Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gurska Oliwia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
2 | Pudlewski Aleks | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
3 | Pudlewski Oskar | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
4 | KLOC KRZYSZTOF | MAŁY RUDNIK | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono | |
5 | Kwiatkowski Łukasz | Jamy | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
6 | Kowarowski Hubert | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
7 | Kotz Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
8 | Makowski Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
9 | Laskowska Inka | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
10 | Machnikowska Agata | Sztum | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
11 | Machnikowska Kasia | Sztum | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
12 | Durzyńska Zosia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
13 | Durzyński Antek | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
14 | Ziuziakowska Aleksandra | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
15 | Żywot Maria | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
16 | Żywot Jakub | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
17 | Cyrankowski Filip | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
18 | Krzykwa Oskar | Strzelce Opolskie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Piast Strzelce Opolskie | opłacono on-line |
19 | Krzykwa Maja | Strzelce Opolskie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Piast Strzelce Opolskie | opłacono on-line |
20 | SadowskI HUBERT | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
21 | Liwandowska Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
22 | Czepiel Amelia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
23 | SZAR MAKS | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono | |
24 | SZAR MAJA | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono | |
25 | Korczak Łucja | Ruziec | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
26 | Korczak Julia | Ruziec | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
27 | Brac Marysia | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
28 | Smoliński Antoni | Słup | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
29 | Krasiński Aleksy | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Przedszkolak | opłacono on-line |
30 | Zielke Helena | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
31 | Augustynowicz Adrian | Bydgoszcz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 64 Bydgoszcz | opłacono on-line |
32 | Zielke Julian | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
33 | KUKUŁA Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
34 | Jaworski Gniewomir | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
35 | Sosna Tymoteusz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
36 | Bączkowska Emilia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | V Runner Junior | opłacono on-line |
37 | Zygmunt Antonina | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | ZygaBiegaTeam | opłacono |
38 | Zygmunt Roch | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | ZygaBiegaTeam | opłacono |
39 | Gąceżewicz Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sp16 Grudziądz | opłacono on-line |
40 | Rasmus Gabriela | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 15 Grudziądz | opłacono on-line |
41 | Rasmus Beata | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 15 Grudziądz | opłacono on-line |
42 | Luzeńczyk Lena | Rogóźno | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa w Rogóźnie | opłacono on-line |
43 | Luzeńczyk Maja | Rogóźno | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa w Rogóźnie | opłacono on-line |
44 | Majrowski Kornel | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
45 | Hulewicz Apolonia | Rogóźno | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa w Rogóźnie | opłacono on-line |
46 | Hulewicz Eliza | Rogóźno | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa w Rogóźnie | opłacono on-line |
47 | Cendrowicz Dominik | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
48 | Wendt Kornelia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
49 | Kawalec Gloria | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Kebab vs Burger | opłacono on-line |
50 | Kawalec Mikołaj | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Kebab vs Burger | opłacono on-line |
51 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
52 | Załoga Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
53 | Kozak Wojciech | Toruń | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
54 | Lipiński ireneusz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
55 | Cybula Franciszek | WARLUBIE | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
56 | Ziółek Antek | Nowe | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
57 | LASKOWSKI KAMIL | BRODNICA | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
58 | LASKOWSKA Pola | Brodnica | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
59 | Ziółek Lucek | Nowe | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
60 | Liedtka Maria | Węgrowo | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
61 | Liedtka Antoni | Węgrowo | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
62 | Liedtka Jan | Węgrowo | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
63 | Zientarski Jan | Lubicz Dolny | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Przedszkole Chatka Puchatka w Lubiczu Górnym | opłacono on-line |
64 | Bubnowicz Waleria | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | ORKA Grudziądz | opłacono on-line |
65 | Gumińska Amelia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
66 | Szcześnik Lilianna | Rogóźno | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa w Rogóźnie | opłacono on-line |
67 | Szcześnik Maria | Rogóźno | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa w Rogóźnie | opłacono on-line |
68 | Bączkowski Wiktor | Gubiny | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Gubiny | opłacono on-line |
69 | Kilich Małgorzata | Inowrocław | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
70 | Kordowska Emma | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
71 | Żyżyńska Oliwia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
72 | Żyżyńska Roksana | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sp nr 20 | opłacono on-line |
73 | Fiszer Fabian | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
74 | KOZŁOWSKI Oskar | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | AutoSkar | opłacono on-line |
75 | Mrozek Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | nsp1 | opłacono on-line |
76 | WIŚNIEWSKA NADIA | PAPARZYN | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
77 | Korczewski Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu | opłacono on-line |
78 | Korczak Kamil | Ruziec | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
79 | Kunke Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
80 | Zdrojewski Filip | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
81 | Witczak Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
82 | Wróbel Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
83 | Dziewirz Zofia | Grudziadz | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | ||
84 | Zieliński Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
85 | Zieliński Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
86 | Zamojski Jan | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
87 | Zamojska Aleksandra | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
88 | Odrzywolski Marek | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
89 | Zieliński Hubert | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
90 | Zielińska Eliza | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
91 | Lewandowska Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
92 | Pomianowska Anna Pomianowska | Świecie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
93 | Pomianowski Bartosz | Świecie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
94 | Jaranowski Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono | |
95 | OSIŃSKI HUBERT | CHEŁMNO | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
96 | Madziński Tymon | Bydgoszcz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
97 | Strojna Laura | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Basketstal | opłacono on-line |
98 | Jasiak Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Przedszkole Kuntersztyn | opłacono on-line |
99 | Jasiak Filip | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 16 Grudziądz | opłacono on-line |
100 | OSIŃSKA AMELIA | GRUPA | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 58543