
41 | Bociek Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
42 | Bociek Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
43 | Bogdan Tobiasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
44 | Boguta Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | SP 8 Grudziądz/Stomil Training | opłacono on-line |
45 | Boguta Marek | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Mekro/Wisła/StomilTr | opłacono on-line |
46 | Bojarska Weronika Bojarska | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | LEWY Biega | opłacono on-line |
47 | Borek Sebastian | Chełmno | Polska | Bieg główny - 7 km | TATA TEAM | opłacono on-line |
48 | Borkowska Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
49 | Borowska Alina | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
50 | Borowski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
51 | Brac Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
52 | Brac Marian | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Grupa WB | opłacono on-line |
53 | Brac Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
54 | Brak Cezary | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | UP Fit | limit osiągnięty |
55 | Bratko Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
56 | Brdak Robert | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
57 | Brudniewicz Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Brudzio Team | limit osiągnięty |
58 | Brzeziński Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
59 | buchaj JUDYTA | grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | Buchaj TEAM | opłacono on-line |
60 | buchaj kRZYSZTOF | grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | Buchaj TEAM | opłacono on-line |
61 | Bucholc Tomasz Bucholc | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
62 | bunk daria | grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono | |
63 | Buszkiewicz Waldemar | Inowrocław | Polska | Bieg główny - 7 km | Drukarnia POZKAL | opłacono on-line |
64 | Błaszkiewicz Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
65 | Błaszkiewicz Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
66 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
67 | Błażejczyk Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
68 | Błażejczyk Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
69 | Błażejewski Dariusz | Świecie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
70 | Cąbrowski Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Zakład Karny Nr 2 | opłacono on-line |
71 | Cackowski Karol | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
72 | Cackowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
73 | Celiński-Drozd Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | AgDer | opłacono on-line |
74 | Cerk Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
75 | Cerska Krystyna | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
76 | Cerska Magdalena | Mały Rudnik | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
77 | Cerski Wiktor | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg główny - 7 km | SP 8 w Grudziądzu | opłacono on-line |
78 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny - 7 km | Sztum Biega | limit osiągnięty |
79 | Chernik Liliana | Świecie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
80 | Chmara Marzenna | Świecie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
81 | Chmielecka Karolina Chmielecka | Nowe nad Wisłą | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
82 | Chmura Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
83 | Chmura Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
84 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
85 | Chojnacka Katarzyna | Krusze 35A | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
86 | Chojnacki Andrzej | Krusze | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
87 | Chojnicki Paweł | Lipno | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
88 | Chojnowska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Serce w Torcie | opłacono on-line |
89 | Chojnowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
90 | Chojnowski Remigiusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
91 | Chrzanowska Cecylia | Lisewo | Polska | Bieg główny - 7 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
92 | Chrząstkowski Lucjan | Elbląg | Polska | Bieg główny - 7 km | El-Aktywni | limit osiągnięty |
93 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
94 | Chudek Justyna | Gubiny | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
95 | Chudzik Grzegorz | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | Kopel Running Team | limit osiągnięty |
96 | Chudziński Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
97 | Chyliński Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
98 | Chyliński Waldemar | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
99 | Ciećka Marek | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
100 | Cielecka Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 58684