Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pudlewska Zofia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
2 | Sulerzycki Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 2 Grudziądz | limit osiągnięty |
3 | Rulewska Inka | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
4 | Kalachurka Nikodem | Świecie nad Osą | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
5 | Kalachurka Sebastian | Świecie nad Osą | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
6 | Kargińska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
7 | Alipow Mirosław | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
8 | Alipow Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
9 | Wojciechowska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
10 | Baranowska Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
11 | Szar Maks | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
12 | Gołębiewski Aleksander | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
13 | Gołębiewska Pola | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
14 | Dejna Aleksy | Smętowo Graniczne | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
15 | Liwandowski Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | V Runner Junior | limit osiągnięty |
16 | Liwandowski Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | V Runner Junior | limit osiągnięty |
17 | klimek szymon | radzyń chełmiński | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
18 | klimek patrycja | radzyń chełmiński | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
19 | Paluszkiewicz Anna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
20 | Młynek Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 | limit osiągnięty |
21 | Skopowski Michał | Bydgoszcz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 63 Bydgoszcz | limit osiągnięty |
22 | Skopowski Filip | Bydgoszcz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 63 Bydgoszcz | limit osiągnięty |
23 | Dekowska Miłosz | Wętfie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
24 | Dekowska Jagoda | Wętfie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SPLniano | limit osiągnięty |
25 | DZIKOWSKA Paulina | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
26 | Kobierowska Izabela | Kruszka | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP Kłodawa | limit osiągnięty |
27 | Lange Malwina | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Basketstal | limit osiągnięty |
28 | Lada Agnieszka | Zalesie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP Zelgno | limit osiągnięty |
29 | Lada Weronika | Zalesie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP Zelgno | limit osiągnięty |
30 | Kulczyk Nadia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
31 | Piórkowska Katarzyna | Okrągła Łąka | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa w Sadlinkach | limit osiągnięty |
32 | Liszewski Filip | Grupa | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | ||
33 | Bartoszynska Stefania | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Przedszkole Miejskie Strzemiecin | limit osiągnięty |
34 | Bartoszynska Iga | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła podstawowa 7 | limit osiągnięty |
35 | Kutkiewicz Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Vadain Running Club | limit osiągnięty |
36 | Kłosowski Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
37 | Wrzos Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
38 | Wrzos Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
39 | Piasecki Jakub | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
40 | Piasecki Borys | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
41 | Gesek Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
42 | Michalak Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Przedszkole Tom Bombadil | limit osiągnięty |
43 | Gurska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
44 | Obrzanowski Igor | Zmość | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Juventus | limit osiągnięty |
45 | Simińska Aleksandra | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
46 | Dejewska Zofia | Nowa Wieś | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
47 | Dejewska Lena | Nowa Wieś | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
48 | Szczepaniak Agata | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 20 Grudziądz | limit osiągnięty |
49 | Bedczak Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sp 21 | limit osiągnięty |
50 | Zielińska Wiktoria | Mokre | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Mokrem | limit osiągnięty |
51 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Znikajace punkty | limit osiągnięty |
52 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Znikajace punkty | limit osiągnięty |
53 | Jagielska Zuzanna | Łasin | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
54 | DĄBROWSKA AMELIA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 7 | limit osiągnięty |
55 | Rucińska Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | szkoła Podstawowa nr 20 Grudziądz | limit osiągnięty |
56 | PABIŚ Ignacy | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
57 | PABIŚ Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
58 | Łączkowska Kinga | Iława | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
59 | Knut Agata | Iława | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
60 | Malinowski Adrian | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
61 | Gajoch Weronika | Bydgoszcz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sp 38 | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 58585